Навигация по сайту

Популярные статьи

Як заробити на кліках в інтернеті

 1. 1. Як заробити на кліках в інтернеті: що це таке і які завдання потрібно буде виконувати?
 2. 2. Скільки можна заробляти на кліках в інтернеті?
 3. 3. Сайти для заробітку на кліках без вкладень - ТОП 5 популярних і кращих сайтів (сервіси та букси)
 4. Сайт №1. Найбільший сайт по заробітку на кліках в соц мережах - Vktarget (огляд)
 5. Сайт №3. Популярний букс в Рунеті - Seosprint (огляд)
 6. Сайт №4. Інший популярний букс - Seofast (огляд)
 7. Сайт №5. Найстаріший і широко відомий сайт - Wmmail (огляд)
 8. 4. Плюси і мінуси заробітку на кліках
 9. 5. Заробіток на кліках без вкладень з виведенням грошей: покрокове керівництво - 3 простих кроки для новачка
 10. Крок 1. Відкриваємо онлайн гаманець і реєструємо е-маил
 11. Крок 2. Проходимо швидку реєстрацію на сайтах
 12. Крок 3. Виконуємо завдання і отримуємо оплату
 13. 6. Партнерська програма - додатковий заробіток на кліках
 14. 7. Перевірені відгуки про роботу в інтернеті на кліках
 15. 8. Висновок

Вітаю вас, шановні читачі онлайн журналу СлоноДром.ру! Тема статті, яку сьогодні ми розглянемо - це заробіток на кліках без вкладень з виведенням грошей.

Дуже багато новачків в інтернеті цікавляться: як заробити на кліках в інтернеті. І в дійсності кліки - це один з найпростіших способів отримання грошей в інтернеті. Все що вам потрібно - це клацати там, де це необхідно.

Подібний онлайн заробіток без вкладень в глобальній мережі став на сьогоднішній день дуже популярним і поширеним. Цей варіант заробітку кращим чином підходить для школярів, підлітків, студентів та людям, у яких є вільний час.

Багато хто вважає, що в інтернеті є сайти, які можуть платити від 1 $ до 5 $ за один клік. Насправді кліки з такою оплатою трапляються, проте дуже рідко. При цьому зазвичай такі завдання вимагають більше часу на виконання.

Кліки - це не єдиний варіант простого і швидкого заробітку в інтернеті. Щоб дізнатися про першій-ліпшій нагоді, читайте статтю кращі способи заробітку в інтернеті для новачків .

Зверніть увагу на те, що в інтернеті дуже багато шахраїв, які можуть обіцяти вам легкий заробіток за короткий час. Тому уникайте сайти, які пропонують заробляти вам десятки тисяч рублів в день без праці. Використовуйте тільки перевірені сайти, описані в даній статті.

Це я до того, що мільйони заробити на кліках, звичайно, не вийде, але на невеликі особисті витрати зароблених грошей повинно вистачати. Хоча є один сервіс, який допоможе вам отримувати більш серйозні гроші на кліки. Про нього ми також поговоримо в статті! 🙂

Особистий досвід!
Я сам коли був ще новачком в інтернеті, пробував я заробляти гроші саме на кліки. Тому для тих, хто бажає заробляти за допомогою інтернету - це один з найпростіших і легких способів. Рекомендую!

Отже, сьогодні ми розглянемо кращі сайти-сервіси з моментальним виведенням грошей. Прочитавши статтю, ви вже сьогодні зможете заробити гроші на кліки. В кінці статті я також додам перевірені відгуки про даному виді безкоштовного заробітку.

Ви також дізнаєтеся:

 • Які завдання потрібно виконувати, щоб швидко заробляти на кліках?
 • Як заробляти в соц мережах на кліках?
 • Який сайт дозволяє заробляти на кліках набагато більше, ніж інші?
 • Куди і як можна вивести зароблені гроші?

Я також приведу покрокове керівництво по заробітку на кліках, щоб вам все було гранично ясно і зрозуміло. Отже, починаємо!
Я також приведу покрокове керівництво по заробітку на кліках, щоб вам все було гранично ясно і зрозуміло

1. Як заробити на кліках в інтернеті: що це таке і які завдання потрібно буде виконувати?

По суті заробіток на кліках - це заробіток на буксах, рекламі або як ще його називають - серфінг.

