Навигация по сайту

Популярные статьи

Як заробити в інтернеті 3000 доларів | PAMMtoday

 1. Як заробити в інтернеті 3000 доларів Ой яка побита тема, але серед інвесторів з якими я спілкуюся,...
 2. Заробіток на копірайтингу
 3. Налаштування, розкрутка сайтів
 4. створення дизайнів
 5. Створення сайтів
 6. Заробіток на фотостоках
 7. Як заробити гроші в інтернеті - HANDMADE
 8. Заробіток через інтернет на навчанні
 9. Youtube і соц мережі
 10. спеціальні сайти
 11. Заробити в інтернеті більше 3000 доларів
 12. Заробіток в інтернеті це бізнес
 13. Чи можна заробити в інтернеті 3000 доларів
 14. Як заробити в інтернеті 3000 доларів
 15. Як заробити гроші в інтернеті - фріланс
 16. Заробіток на копірайтингу
 17. Налаштування, розкрутка сайтів
 18. створення дизайнів
 19. Створення сайтів
 20. Заробіток на фотостоках
 21. Як заробити гроші в інтернеті - HANDMADE
 22. Заробіток через інтернет на навчанні
 23. Youtube і соц мережі
 24. спеціальні сайти
 25. Заробити в інтернеті більше 3000 доларів
 26. Як заробити в інтернеті 3000 доларів
 27. Як заробити гроші в інтернеті - фріланс
 28. Заробіток на копірайтингу
 29. Налаштування, розкрутка сайтів
 30. створення дизайнів
 31. Створення сайтів
 32. Заробіток на фотостоках
 33. Як заробити гроші в інтернеті - HANDMADE
 34. Заробіток через інтернет на навчанні
 35. Youtube і соц мережі
 36. спеціальні сайти
 37. Заробити в інтернеті більше 3000 доларів
 38. Заробіток в інтернеті це бізнес
 39. Чи можна заробити в інтернеті 3000 доларів
 40. Як заробити в інтернеті 3000 доларів
 41. Як заробити гроші в інтернеті - фріланс
 42. Заробіток на копірайтингу
 43. Налаштування, розкрутка сайтів
 44. створення дизайнів
 45. Створення сайтів
 46. Заробіток на фотостоках
 47. Як заробити гроші в інтернеті - HANDMADE
 48. Заробіток через інтернет на навчанні
 49. Youtube і соц мережі
 50. спеціальні сайти
 51. Заробити в інтернеті більше 3000 доларів
 52. Заробіток в інтернеті це бізнес
 53. Чи можна заробити в інтернеті 3000 доларів

Як заробити в інтернеті 3000 доларів

Ой яка побита тема, але серед інвесторів з якими я спілкуюся, більшості людей старше 35 років, та й інші не працюють через інтернет, і інвестиції для них були першою знахідкою. Нехай сама тема «Як заробити в інтернеті» вже побита, я все-таки напишу статтю про те.

Інвестори можуть мати багато часу, так як гроші вклали і нічого робити не потрібно. Ось мене і питають - як ще можна заробити гроші в інтернеті?

Так як перша моя робота була саме по інтернету і я до сих пір заробляю в мережі, за весь цей час я перепробував багато всього і можу поділитися про те, як заробити в інтернеті .

Я вважаю, що кожна людина може заробляти 3000 доларів по інтернету.

І моя думка не безпідставне. По-перше, я сам живий приклад, по-друге, я знаю багатьох таких людей, які не мали ніяких знань, приходили, розбиралися і працювали. Так траплялося, що люди дивлячись на мене, теж починали працювати по інтернету і у них виходило. Звичайно, це приємна робота в плані умов - ви сам собі господар, самі будуєте робочий графік, а при успіху у вас є все - і гроші, і час.

Я б розділив інтернет на 2 частини - сайти і продажу. Всі види заробітку діляться на обслуговування сайтів (створення, тексти, дизайни, програмування ...) і торгівлю (реклама, продукти, товари ...).

Як заробити гроші в інтернеті - фріланс

Як заробити гроші в інтернеті - фріланс

Фрілансер - це людина, яка працює по інтернету на себе і не офіційно. Це моє визначення фрілансера. Якщо ви дизайнер, шукайте собі замовлення по інтернету самостійно, рекламуєте себе на форумах і тематичних сайтах ... - ви фрілансер. Якщо ви дизайнер і працюєте в студії, в офісі, ви вже не фрілансер. Фрілансер може заробляти і 10 доларів в місяць і більше 10000. Як правило фрілансери шукають роботу і виставлют свої оголошення на спеціалізованих сайтах-біржах:

 • weblancer.net
 • free-lance.ru
 • freelance.ru
 • freelansim.ru і ін.

На біржах фрілансерів розглядаються наступні спеціальності:

Заробіток на копірайтингу

Вам потрібно писати статті Вам потрібно писати статті. Ви можете переписувати готові статті своїми словами, писати статті з голови, переписувати статті своїми словами з декількох джерел. Ця спеціальність не вимагає спеціальних знань і навіть писати можна з помилками - Word вам їх покаже і виправить. Кому потрібні копірайтери? Багатьом сайтам потрібні статті, у адмінів немає часу їх писати і вони замовляють їх копирайтерам. Наприклад замовлення може виглядати так - Потрібні 10 статей на тему будівництва, загальна кількість символів - 20000 (символи букви і розділові знаки, все виключаючи пробілу). Оплачується ця робота за кількістю символів, а ціна вимірюється в 1000 символів, на приклад, 1000 символів 2 долари. Якщо ви напишіть статті на 20000 символів по 2 долари за 1000, ви заробите 40 доларів. Розмір заробітку буде залежати від вашої швидкості друкування. Якщо ви зможете писати 200 символів в хвилину (середня швидкість друкування за нормами), то за 10 хвилин ви наберете 4 долари, за годину 24 долари. Щоб знайти достатньо роботи, можна скористатися спеціальними біржами для копірайтерів, де зустрічаються замовники і виконавці.

 • - etxt.ru
 • -advego.ru і ін.

Працювати потрібно багато і наполегливо,

згодом ви будете мати базу постійних клієнтів, високий рейтинг, і тоді можна підвищувати ціни на свої послуги. Це реальна робота яку може подужати кожний. Всі успішні копірайтери займаються цим професійно, пишуть статті, ведуть колонки на сайтах, пишуть тексти для рекламних статей, переклади, гасла і будь-які тексти. Ціни в кожному виді різні.

Налаштування, розкрутка сайтів

Люди, які розбираються в сайтах, в HTML кодах, знають мови програмування, знають роботу готових движків для сайтів. Вони допоможуть за не більшу плату налаштувати сайт, щось переділити в ньому ... Сюди ж входять і дизайнери, а так само SEO фахівці, які допомагають розкрутити сайт і підняти його відвідуваність і позиції в пошукових системах. Про це я говорю коротко, але в кожному виді є багато підвидів діяльності. Наприклад, дизайнери можуть робити не тільки сайти, а тільки банери, обкладинки, окремі блоки ... Так само SEO фахівці можуть робити тільки реєстрації по каталогам, внутрішню або зовнішню оптимізацію, закуповувати посилання або просувати сайт по ключовим словами, розкручувати сайт і залучати до нього відвідувачів тільки через соціальні мережі ... хоча як правило все це йде в комплексі. Ціни тут різні, але якщо цим займатися, то кордон в 3000 доларів досягти можна. Наприклад розкрутка сайту коштує 300-500 доларів в місяць. Якщо ви будете одночасно вести 15-20 сайтів, результат очевидний. Створення сайту коштує від 50 доларів до 20000 і займає за часом від 3 годин до 2-х місяців. Багато успішних фрілансери в цих сферах прагнуть створювати свої ВЕБ студії, де працюють 5-6 чоловік, серед яких вже є і програміст і дизайнер, щоб скорочувати терміни замовлення та збільшувати якість роботи. Ціни на їхні послуги теж пропорційно ростуть.

створення дизайнів

Тут все просто - ви дизайнер і шукайте самостійно приватні замовлення. Тут можуть бути і дизайн сайтів, дизайн окремих веб елементів і програм, дизайн обкладинок і всього чого тільки можна. Дизайнери теж можуть поділятися на фото, ілюстрації, ретуш, обробка, творення, редагування, створення візиток, фірмового стилю, логотипів ...

Я розповів про основні напрямки діяльності фрілансерів, які вже поділяються на багатоженство інших.

Створення сайтів

Створення сайтів

Це популярний вид заробітку. Ви маєте свій сайт (створення), написали або замовили туди статті (копірайтинг), до вас прийшло багато людей їх почитати (SEO). Тепер ви маєте популярний і якісний сайт, залишилося тільки заробити.

Види заробітку з сайту:

Продаж посилань. Люди будуть платити вам гроші за те що ви поставите в статті посилання на їх сайт. Наприклад, на моєму блозі мені пропонували від 10 до 20 доларів за розміщення посилань. Посилання на відміну від банера вважаються вічними, вони не видаляються через місяць або якийсь час. Посилання можна продавати в автоматичному режимі, для цього створені спеціальні біржі посилань:

 • Gogetlinks.net
 • Sape.ru,
 • Mainlink.ru і ін.

Розміщення банерів. Ви розміщуєте у себе на сайті рекламні банери, наприклад, до вас звернулася компанія Самсунг і хоче поставити банер з новим телефоном за 350 000 рублів на місяць. Ціна для банера буде залежати від відвідуваності сайту, тому для власника сайту важливо мати розкручений сайт з великою аудиторією. На сайті championat.com деякі банери на верхній частині сайту стоять більше 1 000 000 рублів на тиждень. Відвідуваність сайту близько мільйона осіб на добу. Є й автоматичні біржі які поставлять вам банери за встановлену ціну, наприклад adeasy.ru - ви створюєте там свого роду оголошення про те що готові розмістити банер за таку то ціну на стільки-то і при замовленні біржа автоматично його розмістить, тобто вам навіть не потрібно розмовляти з клієнтом і самостійно розміщувати банери кожен раз.

Партнерські програми. Ви розміщуєте банери або посилання партнера, якщо ваш відвідувач клікнув на неї, перейшов і скористався послугою партнера - ви отримуєте дохід. Як приклад - це інтернет магазинів, банери казино ... Якщо люди клацають і куплять щось - вам піде відсоток від угоди клієнта.

Тізерна реклама. Це реклама, яка приваблює відвідувачів яскравими банерами, але працює в автоматичному режимі. Тобто зміст банера може змінюватися самостійно і оплата такого банера проводиться за кліки а не за термін розміщення. Напевно ви стикалися коли натискаєте на кнопку на сайті та відразу на сусідній вкладці в браузері відкривається якась сторінка з іграми або ще чимось ... Це тізерна реклама.

Заробіток з сайту це реклама і продажу.

Ви можете мати не тільки інформаційний сайт як мій блог, а мати магазин або сайт пропонує якісь послуги. До речі інтернет магазини зараз популярні, так як для створення свого магазину сьогодні не обов'язково мати товар і свій склад. Хороший приклад - інтернет магазин годин. Вам всього лише треба знайти постачальника, а їх багато, і продавати його годинник. Після оплати ви повідомляєте адресу покупця постачальнику і він сам відправляє йому годинник .

