Навигация по сайту

Популярные статьи

Як визначити підозрілі шаблони посилання за допомогою Majestic

 1. Як визначити підозрілі шаблони посилання з Majestic в 3 кроки
 2. У цій посаді ми будемо використовувати один з найбільш відомих інструментів аналізу зворотного зв'язку:...
 3. Крок 1: Отримайте ваш список списків
 4. Крок 2: Визначте, які посилання погані
 5. Робота в Majestic проти роботи з зовнішньою таблицею
 6. Пошук посилань з неприйнятним співвідношенням довіри
 7. Пошук посилань з ризиковим текстом
 8. Інші методи пошуку неприродних посилань у зовнішній таблиці
 9. Крок 3. Вирішіть погані посилання

Як визначити підозрілі шаблони посилання з Majestic в 3 кроки

На попередніх посадах ми описали два методи для проведення аудиту посилань. Метод перший, виявляє питання ризику виключно шляхом відвідування сторінки посилання . Метод другий, використовує повністю автоматичний інструмент , Link Detox, для виявлення та оцінки ризикових зв'язків.

У цій статті ми вводимо третій метод . Це не так само автоматично, як другий метод, в якому ви отримуєте всебічний рейтинг ризику для кожного з інструментів аналізу зв'язків. У цьому методі ви робите більше роботи самі в оцінці посилань.

У цій посаді ми будемо використовувати один з найбільш відомих інструментів аналізу зворотного зв'язку: Majestic's Site Explorer

Це, швидше за все, буде дешевше, ніж за допомогою Link Detox, але все ще дає вам рейтинг для кожної посилання за допомогою відомого інструмент перевірки зворотного зв'язку . Цей рейтинг допоможе вам почати хороший старт, і ви можете глибше проконтролювати дані іншими методами.

Залежно від ваших потреб, ви можете скористатися свіжим індексом (сторінки, що сканувалися протягом останніх 90 днів) або історичним індексом (посилання, що сканували за останні п'ять років).

Majestic - хороший вибір, тому що:

 • Це дає вам великий список зворотного зв'язку.
 • Він дозволяє імпортувати списки з інших інструментів.
 • Він надає вам критерії ранжирування щодо якості кожного посилання. (Пам'ятайте, що це цінний показник, але він не настільки комплексний, як рейтинг поділу Link Detox. Він включає лише два фактори: потік довіри та потік цитування.)
 • Це дає вам багато необроблених даних, які допоможуть вам самостійно виявити додаткові підозрілі шаблони.

Як і всі інші методи, вам все одно доведеться переглянути вручну знайдені ризиковані посилання, щоб підтвердити, що вони дійсно погані.

Відомості про використання цього інструменту див. У посібнику з Мастестіка Site Explorer 2015.

Крок 1: Отримайте ваш список списків

Завантаження файлів даних посилань
Як і у всіх методах, збирайте списки зворотних каналів з максимальної кількості джерел і видаляйте дублікати. Ви можете імпортувати ці списки до Majestic за допомогою інструмента URL відправника.

Створення файлу даних Backlink через Majestic
Після подання всіх ваших знайдених посилань з іншими інструментами введіть URL-адресу свого сайту в вікно пошуку Majestic. На сторінці результатів виберіть "Root Domain" у спадному меню, оскільки це дає вам найбільшу кількість зворотних посилань.

Експорт всього списку
Щоб експортувати свій список, перейдіть на вкладку Зворотні посилання та натисніть кнопку експорту. Таким чином, ви можете працювати не тільки з інструменту Majestic, але і з зовнішньої таблиці, до якої можна додати додаткові стовпці.

Фільтрування списку
Після експортування списку в електронну таблицю видаліть будь-які повторювані URL-адреси, як зазначено в методі One.

Крок 2: Визначте, які посилання погані

Отримати огляд за допомогою сторінки результатів
Перш ніж заглибитися в деталі створення списку поганих посилань, давайте розглянемо сторінку результатів, яка відображається у вікні сайту Majestic.

На сторінці результатів за замовчуванням розташована вкладка "Підсумок", яка включає:

Цифри потоку довіри та цитування посилань : це показники стану профілю посилання на весь сайт. Це цифри від 0 до 100 і показують або рівень довіри, або рівень цитування (рейтинг авторитету). Між цими двома числами ви побачите розбивку трастового потоку сайту з точки зору різних категорій тем.

Розділ "Інформація про домен": показує кількість зворотних посилань, з яких типів доменів вони належать тощо.

