Навигация по сайту

Популярные статьи

Як заробляти на Seosprint

 1. Види завдань на Seosprint
 2. Реєстрація на Seosprint.net
 3. Початок роботи на сайті
 4. Заробіток на серфінгу
 5. Читання рекламних листів
 6. виконання тестів
 7. Платні завдання
 8. Як заробляти на Сеоспрінт багато

Хочете заробляти гроші в інтернеті без вкладень Хочете заробляти гроші в інтернеті без вкладень? Мова в цій статті піде саме про такий сервіс. Він називається seosprint.net - це один з найпопулярніших сайтів в інтернеті, який дозволяє всім бажаючим заробляти гроші в інтернеті без вкладень.

Існує кілька способів заробляти на seosprint.net. В основному, це прості завдання, на виконання яких йде небагато часу. А найголовніше, що для виконання такої роботи не потрібні ніякі навички або досвід. Заробляти на seosprint.net можуть абсолютно всі бажаючі, починаючи від школярів і закінчуючи пенсіонерами.

Види завдань на Seosprint

 • Серфінг сайтів - все що потрібно робити, це переглянути сайт рекламодавця. Сайт відкривається в новому вікні і з'являється таймер зворотного відліку. Він вважає скільки часу потрібно провести на сайті рекламодавця. Як тільки завершується перегляд, потрібно вибрати правильну відповідь і тут же нараховуються гроші;
 • Читання платних листів - необхідно прочитати рекламні листи. Після прочитання потрібно відповісти правильно на перевірки питання. Після чого, також як і при серфінгу сайтів, з'явиться посилання для перегляду сайт рекламодавця. Тривалість одного перегляду може бути від 20 до 60 секунд. Для підтвердження перегляду необхідно розгадати невелику капчу. У разі правильної відповіді автоматично нараховується винагороду;
 • Виконання тестів - необхідно перейти за посиланням рекламодавця, ознайомитися з інформацією і правильно відповісти на питання в тесті. У разі правильної відповіді буде нараховано грошову винагороду;
 • Виконання завдань - найперспективніший спосіб заробітку на seosprint.net . Завжди доступна величезна кількість платних завдань. Всі завдання дуже різні: це може бути клік на сайті рекламодавця, реєстрація в грі, написати коментар, поставити лайк або вступити в групу ВКонтакте і т.д.

Виконання платних завдань на seosprint.net є найбільш прибутковим способом заробітку з усіх доступних на сайті. Вартість платних завдань становить від 50 копійок до 30 рублів. Всі завдання поділяються на одноразові і багаторазові. Багаторазові завдання - це ті які можна виконувати кожен день і отримувати за це гроші. Давайте більш детально розглянемо кожен з перерахованих вище способів більш докладно. Для того щоб почати заробляти на seosprint.net необхідно пройти попередню реєстрацію.
Виконання платних завдань на  seosprint

Реєстрація на Seosprint.net

 1. Перейдіть на сайт seosprint.net і натисніть на кнопку Реєстрація;
 2. Тепер Вам потрібно вказати діючий адресу вашої електронної пошти та своє ім'я;
 3. Далі в спеціальному полі впишіть символи, які вказані на зображенні і натисніть на кнопку Продовжити;
 4. Після цього вам необхідно прочитати правила роботи на сайті і правильно відповісти на кілька перевірочних питань;
 5. Після цього реєстрація буде завершена і ви отримаєте свій пароль і спеціальний Пін-код;
 6. Необхідно обов'язково зберегти і записати ці дані, так як вони знадобляться вам пізніше;
 7. Скопіюйте свій пароль і авторизуйтесь на сайті seosprint.net .

Початок роботи на сайті

Вам необхідно перейти на вкладку Особисті дані та заповнити відомості про себе. Також необхідно заповнити вкладку платіжні реквізити. Там потрібно вказати номери своїх електронних гаманців, на які в подальшому будете виводити гроші з проекту.

Для збереження цих даних вам знадобиться пін-код отриманий при реєстрації.

Введіть його в спеціальне поле і натисніть на кнопку Зберегти. Також рекомендуємо вам відразу змінити ваш статус з Перехожий на Робочий.

Робиться це для того щоб заробляти на Seosprint ще й на рефералах. В іншому випадку гроші за рефералів вам нараховуватися не будуть.