Одне з великих переваг онлайн заробітку на кліках це те, що на них зможе заробляти кожен незалежно від ваших умінь і знань. При цьому в більшості випадків і без вкладень!

Основна ідея заробітку на кліках полягає в тому, щоб переглядати різні рекламні матеріали і клацати по ним. За кожну таку дію вам буде нараховуватися певна сума грошей.

Приклад завдання!
Наприклад, потрібно прочитати невеликий текст рекламодавця. Для підтвердження прочитання потрібно буде відповісти на контрольне запитання (вибрати правильний варіант відповіді). Сам відповідь міститься в тексті.

Після відповіді, вам моментально зараховуються реальні гроші на баланс. Все дуже просто! На одне таке завдання йде в середньому від 5 до 20 секунд.

Видів завдань для заробітку на кліках насправді велика кількість:

 1. проходження тестів з варіантами відповідей,
 2. перегляд сайтів,
 3. кліки по банерах,
 4. кліки в соц мережах,
 5. виконання інших завдань.

Сюди ж можна віднести і заробіток за допомогою кліків на соціальних мережах: Вконтакте, Однокласниках, Фейсбуці ... Для цього вам знадобляться зареєстровані акаунти в соцмережах.

Тут завдання теж гранично прості: лайкнути запис, поділитися постом і т.д.

Детальніше про кожен вид заробітку ми поговоримо нижче. Також ви зможете переглянути відео, в яких наочно будуть показані способи заробітку.

Заробляти на кліках можна як в рублях, так і в доларах. Тут все залежить саме від сайту.

Ще хочеться відзначити один момент. Заздалегідь подбаєте про наявність електронного гаманця для виведення грошей. Зазвичай гроші на всіх сайтах можна виводити на Ківі (Qiwi), на Яндекс гаманець, на карту і Вебмані.

2. Скільки можна заробляти на кліках в інтернеті?

Давайте тепер детальніше розберемося в тому, скільки ж може заробити новачок на кліках в інтернеті.

Потрібно сказати, що в першу чергу ваш заробіток буде залежати від часу, який ви готові приділяти роботі, і від сайтів, на яких ви будете заробляти.

Крім звичайних способів заробітку, які ми перерахували вище є ще один украй ефективний - це партнерські програми.

Їх зміст полягає в тому, щоб по спеціальному посиланню приводити відвідувачів на сайт. І з кожного відвідувача, який зареєструвався по вашому посиланню на сайті і почав заробляти, ви будете отримувати гроші.

Тому рекомендую вам звернути увагу на дану додаткову можливість заробітку на кліках і використовувати його при можливості! 🙂

Так скільки ж можна заробити на кліках?
На більшості сайтів, які дають можливість заробляти на кліках, можна заробляти від 50 руб. до 250 рублів в день. Точна сума заробітку буде залежати від кількості виконаних кліків (завдань).

Але якщо використовувати партнерські програми і намагатися залучати в сервіси інших користувачів, то тоді можна заробляти на кліках більш значні суми - до 1 000 рублів в день. Детальніше про це ми також поговоримо в даній статті! 👇

3. Сайти для заробітку на кліках без вкладень - ТОП 5 популярних і кращих сайтів (сервіси та букси)

Тут ви знайдете сайти для заробітку на кліках без вкладень і з вкладеннями.

Буксов і сайтів для заробітку на кліках  просто величезна кількість Буксов і сайтів для заробітку на кліках просто величезна кількість. Повний їх огляд і багато корисної інформації заробітку на них ви можете знайти за посиланням вище! ☝️

У цій же статті ми відібрали для вас найкращі та великі сервіси, які давно вже перевірені часом і мільйонами користувачів.

Сайт №1. Найбільший сайт по заробітку на кліках в соц мережах - Vktarget (огляд)

Якщо у вас є бажання заробляти на кліках в соц мережах, то вам допоможе один з найбільших сайтів - ВкТаргет . Це популярний сервіс з виведенням грошей за накрутку передплатників і лайків, який дає тисячам користувачів можливість клацати і отримувати за це оплату.

Кожен день на ньому реєструються і заробляють понад 6500 користувачів.

Варто зазначити, що заробіток в інтернеті на рекламі в соцмережах з кожним роком набирає все більших обертів, тому втрачати таку легку можливість заробити було б принаймні нерозумно.

