Навигация по сайту

Популярные статьи

Як заробити в інтернеті за допомогою сервісу Seosprint [відгуки, реєстрація, відео, відповіді на питання]

 1. Реєстрація в Seosprint
 2. Заробіток в Seosprint на серфінгу сайтів
 3. Заробіток на читанні листів
 4. Проходження тестів за гроші
 5. Виконання різних завдань на Seosprint
 6. Як заробити на реферальной програмі Seosprint
 7. Як вивести гроші з сервісу Seosprint
 8. Як перевести в готівку гроші, зароблені в Seosprint
 9. Плюси і мінуси сервісу

сервіс  Seosprint  дозволяє моментально заробити гроші в інтернеті будь-якій людині: школяреві, підліткові, студенту, домогосподарці, матусі в декреті, пенсіонеру і т

сервіс Seosprint дозволяє моментально заробити гроші в інтернеті будь-якій людині: школяреві, підліткові, студенту, домогосподарці, матусі в декреті, пенсіонеру і т.д. Як запитаєте ви?

Це віддалена робота в інтернеті суть якої полягає у виконанні різних завдань, таких як:

 • Серфінг сайтів (відвідування заздалегідь обумовлених сайтів);
 • Читання листів;
 • Проходження тестів;
 • Реєстрація на сайтах;
 • Виконання завдань в соціальних мережах;
 • Розміщення коментарів у форумах і на сайтах;
 • Написання статей на замовлення;
 • Написання відгуків в Яндекс Маркеті;
 • Грати в ігри за гроші;
 • Та ін.

У цій статті ми детально розглянемо: як зареєструватися на Seosprint , Як заробити гроші, як їх вивести і перевести в готівку. Я підготував для вас кілька докладних відеоуроків, вивчивши які ви швидко навчитеся працювати в даному сервісі.

Перш ніж ми перейдемо до реєстрації на даному сайті хочу попередити, що більшість завдань, за виконання яких ви будете отримувати винагороду, коштують копійки в прямому сенсі цього слова.

У сеоспрінт вартість завдань починається від 2-х копійок, але бувають завдання які стоять 100, 200, 300, 600 рублів. Ті завдання що дешевше як правило виконуються дуже швидко. Ті що дорожче, відповідно і виконуються довше і складніше.

Я сам зареєструвався на даному сайті, всі спробував, заробив невелику суму і вивів її на свій webmoney гаманець . Гроші надійшли миттєво, тому я можу вам гарантувати, що це надійний сайт, який НЕ буде займатися "кидаловом".

Нижче ви знайдете 7 докладних відеоуроків, в яких я по кроках демонструю весь процес заробляння грошей в Seosprint.

Реєстрація в Seosprint

Давайте почнемо з першого відео, в якому ми реєструватимемося на даному сайті. Я рекомендую вам поетапно виконувати все те, що я показую на відео, щоб швидше розібратися з цим сервісом і почати заробляти гроші. Перейдіть на сайт сеоспрінт за цим посиланням і далі робіть все як в відео:

Отже, після того як ви зареєструвалися на сайті Seosprint давайте спробуємо заробити перші гроші. Найпростіше це зробити на серфінгу сайтів, про що буде наступне відео.

Заробіток в Seosprint на серфінгу сайтів

Але перш ніж ми почнемо його дивитися коротко поясню що це таке. Серфінг сайтів - це найпростіший спосіб заробітку в інтернеті. Все що вам потрібно робити - це клацати по посиланнях і переглядати різні сайти за гроші.

Список сайтів ви знайдете в спеціальному розділі на Seosprint. На кожному із сайтів потрібно перебувати близько 1 хвилини, після чого ви можете переходити до наступного. Про те як правильно це робити дивіться у відео нижче:

До речі, це абсолютно безпечна робота для дітей і школярів. Безпечна в плані змісту сайтів. На сайті Seosprint заборонено розміщення порнографії і якого будь-якого іншого поганого контенту.

Якщо розглядати такий аспект як здоров'я, то дана робота може бути НЕ безпечною. При роботі за комп'ютером можна зіпсувати зір і поставу. Тому обов'язково стежте за тим, щоб довго не сидіти біля монітора, через кожен 30-60 хвилин робіть зарядку для очей, а також легку розминку для спини.

Зізнаюся, в дитинстві я за цим сам не стежив і ще в школі посадив зір до мінус одного і до 20 років був сутулим. Пізніше я трохи це виправив за допомогою відвідування тренажерного залу, де підкачав спину, зміцнив м'язи, що відповідають за спину і плечі. Але зір повернути не вдалося і зараз воно стало ще гірше.

