Навигация по сайту

Популярные статьи

ЯК: Захистіть свій сайт від негативного SEO

  1. Що таке негативний SEO?
  2. 1. Контролюйте кожен аспект вашого сайту впритул
  3. 2. Шукайте зовнішній негативний вміст
  4. 3. Вискоблювання
  5. 4. Регулярно стежити за зростанням профілю посилання
  6. 5. Прокат професіоналів з маркетингу в пошукових системах

На Stigan Media, ми багато говоримо про важливість наявності хороша стратегія SEO для вашого веб-сайту. Сильна кампанія SEO може допомогти вашому сайту отримати більше відвідувачів, які перетворять більше клієнтів, допомагаючи вам розвивати вашу компанію. Наявність стратегії SEO, яка включає в себе регулярне оновлення відповідного, якісного контенту для вашого веб-сайту, і правильне розповсюдження його допоможе просунути його, це прекрасне місце для початку. Тим не менш, стратегія SEO повинна також включати якийсь захист від негативних SEO атак.

Що таке негативний SEO?

Негативні атаки SEO іноді виконуються конкурентами або хакерами, які хочуть, щоб ваш рейтинг веб-сайту був нижчим. Ці зловмисники застосовують тип зворотної оптимізації на вашому веб-сайті, заповнивши сайт спам-посиланнями, нерелевантним вмістом або шкідливим програмним забезпеченням, що впливає на продуктивність вашого веб-сайту та онлайн-репутацію.

Навіть невелика кількість негативного SEO може зберегти ваш сайт від досягнення максимально можливого рейтингу пошуку, який в кінцевому підсумку буде коштувати вам грошей і часу на ремонт веб-сайту. Для того, щоб зберегти себе захищеними, важливо залишатися пильними, включаючи такі поради у вашій стратегії SEO:

1. Контролюйте кожен аспект вашого сайту впритул

Найкращий спосіб уникнути того, щоб стати жертвою серйозної негативної атаки, полягає в тому, щоб стежити за тим, що відбувається з вашим веб-сайтом. Іноді це важко зробити. Особливо, коли вам потрібно йти в ногу з повсякденними операціями вашого бізнесу. За допомогою спеціальних спеціалістів з цифрового маркетингу на Stigan Media ваш сайт буде ретельно відстежуватися. Ми можемо стежити за будь-яким серйозним скороченням швидкості вашого сайту. Інформація, як ваш SEO ключових слів клік (CTR) і ваші пошукові системи результатів рейтингу (SERP) також важливі, коли справа доходить до виявлення та зупинки негативних атаки SEO. Будь-які різкі спади в будь-якій з цих статистичних даних можуть сигналізувати про потенційну атаку і дозволять ідентифікувати та позбавити будь-які шкідливі посилання або вміст. Якщо у вас є Google Analytics встановлено, це гарна ідея, щоб стежити за незвичайні провали в трафіку.

2. Шукайте зовнішній негативний вміст

Шукайте зовнішній негативний вміст

Хоча негативні атаки SEO, як правило, орієнтовані на внутрішні роботи вашого веб-сайту, такі як ключові слова і зворотні посилання, інші атаки можуть з'являтися через інші окремі веб-сайти і все ще мати руйнівний вплив на ваші пошукові рейтинги. Працюючи для запобігання негативної атаки SEO, ви завжди повинні стежити за сплеском негативних відгуків на таких веб-сайтах Yelp які спрямовані проти вашої компанії. Незважаючи на те, що випадковий поганий огляд може з'являтися час від часу, потік негативних відгуків, як правило, незвичайний і часто є ознакою нападу. Ви можете визначити ці відгуки та відповісти на них, перш ніж вони завдадуть шкоди, регулярно контролюючи ваш Google My Business профіль і повідомляти про негативні відгуки, які ви ідентифікуєте як помилкові для видалення.

3. Вискоблювання

Вискоблювання

Навіть вміст вашого власного веб-сайту може бути використаний проти вас негативними атаками SEO. Це досягається за допомогою методу, який називається "вискоблювання", де оригінальний вміст вашого сайту викрадений і розміщений на веб-сайті конкурента. Важливість оригінального контенту є ключовим фактором у будь-якій стратегії SEO. Надзвичайно важливо не тільки зберегти веб-сайт вашої компанії відмінною від ваших конкурентів, але й заборонити користуватися чужим контентом без їхньої згоди. Коли зловмисник краде ваш контент і завантажує його в інше місце, це може різко зменшити ваш рейтинг SEO і ефективність ваших власних ключових слів. Якщо ви коли-небудь знайдете, що хтось плагіатував вміст вашого веб-сайту, їх можна повідомити, використовуючи форму скасування авторських прав, і в кінцевому підсумку зіткнуться з серйозними наслідками.

Один простий спосіб перевірити це, щоб запустити свій сайт через Copyscape Це сповістить вас про проблеми з повторюваним вмістом. За допомогою преміум-аккаунта він буде здійснювати груповий пошук, що означає пошук до 10000 сторінок вашого сайту одним натисненням кнопки.

Copyscape також може бути корисним, коли ви наймаєте письменників, ви можете запустити статтю через Copyscape, щоб переконатися, що це не було плагіатом.

4. Регулярно стежити за зростанням профілю посилання

Є онлайн інструменти, як Moz Відкрити провідник сайтів , які контролюють ваші зворотні посилання, можуть надавати вам графіки прогресу як для кількості посилань у вашому профілі, так і для кількості референтних доменів. Якщо ви помітили незвичайний сплеск в будь-якому, є достатньо причин, щоб подивитися на посилання, які ви раптово придбали, так як ви можете мати негативну атаку SEO кампанії. Ми здійснюємо регулярні перевірки посилань, щоб переконатися, що ніхто не змінював або не змінював зворотних посилань вашого сайту, які з'єднують вас з іншим відповідним вмістом і веб-сайтами, що стосуються вашого бізнесу.

5. Прокат професіоналів з маркетингу в пошукових системах

Існує хороша приказка… Якщо ви вважаєте, що найняти професіонала дорого, зачекайте, поки не найдете аматора.

Зберігання вашого сайту в безпеці від негативних атак SEO може бути великим завданням, але з допомогою нашого Спеціалісти з SEO Ванкувера і дизайнери веб-сайтів, ви можете бути впевнені, що ваш сайт буде залишатися в безпеці і добре оцінювати. Щоб дізнатися більше про запобігання негативним атакам SEO, або інші корисні поради та рекомендації, не соромтеся знайти нас Facebook і Twitter для регулярних оновлень. Ви також можете зв'язатися з нами безпосередньо в Інтернеті або по телефону, щоб створити безкоштовний консультації з цифрового маркетингу і дізнатися, як саме можна розробити, вдосконалити та підтримувати веб-сайт вашої компанії.

Що таке негативний SEO?
Що таке негативний SEO?