Діаграма посилань: ця діаграма показує вам, у візуальному форматі, як формуються зворотні посилання вашого сайту з точки зору потоку довіри проти цитування.

Графіки історії зворотних посилань: вони показують кількість нових посилань, які ви отримали за час, як з точки зору зовнішніх зворотних посилань, так і перелічених доменів.

Область тексту прив'язки: Ця область відображає кругову діаграму з найбільш поширених якорних текстів.

Розділ "Сторінки" : тут ви побачите головні сторінки вашого домену - сторінки, які найчастіше пов'язані з вашим сайтом.

Щоб переглянути додаткову інформацію на сторінці результатів, клацніть на різних вкладках для Посилання, Якірний текст, Довідкові домени тощо.

Як ви можете бачити, на сторінці результатів дослідника сайту ви знайдете велику кількість інформації, включаючи загальну картину стану вашого профілю посилання. Тепер давайте перейдемо до оцінки кожного з посилань і вирішимо, що робити з будь-якими ризиковими.

Робота в Majestic проти роботи з зовнішньою таблицею

Існує велика кількість функцій у вікні Majestic Site Explorer, які допоможуть вам визначити ризиковані посилання.

Наприклад, на вкладці Backlink можна використовувати піктограму Gear для виведення всіх видів інформації про сторінку зв’язку, таку як історія зворотного зв'язку, або як вона виглядає в інструменті перевірки сусідства Majestic.

Також можна створювати звіти, використовуючи великий набір фільтрів.

Однак у цій публікації ми зосередимося на використанні зовнішньої таблиці для аналізу ваших посилань. (Оскільки Majestic не має вбудованих інструментів для відстеження запитів на видалення та відмови, у будь-який момент вам доведеться перейти до електронної таблиці).

Резюме процесу
У цьому методі спочатку використовуються два критерії для визначення посилань, які, ймовірно, будуть неприродними:

Коефіцієнт довіри виходить з номерів Trust і Citation Flow (які є найпотужнішими метриками оцінки Majestic), а якірний текст - інший впливовий показник.
Ми також обговорюємо кілька додаткових методів, які можна використовувати для пошуку більш підозрілих посилань.

Пошук посилань з неприйнятним співвідношенням довіри

Використання файлу даних експортованих зворотних посилань, фільтра для коефіцієнта довіри:

 • Щоб знайти посилання, які є «найгіршими порушниками», сортуйте таблицю таким чином, щоб стовпець «Потік довіри» був у порядку зростання, а стовпець «Потік цитування» у порядку убування.
 • Щоб побачити ту ж саму інформацію у формі співвідношення довіри (що позначає авторитет проти довіри), додайте стовпець до таблиці, яка обчислює потік цитування, розділений на Trust Flow.
 • Найбільш ризиковані зв'язки - це ті, що мають найвищий коефіцієнт довіри.

Вирішіть на максимально прийнятному Коефіцієнт довіри . В ідеалі бажано, щоб це значення становило 1,0 або менше. Тим не менш, середнє значення цього співвідношення для всіх доменів, що індексували Majestic, становить 1,8 (див. Цей блог), і існує багато легітимних сайтів зі співвідношенням вище, ніж один. Тому використовуйте це як гнучку метрику. Ви можете розпочати роботу, виключивши лише ті посилання з відносно високим числом (2,0 або більше), а потім зменшіть їх, якщо ви виявите, що хочете поліпшити свій профіль посилання ще більше.

Помістіть "x" посиланнями, які не відповідають вашим критеріям у новій колонці під назвою "Неприпустиме співвідношення довіри".

Щоб отримати додаткову інформацію про потік довіри та потік Citation, прочитайте цю публікацію від Majestic як правильно використовувати метрики потоку .

Щоб зібрати більше інтелекту про належне співвідношення Citation vs. Trust, ви можете скористатися інструментом компаратора Majestic, щоб перевірити, як ваші конкуренти стоять.

Пошук посилань з ризиковим текстом

Різноманітність якірного тексту зараз є важливою проблемою, оскільки багато кампаній SEO в минулому робили спроби створити якірний текст з ключовими словами точного зіставлення, і ця практика тепер вважається "неприродною". Вкладка Anchor Text Explorer оглядача відображає список усіх ваших якорівних варіантів тексту, звідки вони походять, і багато іншого.