Заробіток на читанні листів

Наступний спосіб заробітку на сеоспрінт називається Читання листів. Цей спосіб практично такий же як серфінг сайтів і відрізняється тільки тим, що перш ніж ви перейдете на сайт для перегляду вам потрібно буде прочитати невеликий текст про цей сайт і відповісти на контрольне запитання.

Невеликий текст про сайт і називається листом. Ці завдання стоять дорожче ніж серфінг сайтів, але і часу на виконання завдання також доведеться витратити трохи більше.

Взагалі така робота ідеальна для зимової пори року, коли люди більшу частину часу проводять удома. За вікном мороз або дощ і сльота, а ти сиди собі, та клацай по сайтам або читай листи.

Правда така робота швидко набридає і стає нудною. Тому далі в статті я розповім як ефективно розподілити свій час, збільшити дохід надходить від цього сеоспрінт і зробити роботу більш захоплюючою і цікавою.

А поки давайте розглянемо наступний варіант заробітку ...

Проходження тестів за гроші

Це спосіб заробітку дозволяє заробити більше, ніж серфінг сайтів або читання листів і він кілька різноманітніше, тобто не такий нудний.

Вам потрібно буде вибрати завдання, прочитати його правила, потім перейти по посиланню з завдання і зробити те, про що йдеться в умовах. Потім, вам потрібно буде вибрати один з трьох варіантів відповіді.

У тексті як правило 3 основних питання в кожному з яких дається три варіанти відповіді. Якщо ви вибере правильні варіанти відповіді, то вам нараховується наперед визначена сума грошей, яка буде відображена в на сайті сеоспрінт. Детальніше про цей спосіб заробітку в відео нижче:

Отже, ми розглянули з вами найпростіші і дешеві способи заробітку на Seosprint. Тепер перейдемо до більш дорогий роботі - це виконання різних завдань.

Виконання різних завдань на Seosprint

У цьому розділі дуже багато різної роботи і всі завдання діляться на наступні категорії:

 • тільки реєстрація
 • тільки кліки
 • Реєстрація + активність
 • Запрошення в реф SEO
 • Соціальні мережі
 • Постинг в форуми / блоги
 • написати статтю
 • Відгук / проголосувати
 • інвестиції
 • Forex
 • Грати в ігри
 • інше

Детальніше про всі ці варіанти заробітку дивіться у відео:

Отже, як ви розумієте завдань настільки багато, що якби я став розглядати кожне, то відео затягнулося б на кілька діб) Можливо вам буде складно з перших хвилин визначитися якими завданнями варто займатися і швидше за все ви кинеться на найдорожчі.

Дотримуйтеся наступного правила: відстежуйте час витрачений на завдання і кількість зароблених грошей. Рекомендую завести excel-табличку в яку ви будете заносити отримані результати і потім порівнювати.

Справа в тому, що на сеоспрінт трапляються дорогі завдання на виконання яких у вас може піти дуже багато часу. Ви клюнете на високу вартість, а потім зрозумієте, що за цей же час могли б більше заробити на менш дорогих, але більш простих завданнях.

Якщо у вас виникнуть якісь питання з тих чи інших завдань, то залишайте їх у коментарях, я постараюся розібратися і відповісти. А поки давайте переходити до наступного способу заробітку.

Як заробити на реферальной програмі Seosprint

Реферальная програма, її ще по іншому називають партнерська програма, дозволяє заробляти на залучених вами в цю систему людях. Схему цю часто порівнюють з мережевим маркетингом, але хочу вас заспокоїти - це зовсім не те ж саме, хоча загальні риси простежуються.

Отже, напевно у вас є знайомі, які також як і ви шукають якусь підробіток. Все що вам потрібно зробити - це розповісти цим знайомим про даному способі заробітку і скинути їм свою реферальне посилання.

Взагалі, ви навіть можете їм нічого не розповідати. Просто дайте їм посилання і нехай вони самі розбираються. Або, можете скинути їм ці відеоуроки - я думаю вони спокійно з усім розберуться.

У чому ж суть заробітку?

Ви будете отримувати певний відсоток від тих грошей, які заробить людина, якій ви розповіли про даний сервіс. Відсоток винагороди становить від 20% до 60% з першого рівня і залежить від вашого рейтингу.