Для зміни свого статусу, натисніть на вкладку з назвою статусу Перехожий і вкажіть свій номер телефону. Для перевірки актуальності номера протягом декількох секунд прийде спеціальна SMS з кодом. Введіть отриманий код і підтвердіть свій номер телефону. Після даних дій статус автоматично зміниться на Робочий.

Тепер ви зможете в автоматичному режимі отримувати% від заробітку залучених вами людей. Ваш аккаунт повністю налаштований і готовий до роботи. Давайте розглянемо як заробляти на seosprint.net у всіх подробицях.

Заробіток на серфінгу

Щоб мати возможноть заробляти на Seosprint на серфінгу перейдіть спеціальну вкладку Серфінг сайтів. Перед вами відкривається всі доступні на поточний момент сайти для серфінгу. Як правило, на seosprint.net в день буває доступно для заробітку до 40 сайтів для серфінгу. Навпроти кожного завдання вказана його вартість. Саме ці гроші ви отримаєте відразу після перегляду. Вони будуть нараховані на ваш баланс в автоматичному режимі.

Щоб приступити безпосередньо до серфінгу, натисніть на будь-яку рекламну посилання і перед вами з'явиться кнопка Переглянути сайт рекламодавця.

Натиснувши на неї, перед вами відкриється рекламний сайт. У самому низу екрану з'явиться таймер зворотного відліку. На ньому буде звітувати час, яке необхідно приділити перегляду сайту, щоб отримати винагороду.

Це може бути від 20 до 60 секунд. Тривалість перегляду може змінюватися, все залежить від того яку проміжок часу вказав рекламодавець.

Після того як таймер зворотного відліку закінчиться, з'явиться нескладне перевірочне завдання. Необхідно скласти дві цифри і вибрати правильну відповідь із запропонованих.

Необхідно скласти дві цифри і вибрати правильну відповідь із запропонованих

Клацнути мишкою на правильну відповідь і тут же з'явиться напис, що завдання успішно виконане. Тепер ви можете закрити вкладку і тут же в автоматичному режимі на ваш баланс надійде обіцяну грошову винагороду. Можна приступати до перегляду наступного рекламного сайту.

Можна приступати до перегляду наступного рекламного сайту

Починати серфінг 2-ої сайту потрібно тільки по закінченню перегляду першого. Якщо ви відкриєте два сайти одночасно, то за перший ви не отримаєте грошей.

Таким чином в один момент часу можна переглядати тільки один рекламний сайт. Серфінг не є високоприбутковим способом заробітку. Вартість перегляду 1 сайту складає від 2 до 7 копійок. Багато грошей на серфінгу не заробити. І тим не менше заробляти в інтернеті, не маючи ніяких навичок і досвіду, просто переглядаючи рекламні сайти цілком можливо.

Читання рекламних листів

Ще одним популярним і простим способом заробляти на Seosprint є рекламні листи. Це особливий вид листів, що публікується на сервісі. За прочитання кожного такого листа мається на увазі оплата. Оплачують читання листів рекламодавці, зацікавлені в рекламі. Все оплачувані листи на сайті seosprint.net знаходяться на спеціальному розділі. Перейшовши в нього, ви побачите всі доступні рекламні листи, на яких можна заробити в даний момент.

В день на Сеоспрінт буває доступно до 30-40 рекламних листів. Вартість одного листа трохи дорожче ніж серфінг і становить 5 до 7 коп. Для заробітку на читанні листів клацніть мишою на назві листа і вам відкриється його вміст. Внизу кожного листа знаходиться перевірки питання. Відповідь на нього міститься в самому листі. Виберіть правильний варіант відповіді і натисніть на кнопку Підтвердити.

Якщо зазначений відповідь вірний, так само як при серфінгу сайтів, перед вами відкриється сайт рекламодавця з таймером зворотного відліку. По закінченню роботи таймера також буде необхідно вибрати правильну відповідь для отримання грошової винагороди. Заробляти на платних листах можна трохи більше ніж на серфінгу, якщо говорити про конкретні суми, які можна отримати - то це кілька рублів в день.