Так само всі ці види заробітку з сайту можна поєднувати, одночасно продавати і посилання і розміщувати банери і мати інтернет магазин. Але щоб сайт був якісним і приємним для відвідувача потрібно знати міру і не завішувати його з ніг до голови рекламою. Заробити з сайту 3000 доларів на місяць важко, але можливо. Досягається це часом і якістю сайту, а так само вкладеннями в нього - вам потрібно оплатити послуги програмістів, дизайнерів, копірайтерів, SEO фахівців ... Як правило перший рік сайт не приносить доходу, але є люди, які заробляють на інвестиціях в сайти. Вони вкладають в нього певні гроші, а через рік окупають свої інвестиції в 2-3 рази. Є приклади дуже успішні, як людина купила готовий торрент трекер (забув адресу), вклав в нього гроші в розкрутку, функціонал і дизайн і завдяки збільшенню популярності цього сайту так само зросла ціна і на рекламу. Через пів року окупив інвестиції на 500%.

Заробіток на фотостоках

Заробіток на фотостоках

Фото стоки це такі сайти де ви можете продавати свої фотографії. Їх купують рекламні агентства, журнали, газети, веб дизайнери і купа компаній яким потрібно мати графічне оформлення. Навіщо рекламному агентству тримати свого фотографа, платити більшу латку, мати обладнання ... якщо можна купити гарну фотографію всього за долар?

Але щоб заробити гроші в інтернеті на фото стоках, потрібно викладати лише якісні фотографії зроблені на професійному обладнанні і зі знанням справи. Ще років 5 назад не було такого високого стандарту якості, люди викладали фотографії буквально з простих мильниць, але з часом покупець став розумнішим і більш вимогливим. Адже для наступної реклами або брошури, або презентації ... йому потрібні фотографії не гірше попередніх, і навіть краще. Якщо ви любите фотографувати і у вас є хороший дзеркальний фотоапарат, то ви можете спробувати себе на фото стоках.

Так само на стоках тепер можливо продавати не тільки свої фотографії, але і музику, і відео ролики і ілюстрації зроблені в Photoshop і Illustrator або Corel Draw - векторна графіка (на відміну від фотографії, при збільшенні векторна графіка не втрачає в якості, в основному її роблять для великих рекламних щитів)

Ось список популярних стоків:

Заробити на стоках можна так само як і всюди - і мало і багато. Найуспішніший фотограф на стоках Юрій Аркурс (Yuri Arcurs або Logos) заробляє 50 000 доларів на місяць.

Як заробити гроші в інтернеті - HANDMADE

Як заробити гроші в інтернеті - HANDMADE

Цей вид заробітку підходить більше жіночій половині, але не завжди звичайно. Якщо ви робите якісь унікальні ручні вироби, підробки, предмети, предмети одягу і для побуту ... ви можете продавати то по інтернету. Здавалося б, це більше хобі ніж великі гроші, але не зовсім так. Наприклад, у мене є знайомий (через знайомого фотографа - він у нього робить фотографії своїх виробів), який почав з того що пошив кілька сумок і виставив їх на продаж в інтернеті на спеціальних сайтах. Ці сумки сподобалися людям і тепер у нього досить великий бізнес, при чому моделі сумок у нього ті ж що і були на початку, все моделей 4-5, а ось видів тканин і обробки багато. Отже, предмети меблів, одяг, жіночі прикраси, чохли для мобільних, мило ... якщо це зроблено вашими руками, це може бути продано на таких сайтах:

 • liviaster.ru
 • etsy.com
 • in-dee.ru
 • hm-master.ru
 • handhand.ru
 • hand made »hand-made-shop.ru
 • handmadesign.ru
 • vk.com/handmade_market і ін.

Якщо ви думаєте що заробити на цьому 3000 доларів в місяць не можливо, ви помиляєтеся, прогледівши ці сайти ви побачите такі ціни - 3000 руб, 18000 руб, 900 руб, ... Звичайно як і скрізь потрібно бути унікальним, дуже багато працювати і давати клієнтам високу якість.

Заробіток через інтернет на навчанні

Заробіток через інтернет на навчанні

Це величезний сектор в інтернеті. Для заробітку в ньому вам потрібно бути фахівцем в якійсь сфері, щоб бути здатним навчати людей. Найпопулярніший вид навчання по інтернету - це відео уроки. Я приведу успішний приклад навчання гри на гітарі без нот. Є така жінка - Олена Кравченко (guitar-school.ru). Вона зрозуміла що багато хто хоче вміти грати на гітарі не хоче знати ноти. Олена записала відео уроки і стала їх продавати. Є безкоштовні уроки як би демонстраційні, де вона показує як легко можна грати на гітарі і всього за кілька днів навчитися грати кілька пісень. Диски її коштують від 80 до 160 доларів. Це дійсно ефективні і прості уроки. Мій знайомий замовив у неї відразу кілька дисків і був задоволений.

Навчати можна всьому. Є відео уроки живопису, музики, дизайну ... Особливо багато уроків з навчання різних програм як Photoshop, AutoCad ... Так само популярні і дуже ефективні індивідуальні заняття в Live режимі по скайпу (Skype). За допомогою веб камери можна навчатися дуже багато чому. Так наприклад мій знайомий освоїв програму Illustrator всього за 4 заняття, так як йому наочно все показали і розповіли і вони разом малювали на уроці. Зараз він працює в цій програмі і заробляє гроші продажем своїх ілюстрацій для малюнків на тканинах і інших матеріалів. Моя родичка викладає по скайпу уроки живопису, так у неї беруть уроки люди з різних країн СНД. Цей вид заробітку зручний і прибутковий, і для того щоб заробити 3000 доларів в місяць, потрібно так само багато працювати, мати хорошу рекламу, мати свій сайт - візитку, де будуть описані ваші послуги або представлені на продажу відео уроки. Ціни тут різні, все залежить від вашої популярності, затребуваності і унікальності роду занять.

Youtube і соц мережі

Youtube і соц мережі

Щоб заробити в інтернеті, необхідно бути популярним, так наприклад заробляють на Youtube.com Багато хто чув про каналах на Youtube +100500, Maddyson, Хованського ... В останнього наприклад 340 тисяч передплатників. За 100 доларів він поставить вам LIKE на вашому каналі, за 200 доларів поставить посилання на ваш сайт у себе в титрах в кінці передачі, за 1500 доларів він може викласти ролик знятий для вас у нього на каналі. Це далеко не межа, тому що є канали де мільйони передплатників і ціни там в рази більше.

Те ж саме стосується соціальних мереж, наприклад популярна сторінка Вконтакте, де мільйон передплатників, приносить в середньому від 700 000 до мільйона рублів на місяць. Гроші заробляються так само на рекламі, щоб розмістити пост на такий сторінці, потрібно буде заплатити пристойну суму + автори можуть використовувати партнерські програми.

спеціальні сайти

спеціальні сайти

В інтернеті є спеціальні сайти для заробітку грошей. Як приклад дуже популярний ресурс - workle.ru Це сайт який дозволяє заробити гроші сидячи вдома, робота при цьому повністю легальна і офіційна, де навіть йдуть відрахування в пенсійний фонд. Зараз проект налічує понад 200 тисяч користувачів. Сайт пропонує роботу в 3-х напрямках - банки і кредитування, страхування, туризм. Вас вчать як знаходити клієнтів, як працювати і що робити. З Workle працюють вже багато компаній. Засновники компанії заявляють, що середній заробіток становить 25-50 тис рублів, ті хто працюють в банківській справі в середньому заробляють 30-60 тис рублів, а дуже-дуже успішні, яких звичайно мало, мають дохід понад 100 тисяч рублів на місяць.

Е сть спеціальні сайти для заробітку на кліках . Це зовсім не мудрий заробіток і не дуже то прибутковий. Ви клікаєте по рекламі і отримуєте гроші за кожен клік. Кликати можна тільки по одному разу на одну рекламу раз в 30 секунд. Хоч автори проектів обіцяють стабільний і високий заробіток, серед цих компаній існують багато шахраїв - коли у вас накопичується сума доступна для зняття - вам блокують акаунт з причин нібито порушення правил ...

Є ще один цікавий для дизайнерів спосіб заробітку на сайтах

 • prostoprint.com
 • vsiayki.ru

На цих сайтах продаються футболки. Щоб заробити вам всього лише потрібно придумати дизайн малюнка, який можна створити на тих же сайтах. Від всіх футболок проданих з вашим дизайном вам буде відраховуватися%. Звичайно заробити багато як мені здається не вдасться, але напевно скрізь є винятки.

Заробити в інтернеті більше 3000 доларів

Спосіб про який я вам розповім в дійсності може приносити більший дохід ніж 3000 доларів Спосіб про який я вам розповім в дійсності може приносити більший дохід ніж 3000 доларів. це інвестиції в бінарні опціони . Суть в тому, що це короткострокові інвестиції, від 1 хвилини до тижня. Ви можете інвестувати в акції найбільших компаній в світі всього на 15 хвилин або годину!

 • Що це вам дає?

Зараз розповім. Припустимо завтра Apple починає продажі нового iPhone в Росії. Це означає що акції Apple обов'язково виростуть в цей день. Ви інвестуєте в опціон на акції Apple на годину з умовою зростання ціни. Якщо за цей час ціна на акції виросте, хоч на 0,001 пункт, то ви отримаєте 70% прибутку! Якщо ви інвестуєте 300 доларів, то всього за годину ви зможете заробити 210 доларів!

До речі акції Apple в день старту продажів в різних країнах дуже добре росли і мені вдалося на цьому непогано заробити.

Тепер уявіть, ви дізнаєтеся в новинах що цунамі топить завод Toyota. Це означає що їх акції будуть падати. Ви купуєте опціон на акції Toyota з умовою падіння ціни і за годину вірним способом заробляєте 70% прибутку!

Все що потрібно - це вибрати актив:

Все що потрібно - це вибрати актив:

Потім час закінчення опціону:

Потім час закінчення опціону:

Вказати суму і прогноз ціни - ВГОРУ або ВНИЗ (в моєму випадку ВГОРУ - прогноз зростання вартості акцій):

Вказати суму і прогноз ціни - ВГОРУ або ВНИЗ (в моєму випадку ВГОРУ - прогноз зростання вартості акцій):

Опціон закінчується через 6 хвилин. якщо на кінець терміну ціна буде вище хоч на пункт від ціни на момент покупки (адже в даному випадку я вказав прогноз зростання), то я отримаю прибуток в 73%.

А ось і результати операції:

Акції Coca-Cola виросли і я заробив 43,8 долара чистого прибутку, або 73% від суми інвестиції.

Опціони можна купувати на акції найбільших компаній в світі як Google , Facebook, Apple, Renault, Газпром ... нафту, газ, золото, фондові індекси, валюти ...