Детальніше про рейтинги в відео нижче, а поки хочу додати також про те, що в системі передбачений ще і другий рівень винагороди. Припустимо, ви дали посилання на сеоспрінт свого знайомого. Він буде вважати вашим першим рівнем і з нього ви будете отримувати від 20% до 60%.

Але якщо цей знайомий також розповість якомусь своєму знайомому про даному сервісі і дасть йому свою реферальне посилання, то та людина стане вашим другим рівнем. І з нього ви будете також отримувати від 5% до 10%.

Так ось, реферальная програма може принести вам значно більше тих грошей, що ви будете заробляти, виконуючи в seosprint різні завдання. Як це може бути? Дивіться у відео:

Чим мені подобається реферальні програми, так це тим, що по суті вони представляють пасивний дохід. Вам потрібно добре попрацювати спочатку, щоб створити свою реферальную мережу, а потім ця мережа почне працювати на вас.

Навіть незважаючи на те, що другий рівень приносить всього 5% -10% - це можуть бути досить значні гроші. А з урахуванням того, що для їх появи ви взагалі нічого не робите, так як другий рівень будує ваш перший рівень, то перспективи малюються цілком привабливі.

Особисто мені цікавий в першу чергу саме цей спосіб заробітку в seosprint. Тому я вирішив зайнятися активно будівництвом реферальной мережі. А якщо ви хочете отримувати від мене найкращі способи і методики побудови власної реферального мережі, то запрошую вас в свою реферальную мережу.

Для цього вам потрібно зареєструватися на сайті Seospint і в якості ID реферера вказати мій ID: 10761107. Я стану ваші реферером, а ви мої рефералом. Для вас це буде актуально ще й тим, що ви зможете отримувати від мене рефбек.

Рефбек - це своєрідна премія вам від мене за виконану роботу. Це дозволить вам збільшити свій заробіток в сеоспрінт, плюс для своїх рефералів я також підготував наступні бонуси:

 1. Рефбек до 80%.
 2. Навчальні матеріали по збільшенню доходу і побудови своєї реферального мережі.
 3. Цінні призи та подарунки, які я буду розігрувати серед своїх рефералів.
 4. Мої консультації і зворотний зв'язок.

Тепер давайте розглянемо як вивести гроші з сеоспрінт.

Як вивести гроші з сервісу Seosprint

Найпростіші способи виведення - це вивести гроші на Webmoney-гаманець або Яндекс гроші .

Виведення коштів відбувається моментально - я перевірив. Але після того як ви виведете гроші на електронний гаманець можливо вам захочеться перевести в готівку ці гроші. Про те як це зробити дивіться нижче ...

Як перевести в готівку гроші, зароблені в Seosprint

Як ви могли переконатися - все просто і елементарно. Заробляти гроші в сеоспрінт можна з будь-якого міста, з будь-якої країни. Їх можна спокійно переводити і витрачати на будь-які ваші потреби.

Плюси і мінуси сервісу

плюси

 • Не потрібні спеціальні знання і навички;
 • Швидке освоєння і навчання;
 • Заробити перші гроші можна через кілька хвилин після реєстрації;
 • Моментальний висновок і швидке отримання готівки;
 • Робота для будь-якого віку;
 • Працювати можна віддалено в будь-який зручний для вас час;
 • Все що потрібно для роботи - це комп'ютер і вихід в інтернет.

мінуси

 • Низька вартість більшості завдань;
 • Більшість завдань являють собою механічну роботу, яка швидко набридає;
 • Дана робота не розвиває ваші розумові та творчі здібності;

замість висновку

Без розвитку власної реферального мережі ви зможете заробляти на сайті Seospint від 100 до 1000 рублів на місяць в кращому випадку. Як правило середній дохід без рефералкі становить близько 300-600 рублів на місяць.

Виходячи з цього я рекомендую вам не менше третини свого часу, який виділяється на заробіток в Seosprint витрачати на розвиток реферальной мережі. А потім, коли дохід від рефералів почне перевищувати дохід від виконуваних завдань - змінити пропорції в такому співвідношенні:

2/3 часу витрачати на розвиток реферальной мережі і тільки 1/3 на виконання завдань, серфінг, читання листів і тести. Це дозволить вам вийти на дохід від 5000 до 30000 рублів на місяць.

Якщо ви не знаєте як розвивати свою реферальную мережу, то приєднуйтесь в мою рефералку. Я покажу вам найефективніші способи збільшення своєї реферального мережі і допоможу збільшити ваші доходи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту мишкою і натисніть Ctrl + Enter.

Як запитаєте ви?
У чому ж суть заробітку?
Як це може бути?