Завдання, які вам належить виконувати на даному сайті, гранично прості і виконуються за кілька секунд за 2-3 кліка Завдання, які вам належить виконувати на даному сайті, гранично прості і виконуються за кілька секунд за 2-3 кліка.

Кількість доступних завдань буде залежати від кількості підключених профілів з соціальних мереж. Підключити профіль з соц мереж до сайту Vktarget досить легко - для цього потрібно просто клікнути по іконці соціальної мережі і у вікні натиснути кнопку «Дозволити«.

Підключити профіль з соц мереж до сайту Vktarget досить легко - для цього потрібно просто клікнути по іконці соціальної мережі і у вікні натиснути кнопку «Дозволити«

Підключення соціальних мереж до Вктаргет

До сервісу можна підключити практично всі популярні соцмережі: Вконтакте, Однокласники, Інстаграм, Твіттер, Ютуб, Гугл + і Фейсбук. Чим більше акаунтів, тим більше отримаєте завдань і тим більше вийти заробити. У разі відсутності акаунтів, можете швидко зареєструвати нові.

За одне виконане завдання вам моментально буде нараховуватися від 10 копійок до 1 рубля (в середньому 40 копійок).

Тепер про те, що стосується видів завдань на Вктаргет. Щодня на сайті стає доступним близько 450 000 різних завдань. Самі распространненость з них: підписатися на співтовариство, лайкнути, натиснути на кнопку підписки на каналі в Ютубі, поставити «подобатися», вступити в групу в однокласниках і т.д.

Детальніше про види завдань і їх щоденному кількості можете подивитися на зображенні нижче:

Детальніше про види завдань і їх щоденному кількості можете подивитися на зображенні нижче:

Приклади завдань на Вктаргет

Після виконання завдання воно перевіряється автоматично і миттєво, тобто гроші на ваш баланс в особистому кабінеті зараховуються моментально. Ще один приємний момент - мінімальна сума для виплати становить всього 25 рублів.

Якщо хочете дізнатися як робити більше завдань на Вктаргет, то рекомендую подивитися тематичне відео про даний проект:

Якщо вам подобатися такий варіант заробітку на кліках і підходить даний сервіс, то можете зареєструватися на ньому - тут!

Також хочу поділитися з вами одним чудовим і перевіреним додатком для телефону (на Андройде і Агіос), яке дозволяє заробляти гроші виконуючи прості завдання в пару кліків!

Користуюся цим додатком вже більше 2 років, на невеликі витрати вистачає! Ось вирішив порадити його і вам! 😀

додаток називається АдвертАпп і за допомогою його вже заробляють сотні тисяч користувачів. Додаток дійсно вийшло дуже популярним!

Завантажити його ви можете на свій мобільник ось за цим посиланням . При реєстрації введіть спеціальний код 2g2as і вам відразу на ваш баланс буде зараховано просто за реєстрацію 5 руб.

Насправді заробляти на даному додаток можна часом в РАЗИ більше, ніж на популярних буксах, які ми розглянемо нижче. Тому всім раджу скачати його!

Найголовніше, що вам не будуть потрібні ніякі вкладення, та й багато часу приділяти заробітку не потрібно.

Основні завдання, які необхідно буде виконувати - це за кілька кліків встановлювати на свій телефон різні додатки та ігри. Так, якщо вам викачане додаток не сподобається, то після нарахування оплати за установку, ви можете просто його видалити і всі!

Тобто все, що потрібно для заробітку це 3 простих кроки:

 1. Зайти в додаток АдверАпп і переглянути доступні завдання;
 2. Вибрати завдання, клікнути на кнопку «Відкрити додаток» і ви автоматично перейдете в Гугл Плей (або App Store), де потрібно буде завантажити обраної програми.
 3. Далі, коли додаток Завантажити, необхідно його просто відкритий ь. Оплата за нього через пару хвилин зарахується на ваш рахунок!

Приклад доступних завдань і оплата за них

Як бачите все на стільки просто, наскільки це можливо!

⭐️ Скільки можна заробляти?
За установку однієї програми зазвичай платять від 4 до 30 рублів. В день в АдвертАпп може з'являтися в середньому від 3-х до 10-ти додатків.

Відповідно в день можна вийти на дохід 20-50 рублів, витрачаючи при цьому до 5 хвилин в день! У підсумку за місяць ваш заробіток може скласти від 600 до 1 500 рублів!