А тепер уявіть скільки інформації і новин щодня виходять за даними компаніям і активів! Вся ця інформація дозволяє дуже добре заробити на опціонах . Досить робити 2 успішних угоди в день щоб заробляти більше 5000 доларів на місяць, причому це я врахував тільки 20 робочих днів.

Для заробітку на опціонах я використовую FiNMAX .

Заробіток в інтернеті це бізнес

Заробіток в інтернеті це бізнес

Заробіток в інтернеті це бізнес, так як ви самі керуєте вашим і чужим часом. Адже успішні фрілансери, стокери, трейдери ... наймають до себе на роботу людей в допомогу і для збільшення обсягів і якості. Таким чином заробіток в інтернеті стає бізнесом. Багато людей відкривають свій бізнес в інтернеті через розширених можливостей. Так наприклад, компанія DELL тепер не має фізичних магазинів, їх продукцію можна купити тільки по інтернету, і вам доставлять її прямо додому. Сьогодні в інтернеті можуть заробляти дуже велике число людей і різних професій. Так як товари в інтернеті представлені в фотографіях, відео ... тут себе знайшли і знаходять себе безліч творчих людей. Чи варто говорити що рідкісна компанія зараз не працює без комп'ютера.

Чи можна заробити в інтернеті 3000 доларів

Як бачите, заробити в інтернеті 3000 доларів можливо, але, як і в будь-якій роботі, до цього потрібно прийти через працю, час і знання. Звичайно найприбутковішими видами заробітку в інтернеті є професійні послуги або торгівля. У кожному виді є успішні люди та цієї межі може досягти кожен, так як цього не вчать, ніде не показують, це досягається власним досвідом, поведінкою, бажанням, самонавчанням або за допомогою навчання.

Звичайно крім описаних способів є ще багато різних варіантів, так як інтернет не має територіальних кордонів і вашими клієнтами можуть бути жителі всього світу. Також я не описав такі види заробітку як торгівля на валютній і фондовій біржах, заробіток на спортивних ставках і звичайно інвестиції по інтернету . Адже про інвестиції по інтернету і так присвячений мій блог.

Якщо вам хтось сказав що заробити в інтернеті легко - це міф чи рідкісний випадок. В основному це справжня робота, часто це інвестиції в себе, свою справу, успіх і високі заробітки приходять не відразу. Але якщо ви почали цим займатися і поставили собі за мету - ви її обов'язково досягнете, так як це цілком реально і якісні послуги або товар завжди будуть в ціні і затребувані. Хтось займається інвестиціями, хтось біржами, хтось пише статті та малює, пише вірші, створює сайти, торгує, займається страхуванням, обслуговує сайти, продає рекламні місця ... У кожній з цих областей можна домогтися успіху, чого і вам бажаю !

Если ви нашли помилки, будь ласка, віділіть фрагмент тексту и натісніть Ctrl + Enter, и я ее обов'язково виправлено! Величезне спасибі вам за допомогу!


Як заробити в інтернеті 3000 доларів

Ой яка побита тема, але серед інвесторів з якими я спілкуюся, більшості людей старше 35 років, та й інші не працюють через інтернет, і інвестиції для них були першою знахідкою. Нехай сама тема «Як заробити в інтернеті» вже побита, я все-таки напишу статтю про те.

Інвестори можуть мати багато часу, так як гроші вклали і нічого робити не потрібно. Ось мене і питають - як ще можна заробити гроші в інтернеті?

Так як перша моя робота була саме по інтернету і я до сих пір заробляю в мережі, за весь цей час я перепробував багато всього і можу поділитися про те, як заробити в інтернеті .

Я вважаю, що кожна людина може заробляти 3000 доларів по інтернету.

І моя думка не безпідставне. По-перше, я сам живий приклад, по-друге, я знаю багатьох таких людей, які не мали ніяких знань, приходили, розбиралися і працювали. Так траплялося, що люди дивлячись на мене, теж починали працювати по інтернету і у них виходило. Звичайно, це приємна робота в плані умов - ви сам собі господар, самі будуєте робочий графік, а при успіху у вас є все - і гроші, і час.

Я б розділив інтернет на 2 частини - сайти і продажу. Всі види заробітку діляться на обслуговування сайтів (створення, тексти, дизайни, програмування ...) і торгівлю (реклама, продукти, товари ...).

Як заробити гроші в інтернеті - фріланс

Як заробити гроші в інтернеті - фріланс

Фрілансер - це людина, яка працює по інтернету на себе і не офіційно. Це моє визначення фрілансера. Якщо ви дизайнер, шукайте собі замовлення по інтернету самостійно, рекламуєте себе на форумах і тематичних сайтах ... - ви фрілансер. Якщо ви дизайнер і працюєте в студії, в офісі, ви вже не фрілансер. Фрілансер може заробляти і 10 доларів в місяць і більше 10000. Як правило фрілансери шукають роботу і виставлют свої оголошення на спеціалізованих сайтах-біржах:

 • weblancer.net
 • free-lance.ru
 • freelance.ru
 • freelansim.ru і ін.

На біржах фрілансерів розглядаються наступні спеціальності:

Заробіток на копірайтингу

Вам потрібно писати статті Вам потрібно писати статті. Ви можете переписувати готові статті своїми словами, писати статті з голови, переписувати статті своїми словами з декількох джерел. Ця спеціальність не вимагає спеціальних знань і навіть писати можна з помилками - Word вам їх покаже і виправить. Кому потрібні копірайтери? Багатьом сайтам потрібні статті, у адмінів немає часу їх писати і вони замовляють їх копирайтерам. Наприклад замовлення може виглядати так - Потрібні 10 статей на тему будівництва, загальна кількість символів - 20000 (символи букви і розділові знаки, все виключаючи пробілу). Оплачується ця робота за кількістю символів, а ціна вимірюється в 1000 символів, на приклад, 1000 символів 2 долари. Якщо ви напишіть статті на 20000 символів по 2 долари за 1000, ви заробите 40 доларів. Розмір заробітку буде залежати від вашої швидкості друкування. Якщо ви зможете писати 200 символів в хвилину (середня швидкість друкування за нормами), то за 10 хвилин ви наберете 4 долари, за годину 24 долари. Щоб знайти достатньо роботи, можна скористатися спеціальними біржами для копірайтерів, де зустрічаються замовники і виконавці.

 • - etxt.ru
 • -advego.ru і ін.

Працювати потрібно багато і наполегливо,

згодом ви будете мати базу постійних клієнтів, високий рейтинг, і тоді можна підвищувати ціни на свої послуги. Це реальна робота яку може подужати кожний. Всі успішні копірайтери займаються цим професійно, пишуть статті, ведуть колонки на сайтах, пишуть тексти для рекламних статей, переклади, гасла і будь-які тексти. Ціни в кожному виді різні.

Налаштування, розкрутка сайтів

Люди, які розбираються в сайтах, в HTML кодах, знають мови програмування, знають роботу готових движків для сайтів. Вони допоможуть за не більшу плату налаштувати сайт, щось переділити в ньому ... Сюди ж входять і дизайнери, а так само SEO фахівці, які допомагають розкрутити сайт і підняти його відвідуваність і позиції в пошукових системах. Про це я говорю коротко, але в кожному виді є багато підвидів діяльності. Наприклад, дизайнери можуть робити не тільки сайти, а тільки банери, обкладинки, окремі блоки ... Так само SEO фахівці можуть робити тільки реєстрації по каталогам, внутрішню або зовнішню оптимізацію, закуповувати посилання або просувати сайт по ключовим словами, розкручувати сайт і залучати до нього відвідувачів тільки через соціальні мережі ... хоча як правило все це йде в комплексі. Ціни тут різні, але якщо цим займатися, то кордон в 3000 доларів досягти можна. Наприклад розкрутка сайту коштує 300-500 доларів в місяць. Якщо ви будете одночасно вести 15-20 сайтів, результат очевидний. Створення сайту коштує від 50 доларів до 20000 і займає за часом від 3 годин до 2-х місяців. Багато успішних фрілансери в цих сферах прагнуть створювати свої ВЕБ студії, де працюють 5-6 чоловік, серед яких вже є і програміст і дизайнер, щоб скорочувати терміни замовлення та збільшувати якість роботи. Ціни на їхні послуги теж пропорційно ростуть.

створення дизайнів

Тут все просто - ви дизайнер і шукайте самостійно приватні замовлення. Тут можуть бути і дизайн сайтів, дизайн окремих веб елементів і програм, дизайн обкладинок і всього чого тільки можна. Дизайнери теж можуть поділятися на фото, ілюстрації, ретуш, обробка, творення, редагування, створення візиток, фірмового стилю, логотипів ...

Я розповів про основні напрямки діяльності фрілансерів, які вже поділяються на багатоженство інших.

Створення сайтів

Створення сайтів

Це популярний вид заробітку. Ви маєте свій сайт (створення), написали або замовили туди статті (копірайтинг), до вас прийшло багато людей їх почитати (SEO). Тепер ви маєте популярний і якісний сайт, залишилося тільки заробити.

Види заробітку з сайту:

Продаж посилань. Люди будуть платити вам гроші за те що ви поставите в статті посилання на їх сайт. Наприклад, на моєму блозі мені пропонували від 10 до 20 доларів за розміщення посилань. Посилання на відміну від банера вважаються вічними, вони не видаляються через місяць або якийсь час. Посилання можна продавати в автоматичному режимі, для цього створені спеціальні біржі посилань:

 • Gogetlinks.net
 • Sape.ru,
 • Mainlink.ru і ін.

Розміщення банерів. Ви розміщуєте у себе на сайті рекламні банери, наприклад, до вас звернулася компанія Самсунг і хоче поставити банер з новим телефоном за 350 000 рублів на місяць. Ціна для банера буде залежати від відвідуваності сайту, тому для власника сайту важливо мати розкручений сайт з великою аудиторією. На сайті championat.com деякі банери на верхній частині сайту стоять більше 1 000 000 рублів на тиждень. Відвідуваність сайту близько мільйона осіб на добу. Є й автоматичні біржі які поставлять вам банери за встановлену ціну, наприклад adeasy.ru - ви створюєте там свого роду оголошення про те що готові розмістити банер за таку то ціну на стільки-то і при замовленні біржа автоматично його розмістить, тобто вам навіть не потрібно розмовляти з клієнтом і самостійно розміщувати банери кожен раз.

Партнерські програми. Ви розміщуєте банери або посилання партнера, якщо ваш відвідувач клікнув на неї, перейшов і скористався послугою партнера - ви отримуєте дохід. Як приклад - це інтернет магазинів, банери казино ... Якщо люди клацають і куплять щось - вам піде відсоток від угоди клієнта.

Тізерна реклама. Це реклама, яка приваблює відвідувачів яскравими банерами, але працює в автоматичному режимі. Тобто зміст банера може змінюватися самостійно і оплата такого банера проводиться за кліки а не за термін розміщення. Напевно ви стикалися коли натискаєте на кнопку на сайті та відразу на сусідній вкладці в браузері відкривається якась сторінка з іграми або ще чимось ... Це тізерна реклама.

Заробіток з сайту це реклама і продажу.

