Навигация по сайту

Популярные статьи

Як заробляти на зарубіжному трафіку

  1. Про що взагалі мова? Партнерська програма ZeroParallel пропонує заробляти на монетизації трафіку....
  2. Скільки на цьому можна заробити?
  3. Напевно, це дуже складно?
  4. Гаразд, що треба робити?

Про що взагалі мова?

Партнерська програма ZeroParallel пропонує заробляти на монетизації трафіку. У чому суть: ви робите сайт і кличете туди людей. Ресурс присвячений так званим Payday Loans - позиками, популярним в США. За кожну оформлену заявку на отримання кредиту вам належить винагорода.

Особливих навичок у створенні наворочених ресурсів від вас не потрібно: у більшості випадків досить елементарного сайту з формою для подачі заявки на отримання кредиту. Виходить, час і сили ви витрачаєте на етапі розробки і просування сторінки, а далі вона працює на вас, забезпечуючи стабільний пасивний дохід.

А можна який-небудь приклад?

Зрозуміло. Ось скріншот заробітку веб-майстра, який співпрацює з ZeroParallel.

У нього є 10 дрібних сайтів. За добу на кожен з них заходить від 30 до 50 осіб. Здавалося б, не так багато, але ці відвідувачі залишають якісні заявки, які оплачуються досить високо.

В результаті з 10 сайтів за тиждень набігає майже 13 тисяч доларів - цілком солідна сума, враховуючи, що просувалися ресурси виключно за допомогою SEO. Все вирішує практика: чим більше ви працюєте з трафіком, тим швидше знаходите вдалі комбінації методів просування, які залучають на сайт нескінченний потік клієнтів.

Скільки на цьому можна заробити?

За один лід веб-майстер отримує від 2 до 230 доларів. На остаточну вартість впливає місце проживання клієнта, його вік, форма зайнятості і кредитна історія. Вище всього цінуються заявки від молодих людей, які проживають в благополучних з фінансової точки зору штатах і вперше оформляють позику.

Зазвичай виплати здійснюються двічі на місяць, але у випадку з великими сумами є варіант дострокового отримання грошей, наприклад щотижня. Вивести кошти можна за допомогою платіжних систем на гаманці PayPal, WebMoney, QIWI, ePayments, Payoneer і «Яндекс.Денег».


Напевно, це дуже складно?

На ділі все куди простіше, ніж здається. Російськомовна техпідтримка допоможе розібратися з незрозумілими моментами. У кожного веб-майстра є персональний менеджер, який відповість на будь-які питання, що виникають в ході роботи.

Рішення технічних питань бере на себе ZeroParallel. Вам нададуть все, що може знадобитися: генератор JS-форм і готові форми, адаптуються під будь-які пристрої, власну CMS для створення Лендінзі, динамічні і статичні банери. Крім того, ви отримаєте доступ до розгорнутої статистикою, яка дозволить аналізувати трафік і конверсію.

Визначаєте, яку аудиторію хочете залучати, і занурюєтеся в просування сайту. В лоб це робити не варто: Google, м'яко кажучи, не дружить з контекстною рекламою мікрофінансових організацій. Матеріали про економію, фінансової грамотності та інших навичках розумного поводження з грошима будуть куди ефективніше. На цьому етапі може знадобитися допомога перекладача або англомовного копірайтера, але якщо ви намацаєте привабливі для споживачів теми, то витрати окупляться з лишком.

Гаразд, що треба робити?

Натискаєте на кнопку нижче і заповнюєте форму заявки. Щоб активувати обліковий запис, треба підтвердити електронну адресу та номер телефону. Потім заповнюєте коротку анкету, питання якої стосуються передбачуваного режиму і інтенсивності роботи. Останній етап - співбесіда з особистим менеджером. Він пояснить, в чому полягають ваші обов'язки, і відповість на питання, що цікавлять. Після цього ви вивчаєте доступні інструменти і беретеся за роботу.

Якщо хочеться знайти додаткове джерело прибутку без особливих тимчасових витрат, монетизація трафіку - цілком гідний варіант. Складнощі можуть виникнути тільки на першому етапі. Коли ви розберетеся, як все це працює, стане набагато легше. Оплата в доларах - ще один плюс. При належній старанності кожного місяця можна заробляти цілком пристойні суми.

Подати заявку

Про що взагалі мова?
Скільки на цьому можна заробити?
Напевно, це дуже складно?
Гаразд, що треба робити?
Про що взагалі мова?
А можна який-небудь приклад?
Скільки на цьому можна заробити?
Напевно, це дуже складно?
Гаразд, що треба робити?