Навигация по сайту

Популярные статьи

Як включити режим турбо в браузері (Chrome, Яндекс, Opera)

 1. Opera
 2. Chrome
 3. яндекс.браузер

До ак включити режим турбо в браузері, якщо швидкість інтернету не дозволяє швидко завантажувати контент, а часу на очікування немає? В налаштуваннях будь-якого оглядача можна знайти опції, завдяки яким навіть на низькій швидкості можна прогрузити сторінку, заощадивши трафік на розмірі зображень і анімації.

В налаштуваннях будь-якого оглядача можна знайти опції, завдяки яким навіть на низькій швидкості можна прогрузити сторінку, заощадивши трафік на розмірі зображень і анімації

Не будемо вивчати всі браузери, а зупинимося на найбільш популярних: Opera, Chrome і яндекс.браузер. Для зручності подивимося, як турбо включається в мобільній і деськтопной версіях оглядачів.

[NEW] Рейтинги F1 на початок 2019 року:
ноутбуки

, роутери для будинку , Power bank , SSD , Smart TV приставки з підтримкою 4K UHD , ігрові відеокарти , процесори для ПК , підсилювачі Wi-Fi , смартфони до 10000 рублів , планшети для інтернет-серфінгу , антивіруси У режимі турбо немає ніякої магії, і швидкість інтернету він не збільшує. А ось на швидкість завантаження сторінки впливає помітно і позитивно. При включеному турбо-режимі вміст відкритої сторінки відправляється на сервер компанії, якій належить браузер. Важливо: режим турбо не працює на сторінках, які захищені протоколом HTTPS, тому що вони відкриваються одразу в браузері.

Весь медіа-контент стискається, банери, спливаючі вікна і інша анімація вирізаються, після чого сторінка повертається користувачеві і відкривається в браузері в оптимізованому вигляді. Це допомагає заощадити трафік .

Ще один плюс турбо-режиму - можливість доступу до заблокованих на території країни сайтам без проксі і VPN . Це не завжди працює, але якщо сервер, на який відправляється сторінка на оптимізацію, знаходиться за межами РФ, то геоблокіровка не допоможе.

Opera

Н а старих версіях браузера перемикач режиму турбо розташовувався в головному меню. Після чергового оновлення кнопка пропала, так що тепер для включення режиму низького споживання каналу доводиться виконувати додаткові дії.

 1. Відкрийте настройки Opera (Alt + P).
 2. Виберіть вкладку «Браузер».
 3. Відзначте пункт «Показувати додаткові настройки».
 4. Прокрутіть розділ «Браузер» до кінця і поставте позначку «Включити Opera Turbo».

Є й альтернативний варіант - установка розширення Turbo Button, після чого кнопка управління режимом турбо з'явиться біля адресного рядка. Зручність розширення в тому, що станом режиму можна буде управляти сполучення клавіш Alt + T. Є й альтернативний варіант - установка розширення Turbo Button, після чого кнопка управління режимом турбо з'явиться біля адресного рядка

У мобільному браузері опцію поки не сховали. Натисніть на червону «O», щоб викликати головне меню, перейдіть в налаштування і в розділі «Економія трафіку» включите режим турбо і стежте за статистикою його роботи.

Натисніть на червону «O», щоб викликати головне меню, перейдіть в налаштування і в розділі «Економія трафіку» включите режим турбо і стежте за статистикою його роботи

Chrome

У деськтопной версії Chrome немає спеціальної функції, яка б включала економію трафіку (аналог Турбо-режиму в Opera). Щоб додати таку можливість, необхідно встановити розширення.

 1. Розкрийте головне меню Chrome.
 2. Виберіть «Додаткові інструменти» і перейдіть в «Розширення».
 3. Викличте додаткове меню і відкрийте інтернет-магазин Chrome.
 4. Знайдіть і встановіть розширення «Економія трафіку» від розробника Google.

Знайдіть і встановіть розширення «Економія трафіку» від розробника Google

Режим економії трафіку буде включатися автоматично при зниженні швидкості інтернету. Щоб деактивувати функцію, натисніть на значок розширення і приберіть галочку. Тут же ви побачите статистику витрати і низького споживання каналу.

Тут же ви побачите статистику витрати і низького споживання каналу

У мобільній версії, на відміну від десктопной, функція економії додана в налаштування спочатку. Щоб переконатися, що вона працює:

 1. Відкрийте головне меню браузера.
 2. Перейдіть в налаштування.
 3. Знайдіть пункт «Економія трафіку».

Знайдіть пункт «Економія трафіку»

Усередині ви знайдете перемикач і статистику роботи. На телефоні економію трафіку рекомендується включити, так як ситуації, коли швидкості інтернету не хапають, трапляються набагато частіше, особливо при використанні мобільних даних.

яндекс.браузер

Ч об включити турбо-режим в яндекс.браузер на комп'ютері, відкрийте головне меню, перейдіть в налаштування, зайдіть в підрозділ «Турбо» і встановіть значення «Автоматично» або «Завжди включений». Відзначте пункти «Повідомляти про зміну швидкості» і «Стискати відео». Якщо хочете вмикати / вимикати турбо вручну, то навіть в налаштування йти не доведеться.

У мобільному браузері також є можливість включити і налаштувати роботу режиму турбо.

 1. Викличте головне меню.
 2. Відкрийте настройки.
 3. Перейдіть в розділ «Режим турбо».
 4. Виберіть порядок роботи: автоматичне включення і виключення або постійний стан активності.
 5. Відзначте пункт «Стискати відео», щоб заощадити більше трафіку.

Відзначте пункт «Стискати відео», щоб заощадити більше трафіку

При виборі автоматичного перемикання режим включається при падінні швидкості нижче 128 Кб / с і вимикається при досягненні швидкості 512 Кб / с. Про те, що турбо працює, сигналізує значок ракети в адресному рядку.