Ви можете мати не тільки інформаційний сайт як мій блог, а мати магазин або сайт пропонує якісь послуги. До речі інтернет магазини зараз популярні, так як для створення свого магазину сьогодні не обов'язково мати товар і свій склад. Хороший приклад - інтернет магазин годин. Вам всього лише треба знайти постачальника, а їх багато, і продавати його годинник. Після оплати ви повідомляєте адресу покупця постачальнику і він сам відправляє йому годинник .

Так само всі ці види заробітку з сайту можна поєднувати, одночасно продавати і посилання і розміщувати банери і мати інтернет магазин. Але щоб сайт був якісним і приємним для відвідувача потрібно знати міру і не завішувати його з ніг до голови рекламою. Заробити з сайту 3000 доларів на місяць важко, але можливо. Досягається це часом і якістю сайту, а так само вкладеннями в нього - вам потрібно оплатити послуги програмістів, дизайнерів, копірайтерів, SEO фахівців ... Як правило перший рік сайт не приносить доходу, але є люди, які заробляють на інвестиціях в сайти. Вони вкладають в нього певні гроші, а через рік окупають свої інвестиції в 2-3 рази. Є приклади дуже успішні, як людина купила готовий торрент трекер (забув адресу), вклав в нього гроші в розкрутку, функціонал і дизайн і завдяки збільшенню популярності цього сайту так само зросла ціна і на рекламу. Через пів року окупив інвестиції на 500%.

Заробіток на фотостоках

Заробіток на фотостоках

Фото стоки це такі сайти де ви можете продавати свої фотографії. Їх купують рекламні агентства, журнали, газети, веб дизайнери і купа компаній яким потрібно мати графічне оформлення. Навіщо рекламному агентству тримати свого фотографа, платити більшу латку, мати обладнання ... якщо можна купити гарну фотографію всього за долар?

Але щоб заробити гроші в інтернеті на фото стоках, потрібно викладати лише якісні фотографії зроблені на професійному обладнанні і зі знанням справи. Ще років 5 назад не було такого високого стандарту якості, люди викладали фотографії буквально з простих мильниць, але з часом покупець став розумнішим і більш вимогливим. Адже для наступної реклами або брошури, або презентації ... йому потрібні фотографії не гірше попередніх, і навіть краще. Якщо ви любите фотографувати і у вас є хороший дзеркальний фотоапарат, то ви можете спробувати себе на фото стоках.

Так само на стоках тепер можливо продавати не тільки свої фотографії, але і музику, і відео ролики і ілюстрації зроблені в Photoshop і Illustrator або Corel Draw - векторна графіка (на відміну від фотографії, при збільшенні векторна графіка не втрачає в якості, в основному її роблять для великих рекламних щитів)

Ось список популярних стоків:

Заробити на стоках можна так само як і всюди - і мало і багато. Найуспішніший фотограф на стоках Юрій Аркурс (Yuri Arcurs або Logos) заробляє 50 000 доларів на місяць.

Як заробити гроші в інтернеті - HANDMADE

Як заробити гроші в інтернеті - HANDMADE

Цей вид заробітку підходить більше жіночій половині, але не завжди звичайно. Якщо ви робите якісь унікальні ручні вироби, підробки, предмети, предмети одягу і для побуту ... ви можете продавати то по інтернету. Здавалося б, це більше хобі ніж великі гроші, але не зовсім так. Наприклад, у мене є знайомий (через знайомого фотографа - він у нього робить фотографії своїх виробів), який почав з того що пошив кілька сумок і виставив їх на продаж в інтернеті на спеціальних сайтах. Ці сумки сподобалися людям і тепер у нього досить великий бізнес, при чому моделі сумок у нього ті ж що і були на початку, все моделей 4-5, а ось видів тканин і обробки багато. Отже, предмети меблів, одяг, жіночі прикраси, чохли для мобільних, мило ... якщо це зроблено вашими руками, це може бути продано на таких сайтах:

 • liviaster.ru
 • etsy.com
 • in-dee.ru
 • hm-master.ru
 • handhand.ru
 • hand made »hand-made-shop.ru
 • handmadesign.ru
 • vk.com/handmade_market і ін.

Якщо ви думаєте що заробити на цьому 3000 доларів в місяць не можливо, ви помиляєтеся, прогледівши ці сайти ви побачите такі ціни - 3000 руб, 18000 руб, 900 руб, ... Звичайно як і скрізь потрібно бути унікальним, дуже багато працювати і давати клієнтам високу якість.

Заробіток через інтернет на навчанні

Заробіток через інтернет на навчанні

Це величезний сектор в інтернеті. Для заробітку в ньому вам потрібно бути фахівцем в якійсь сфері, щоб бути здатним навчати людей. Найпопулярніший вид навчання по інтернету - це відео уроки. Я приведу успішний приклад навчання гри на гітарі без нот. Є така жінка - Олена Кравченко (guitar-school.ru). Вона зрозуміла що багато хто хоче вміти грати на гітарі не хоче знати ноти. Олена записала відео уроки і стала їх продавати. Є безкоштовні уроки як би демонстраційні, де вона показує як легко можна грати на гітарі і всього за кілька днів навчитися грати кілька пісень. Диски її коштують від 80 до 160 доларів. Це дійсно ефективні і прості уроки. Мій знайомий замовив у неї відразу кілька дисків і був задоволений.

Навчати можна всьому. Є відео уроки живопису, музики, дизайну ... Особливо багато уроків з навчання різних програм як Photoshop, AutoCad ... Так само популярні і дуже ефективні індивідуальні заняття в Live режимі по скайпу (Skype). За допомогою веб камери можна навчатися дуже багато чому. Так наприклад мій знайомий освоїв програму Illustrator всього за 4 заняття, так як йому наочно все показали і розповіли і вони разом малювали на уроці. Зараз він працює в цій програмі і заробляє гроші продажем своїх ілюстрацій для малюнків на тканинах і інших матеріалів. Моя родичка викладає по скайпу уроки живопису, так у неї беруть уроки люди з різних країн СНД. Цей вид заробітку зручний і прибутковий, і для того щоб заробити 3000 доларів в місяць, потрібно так само багато працювати, мати хорошу рекламу, мати свій сайт - візитку, де будуть описані ваші послуги або представлені на продажу відео уроки. Ціни тут різні, все залежить від вашої популярності, затребуваності і унікальності роду занять.

Youtube і соц мережі

Youtube і соц мережі

Щоб заробити в інтернеті, необхідно бути популярним, так наприклад заробляють на Youtube.com Багато хто чув про каналах на Youtube +100500, Maddyson, Хованського ... В останнього наприклад 340 тисяч передплатників. За 100 доларів він поставить вам LIKE на вашому каналі, за 200 доларів поставить посилання на ваш сайт у себе в титрах в кінці передачі, за 1500 доларів він може викласти ролик знятий для вас у нього на каналі. Це далеко не межа, тому що є канали де мільйони передплатників і ціни там в рази більше.

Те ж саме стосується соціальних мереж, наприклад популярна сторінка Вконтакте, де мільйон передплатників, приносить в середньому від 700 000 до мільйона рублів на місяць. Гроші заробляються так само на рекламі, щоб розмістити пост на такий сторінці, потрібно буде заплатити пристойну суму + автори можуть використовувати партнерські програми.

спеціальні сайти

спеціальні сайти

В інтернеті є спеціальні сайти для заробітку грошей. Як приклад дуже популярний ресурс - workle.ru Це сайт який дозволяє заробити гроші сидячи вдома, робота при цьому повністю легальна і офіційна, де навіть йдуть відрахування в пенсійний фонд. Зараз проект налічує понад 200 тисяч користувачів. Сайт пропонує роботу в 3-х напрямках - банки і кредитування, страхування, туризм. Вас вчать як знаходити клієнтів, як працювати і що робити. З Workle працюють вже багато компаній. Засновники компанії заявляють, що середній заробіток становить 25-50 тис рублів, ті хто працюють в банківській справі в середньому заробляють 30-60 тис рублів, а дуже-дуже успішні, яких звичайно мало, мають дохід понад 100 тисяч рублів на місяць.

Е сть спеціальні сайти для заробітку на кліках . Це зовсім не мудрий заробіток і не дуже то прибутковий. Ви клікаєте по рекламі і отримуєте гроші за кожен клік. Кликати можна тільки по одному разу на одну рекламу раз в 30 секунд. Хоч автори проектів обіцяють стабільний і високий заробіток, серед цих компаній існують багато шахраїв - коли у вас накопичується сума доступна для зняття - вам блокують акаунт з причин нібито порушення правил ...

Є ще один цікавий для дизайнерів спосіб заробітку на сайтах

 • prostoprint.com
 • vsiayki.ru

На цих сайтах продаються футболки. Щоб заробити вам всього лише потрібно придумати дизайн малюнка, який можна створити на тих же сайтах. Від всіх футболок проданих з вашим дизайном вам буде відраховуватися%. Звичайно заробити багато як мені здається не вдасться, але напевно скрізь є винятки.

Заробити в інтернеті більше 3000 доларів

Спосіб про який я вам розповім в дійсності може приносити більший дохід ніж 3000 доларів Спосіб про який я вам розповім в дійсності може приносити більший дохід ніж 3000 доларів. це інвестиції в бінарні опціони . Суть в тому, що це короткострокові інвестиції, від 1 хвилини до тижня. Ви можете інвестувати в акції найбільших компаній в світі всього на 15 хвилин або годину!

 • Що це вам дає?

Зараз розповім. Припустимо завтра Apple починає продажі нового iPhone в Росії. Це означає що акції Apple обов'язково виростуть в цей день. Ви інвестуєте в опціон на акції Apple на годину з умовою зростання ціни. Якщо за цей час ціна на акції виросте, хоч на 0,001 пункт, то ви отримаєте 70% прибутку! Якщо ви інвестуєте 300 доларів, то всього за годину ви зможете заробити 210 доларів!

До речі акції Apple в день старту продажів в різних країнах дуже добре росли і мені вдалося на цьому непогано заробити.

Тепер уявіть, ви дізнаєтеся в новинах що цунамі топить завод Toyota. Це означає що їх акції будуть падати. Ви купуєте опціон на акції Toyota з умовою падіння ціни і за годину вірним способом заробляєте 70% прибутку!

Все що потрібно - це вибрати актив:

Все що потрібно - це вибрати актив:

Потім час закінчення опціону:

Потім час закінчення опціону:

Як заробити в інтернеті 3000 доларів

Ой яка побита тема, але серед інвесторів з якими я спілкуюся, більшості людей старше 35 років, та й інші не працюють через інтернет, і інвестиції для них були першою знахідкою. Нехай сама тема «Як заробити в інтернеті» вже побита, я все-таки напишу статтю про те.

Інвестори можуть мати багато часу, так як гроші вклали і нічого робити не потрібно. Ось мене і питають - як ще можна заробити гроші в інтернеті?

Так як перша моя робота була саме по інтернету і я до сих пір заробляю в мережі, за весь цей час я перепробував багато всього і можу поділитися про те, як заробити в інтернеті .

Я вважаю, що кожна людина може заробляти 3000 доларів по інтернету.