Читання вашої діаграми: Отже, як ви знаєте, якщо у вас є надто багато ключових текстів ? У цьому методі ми використовуємо пропозицію Majestic з цієї публікації:

В основному, майже в будь-який час, коли текст на основі ключових слів, які мають багатий якір, має свій фрагмент на цій круговій діаграмі, він був надто оптимізований. Більшість природних посилань з якорями ключових слів існуватимуть лише невеликими партіями на кількох доменах з високим рівнем варіацій, тому їх буде включено до великого "іншого" відсотка відсотків. "

Збирання ризикованих посилання на якірний текст
Отже, якщо кругова діаграма на вкладці "Прив'язаний текст" відображає будь-які виділені для конкретних ключових слів частини, виконайте наведені нижче дії.

 • Зауважте, що текстові фрази, які мають багато ключових слів, мають власний "фрагмент" кругової діаграми.
 • Сортуйте таблицю стовпцем Anchor Text, щоб знайти всі примірники порушень.
 • Помістіть "x" для цих посилань у новій колонці "Bad Anchor Text" у вашій таблиці.

Оцінка ризикованих посилань
Далі в таблицю додайте нову колонку "Добре / погано". Потім:

 • Вручну перегляньте всі посилання в таблиці, у яких занадто високий коефіцієнт довіри. (Ви можете перейти безпосередньо до URL-адреси зі своєї електронної таблиці, або ви можете скористатися піктограмою шестерні на вкладці Зворотні посилання.) Якщо вам здається, що зв'язок може бути високої якості, перевірте його далі, використовуючи значок Gear.
 • Вкажіть своє рішення "Добре / Погано" для кожної URL-адреси, яку Ви відвідуєте.
 • Для ризикованих якірних текстових посилань подивіться їх і позначте їх як “погані”.

Тепер у вас є набір підозрілих посилань, про які ви знаєте, що хочете позбутися так чи інакше. Ви можете зупинити процес оцінювання тут, або продовжити, використовуючи інші методи для виявлення ризикованих посилань зі свого списку.

Інші методи пошуку неприродних посилань у зовнішній таблиці

Існує багато творчих способів використання даних Majestic для пошуку підозрілих посилань у зовнішній таблиці. Деякі приклади:

Пошук доменів із спамом: використовуйте техніку автора блогу Majestic Ніколаса Чимонаса. Використовуючи цю техніку, ви подивитеся на домени, що зв'язуються з вами, і спробуйте зловити очевидно спам. Спочатку ви завантажуєте список референтних доменів з історичного індексу. Після цього ви експортуєте список у електронну таблицю та виконуєте химерну сортування та фільтрацію, щоб розкрити доменів зі спамом. (До речі, якщо потрібно освоїти свої навички, Ніколас містить деякі корисні розділи, як це зробити в Excel).

Мережі пошуку посилання: сортування списку за IP-адресою. Якщо ви бачите багато посилань, що надходять з одного і того ж IP-адреси, вони можуть надходити з мережі посилань. Тим не менш, вам доведеться підтвердити це вручну, оскільки багато невинних сайтів використовують спільний хостинг.

Примітка: Ви, можливо, знайшли багато з цих посилань, вже використовуючи перевірку співвідношення довіри та якоря. Але з кожною новою технікою, ви можете знайти деякі додаткові погані якості зв'язку.

Крок 3. Вирішіть погані посилання

Огляд
У цей час Majestic не має вбудованих інструментів, які допомагають запитувати видалення та / або відхиляти. Таким чином, ви хочете відстежувати свої зусилля, щоб видалити неприродні посилання на зовнішній таблиці, або, можливо, за допомогою зовнішнього інструменту.

Посилання під вашим контролем
Як і в попередніх методах, якщо у вас є погані зворотні посилання, які знаходяться під вашим контролем, просто видаліть їх. Або, якщо ви вважаєте, що їх варто зберегти, видаліть підозрілий елемент з посилань, змінюючи прив'язку тексту та / або змінюючи посилання на статус NoFollow.

Як подати запит на видалення та створити файл відхилення:
Дотримуйтесь рекомендацій щодо запиту на видалення, надане в Метод перший .

У нашому останньому повідомленні в цій серії про те, як зробити аудит посилання, ми пояснюємо метод Four , в якому ви створюєте свій власний метод оцінки посилань, і ми заглиблюємося в запитання: "Скільки поліпшення профілю посилання достатньо?"

Потрібна допомога з аудитом посилання?

Хочете відновити від Google штраф?
У Консультант Seattle SEO Ми готові допомогти.
Зв'яжіться з нами для ретельного і детального аналізу зворотного зв'язку.

Хочете відновити від Google штраф?