Згоден, не так вже й багато. Але з огляду на легкість задній і тимчасові витрати - для додаткового заробітку підходить якнайкраще!

Що стосується виведення, то тут все просто супер - виплати проводяться миттєво: як тільки ви замовили гроші, вони відразу опинилися на вашому електронному гаманці.

До речі, виводити можна на: мобільний телефон, Вебмані, Ківі гаманець ... Комісія при виведенні повністю відсутня!

Для тих, хто хоче заробляти більше, в додаток можна виконувати і інші завдання, наприклад, переглядати короткі (10-20 сек) відеоролики, виконувати партнерські завдання!

Також можна запрошувати друзів в АдвертАпп за своєю посиланням або коду. За це вам буде додатково сплачуватися винагороду в розмірі 10% від заробітку всіх ваших друзів (при цьому друзі будуть отримувати повну оплату, гроші вам будуть зараховуватися з резерву АдвертАпп!).

❗️ З партнерською програмою ваш заробіток і зовсім нічим не обмежений і може складати 100-300 рублів в день і вище! В цілому, якщо залучати багато рефералів в додаток щодня можна заробляти до 1500 рублів!

У висновку можу сказати, що додаток вийшло дійсно непогане. Воно в самий раз підходить для простого заробітку. Та й оплата за таку роботу цілком адекватна, якщо порівнювати з багатьма іншими сервісами, де платять буквально копійки.

Загалом завантажуйте, користуйтеся і заробляйте! Сподіваюся додаток вам сподобається! 🙂

Сайт №3. Популярний букс в Рунеті - Seosprint (огляд)

Сеоспрінт воістину можна назвати найпопулярнішим буксом з виведенням грошей в Росії і СНД. Щодня на ньому реєструються більше 7 000 нових користувачів.

Сайт нещодавно відсвяткував своє 7-ми річчя і стабільно продовжує працювати далі.

Сайт нещодавно відсвяткував своє 7-ми річчя і стабільно продовжує працювати далі

Тепер давайте разом подивимося які види завдань є на Сеоспрінт і як їх виконувати. У більшості випадків за них вам будуть платити копійки (в середньому від 5 коп. До 1 рубля за 1 клік / перегляд), але при цьому і часу на кожне завдання ви будете витрачати від сили 5-15 секунд.

Іноді трапляються більш високооплачувані кліки - до 30-50 рублів., Але при цьому вони мають на увазі більш складні дії з вашого боку, а також вимагають значно більше часу.

Отже, існує 4 види завдань на даному проекті:

Види завдань на Сеоспрінт

Серфінг (перегляд сайтів) - ваше завдання вибрати завдання і натиснути по ньому і ви автоматично перейдете на сайт рекламодавця. На ньому потрібно буде пробути певний час від 10 секунд до 1 хвилини (залежно від завдання).

Після чого вам необхідно буде відповісти на питання (наприклад, скільки буде 5 + 1?) - це необхідно, щоб підтвердити, що ви переглянули сайт і що ви не є роботом. Після цього, вам зараховується встановлена ​​грошова сума за завдання.

У короткому відео нижче ви зможете наочно побачити, як заробляти на серфінгу сайтів:

Ще одним популярним напрямком заробітку на Сеоспрінт є читання листів. Тут вам потрібно буде уважно ознайомитися з листом рекламодавця і відповісти на перевірки питання (присутні варіанти відповіді) для підтвердження.

Після цього відкриється нова вкладка з сайтом, який потрібно переглянути протягом конкретного періоду часу. І нарешті, залишиться також вирішити простеньку задачку - і ви отримаєте гроші.

З усіма подробицями даного заробітку можна ознайомитися в наступному відео:

Третє менш популярний напрям заробітку - це проходження тестів. Тут, думаю, все гранично ясно: потрібно відповісти на питання, просто вибравши правильний варіант відповіді.

Останній напрям - це виконання інших різних завдань. Як правило, тут часто присутні завдання від 1 рубля за клік. Вам лише потрібно слідувати інструкції рекламодавця і робити все що в ній буде написано.

З переваг, можна сказати, що в даному проекті доступний моментальний виведення грошей. Вивести ви завжди зможете на наступні платіжні системи:

Способи виведення на буксе Сеоспрінт.

Проект дійсно непоганий і дозволяє реально заробляти, нехай і не такі величезні гроші - за те гарантовано!

