Навигация по сайту

Популярные статьи

Як Захистити Свою Групу Вконтакте від Спаму за допомогою Viking Antispam

  1. Крок 1
  2. крок 2
  3. крок 3
  4. крок 4

Друзі, я іноді пишу про системах Рунета, які допомагають у просуванні груп в соціальних мережах. Я вже пропонував варіанти як розкручувати групи Вконтакте . Сьогодні я опишу нову проблему зі спамом в групах Вконтакте, вирішувати її можна за допомогою програми Viking Antispam .

Нагадаю, що просування в соціальних мережах (SMO) необхідно для розкрутки будь-якого сайту і блогу. Я готував список соціальних мереж для просування , Прочитайте його, там ви знайдете близько 20 соціальних мереж, на які варто звернути увагу для просування сайту, і звідки можна отримати непоганий цільовий трафік. До речі, для Вконтакте я виділяю особливу роль на своєму блозі, як основної соціальної мережі в Рунеті.

Вона потрібна перш за все власникам розкручених груп Вконтакте, і коли цих груп дуже багато в розпорядженні. Замість того, щоб описувати як працює програма, пропоную переглянути презентаційне відео:

Щоб купити програму (вартість її 690 рублів, цілком обгрунтована, якщо у Вас реально проблема зі спамом в Вконтакте, вона дозволить заощадити достатньо часу), потрібно слідувати цій інструкції:

Крок 1

Отже, щоб зареєструватися на сайті переходимо за адресою viking-studio.com, в правому верхньому кутку натискаємо кнопку «Вхід». Потім на сплив вікні натискаємо на кнопку «Реєстрація».

крок 2

Вписуємо свою електронну адресу та пароль, після чого натискаємо кнопку «Зареєструватися».

крок 3

У кабінеті користувача спускаємося майже в самий низ і знаходимо програму Viking Antispam і натискаємо кнопку «Купити».

Ось і все))) Тепер починаємо розбиратися в тонкощах цього програмного забезпечення.

крок 4

Варто згадати, що компанія-розробник пропонує для блогерів і веб-майстрів зручну партнерську програму.

В особистому кабінеті на вкладці «Партнерська програма» ви можете знайти: реферальні посилання для кожної програми (25% з усіх покупок), статистика по посиланнях, тексти для рерайта. Мінімальна сума для виведення 1500 рублів, промо-код на знижку при досягненні певного рівня продажів.

До речі, компанія Viking Studio має лінійку інших продуктів, на які я звертав увагу, але поки вони мені настільки не потрібні.

  • Viking Inviter - програма для розкрутки груп Вконтакте.
  • Twitter Follower - програма для розкрутки груп в Твіттері
  • Viking Group Builder - програма для управління контентом в вашій групі в соціальній мережі.

Також зазначу, що деякі продукти компанії я не рекомендую купувати без особливої ​​потреби. Я ж не придивляюся до цих програм з морально-етичних міркувань:

  • Viking Troll - коментування від чужих акаунтів.
  • Ботовод - програма для розкрутки сторінок Вконтакте

Друзі, боріться зі спамом! Я це роблю завжди, якщо мене додає спам-аккаунт, я обов'язково відзначаю його повідомлення «як спам», потім заходжу на цю спам-сторінку і скаржуся, натиснувши "повідомити на сторінку» за розсилку спаму, і ставлю галочку «Заблокувати користувача». Боріться зі спамом як і я, і, можливо, наш Інтернет стане чистіше!

PS Не забуваємо, для чого ми розкручуємо групу, для того щоб на групі Вконтакте заробляти !