виконання тестів

Заробляти на виконанні тестів можуть також всі користувачі Сеоспрінт , Для цього перейдіть на вкладку Тести. Виберіть будь-який тест із запропонованого списку і натисніть на нього мишкою. Перед вами відкриються вміст тесту.

Потрібно вибрати правильні відповіді. Для того щоб пройти тест успішно, необхідно спочатку ознайомитися з інформацією зазначеної рекламодавцем. Як правило, для цього необхідно перейти за посиланням, зазначеної рекламодавцем і знайти там відповіді на всі питання в тесті. Заробляти великі гроші на тестах також не вийде. Середня ціна за один тест становить 7 - 10 копійок.

Платні завдання

Заробляти на seosprint.net найкраще виконуючи платні завдання. Цей спосіб є найбільш високооплачуваних. Всі користувачі, які заробляють на Seosprint пристойні гроші займаються виконанням саме платних завдань. Для вибору завдань, передбачені різні фільтри і категорії. Наприклад, можна вибрати завдання в певній категорії, наприклад, в соціальних мережах. А потім за допомогою фільтрів впорядкувати їх за рейтингом або за ціною.

За допомогою фільтра за ціною можна вибрати найбільш високооплачувані завдання. На відміну від всіх інших способів заробітку на Seosprint , Кожне завдання відправляється на перевірку рекламодавцю. Гроші за виконання нараховуються тільки після перевірки правильності виконання роботи. Якщо рекламодавець підтвердить правильність виконання завдання, то ви отримаєте гроші на свій баланс на сайті.

Для заробітку на завданнях необхідно вибрати конкретне завдання, скориставшись фільтрами, уважно ознайомитися з вимогами замовника, а також з часом, яке дається на роботу. У тому випадку, якщо ви згодні з усіма умовами, можна приступати до виконання. Для цього натисніть на кнопку Приступити до роботи і почніть виконувати завдання, здійснюючи дії, які вказав замовник.

Для цього натисніть на кнопку Приступити до роботи і почніть виконувати завдання, здійснюючи дії, які вказав замовник

По закінченню роботи необхідно вказати інформацію для перевірки і відправити завдання на перевірку замовнику. Як тільки завдання буде перевірено ви отримаєте гроші за його виконання.

Як заробляти на Сеоспрінт багато

Існує спеціальна методика, яка дозволяє заробляти на seosprint.net істотні гроші на виконанні завдань. Суть її полягає в тому, що необхідно вибирати для роботи тільки багаторазові завдання. Багаторазові завдання знаходяться в спеціальній категорії і позначені спеціальним значком. Вони дозволяють заробляти на сайті кожен день.

Як правило, таке завдання представляє з себе перехід на сайт рекламодавця, клік по декількох сторінках і рекламі. В середньому на виконання такого завдання потрібно 1 - 2 хвилини. За рахунок того, що це завдання багаторазове, заробляти на ньому можна кожен день.

Для початку необхідно відфільтрувати тільки багаторазові завдання. Після цього впорядкувати їх за ціною. Потім потрібно починати переглядати завдання, починаючи з самих високооплачуваних. Зайшовши всередину, уважно прочитайте що необхідно робити. Якщо вас все влаштовує, додайте його в папку обране. Для цього натисніть на спеціальний значок. Після цього переходите до перегляду наступного завдання.

Після цього переходите до перегляду наступного завдання

Таким чином у вас в папці Вибране збереться велика список найбільш високооплачуваних і багаторазових завдань. Тепер кожен день Ви можете виконувати завдання з цієї папки, не витрачаючи час на пошуки роботи.

Багаторазові завдання доступні до виконання кожні 24 години.

Таким чином ви будете виконувати одні і ті ж заданіz кожен день і заробляти на seosprint.net набагато більше. Періодично можна видаляти і додавати завдання в папку Вибране. Адже на сайті постійно з'являються нові високооплачувані багаторазові завдання, а деякі стає актуальними або зменшуються в ціні.

Адже на сайті постійно з'являються нові високооплачувані багаторазові завдання, а деякі стає актуальними або зменшуються в ціні

Постійно додавайте завдання за вищими цінами і видаляєте найнижче оплачувані. Таким чином необхідно набрати 100 і більше багаторазових завдань і виконувати їх щодня. Діючи таким чином ви станете заробляти на seosprint.net постійні і зрозумілі гроші.