Сайт №4. Інший популярний букс - Seofast (огляд)

Ще один відомий букс для заробітку на кліках - це СеоФаст. Він існує досить давно - з 2014 року. Всього користувачам даного проекту за кліки було виплачено величезна сума - понад 40 млн. Рублів.

Заробляти на даному сайті ви зможете без вкладень, досить зареєструватися і можна переходити до роботи.

Варто сказати, що завдання тут такі ж як і на сайті SeoSprint, який ми розбирали вище Варто сказати, що завдання тут такі ж як і на сайті SeoSprint, який ми розбирали вище. Це також прості завдання: серфінг, тести, читання листів і інші доручення.

Заробіток на SeoFast: цифри і приклад!
Хоча проект в основному пропонує виконання завдань до 1 рубля, тут також можна нерідко знайти завдання до 50 - 70 рублів.

Наприклад, за просту реєстрацію на певному сервісі або грі можна заробити 3-5 рублів. В середньому на це дія у вас піде 1-2 хвилини.

Представлю вашій увазі ще кілька прикладів завдань і їх оплату на сайті СеоФаст:

Представлю вашій увазі ще кілька прикладів завдань і їх оплату на сайті СеоФаст:

При виконанні простих завдань вам потрібно буде просто протягом часу секундоміра (від 10 до 50 сек) переглянути лист (сайт) рекламодавця і для підтвердження ввести капчу. Гроші за такі завдання нараховуються моментально.

Виконуючи ж більш складні завдання (хоча в них по суті нічого складного немає), потрібно буде всього лише слідувати простий інструкції рекламодавця: перейти «туди», клікнути «то то» ... За такі завдання платять зазвичай більше, але гроші нараховуються не автоматично, а відразу після перевірки виконання завдання рекламодавцем.

Загалом самі по собі подібні завдання на буксах ні у кого не повинні викликати труднощів, навіть у новачків. Питання ж ви можете задати в техпідтримку - тут вона на високому рівні!

Що стосується виплат, то тут все платежі обробляються швидко і в автоматичному режимі. Цей сайт - яскравий приклад простого заробітку на кліках з моментальним виведенням грошей.

При цьому отримати зароблене можна практично на будь-який онлайн-гаманець. Найбільш використовуваними є: Вебмані, Ківі і Yandex Гроші.

Сайт №5. Найстаріший і широко відомий сайт - Wmmail (огляд)

Вммаіл - це найстаріший сайт поштових розсилок, який також може приносити вам онлайн заробіток без вкладень на кліки. Сайт дійсно існує дуже давно з 2004 року. За сьогоднішній день він входить в ТОП-3 кращих букса в Рунеті.

Дуже зручне, что Нові завдання, Доступні для Виконання будут приходити до вас на пошту, тому ви всегда будете в їх курсі. А значить і більше завдань встигнете виконати і відповідно більше заробити.

За завданнями не скажу нічого нового - це як зазвичай: серфінг, читання листів і інші завдання За завданнями не скажу нічого нового - це як зазвичай: серфінг, читання листів і інші завдання.

Щоб заробляти на серфінгу потрібно кликати по посиланнях, відвідувати ресурси і переглядати їх. Що стосується листів, то тут приблизно те ж саме.

Можете також подивитися відео, в якому покроково розповідається як заробляти на даному сервісі:

Вигідніше і прибутковіше виконувати «інші завдання» (розділ на сайті «Завдання»). Таких завдань кілька видів:

 1. кліки,
 2. постинг,
 3. реєстрація з активністю і без,
 4. Голосування
 5. завантаження файлів
 6. статті
 7. інше

Тут за одне завдання можна заробити до 10 центів.

До того ж на Вммаіл є відмінна можливість отримувати гроші на написанні текстів. Якщо ви можете писати грамотні тексти на найрізноманітніші теми, то це може приносити вам непоганий додатковий дохід. Досить буде всього лише викласти написаний текст в розділі «Магазин статей«.

На самому сайті Wmmail присутній докладна інструкція по різних варіантах заробітку. Тому, якщо ви ще новачок, то не зайвим буде ознайомитися з нею в розділі «З чого почати?».

Коли у вас на рахунку накопичиться 10 центів (6 рублів), ви відразу зможете замовити виплату. У більшості випадків гроші виводяться автоматично і ви миттєво отримуєте оплату на свій гаманець. Висновок на даний момент доступний тільки на гаманець Вебмані.