І моя думка не безпідставне. По-перше, я сам живий приклад, по-друге, я знаю багатьох таких людей, які не мали ніяких знань, приходили, розбиралися і працювали. Так траплялося, що люди дивлячись на мене, теж починали працювати по інтернету і у них виходило. Звичайно, це приємна робота в плані умов - ви сам собі господар, самі будуєте робочий графік, а при успіху у вас є все - і гроші, і час.

Я б розділив інтернет на 2 частини - сайти і продажу. Всі види заробітку діляться на обслуговування сайтів (створення, тексти, дизайни, програмування ...) і торгівлю (реклама, продукти, товари ...).

Як заробити гроші в інтернеті - фріланс

Як заробити гроші в інтернеті - фріланс

Фрілансер - це людина, яка працює по інтернету на себе і не офіційно. Це моє визначення фрілансера. Якщо ви дизайнер, шукайте собі замовлення по інтернету самостійно, рекламуєте себе на форумах і тематичних сайтах ... - ви фрілансер. Якщо ви дизайнер і працюєте в студії, в офісі, ви вже не фрілансер. Фрілансер може заробляти і 10 доларів в місяць і більше 10000. Як правило фрілансери шукають роботу і виставлют свої оголошення на спеціалізованих сайтах-біржах:

 • weblancer.net
 • free-lance.ru
 • freelance.ru
 • freelansim.ru і ін.

На біржах фрілансерів розглядаються наступні спеціальності:

Заробіток на копірайтингу

Вам потрібно писати статті Вам потрібно писати статті. Ви можете переписувати готові статті своїми словами, писати статті з голови, переписувати статті своїми словами з декількох джерел. Ця спеціальність не вимагає спеціальних знань і навіть писати можна з помилками - Word вам їх покаже і виправить. Кому потрібні копірайтери? Багатьом сайтам потрібні статті, у адмінів немає часу їх писати і вони замовляють їх копирайтерам. Наприклад замовлення може виглядати так - Потрібні 10 статей на тему будівництва, загальна кількість символів - 20000 (символи букви і розділові знаки, все виключаючи пробілу). Оплачується ця робота за кількістю символів, а ціна вимірюється в 1000 символів, на приклад, 1000 символів 2 долари. Якщо ви напишіть статті на 20000 символів по 2 долари за 1000, ви заробите 40 доларів. Розмір заробітку буде залежати від вашої швидкості друкування. Якщо ви зможете писати 200 символів в хвилину (середня швидкість друкування за нормами), то за 10 хвилин ви наберете 4 долари, за годину 24 долари. Щоб знайти достатньо роботи, можна скористатися спеціальними біржами для копірайтерів, де зустрічаються замовники і виконавці.

 • - etxt.ru
 • -advego.ru і ін.

Працювати потрібно багато і наполегливо,

згодом ви будете мати базу постійних клієнтів, високий рейтинг, і тоді можна підвищувати ціни на свої послуги. Це реальна робота яку може подужати кожний. Всі успішні копірайтери займаються цим професійно, пишуть статті, ведуть колонки на сайтах, пишуть тексти для рекламних статей, переклади, гасла і будь-які тексти. Ціни в кожному виді різні.

Налаштування, розкрутка сайтів

Люди, які розбираються в сайтах, в HTML кодах, знають мови програмування, знають роботу готових движків для сайтів. Вони допоможуть за не більшу плату налаштувати сайт, щось переділити в ньому ... Сюди ж входять і дизайнери, а так само SEO фахівці, які допомагають розкрутити сайт і підняти його відвідуваність і позиції в пошукових системах. Про це я говорю коротко, але в кожному виді є багато підвидів діяльності. Наприклад, дизайнери можуть робити не тільки сайти, а тільки банери, обкладинки, окремі блоки ... Так само SEO фахівці можуть робити тільки реєстрації по каталогам, внутрішню або зовнішню оптимізацію, закуповувати посилання або просувати сайт по ключовим словами, розкручувати сайт і залучати до нього відвідувачів тільки через соціальні мережі ... хоча як правило все це йде в комплексі. Ціни тут різні, але якщо цим займатися, то кордон в 3000 доларів досягти можна. Наприклад розкрутка сайту коштує 300-500 доларів в місяць. Якщо ви будете одночасно вести 15-20 сайтів, результат очевидний. Створення сайту коштує від 50 доларів до 20000 і займає за часом від 3 годин до 2-х місяців. Багато успішних фрілансери в цих сферах прагнуть створювати свої ВЕБ студії, де працюють 5-6 чоловік, серед яких вже є і програміст і дизайнер, щоб скорочувати терміни замовлення та збільшувати якість роботи. Ціни на їхні послуги теж пропорційно ростуть.

створення дизайнів

Тут все просто - ви дизайнер і шукайте самостійно приватні замовлення. Тут можуть бути і дизайн сайтів, дизайн окремих веб елементів і програм, дизайн обкладинок і всього чого тільки можна. Дизайнери теж можуть поділятися на фото, ілюстрації, ретуш, обробка, творення, редагування, створення візиток, фірмового стилю, логотипів ...

Я розповів про основні напрямки діяльності фрілансерів, які вже поділяються на багатоженство інших.

Створення сайтів

Створення сайтів

Це популярний вид заробітку. Ви маєте свій сайт (створення), написали або замовили туди статті (копірайтинг), до вас прийшло багато людей їх почитати (SEO). Тепер ви маєте популярний і якісний сайт, залишилося тільки заробити.

Види заробітку з сайту:

Продаж посилань. Люди будуть платити вам гроші за те що ви поставите в статті посилання на їх сайт. Наприклад, на моєму блозі мені пропонували від 10 до 20 доларів за розміщення посилань. Посилання на відміну від банера вважаються вічними, вони не видаляються через місяць або якийсь час. Посилання можна продавати в автоматичному режимі, для цього створені спеціальні біржі посилань:

 • Gogetlinks.net
 • Sape.ru,
 • Mainlink.ru і ін.

Розміщення банерів. Ви розміщуєте у себе на сайті рекламні банери, наприклад, до вас звернулася компанія Самсунг і хоче поставити банер з новим телефоном за 350 000 рублів на місяць. Ціна для банера буде залежати від відвідуваності сайту, тому для власника сайту важливо мати розкручений сайт з великою аудиторією. На сайті championat.com деякі банери на верхній частині сайту стоять більше 1 000 000 рублів на тиждень. Відвідуваність сайту близько мільйона осіб на добу. Є й автоматичні біржі які поставлять вам банери за встановлену ціну, наприклад adeasy.ru - ви створюєте там свого роду оголошення про те що готові розмістити банер за таку то ціну на стільки-то і при замовленні біржа автоматично його розмістить, тобто вам навіть не потрібно розмовляти з клієнтом і самостійно розміщувати банери кожен раз.

Партнерські програми. Ви розміщуєте банери або посилання партнера, якщо ваш відвідувач клікнув на неї, перейшов і скористався послугою партнера - ви отримуєте дохід. Як приклад - це інтернет магазинів, банери казино ... Якщо люди клацають і куплять щось - вам піде відсоток від угоди клієнта.

Тізерна реклама. Це реклама, яка приваблює відвідувачів яскравими банерами, але працює в автоматичному режимі. Тобто зміст банера може змінюватися самостійно і оплата такого банера проводиться за кліки а не за термін розміщення. Напевно ви стикалися коли натискаєте на кнопку на сайті та відразу на сусідній вкладці в браузері відкривається якась сторінка з іграми або ще чимось ... Це тізерна реклама.

Заробіток з сайту це реклама і продажу.

Ви можете мати не тільки інформаційний сайт як мій блог, а мати магазин або сайт пропонує якісь послуги. До речі інтернет магазини зараз популярні, так як для створення свого магазину сьогодні не обов'язково мати товар і свій склад. Хороший приклад - інтернет магазин годин. Вам всього лише треба знайти постачальника, а їх багато, і продавати його годинник. Після оплати ви повідомляєте адресу покупця постачальнику і він сам відправляє йому годинник .

Так само всі ці види заробітку з сайту можна поєднувати, одночасно продавати і посилання і розміщувати банери і мати інтернет магазин. Але щоб сайт був якісним і приємним для відвідувача потрібно знати міру і не завішувати його з ніг до голови рекламою. Заробити з сайту 3000 доларів на місяць важко, але можливо. Досягається це часом і якістю сайту, а так само вкладеннями в нього - вам потрібно оплатити послуги програмістів, дизайнерів, копірайтерів, SEO фахівців ... Як правило перший рік сайт не приносить доходу, але є люди, які заробляють на інвестиціях в сайти. Вони вкладають в нього певні гроші, а через рік окупають свої інвестиції в 2-3 рази. Є приклади дуже успішні, як людина купила готовий торрент трекер (забув адресу), вклав в нього гроші в розкрутку, функціонал і дизайн і завдяки збільшенню популярності цього сайту так само зросла ціна і на рекламу. Через пів року окупив інвестиції на 500%.

Заробіток на фотостоках

Заробіток на фотостоках

Фото стоки це такі сайти де ви можете продавати свої фотографії. Їх купують рекламні агентства, журнали, газети, веб дизайнери і купа компаній яким потрібно мати графічне оформлення. Навіщо рекламному агентству тримати свого фотографа, платити більшу латку, мати обладнання ... якщо можна купити гарну фотографію всього за долар?

Але щоб заробити гроші в інтернеті на фото стоках, потрібно викладати лише якісні фотографії зроблені на професійному обладнанні і зі знанням справи. Ще років 5 назад не було такого високого стандарту якості, люди викладали фотографії буквально з простих мильниць, але з часом покупець став розумнішим і більш вимогливим. Адже для наступної реклами або брошури, або презентації ... йому потрібні фотографії не гірше попередніх, і навіть краще. Якщо ви любите фотографувати і у вас є хороший дзеркальний фотоапарат, то ви можете спробувати себе на фото стоках.

Так само на стоках тепер можливо продавати не тільки свої фотографії, але і музику, і відео ролики і ілюстрації зроблені в Photoshop і Illustrator або Corel Draw - векторна графіка (на відміну від фотографії, при збільшенні векторна графіка не втрачає в якості, в основному її роблять для великих рекламних щитів)

Ось список популярних стоків:

Заробити на стоках можна так само як і всюди - і мало і багато. Найуспішніший фотограф на стоках Юрій Аркурс (Yuri Arcurs або Logos) заробляє 50 000 доларів на місяць.

Як заробити гроші в інтернеті - HANDMADE

Як заробити гроші в інтернеті - HANDMADE

Цей вид заробітку підходить більше жіночій половині, але не завжди звичайно. Якщо ви робите якісь унікальні ручні вироби, підробки, предмети, предмети одягу і для побуту ... ви можете продавати то по інтернету. Здавалося б, це більше хобі ніж великі гроші, але не зовсім так. Наприклад, у мене є знайомий (через знайомого фотографа - він у нього робить фотографії своїх виробів), який почав з того що пошив кілька сумок і виставив їх на продаж в інтернеті на спеціальних сайтах. Ці сумки сподобалися людям і тепер у нього досить великий бізнес, при чому моделі сумок у нього ті ж що і були на початку, все моделей 4-5, а ось видів тканин і обробки багато. Отже, предмети меблів, одяг, жіночі прикраси, чохли для мобільних, мило ... якщо це зроблено вашими руками, це може бути продано на таких сайтах:

 • liviaster.ru
 • etsy.com
 • in-dee.ru
 • hm-master.ru
 • handhand.ru
 • hand made »hand-made-shop.ru
 • handmadesign.ru
 • vk.com/handmade_market і ін.

