Навигация по сайту

Популярные статьи

Як заробляти більше на W3-Systems

 1. 1. Реклама на сайтах-аналогах W3-Systems
 2. 2. Букси
 3. 3. Сайти, форуми на тематику «Заробіток в інтернеті»
 4. 4. Соціальні мережі
 5. 5. Сервіси накрутки ВК
 6. 6. Біржа реклами Linkslot.ru

Відповідь проста - залучайте рефералів!


1. Реклама на сайтах-аналогах W3-Systems

Таких як bonusio.ru , payeer-pay.ru , seo-mix.net та ін.

Безкоштовний спосіб: натискаємо так само саме по банерах, заробляємо гроші, і на них розміщуємо рекламу зі своєї реферального посиланням на наш сайт.

Платний спосіб: поповнюєте рекламний баланс на сайті-аналогу і розміщуєте рекламу зі своєї реферального посиланням на наш сайт.

Список сайтів-аналогів:

 1. 777bonus.ru
 2. Big-priz.ru
 3. Bonus-dengi.ru
 4. Bonusio.ru
 5. Bonus-life.ru
 6. Boss-click.ru
 7. Catch-bonus.ru
 8. Croco-bonus.ru
 9. Darim-dengi.ru
 10. Dengi-free.ru
 1. Easy-bonus.ru
 2. Ex-money.ru
 3. Fairypay.ru
 4. Fast-bonus.ru
 5. Free-dengi.ru
 6. Fr-money.com
 7. Kipok.ru
 8. Kolanych.ru
 9. Lucky-bonus.ru
 10. Magic-bonus.ru
 1. Mango-bonus.ru
 2. Money-city.org
 3. Moneyro.ru
 4. Money-tap.ru
 5. My-bonus.in.ua
 6. Payeer-bonus.ru
 7. Payeerfaucet.ru
 8. Payeerfree.ru
 9. Payeer-kran.ru
 10. Payeer-pay.ru
 1. Qiwifree.ru
 2. Rub-bonus.ru
 3. Rub-prize.ru
 4. Seo-mix.net
 5. Time-rub.ru
 6. Toto-bonus.ru
 7. Tut-bonus.ru
 8. Vipilink.ru
 9. Viva-bonus.ru
 10. Vizby.ru
 1. Waysee.ru
 2. Win777.ru
 3. Winbonus.ru
 4. Winkesh.ru
 5. Winlotto.ru
 6. Winrub.ru
 7. Your-bonus.ru

Нижче в картинках привожу приклад:

Переходимо на головну, наприклад http://bonusio.ru/ , Реєструємося, авторізуемся і тиснемо на вкладку «Реклама»

Тиснемо кнопку «Додати Банер». В поле: «Введіть URL сайту:» вставляємо вашу реферальне посилання на наш сайт, наприклад http://w3-systems.org/?ref=12345. Далі вставляємо банер (банер цей можете взяти на нашому сайті в розділі "Спрямування"). Збережіть його собі на комп'ютер, а потім завантажте в це вікно), призначаємо вартість переходу, а так само вибираємо "Періодичність показів" для кожного користувача (я рекомендую ставити 24 години) і тиснемо кнопку «Зберегти»

Далі вгорі тиснемо на кнопочку "Каса" і поповнюємо свій рекламний баланс, після чого запускаєте рекламу.

Таким чином ви налаштували рекламу на сайті аналогу нашого сайту. Це найефективніший спосіб залучення рефералів на наш сайт W3-Systems.


2. Букси

Заходимо на сайти Wmmail.ru, SeosPrint.net, Profitcentr і т.д. Повний список буксов:

 1. Wmmail.ru
 2. Seosprint.net
 3. Wmzona.com
 4. Profitcentr.com
 5. Web-ip.ru
 6. Seo-fast.ru
 7. Webof-sar.ru
 8. Vip-prom.net
 9. Wmzcap.ru
 10. Wmrub.com
 1. Seoflesh.ru
 2. Kuban-bux.ru
 3. 1000onlinemoney.ru
 4. Wm-stream.ru
 5. Sharkpromotion.net
 6. Buks-cap.ru
 7. Adv-money.ru
 8. Wmreklama.com
 9. Webof-sar.ru
 10. Seo-stream.com
 1. Seo-optimum.ru
 2. Vipprombux.net
 3. Rusrhino.ru
 4. Greenstree.ru
 5. Seoprofit.org
 6. Kalitvabux.ru
 7. Rashabux.ru
 8. Orangebux.ru
 9. Socpublic.com
 10. Vip-prom.net

Заходимо на кожен з них, реєструємося і виконуємо різні завдання, серфінг, читання листів і т.д. Заробляємо гроші і за ці гроші розміщуємо там завдання щоб реєструвалися по вашій партнерської реферального посиланням і заробляли на нашому сайті W3-Systems

Далі в картинках на прикладі сайту Wmmail.ru покажу як створити ефективне завдання. Перемикається на режим рекламодавця, Тиснемо на «Оплачувані завдання»:

Далі тиснемо на «Створити нове завдання»

Пишемо заголовок, наприклад: «Виконай завдання - отримай в два рази більше грошей»

Далі пишемо текст завдання, наприклад:

1) Реєструємося і входимо http://w3-systems.org/?ref=1
2) Тиснемо отримати гроші, натискаємо по банерах

Набираємо в системі 5 рублів. Подаємо для звіту сюди свій нік і отримуємо 5 центів тут і 5 рублів там.