Корисна порада!
Якщо ви вирішили заробляти саме на буксах, то краще використовувати 2-3 букса разом (SeoSprint, SeoFast і Wmmail) - це дозволить вам виконувати більше завдань і серйозно збільшити щодня одержуваний прибуток.

4. Плюси і мінуси заробітку на кліках

Які плюси і мінуси є у заробітку на кліках? Давайте розбіратіся! 🙂

Виділимо спочатку плюси Виділимо спочатку плюси   такого заробітку: такого заробітку:

 • Проста і легка робота, яка потребує спеціальних знань і навичок. Підходить абсолютно всім, в тому числі і новачкам!
 • Можливо заробляти повністю без вкладень і з нуля!
 • Можна приступати до роботи прямо зараз!
 • Переважно миттєвий висновок грошей собі на гаманець!
 • Дуже низька мінімальна сума для виводу!
 • Стабільні і гарантовані виплати! (Вибирайте тільки перевірені сайти!)
 • Додатковий дохід з партнерських програм!

Тепер визначимо мінуси: Тепер визначимо мінуси:

 • Невисока вартість кліка.
 • Відносно невеликий заробіток. (не завжди)
 • Обмежена кількість завдань. (Рекомендується використовувати кілька сайтів для заробітку).
 • Хоч завдання і прості, потрібно мінімум 2-3 години на день, щоб заробити більш-менш нормальні гроші.

5. Заробіток на кліках без вкладень з виведенням грошей: покрокове керівництво - 3 простих кроки для новачка

Дана інформація буде корисна новачкам, які не знають з чого почати і що потрібно мати для заробітку на кліках. Нижче ми в подробицях розберемо всі важливі моменти, які можуть викликати у вас питання.

Крок 1. Відкриваємо онлайн гаманець і реєструємо е-маил

Для того, щоб отримувати гроші в інтернеті на різних сервісах, в тому числі і на буксах, необхідно в першу чергу мати зареєстрований електронний гаманець. А точніше краще мати кілька, хоча б два.

Які онлайн гаманці потрібно мати обов'язково?
Найбільш популярними платіжними системами для отримання виплат є: Ківі гаманець, Вебмані і Яндекс гроші. Рекомендую відкрити хоча б 2: Вебмані і Ківі гаманець. Даних гаманців цілком буде достатньо.

Безкоштовно зареєструвати гаманець Вебмані можна за посиланням (https://www.webmoney.ru/), а Ківі - (https://qiwi.com/).

Зареєструвати Webmoney гаманець можна за 4 етапи:

 1. Введіть номер телефону,
 2. Вкажіть ваші персональні дані,
 3. Підтвердіть номер телефону через смс,
 4. Придумайте і призначте пароль.

Реєстрація Вебмані гаманця

Увійти в свій гаманець ви зможете або онлайн через сайт (Keeper Standard), або набагато зручніше через офіційну програму Keeper WinPro Classic, яку потрібно буде завантажити на свій комп'ютер.

Для того ж, щоб зареєструвати свій гаманець на Qiwi Wallet, потрібно вказати лише номер телефону (він виступає в якості логіна) та вам на телефон прийде смс з кодом, який потрібно буде ввести в поле на сайті. Далі залишиться придумати пароль і все!

Крім цього обов'язково переконайтеся, що у вас є електронна пошта. Вона вам знадобитися для реєстрації на буксах і інших онлайн сервісах по заробітку в інтернеті. У більшості думаю вже є відкрита пошта.

Якщо все ж у вас відсутній електронна пошта, то відкрити її, наприклад можна за пару хвилин на великому поштовому сервісі - Маіл.ру (https://mail.ru).

Крок 2. Проходимо швидку реєстрацію на сайтах

Отже, тепер у вас є все необхідне для заробітку на кліках. Наступний ваш крок - це реєстрація на сайтах (буксах).

Кілька корисних рекомендацій:
Підберіть для себе кілька сайтів і пройдіть просту реєстрацію. Якщо ваша мета заробляти невеликі гроші повністю без вкладень, то рекомендую букс Сео-Спринт.

Якщо ж хочете, що б ваш заробіток в мережі був істотним, то мабуть найкращий сайт для цього Вктаргет. Я на ньому сам вже заробляю більше 10 місяців.