Якщо ви думаєте що заробити на цьому 3000 доларів в місяць не можливо, ви помиляєтеся, прогледівши ці сайти ви побачите такі ціни - 3000 руб, 18000 руб, 900 руб, ... Звичайно як і скрізь потрібно бути унікальним, дуже багато працювати і давати клієнтам високу якість.

Заробіток через інтернет на навчанні

Заробіток через інтернет на навчанні

Це величезний сектор в інтернеті. Для заробітку в ньому вам потрібно бути фахівцем в якійсь сфері, щоб бути здатним навчати людей. Найпопулярніший вид навчання по інтернету - це відео уроки. Я приведу успішний приклад навчання гри на гітарі без нот. Є така жінка - Олена Кравченко (guitar-school.ru). Вона зрозуміла що багато хто хоче вміти грати на гітарі не хоче знати ноти. Олена записала відео уроки і стала їх продавати. Є безкоштовні уроки як би демонстраційні, де вона показує як легко можна грати на гітарі і всього за кілька днів навчитися грати кілька пісень. Диски її коштують від 80 до 160 доларів. Це дійсно ефективні і прості уроки. Мій знайомий замовив у неї відразу кілька дисків і був задоволений.

Навчати можна всьому. Є відео уроки живопису, музики, дизайну ... Особливо багато уроків з навчання різних програм як Photoshop, AutoCad ... Так само популярні і дуже ефективні індивідуальні заняття в Live режимі по скайпу (Skype). За допомогою веб камери можна навчатися дуже багато чому. Так наприклад мій знайомий освоїв програму Illustrator всього за 4 заняття, так як йому наочно все показали і розповіли і вони разом малювали на уроці. Зараз він працює в цій програмі і заробляє гроші продажем своїх ілюстрацій для малюнків на тканинах і інших матеріалів. Моя родичка викладає по скайпу уроки живопису, так у неї беруть уроки люди з різних країн СНД. Цей вид заробітку зручний і прибутковий, і для того щоб заробити 3000 доларів в місяць, потрібно так само багато працювати, мати хорошу рекламу, мати свій сайт - візитку, де будуть описані ваші послуги або представлені на продажу відео уроки. Ціни тут різні, все залежить від вашої популярності, затребуваності і унікальності роду занять.

Youtube і соц мережі

Youtube і соц мережі

Щоб заробити в інтернеті, необхідно бути популярним, так наприклад заробляють на Youtube.com Багато хто чув про каналах на Youtube +100500, Maddyson, Хованського ... В останнього наприклад 340 тисяч передплатників. За 100 доларів він поставить вам LIKE на вашому каналі, за 200 доларів поставить посилання на ваш сайт у себе в титрах в кінці передачі, за 1500 доларів він може викласти ролик знятий для вас у нього на каналі. Це далеко не межа, тому що є канали де мільйони передплатників і ціни там в рази більше.

Те ж саме стосується соціальних мереж, наприклад популярна сторінка Вконтакте, де мільйон передплатників, приносить в середньому від 700 000 до мільйона рублів на місяць. Гроші заробляються так само на рекламі, щоб розмістити пост на такий сторінці, потрібно буде заплатити пристойну суму + автори можуть використовувати партнерські програми.

спеціальні сайти

спеціальні сайти

В інтернеті є спеціальні сайти для заробітку грошей. Як приклад дуже популярний ресурс - workle.ru Це сайт який дозволяє заробити гроші сидячи вдома, робота при цьому повністю легальна і офіційна, де навіть йдуть відрахування в пенсійний фонд. Зараз проект налічує понад 200 тисяч користувачів. Сайт пропонує роботу в 3-х напрямках - банки і кредитування, страхування, туризм. Вас вчать як знаходити клієнтів, як працювати і що робити. З Workle працюють вже багато компаній. Засновники компанії заявляють, що середній заробіток становить 25-50 тис рублів, ті хто працюють в банківській справі в середньому заробляють 30-60 тис рублів, а дуже-дуже успішні, яких звичайно мало, мають дохід понад 100 тисяч рублів на місяць.

Е сть спеціальні сайти для заробітку на кліках . Це зовсім не мудрий заробіток і не дуже то прибутковий. Ви клікаєте по рекламі і отримуєте гроші за кожен клік. Кликати можна тільки по одному разу на одну рекламу раз в 30 секунд. Хоч автори проектів обіцяють стабільний і високий заробіток, серед цих компаній існують багато шахраїв - коли у вас накопичується сума доступна для зняття - вам блокують акаунт з причин нібито порушення правил ...

Є ще один цікавий для дизайнерів спосіб заробітку на сайтах

 • prostoprint.com
 • vsiayki.ru

На цих сайтах продаються футболки. Щоб заробити вам всього лише потрібно придумати дизайн малюнка, який можна створити на тих же сайтах. Від всіх футболок проданих з вашим дизайном вам буде відраховуватися%. Звичайно заробити багато як мені здається не вдасться, але напевно скрізь є винятки.

Заробити в інтернеті більше 3000 доларів

Спосіб про який я вам розповім в дійсності може приносити більший дохід ніж 3000 доларів Спосіб про який я вам розповім в дійсності може приносити більший дохід ніж 3000 доларів. це інвестиції в бінарні опціони . Суть в тому, що це короткострокові інвестиції, від 1 хвилини до тижня. Ви можете інвестувати в акції найбільших компаній в світі всього на 15 хвилин або годину!

 • Що це вам дає?

Зараз розповім. Припустимо завтра Apple починає продажі нового iPhone в Росії. Це означає що акції Apple обов'язково виростуть в цей день. Ви інвестуєте в опціон на акції Apple на годину з умовою зростання ціни. Якщо за цей час ціна на акції виросте, хоч на 0,001 пункт, то ви отримаєте 70% прибутку! Якщо ви інвестуєте 300 доларів, то всього за годину ви зможете заробити 210 доларів!

До речі акції Apple в день старту продажів в різних країнах дуже добре росли і мені вдалося на цьому непогано заробити.

Тепер уявіть, ви дізнаєтеся в новинах що цунамі топить завод Toyota. Це означає що їх акції будуть падати. Ви купуєте опціон на акції Toyota з умовою падіння ціни і за годину вірним способом заробляєте 70% прибутку!

Все що потрібно - це вибрати актив:

Все що потрібно - це вибрати актив:

Потім час закінчення опціону:

Потім час закінчення опціону:

Вказати суму і прогноз ціни - ВГОРУ або ВНИЗ (в моєму випадку ВГОРУ - прогноз зростання вартості акцій):

Вказати суму і прогноз ціни - ВГОРУ або ВНИЗ (в моєму випадку ВГОРУ - прогноз зростання вартості акцій):

Опціон закінчується через 6 хвилин. якщо на кінець терміну ціна буде вище хоч на пункт від ціни на момент покупки (адже в даному випадку я вказав прогноз зростання), то я отримаю прибуток в 73%.

А ось і результати операції:

Акції Coca-Cola виросли і я заробив 43,8 долара чистого прибутку, або 73% від суми інвестиції.

Опціони можна купувати на акції найбільших компаній в світі як Google , Facebook, Apple, Renault, Газпром ... нафту, газ, золото, фондові індекси, валюти ...

А тепер уявіть скільки інформації і новин щодня виходять за даними компаніям і активів! Вся ця інформація дозволяє дуже добре заробити на опціонах . Досить робити 2 успішних угоди в день щоб заробляти більше 5000 доларів на місяць, причому це я врахував тільки 20 робочих днів.

Для заробітку на опціонах я використовую FiNMAX .

Заробіток в інтернеті це бізнес

Заробіток в інтернеті це бізнес

Заробіток в інтернеті це бізнес, так як ви самі керуєте вашим і чужим часом. Адже успішні фрілансери, стокери, трейдери ... наймають до себе на роботу людей в допомогу і для збільшення обсягів і якості. Таким чином заробіток в інтернеті стає бізнесом. Багато людей відкривають свій бізнес в інтернеті через розширених можливостей. Так наприклад, компанія DELL тепер не має фізичних магазинів, їх продукцію можна купити тільки по інтернету, і вам доставлять її прямо додому. Сьогодні в інтернеті можуть заробляти дуже велике число людей і різних професій. Так як товари в інтернеті представлені в фотографіях, відео ... тут себе знайшли і знаходять себе безліч творчих людей. Чи варто говорити що рідкісна компанія зараз не працює без комп'ютера.

Чи можна заробити в інтернеті 3000 доларів

Як бачите, заробити в інтернеті 3000 доларів можливо, але, як і в будь-якій роботі, до цього потрібно прийти через працю, час і знання. Звичайно найприбутковішими видами заробітку в інтернеті є професійні послуги або торгівля. У кожному виді є успішні люди та цієї межі може досягти кожен, так як цього не вчать, ніде не показують, це досягається власним досвідом, поведінкою, бажанням, самонавчанням або за допомогою навчання.

Звичайно крім описаних способів є ще багато різних варіантів, так як інтернет не має територіальних кордонів і вашими клієнтами можуть бути жителі всього світу. Також я не описав такі види заробітку як торгівля на валютній і фондовій біржах, заробіток на спортивних ставках і звичайно інвестиції по інтернету . Адже про інвестиції по інтернету і так присвячений мій блог.

Якщо вам хтось сказав що заробити в інтернеті легко - це міф чи рідкісний випадок. В основному це справжня робота, часто це інвестиції в себе, свою справу, успіх і високі заробітки приходять не відразу. Але якщо ви почали цим займатися і поставили собі за мету - ви її обов'язково досягнете, так як це цілком реально і якісні послуги або товар завжди будуть в ціні і затребувані. Хтось займається інвестиціями, хтось біржами, хтось пише статті та малює, пише вірші, створює сайти, торгує, займається страхуванням, обслуговує сайти, продає рекламні місця ... У кожній з цих областей можна домогтися успіху, чого і вам бажаю !

Если ви нашли помилки, будь ласка, віділіть фрагмент тексту и натісніть Ctrl + Enter, и я ее обов'язково виправлено! Величезне спасибі вам за допомогу!


Як заробити в інтернеті 3000 доларів

Ой яка побита тема, але серед інвесторів з якими я спілкуюся, більшості людей старше 35 років, та й інші не працюють через інтернет, і інвестиції для них були першою знахідкою. Нехай сама тема «Як заробити в інтернеті» вже побита, я все-таки напишу статтю про те.

Інвестори можуть мати багато часу, так як гроші вклали і нічого робити не потрібно. Ось мене і питають - як ще можна заробити гроші в інтернеті?

