Навигация по сайту

Популярные статьи

Як збільшити файл підкачки на Windows 10, 8 і 7

  1. Як збільшити файл підкачки
  2. Розмір файлу підкачки для Windows 10, 8 і 7
  3. невеликий висновок

Ми постійно користуємося комп'ютерами і буває так, що для повноцінної роботи виникає нестача оперативної пам'яті навіть якщо у Вас 6 Гб або 16 Гб, все одно виникають випадки нестачі пам'яті. А раніше було і того гірше. 512 Мб і 1 Гб оперативної пам'яті тоді було нормою, але ми якось виживали, а значить і зараз виживемо. Розробники Windows передбачили це і створили спеціальний файл підкачки, званий pagefile.sys . Так, як збільшити файл підкачки і підвищити швидкість роботи ПК.
Файл підкачки

- це файл, що зберігається на системному диску, куди записуються файли, які повинні бути в оперативній пам'яті, але вони туди не поміщаються. Файл системний і прихований, тому з ним Ви нічого не зробите і не побачите. Разом вони (файл підкачки і оперативна пам'ять) називаються віртуальною пам'яттю. Це дозволяє уникнути виникнення помилки про брак пам'яті в Windows.

Як збільшити файл підкачки

У Windows 7 це робиться просто. Також, даний метод підійде для Windows 8 і Windows 10. Я буду показувати на прикладі 10 версії, так як вона зараз у мене і встановлена. Відкриваємо Цей комп'ютер і в будь-якому місці клацаємо правою кнопкою миші, вибираємо «Властивості». Зліва натискаємо «Додаткові параметри системи».

У вікні, в розділі швидкодію клацаємо за пунктом «Параметри ...«

У вікні параметрів швидкодії, переходимо до пункту Додатково. Там нас цікавить пункт Віртуальна пам'ять. Натискаємо «Змінити«.

Відкриється потрібне вікно, де ми будемо з Вами працювати. Тут все досить просто. У вікні ми бачимо диски, які підключені до комп'ютера і вказані значення файлу підкачки. Вибравши будь-який диск, ми можемо вказати файл підкачки. Нам дається 3 варіанти: Без файлу підкачки, Розмір за вибором системи, або самому вказати розмір. Після внесених змін потрібно буде перезавантажити ПК, щоб зміни вступили в силу.

Зараз ми поговоримо про необхідні рекомендації по установці потрібно обсягу файлу підкачки.

Розмір файлу підкачки для Windows 10, 8 і 7

В інтернеті зустрічається рекомендація, що потрібно робити файл підкачки в 1.5 рази більше оперативки. І це є офіційною рекомендацією Microsoft, але це були часи Windows XP, коли ще кількість оперативної пам'яті обчислювалася в мегабайтах і дана рекомендація зараз безглузда.

Деякі радять при великому обсязі оперативної пам'яті взагалі відключати файл підкачки. Тут так само не доцільно це робити, так як, пам'ять в будь-який момент через різні факторів може заповнитися. Тим більше, після відключення цього файлу, в разі виникнення помилок не будуть створюватися аварійні дампи пам'яті. Тому його краще не відключати, а правильно підібрати розмір.

Наступний момент полягає в місці файлу підкачки, тобто, який диск або розділ використовувати. Для більшої швидкодії розташовуватися він повинен не на системному розділі. Найкраще, якщо він буде знаходиться на іншому жорсткому диску. Звичайно, створювати файл підкачки на системному диску має сенс, тому що, якби його не було, або, він був менш 200 Мб, не було б можливості створення записів аварійних дампів пам'яті, в разі виникнення критичних помилок і синіх екранів.

Тепер поговоримо про розміри файлу підкачки, які потрібно ставити на різні обсяги пам'яті.

З досвіду відомо, що великі розміри ставити не завжди буває добре, тому що при великих обсягах, система починає частіше звертатися до файлу підкачки, а не до оперативці. Це в свою чергу знижує швидкість роботи, а також сильно навантажує жорсткий диск.

Нижче буде представлений список розмірів файлу підкачки, рекомендованих для різних обсягів оперативної пам'яті. Ще хочеться сказати, що чим більше оперативки, тим менше потрібно ставити файл підкачки.

  • Для 512 Мб - 5000-5000 Мб.
  • Для 1 Гб - 4000-4000 Мб.
  • Для 2 Гб - 3500-3500 Мб.
  • Для 4 Гб - 3000-3000 Мб.
  • Для 6-8 Гб - 2000-2000 Мб.
  • Від 16 і вище без файлу підкачки.

невеликий висновок

Я вже говорив, що відключати файл підкачки можна, але цього робити не варто. Для того, щоб визначити найбільш оптимальний варіант, я раджу Вам експериментувати. Також при 6 або 8 Гб і вище Ви можете залишити файл підкачки на розсуд системи.

Відключення ж теж має свої плюси, жорсткий диск не навантажується і живе тривалий час. Варто відключити файл підкачки для SSD накопичувача, для збільшення його терміну служби. Читати: Налаштування SSD під Windows 10 або навпаки .

Значення, які вказані вище не є обов'язковими, все залежить від виду діяльності, яким ви займаєтеся на комп'ютері: чи граєте, дивіться щось в інтернеті або просто займаєтеся текстовими документами. Просто експериментуйте.

Сподіваюся, що дана стаття Вам допоможе в збільшенні продуктивності комп'ютера . Надалі буде ще безліч статей з даної тематики.

https://computerinfo.ru/kak-uvelichit-fajl-podkachki-podrobnaya-instrukciya/

https://computerinfo.ru/wp-content/uploads/2015/08/kak-uvelichit-fajl-podkachki-1-700x348.jpg https://computerinfo.ru/wp-content/uploads/2015/08/kak -uvelichit-fajl-podkachki-1-300x149.jpg EvilSin225 Оптимізація розмір файлу підкачки, розмір файлу підкачки windows 10, файл підкачки, файл підкачки windows 10 оптимальний розмір, файл підкачки windows 7 оптимальний розмір Ми постійно користуємося комп'ютерами і буває так, що для повноцінної роботи виникає нестача оперативної пам'яті навіть якщо у Вас 6 Гб або 16 Гб, все одно виникають випадки нестачі пам'яті. А раніше було і того гірше. 512 Мб і 1 Гб оперативної пам'яті тоді було нормою, але ми якось ... EvilSin225 Андрій Терехов [email protected] Administrator Комп'ютерні технології https://computerinfo