Дані сайти ми вже розглянули вище, в розділі «кращі 5 сайтів для заробітку на кліках».

Що потрібно для реєстрації? Вам буде потрібно ввести лише свій е-маил і придумати пароль (в деяких випадках потрібно ще придумати свій логін і / або заповнити свою персональну інформацію). Щоб не забути пароль, обов'язково запишіть його і збережіть в надійному місці.

Після реєстрації на вашу поштову скриньку має прийти лист, в якому ви знайдете спеціальну посилання. По ній вам потрібно перейти, щоб підтвердити реєстрацію і активувати свій аккаунт. Іноді лист потрапляє в папку «спам», тому не забудьте зазирнути в неї.

Тепер ви можете увійти в свій особистий кабінет на сайті. Відразу рекомендую вказати свій електронний гаманець, на який плануєте виводити гроші. Зазвичай це можна зробити в розділі «Платіжні дані«.

Крок 3. Виконуємо завдання і отримуємо оплату

Тепер у вас є все для початку роботи і заробітку на кліках.

Вам залишиться лише перейти в розділ завдань і вибрати завдання для виконання. Починайте з найпростіших і нескладних завдань (нехай навіть за них платять менше), де від вас вимагається мінімум зусиль і знань.

У міру отримання досвіду, переходите до виконання більш складних завдань. Звичайно чим складніше завдання, тим більшу оплату за нього ви отримаєте.

До кожного завдання йде детальний опис, що і як робити, тому труднощів з їх виконанням виникати не повинно.

Пропрацювавши всього 2-3 дня, ви вже зможете виконувати завдання повністю на автоматі - витрачати менше часу і заробляти більше! 🙂

Так само варто зауважити, що на буксах часто трапляються багаторазові завдання, які наприклад можна виконувати кожен день. Раджу такі завдання додавати в категорію «Вибрані», щоб наступного разу їх не потрібно було шукати за новою, а відразу переходити до виконання. Це досить зручно.

На більшості сервісів є можливість замовити виплату з моментальним виведенням грошей. Гроші, як правило, надходять на ваш рахунок відразу ж після замовлення виплати.

Так само не упускайте можливість заробляти на партнерських програмах. Про те що це таке і як на них заробляти читайте нижче!

6. Партнерська програма - додатковий заробіток на кліках

Розглянуті в даній статті букси і сервіси дають відмінну можливість додаткового заробітку на партнерських програмах. Якщо у вас є бажання працювати в цьому напрямку і значно збільшити свій заробіток з кліків, то тоді цей варіант для вас!

Партнерки можуть дозволити вам збільшити свій дохід в 2-5 разів!

Давайте поетапно розберемо, що таке партнерська програма і як на ній можна заробляти без вкладень.

Спочатку з'ясуємо деякі поняття, які допоможуть вам зрозуміти принцип заробітку на партнерках. Ось 3 ключових визначення, які вам потрібно знати:

Партнерська програма - це система, за якої ви будете отримувати реальні гроші (певний відсоток%) від проекту за залучення в нього рефералів.

Реферал - це користувач, який прийшов і зареєструвався в проекті по вашій реферального посиланням.

Реферальная посилання - це спеціальна унікальне посилання, яка закріплена тільки за вами і яка відстежує всі переходи по ній. Люди, зареєстровані по ній автоматично стають вашими рефералами.

Свою унікальну рефральную посилання ви зможете отримати зареєструвавшись на буксе або сервісі (SeoFast, SeoSprint, Вктаргет, Wmmail) в розділі «Партнерська програма«.

Вона буде мати приблизно такий вигляд:

Приклад партнерської посилання

Де друга частина посилання (починається зі знака «?«), Ваш унікальний ідентифікатор, до якого прив'язуються ваші реферали.

Зауважте, що на зображенні вище наведений лише приклад реферального посилання, тому не використовуйте її.

Все що потрібно, щоб почати заробляти на рефералах - поширювати свою реферальне посилання на просторах інтернету. Ось тільки кілька безкоштовних способів, які допоможуть вам в цьому: форуми, тематичні сайти (в коментарях до статей), соцмережі.

Крім цього, ви можете порекомендувати сервіс своїм друзям, відправивши свою реферальне посилання через e-mail або соціальні мережі.

Можна навіть стати самому рекламодавцем на буксах, рекламувати партнерську програму і набирати свою команду рефералів.