Все просто! Підказка, щоб заробити більше грошей і швидше - залучайте рефералів!

Для звіту пишемо свій нік і робимо скрін аккаунта щоб видно було баланс.

Далі заповнюємо всі як на зображенні:

Аналогічно завдання можна створити на інших сайтах буксах, їх багато, але самі топові це Wmmail, Seosprint, Profitcentr.


3. Сайти, форуми на тематику «Заробіток в інтернеті»

Тут все просто, шукаємо в гуглі, Яндексі сайти на тему заробітку в інтернеті і розміщуємо там статті зі своєю реферального посиланням. Або замовляємо рекламу. Обидва методи ефективні по своєму. Відрізняються тільки тим, що в першому випадку це безкоштовно, а в другому потрібно заплатити за банер або посилання. Так що якщо не хочете витрачати гроші - пишіть якісні статті щоб люди дійсно переходили по вашій реф посиланням і заробляли гроші на нашому сайті W3-Systems.

Дуже хороший метод і ефективний - це написати в пошуковику (гугл, яндекс) в рядку пошуку запит, наприклад: "qiwifree.ru". Перші сайти в результаті видачі вестимуть безпосередньо на сам ківіфріі, а от інші будуть вести на різні форуми, сайти - блоги по заробітку в інтернеті, де звичайні користувачі пишуть який сайт ківіфрі хороший і як там можна заробити. Ви ж в свою чергу, нижче на тому ж форумі або блозі, просто прямо під статейку про ківіфрі пишіть або статтю або коментар про те, який хороший сайт W3-Systems і як тут добре заробляти, що це саме такий самий сайт, і заробіток тут точно такий же. Тоді в цьому випадку, людина перейде не тільки на ківіфріі але і на W3-Systems по вашій рефке. Цей спосіб дуже ефективний, все що потрібно зробити - це не лінується і трохи попрацювати, пофантазувати і написати хороший текст, чим більше - тим краще. Адже від цього залежить ваш заробіток!

Таку процедуру можна робити і з іншими сайтами-аналогами нашому сайту, тобто забивати в пошуковику замість "qiwifree.ru" інші сайти-аналоги, наприклад: "bonus-like.ru", "my-payeer.ru" і т.д .


4. Соціальні мережі

Просування за допомогою соц. мереж теж не менш ефективно. Але якщо тупо спамити - то навряд чи ви досягнете успіху. Тут потрібно діяти акуратно. Заходимо в пошук спільнот вконтакте і вбиваємо різні запити щодо заробітку в інтернеті, наприклад: "Заробіток в інтернеті", "Робота в інтернеті", "Робота онлайн" і т.д. у тому ж дусі. Видасть величезну кількість груп. Далі справа за вами, тільки ще раз кажу тут не потрібно тупо спамити! Потрібно акуратно рекомендувати свою реф посилання. Якщо відкриті коментарі - пишіть красиві якісні коментарі з описом сервісу W3-Systems, про те що тут все чесно і стабільно платять і що працювати особливо не потрібно, всього лише пару кліків на годину. Тут уже все залежить від вашої фантазії. Пробуйте домовиться з адміністраторами таких груп розмістити ваш пост через функцію «Запропонувати новину» на стіні спільноти. Якщо ви напишіть якісний пост, який буде виглядати не як реклама - то адміни опублікують його в своєму паблік. Можете купити рекламу і розмістити рекламний пост, тут вже як захочете.


5. Сервіси накрутки ВК

Тут все просто, заходимо на сервіси накруток лайків, передплатників для ВК, наприклад: olike.ru , v-like.ru і т.д.

Схема така:

Спочатку ви заробляєте гроші або бали в цих сервісах, чим більше тим краще. Заробити бали або гроші там легко, потрібно просто лайкать або вступати в співтовариства, або репости робити, або на тести відповідати, не має значення, суть одна, заробити якомога більше.

Далі ви створюєте співтовариство Вконтакте, наповнюєте його контентом, робите скріни виплат, скріни як працювати і заробляти на нашому сайті, в загальному якомога більше корисної інформації, і накручуєте передплатників через ці сервіси, в яких ви заробите бали або гроші. Тобто ви вже будете виступати в якості рекламодавця і будете за зароблені бали або гроші розвивати свою спільноту Вконтакте. Все просто. Передплатники ці, вони хочуть заробити гроші, вони будуть з задоволенням заходити на наш сайт W3-Systems і реєструватися по вашій реферального посиланням і звичайно ж заробляти гроші. Так що чим більше ви будете накручувати людей в групу - тим більше їх буде реєструватися по вашій реферального посиланням).


6. Біржа реклами Linkslot.ru

Тут все досить просто, реєструйтеся як рекламодавець і розміщуйте банери на інших сайтах з категорії «Інвестиції, заробіток, ферми». Рекламних майданчиків, точніше сайтів там дуже багато. Я рекомендую замовляти на тих у яких не більше 4-х банерів на сайті. Також показник співвідношення Хости / Ціна повинен бути 100/1. Тобто Якщо показник «Хости» 100 осіб, то ціна повинна бути не більше 1-го рубля. Якщо менше - то взагалі чудово. Розміщуєте рекламу і дивіться як приходять реферали на сайт.


Ну от і все. Це були найефективніші і найдешевші способи залучення рефералів. Сподіваюся вам ця інфа буде корисною і ви, ознайомившись з нею, почнете працювати і заробляти більше! Чого я вам і бажаю!

Дякуємо за увагу
З повагою, Макс!

Org/?
Org/?