Навигация по сайту

Популярные статьи

Як збільшити файл підкачки в Windows 10

  1. Для тих, хто нічого не знає про фото підкачки.
  2. Де виставити файл підкачки?
  3. Оптимальний розмір файлу підкачки
  4. Так скільки пам'яті виставляти?
  5. висновок

У даній статті, я хотів би розповісти вам, як збільшити файл підкачки в Windows 10, чи варто це робити, а також допомогти вам вибрати оптимальний обсяг пам'яті. Сподіваюся, що після того, як ви прочитаєте цю статтю, ви зможете встановити файл підкачки на Windows 7, без особливих труднощів.

ЗМІСТ СТАТТІ:

Для тих, хто нічого не знає про фото підкачки.

Файл підкачки - це обсяг пам'яті, виділений на жорсткому диску спеціально для Файл підкачки - це обсяг пам'яті, виділений на жорсткому диску спеціально для

використання системою в тому випадку, якщо оперативна пам'ять завантажена (ну якщо бути зовсім точним, то це системний, прихований файл, який зберігає в себе дані з деяких процесів).

За замовчуванням в десятці немає файлу підкачки, мабуть, розробники вважали, що система здатна обійтися без нього. Однак, користувачі мають можливість виділити пам'ять для файлу підкачки вручну, або хоча б включити автоматичне виділення пам'яті для файлу підкачки.

Чим корисний файл підкачки?

Щоб розуміти чи потрібен вам файл підкачки, потрібно знати що він робить, тому про це трохи детальніше.

Якщо при роботі ПК, буде активно занадто багато процесів, то є ймовірність того, що ваша ОЗУ перестане справлятися, через це почнуться різні подвисания і т. П. Але якщо збільшити значення файлу підкачки ми можемо уникнути цього.

Де виставити файл підкачки?

Заходимо в "пуск", тиснемо правою кнопкою миші на значок комп'ютера і вибираємо "додатково", потім "властивості". Відкриється віконце під назвою "властивості системи", заходимо у вкладку "додатково" і розділ "Параметри".

Відкриється віконце під назвою властивості системи, заходимо у вкладку додатково і розділ Параметри

Після чого у вікні "параметри швидкодії" вкладка "Додатково" і "Змінити" в розділі віртуальна пам'ять.

Після чого у вікні параметри швидкодії вкладка Додатково і Змінити в розділі віртуальна пам'ять

Далі, на ваш розсуд, можете налаштувати потрібний вам обсяг вручну або ж можна поставити галочку на автоматичне виставлення файлу підкачки в такому випадку система зможе сама поміняти, значення файлу підкачки самостійно.

Іноді задавати розмір файлу підкачки краще саме самому, трапляється так, що в автономному режимі, файл підкачки розростається настільки, що вам просто не буде вистачати місця на жорсткому диску.

Оптимальний розмір файлу підкачки

Визначити, яким краще виставити розмір файлу підкачки для вашого заліза, можна дуже просто. Чим менше ОЗУ, тим більше повинен бути файл підкачки. Однак не варто ставити половину жорсткого диска, на файл підкачки, ваша система від цього швидше не запрацює.

Так скільки пам'яті виставляти?

  • Якщо у вас 512 мб. ОЗУ (малоймовірно, але все ж), то на файл підкачки бажано виділити приблизно 2.5 гб.
  • Якщо у вас 1024 Мб ОЗУ, то файл підкачки повинен бути близько 2 гб.
  • Якщо 2 гб. ОЗУ, ставте 1.5 гб. файлу підкачки.
  • Якщо 4 - 8 гб. ОЗУ, ставте 1 гб. файлу підкачки.
  • Тим у кого більше 8 гб ОЗУ, файл підкачки не знадобиться і його краще зовсім виключити, так ви знизите навантаження на жорсткий диск і прискорите цим систему.

Але майте на увазі, що описані вище значення не універсальні, це всього лише усереднені цифри, розраховані на більшість користувачів. Якщо ви не займаєтеся, за ПК чимось особливим, наприклад, якщо у вас ПК тільки для ігор, то ці значення повинні вам підійти.

Але якщо ви багато працюєте з фото, відео або графікою, то незалежно від того, скільки у вас оперативної пам'яті, рекомендую дозволити Але якщо ви багато працюєте з фото, відео або графікою, то незалежно від того, скільки у вас оперативної пам'яті, рекомендую дозволити

Windows визначати розмір файлу підкачки автоматично.

В одній зі своїх статей я розповідав, як перенести файл підкачки на інший диск . Це може стати в нагоді при нестачі місця на системному диску.

Якщо ви вирішите відключити файл підкачки, будьте готові до того, що деякі старі програми перестануть запускатися, так як, для деяких програм наявність файлу підкачки необхідно. І якщо у вас після відключення файлу підкачки виникнуть проблеми з будь-яким софтом, то потрібно просто включити його назад.

Для ви любителів відкрити безліч важких додатків і залишити їх згорнутими, при наявності підвисань, варто додати для файлу підкачки побільше пам'яті.

На SSD дисках також краще не використовувати файл підкачки, краще поставте побільше ОЗУ. Так, ви продовжите термін життя SSD.

висновок

Звичайно, не можна, ось так взяти і сказати, який розмір файлу підкачки їм виставляти, але ви самі можете визначитися, покладаючись на два основні чинники, це обсяг ОЗУ і рід вашої діяльності на комп'ютері. Як було помічено вище, графічні редактори і різні програми для роботи з відео і графікою, можуть бути дуже ненажерливими і для них краще поставити автоматичне визначення файлу підкачки, навіть якщо у вас багато ОЗУ. Ну а якщо ви не працюєте з графічними і відео редакторами і на вашому комп'ютері стоїть досить оперативної пам'яті, то можна відключити файл підкачки зовсім. Якщо ви користуєтеся SSD, то відключати файл підкачки особливо корисно (звичайно, якщо є така можливість).

Ну ось і кінець цієї статті, сподіваюся, що я вам допоміг і ви змогли знайти для себе щось корисне. Удачі в оптимізації Вашого ПК!

Де виставити файл підкачки?
Чим корисний файл підкачки?
Де виставити файл підкачки?
Так скільки пам'яті виставляти?