Навіть невелика кількість активних рефералів можуть приносити вам істотний додатковий дохід.

Приклад на сервісі Вктаргет:
Припустимо ви привели 30 активних рефералів на сервіс кліків - Вктаргет. В середньому кожен з них в день заробляє по 50 рублів. У цьому випадку ваша комісія буде складати 15%, тобто 225 рублів в день.

Таким чином, з 30-ти рефралов ви можете пасивно заробляти близько 5000 - 7 000 рублів на місяць.

Таким чином, ваш дохід за партнерськими програмами практично нічим не обмежений. Чим більше ви залучите людей в проект, тим більше буде ваш заробіток. При цьому він буде повністю пасивний - поки інші працюють, ви заробляєте і можете займатися чим завгодно!

На партнерських програмах успішно заробляють сотні тисяч людей! І дійсно - це класний спосіб отримувати прибуток в інтернеті! Найближчим часом я зроблю спеціальну статтю по цій тему, щоб ви змогли в усьому розібратися докладніше. 🙂

7. Перевірені відгуки про роботу в інтернеті на кліках

Звичайно, робота в інтернеті на кліках для кого-то підходить ідеально, а для кого-то немає. Незалежно від цього, вона залишається реальним і простим способом заробітку в мережі.

Для того щоб ви переконалися в цьому, наведемо кілька перевірених відгуків людей, які вже заробляють на кліках в інтернеті.

Відгук Сергія:
Заробляти на кліки реально і просто, для новачка такого як я це справжня знахідка. Хоч заробляти багато не виходить (близько 150 рублів в день), але це теж непогана добавка до моєї стипендії. Мене поки це влаштовує!

Мене поки це влаштовує

Відгук про роботу на кліках.

Відгук Марії:
Я почала заробляти на буксах пару місяців назад. Потім спробувала сайт Вктаргет і переконалася, що на ньому заробляти набагато вигідніше, а головне також просто. Один мінус - іноді буває не багато завдань.

Тепер моя мета заробити на буксах ще 25 $ - хоч це і не велика сума, такий простий вид заробітку мені підходить. Так величезних грошей на буксах не заробиш, але краще щось, ніж нічого.

Новачкам можу порадити одне - пробувати! У всякому разі ви нічого не втратите. 😉

Коли то і я з недовірою ставилася до цього заробітку, але зараз розумію, що даремно! Удачі вам!

Удачі вам

Відгук про заробіток на кліках.

Відгук про заробіток на кліках

Відгук про кліки.

8. Висновок

Покупка на кліки без вкладень в інтернеті - це давно вже реальність. Розглянуті способи в статті допоможуть вам почати отримувати перший прибуток в інтернеті.

Вам потрібно лише одне - бажання заробляти. Всього іншого можна легко навчитися за кілька годин роботи в мережі. Повірте, це не складно!

Уже прямо зараз ви можете зареєструватися на одному з сайтів, заробити гроші і вже сьогодні отримати їх на свій електронний гаманець.

Я, як і багато інших, заробив свої перші гроші в інтернеті саме на кліки. В той момент я дійсно зрозумів, що заробляти в інтернеті - це реальність.

Згодом я пробував нові, більш складні способи заробітку в інтернеті і значно збільшив свій дохід. Якщо ви хочете навчитися іншим способам заробітку в інтернет, читайте статтю як заробити без вкладень підлітку - 19 ідей .

Головне вірити в себе, постійно пробувати щось нове.

Я максимально намагався написати для вас корисну і цікаву статтю. Якщо це вдалося, напишіть про це в коментарях, поставте оцінку і поділіться статтею в соцмережах.

Великих вам заробітків і високооплачуваних кліків!

1. Як заробити на кліках в інтернеті: що це таке і які завдання потрібно буде виконувати?
2. Скільки можна заробляти на кліках в інтернеті?
Як заробляти в соц мережах на кліках?
Який сайт дозволяє заробляти на кліках набагато більше, ніж інші?
Куди і як можна вивести зароблені гроші?
1. Як заробити на кліках в інтернеті: що це таке і які завдання потрібно буде виконувати?
2. Скільки можна заробляти на кліках в інтернеті?
Наприклад, скільки буде 5 + 1?
Тому, якщо ви ще новачок, то не зайвим буде ознайомитися з нею в розділі «З чого почати?
Які онлайн гаманці потрібно мати обов'язково?