Так як перша моя робота була саме по інтернету і я до сих пір заробляю в мережі, за весь цей час я перепробував багато всього і можу поділитися про те, як заробити в інтернеті .

Я вважаю, що кожна людина може заробляти 3000 доларів по інтернету.

І моя думка не безпідставне. По-перше, я сам живий приклад, по-друге, я знаю багатьох таких людей, які не мали ніяких знань, приходили, розбиралися і працювали. Так траплялося, що люди дивлячись на мене, теж починали працювати по інтернету і у них виходило. Звичайно, це приємна робота в плані умов - ви сам собі господар, самі будуєте робочий графік, а при успіху у вас є все - і гроші, і час.

Я б розділив інтернет на 2 частини - сайти і продажу. Всі види заробітку діляться на обслуговування сайтів (створення, тексти, дизайни, програмування ...) і торгівлю (реклама, продукти, товари ...).

Як заробити гроші в інтернеті - фріланс

Як заробити гроші в інтернеті - фріланс

Фрілансер - це людина, яка працює по інтернету на себе і не офіційно. Це моє визначення фрілансера. Якщо ви дизайнер, шукайте собі замовлення по інтернету самостійно, рекламуєте себе на форумах і тематичних сайтах ... - ви фрілансер. Якщо ви дизайнер і працюєте в студії, в офісі, ви вже не фрілансер. Фрілансер може заробляти і 10 доларів в місяць і більше 10000. Як правило фрілансери шукають роботу і виставлют свої оголошення на спеціалізованих сайтах-біржах:

 • weblancer.net
 • free-lance.ru
 • freelance.ru
 • freelansim.ru і ін.

На біржах фрілансерів розглядаються наступні спеціальності:

Заробіток на копірайтингу

Вам потрібно писати статті Вам потрібно писати статті. Ви можете переписувати готові статті своїми словами, писати статті з голови, переписувати статті своїми словами з декількох джерел. Ця спеціальність не вимагає спеціальних знань і навіть писати можна з помилками - Word вам їх покаже і виправить. Кому потрібні копірайтери? Багатьом сайтам потрібні статті, у адмінів немає часу їх писати і вони замовляють їх копирайтерам. Наприклад замовлення може виглядати так - Потрібні 10 статей на тему будівництва, загальна кількість символів - 20000 (символи букви і розділові знаки, все виключаючи пробілу). Оплачується ця робота за кількістю символів, а ціна вимірюється в 1000 символів, на приклад, 1000 символів 2 долари. Якщо ви напишіть статті на 20000 символів по 2 долари за 1000, ви заробите 40 доларів. Розмір заробітку буде залежати від вашої швидкості друкування. Якщо ви зможете писати 200 символів в хвилину (середня швидкість друкування за нормами), то за 10 хвилин ви наберете 4 долари, за годину 24 долари. Щоб знайти достатньо роботи, можна скористатися спеціальними біржами для копірайтерів, де зустрічаються замовники і виконавці.

 • - etxt.ru
 • -advego.ru і ін.

Працювати потрібно багато і наполегливо,

згодом ви будете мати базу постійних клієнтів, високий рейтинг, і тоді можна підвищувати ціни на свої послуги. Це реальна робота яку може подужати кожний. Всі успішні копірайтери займаються цим професійно, пишуть статті, ведуть колонки на сайтах, пишуть тексти для рекламних статей, переклади, гасла і будь-які тексти. Ціни в кожному виді різні.

Налаштування, розкрутка сайтів

Люди, які розбираються в сайтах, в HTML кодах, знають мови програмування, знають роботу готових движків для сайтів. Вони допоможуть за не більшу плату налаштувати сайт, щось переділити в ньому ... Сюди ж входять і дизайнери, а так само SEO фахівці, які допомагають розкрутити сайт і підняти його відвідуваність і позиції в пошукових системах. Про це я говорю коротко, але в кожному виді є багато підвидів діяльності. Наприклад, дизайнери можуть робити не тільки сайти, а тільки банери, обкладинки, окремі блоки ... Так само SEO фахівці можуть робити тільки реєстрації по каталогам, внутрішню або зовнішню оптимізацію, закуповувати посилання або просувати сайт по ключовим словами, розкручувати сайт і залучати до нього відвідувачів тільки через соціальні мережі ... хоча як правило все це йде в комплексі. Ціни тут різні, але якщо цим займатися, то кордон в 3000 доларів досягти можна. Наприклад розкрутка сайту коштує 300-500 доларів в місяць. Якщо ви будете одночасно вести 15-20 сайтів, результат очевидний. Створення сайту коштує від 50 доларів до 20000 і займає за часом від 3 годин до 2-х місяців. Багато успішних фрілансери в цих сферах прагнуть створювати свої ВЕБ студії, де працюють 5-6 чоловік, серед яких вже є і програміст і дизайнер, щоб скорочувати терміни замовлення та збільшувати якість роботи. Ціни на їхні послуги теж пропорційно ростуть.

створення дизайнів

Тут все просто - ви дизайнер і шукайте самостійно приватні замовлення. Тут можуть бути і дизайн сайтів, дизайн окремих веб елементів і програм, дизайн обкладинок і всього чого тільки можна. Дизайнери теж можуть поділятися на фото, ілюстрації, ретуш, обробка, творення, редагування, створення візиток, фірмового стилю, логотипів ...

Я розповів про основні напрямки діяльності фрілансерів, які вже поділяються на багатоженство інших.

Створення сайтів

Створення сайтів

Це популярний вид заробітку. Ви маєте свій сайт (створення), написали або замовили туди статті (копірайтинг), до вас прийшло багато людей їх почитати (SEO). Тепер ви маєте популярний і якісний сайт, залишилося тільки заробити.

Види заробітку з сайту:

Продаж посилань. Люди будуть платити вам гроші за те що ви поставите в статті посилання на їх сайт. Наприклад, на моєму блозі мені пропонували від 10 до 20 доларів за розміщення посилань. Посилання на відміну від банера вважаються вічними, вони не видаляються через місяць або якийсь час. Посилання можна продавати в автоматичному режимі, для цього створені спеціальні біржі посилань:

 • Gogetlinks.net
 • Sape.ru,
 • Mainlink.ru і ін.

Розміщення банерів. Ви розміщуєте у себе на сайті рекламні банери, наприклад, до вас звернулася компанія Самсунг і хоче поставити банер з новим телефоном за 350 000 рублів на місяць. Ціна для банера буде залежати від відвідуваності сайту, тому для власника сайту важливо мати розкручений сайт з великою аудиторією. На сайті championat.com деякі банери на верхній частині сайту стоять більше 1 000 000 рублів на тиждень. Відвідуваність сайту близько мільйона осіб на добу. Є й автоматичні біржі які поставлять вам банери за встановлену ціну, наприклад adeasy.ru - ви створюєте там свого роду оголошення про те що готові розмістити банер за таку то ціну на стільки-то і при замовленні біржа автоматично його розмістить, тобто вам навіть не потрібно розмовляти з клієнтом і самостійно розміщувати банери кожен раз.

Партнерські програми. Ви розміщуєте банери або посилання партнера, якщо ваш відвідувач клікнув на неї, перейшов і скористався послугою партнера - ви отримуєте дохід. Як приклад - це інтернет магазинів, банери казино ... Якщо люди клацають і куплять щось - вам піде відсоток від угоди клієнта.

Тізерна реклама. Це реклама, яка приваблює відвідувачів яскравими банерами, але працює в автоматичному режимі. Тобто зміст банера може змінюватися самостійно і оплата такого банера проводиться за кліки а не за термін розміщення. Напевно ви стикалися коли натискаєте на кнопку на сайті та відразу на сусідній вкладці в браузері відкривається якась сторінка з іграми або ще чимось ... Це тізерна реклама.

Заробіток з сайту це реклама і продажу.

Ви можете мати не тільки інформаційний сайт як мій блог, а мати магазин або сайт пропонує якісь послуги. До речі інтернет магазини зараз популярні, так як для створення свого магазину сьогодні не обов'язково мати товар і свій склад. Хороший приклад - інтернет магазин годин. Вам всього лише треба знайти постачальника, а їх багато, і продавати його годинник. Після оплати ви повідомляєте адресу покупця постачальнику і він сам відправляє йому годинник .

Так само всі ці види заробітку з сайту можна поєднувати, одночасно продавати і посилання і розміщувати банери і мати інтернет магазин. Але щоб сайт був якісним і приємним для відвідувача потрібно знати міру і не завішувати його з ніг до голови рекламою. Заробити з сайту 3000 доларів на місяць важко, але можливо. Досягається це часом і якістю сайту, а так само вкладеннями в нього - вам потрібно оплатити послуги програмістів, дизайнерів, копірайтерів, SEO фахівців ... Як правило перший рік сайт не приносить доходу, але є люди, які заробляють на інвестиціях в сайти. Вони вкладають в нього певні гроші, а через рік окупають свої інвестиції в 2-3 рази. Є приклади дуже успішні, як людина купила готовий торрент трекер (забув адресу), вклав в нього гроші в розкрутку, функціонал і дизайн і завдяки збільшенню популярності цього сайту так само зросла ціна і на рекламу. Через пів року окупив інвестиції на 500%.

Заробіток на фотостоках

Заробіток на фотостоках

Фото стоки це такі сайти де ви можете продавати свої фотографії. Їх купують рекламні агентства, журнали, газети, веб дизайнери і купа компаній яким потрібно мати графічне оформлення. Навіщо рекламному агентству тримати свого фотографа, платити більшу латку, мати обладнання ... якщо можна купити гарну фотографію всього за долар?

Але щоб заробити гроші в інтернеті на фото стоках, потрібно викладати лише якісні фотографії зроблені на професійному обладнанні і зі знанням справи. Ще років 5 назад не було такого високого стандарту якості, люди викладали фотографії буквально з простих мильниць, але з часом покупець став розумнішим і більш вимогливим. Адже для наступної реклами або брошури, або презентації ... йому потрібні фотографії не гірше попередніх, і навіть краще. Якщо ви любите фотографувати і у вас є хороший дзеркальний фотоапарат, то ви можете спробувати себе на фото стоках.

Так само на стоках тепер можливо продавати не тільки свої фотографії, але і музику, і відео ролики і ілюстрації зроблені в Photoshop і Illustrator або Corel Draw - векторна графіка (на відміну від фотографії, при збільшенні векторна графіка не втрачає в якості, в основному її роблять для великих рекламних щитів)

Ось список популярних стоків:

Заробити на стоках можна так само як і всюди - і мало і багато. Найуспішніший фотограф на стоках Юрій Аркурс (Yuri Arcurs або Logos) заробляє 50 000 доларів на місяць.

Як заробити гроші в інтернеті - HANDMADE

Як заробити гроші в інтернеті - HANDMADE

Цей вид заробітку підходить більше жіночій половині, але не завжди звичайно. Якщо ви робите якісь унікальні ручні вироби, підробки, предмети, предмети одягу і для побуту ... ви можете продавати то по інтернету. Здавалося б, це більше хобі ніж великі гроші, але не зовсім так. Наприклад, у мене є знайомий (через знайомого фотографа - він у нього робить фотографії своїх виробів), який почав з того що пошив кілька сумок і виставив їх на продаж в інтернеті на спеціальних сайтах. Ці сумки сподобалися людям і тепер у нього досить великий бізнес, при чому моделі сумок у нього ті ж що і були на початку, все моделей 4-5, а ось видів тканин і обробки багато. Отже, предмети меблів, одяг, жіночі прикраси, чохли для мобільних, мило ... якщо це зроблено вашими руками, це може бути продано на таких сайтах:

 • liviaster.ru
 • etsy.com
 • in-dee.ru
 • hm-master.ru
 • handhand.ru
 • hand made »hand-made-shop.ru
 • handmadesign.ru
 • vk.com/handmade_market і ін.

Якщо ви думаєте що заробити на цьому 3000 доларів в місяць не можливо, ви помиляєтеся, прогледівши ці сайти ви побачите такі ціни - 3000 руб, 18000 руб, 900 руб, ... Звичайно як і скрізь потрібно бути унікальним, дуже багато працювати і давати клієнтам високу якість.

Заробіток через інтернет на навчанні

Заробіток через інтернет на навчанні

Це величезний сектор в інтернеті. Для заробітку в ньому вам потрібно бути фахівцем в якійсь сфері, щоб бути здатним навчати людей. Найпопулярніший вид навчання по інтернету - це відео уроки. Я приведу успішний приклад навчання гри на гітарі без нот. Є така жінка - Олена Кравченко (guitar-school.ru). Вона зрозуміла що багато хто хоче вміти грати на гітарі не хоче знати ноти. Олена записала відео уроки і стала їх продавати. Є безкоштовні уроки як би демонстраційні, де вона показує як легко можна грати на гітарі і всього за кілька днів навчитися грати кілька пісень. Диски її коштують від 80 до 160 доларів. Це дійсно ефективні і прості уроки. Мій знайомий замовив у неї відразу кілька дисків і був задоволений.

Навчати можна всьому. Є відео уроки живопису, музики, дизайну ... Особливо багато уроків з навчання різних програм як Photoshop, AutoCad ... Так само популярні і дуже ефективні індивідуальні заняття в Live режимі по скайпу (Skype). За допомогою веб камери можна навчатися дуже багато чому. Так наприклад мій знайомий освоїв програму Illustrator всього за 4 заняття, так як йому наочно все показали і розповіли і вони разом малювали на уроці. Зараз він працює в цій програмі і заробляє гроші продажем своїх ілюстрацій для малюнків на тканинах і інших матеріалів. Моя родичка викладає по скайпу уроки живопису, так у неї беруть уроки люди з різних країн СНД. Цей вид заробітку зручний і прибутковий, і для того щоб заробити 3000 доларів в місяць, потрібно так само багато працювати, мати хорошу рекламу, мати свій сайт - візитку, де будуть описані ваші послуги або представлені на продажу відео уроки. Ціни тут різні, все залежить від вашої популярності, затребуваності і унікальності роду занять.

Youtube і соц мережі

Youtube і соц мережі

Щоб заробити в інтернеті, необхідно бути популярним, так наприклад заробляють на Youtube.com Багато хто чув про каналах на Youtube +100500, Maddyson, Хованського ... В останнього наприклад 340 тисяч передплатників. За 100 доларів він поставить вам LIKE на вашому каналі, за 200 доларів поставить посилання на ваш сайт у себе в титрах в кінці передачі, за 1500 доларів він може викласти ролик знятий для вас у нього на каналі. Це далеко не межа, тому що є канали де мільйони передплатників і ціни там в рази більше.

Те ж саме стосується соціальних мереж, наприклад популярна сторінка Вконтакте, де мільйон передплатників, приносить в середньому від 700 000 до мільйона рублів на місяць. Гроші заробляються так само на рекламі, щоб розмістити пост на такий сторінці, потрібно буде заплатити пристойну суму + автори можуть використовувати партнерські програми.

спеціальні сайти

спеціальні сайти

В інтернеті є спеціальні сайти для заробітку грошей. Як приклад дуже популярний ресурс - workle.ru Це сайт який дозволяє заробити гроші сидячи вдома, робота при цьому повністю легальна і офіційна, де навіть йдуть відрахування в пенсійний фонд. Зараз проект налічує понад 200 тисяч користувачів. Сайт пропонує роботу в 3-х напрямках - банки і кредитування, страхування, туризм. Вас вчать як знаходити клієнтів, як працювати і що робити. З Workle працюють вже багато компаній. Засновники компанії заявляють, що середній заробіток становить 25-50 тис рублів, ті хто працюють в банківській справі в середньому заробляють 30-60 тис рублів, а дуже-дуже успішні, яких звичайно мало, мають дохід понад 100 тисяч рублів на місяць.

Е сть спеціальні сайти для заробітку на кліках . Це зовсім не мудрий заробіток і не дуже то прибутковий. Ви клікаєте по рекламі і отримуєте гроші за кожен клік. Кликати можна тільки по одному разу на одну рекламу раз в 30 секунд. Хоч автори проектів обіцяють стабільний і високий заробіток, серед цих компаній існують багато шахраїв - коли у вас накопичується сума доступна для зняття - вам блокують акаунт з причин нібито порушення правил ...

Є ще один цікавий для дизайнерів спосіб заробітку на сайтах

 • prostoprint.com
 • vsiayki.ru

На цих сайтах продаються футболки. Щоб заробити вам всього лише потрібно придумати дизайн малюнка, який можна створити на тих же сайтах. Від всіх футболок проданих з вашим дизайном вам буде відраховуватися%. Звичайно заробити багато як мені здається не вдасться, але напевно скрізь є винятки.

Заробити в інтернеті більше 3000 доларів

Спосіб про який я вам розповім в дійсності може приносити більший дохід ніж 3000 доларів Спосіб про який я вам розповім в дійсності може приносити більший дохід ніж 3000 доларів. це інвестиції в бінарні опціони . Суть в тому, що це короткострокові інвестиції, від 1 хвилини до тижня. Ви можете інвестувати в акції найбільших компаній в світі всього на 15 хвилин або годину!

 • Що це вам дає?

Зараз розповім. Припустимо завтра Apple починає продажі нового iPhone в Росії. Це означає що акції Apple обов'язково виростуть в цей день. Ви інвестуєте в опціон на акції Apple на годину з умовою зростання ціни. Якщо за цей час ціна на акції виросте, хоч на 0,001 пункт, то ви отримаєте 70% прибутку! Якщо ви інвестуєте 300 доларів, то всього за годину ви зможете заробити 210 доларів!

До речі акції Apple в день старту продажів в різних країнах дуже добре росли і мені вдалося на цьому непогано заробити.

Тепер уявіть, ви дізнаєтеся в новинах що цунамі топить завод Toyota. Це означає що їх акції будуть падати. Ви купуєте опціон на акції Toyota з умовою падіння ціни і за годину вірним способом заробляєте 70% прибутку!

Все що потрібно - це вибрати актив:

Все що потрібно - це вибрати актив:

Потім час закінчення опціону:

Потім час закінчення опціону:

Вказати суму і прогноз ціни - ВГОРУ або ВНИЗ (в моєму випадку ВГОРУ - прогноз зростання вартості акцій):

Вказати суму і прогноз ціни - ВГОРУ або ВНИЗ (в моєму випадку ВГОРУ - прогноз зростання вартості акцій):

Опціон закінчується через 6 хвилин. якщо на кінець терміну ціна буде вище хоч на пункт від ціни на момент покупки (адже в даному випадку я вказав прогноз зростання), то я отримаю прибуток в 73%.

А ось і результати операції:

Акції Coca-Cola виросли і я заробив 43,8 долара чистого прибутку, або 73% від суми інвестиції.

Опціони можна купувати на акції найбільших компаній в світі як Google , Facebook, Apple, Renault, Газпром ... нафту, газ, золото, фондові індекси, валюти ...

А тепер уявіть скільки інформації і новин щодня виходять за даними компаніям і активів! Вся ця інформація дозволяє дуже добре заробити на опціонах . Досить робити 2 успішних угоди в день щоб заробляти більше 5000 доларів на місяць, причому це я врахував тільки 20 робочих днів.

Для заробітку на опціонах я використовую FiNMAX .

Заробіток в інтернеті це бізнес

Заробіток в інтернеті це бізнес

Заробіток в інтернеті це бізнес, так як ви самі керуєте вашим і чужим часом. Адже успішні фрілансери, стокери, трейдери ... наймають до себе на роботу людей в допомогу і для збільшення обсягів і якості. Таким чином заробіток в інтернеті стає бізнесом. Багато людей відкривають свій бізнес в інтернеті через розширених можливостей. Так наприклад, компанія DELL тепер не має фізичних магазинів, їх продукцію можна купити тільки по інтернету, і вам доставлять її прямо додому. Сьогодні в інтернеті можуть заробляти дуже велике число людей і різних професій. Так як товари в інтернеті представлені в фотографіях, відео ... тут себе знайшли і знаходять себе безліч творчих людей. Чи варто говорити що рідкісна компанія зараз не працює без комп'ютера.

Чи можна заробити в інтернеті 3000 доларів

Як бачите, заробити в інтернеті 3000 доларів можливо, але, як і в будь-якій роботі, до цього потрібно прийти через працю, час і знання. Звичайно найприбутковішими видами заробітку в інтернеті є професійні послуги або торгівля. У кожному виді є успішні люди та цієї межі може досягти кожен, так як цього не вчать, ніде не показують, це досягається власним досвідом, поведінкою, бажанням, самонавчанням або за допомогою навчання.

Звичайно крім описаних способів є ще багато різних варіантів, так як інтернет не має територіальних кордонів і вашими клієнтами можуть бути жителі всього світу. Також я не описав такі види заробітку як торгівля на валютній і фондовій біржах, заробіток на спортивних ставках і звичайно інвестиції по інтернету . Адже про інвестиції по інтернету і так присвячений мій блог.

Якщо вам хтось сказав що заробити в інтернеті легко - це міф чи рідкісний випадок. В основному це справжня робота, часто це інвестиції в себе, свою справу, успіх і високі заробітки приходять не відразу. Але якщо ви почали цим займатися і поставили собі за мету - ви її обов'язково досягнете, так як це цілком реально і якісні послуги або товар завжди будуть в ціні і затребувані. Хтось займається інвестиціями, хтось біржами, хтось пише статті та малює, пише вірші, створює сайти, торгує, займається страхуванням, обслуговує сайти, продає рекламні місця ... У кожній з цих областей можна домогтися успіху, чого і вам бажаю !

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter, і я її обов'язково виправлю! Величезне спасибі вам за допомогу!


Кому потрібні копірайтери?
Кщо можна купити гарну фотографію всього за долар?
Що це вам дає?
Кому потрібні копірайтери?
Кщо можна купити гарну фотографію всього за долар?
Що це вам дає?
Кому потрібні копірайтери?
Кщо можна купити гарну фотографію всього за долар?
Що це вам дає?
Кому потрібні копірайтери?