Навигация по сайту

Популярные статьи

Як збільшити швидкість інтернету на телефоні?

  1. Як можна збільшити швидкість інтернету на телефоні за допомогою додатків?

Більшість сучасних мобільних телефонів підтримують різні формати інтернету або мають функцію підключення до бездротової мережі. Однак швидкість інтернету часто залишає бажати кращого. Тому багатьох користувачів цікавить питання, як збільшити швидкість інтернету на телефоні. Відповідь на це питання безпосередньо залежить від типу інтернету і можливостей самого телефону.

Як можна збільшити швидкість інтернету на телефоні за допомогою додатків?

Найбільш поширеною системою, яка встановлюється на смартфонах і планшетах, є Android. В першу чергу варто розглянути можливості і способи, як збільшити швидкість інтернету на Андроїд. Найзручнішим методом підключення мобільних пристроїв до інтернету вважається бездротова мережа Wi-Fi, тим більше зараз багато громадські заклади і робочі офіси забезпечують безперешкодний доступ.

Якщо швидкість інтернету на смартфоні залишає бажати кращого, то зручніше за все буде скористатися спеціальним додатком для системи Android. Серед програм прискорювачів найпопулярнішим є додаток Internet Speed ​​Master. Розробники стверджують, що ця програма оптимізує і прискорює всі категорії сучасних інтернет з'єднань - Wi-Fi, EDGE, 3G і 4G.

Дану програму можна безкоштовно завантажити на сервісі Google Play. Основні функції цієї утиліти зводяться в першу чергу в оптимізації налаштувань і заміною параметрів системних файлів з метою поліпшення якості та швидкості інтернету на телефоні. Дуже зручно для користувачів то, що додаток підтримується різними версіями Андроїд. У програми є два режими - перший пробний безкоштовний (демо-версія), він пропонується для оцінки роботи програми на смартфоні. Надалі програма вимагає оплачений root-доступ. Якщо цього доступу у користувача немає, необхідно натиснути кнопку «Improve Internet Connection», після чого потрібно перезавантажити телефон. Однак даний спосіб обійти платні послуги спрацьовує не на всіх мобільних пристроях.

Ще одним способом, як збільшити швидкість інтернету на смартфоні Андроїд, може стати одне з оновлень безкоштовних додатків під назвою Internet Booster. Цей прискорювач інтернету має зручний функціонал, зрозумілий навіть для новачків інтерфейс, легко встановлюється на смартфон. Додаток дозволяє оптимізувати якість інтернету -Wi-Fi і 3G. Утиліта швидко вийшла в топ додатків для смартфонів і планшетів. Поки це додаток можна виявити у вільному доступі на сервісах, що пропонують софт для системи Андроїд.

З останніх розробок для мобільних пристроїв варто також відзначити програму Sped-up-internet. Ця програма поки відноситься до новинок і його перевагою є той факт, що воно підтримується роботу з найостаннішими версіями Андроїд і оптимізує швидкість інтернету в форматі 4G і навіть 5G, який зараз активно розвивається.

При роботі з мобільними пристроями необхідно враховувати і загальні поради, як збільшити швидкість інтернету на телефоні Андроїд:

  • найбільш оптимальним браузером для смартфона вважається програма Opera-mini;
  • відключення показу картинок прискорює завантаження веб-сторінок;
  • регулярне очищення кеша і реєстру допомагає оптимізувати роботу браузера і прискорює інтернет;
  • зайві програми і додатки (живі шпалери, віджети, ярлики) на мобільному пристрої в цілому гальмують його роботу;
  • при постійно включеному інтернеті багато трафіку витрачається на всілякі фонові поновлення і синхронізацію.

Як можна збільшити швидкість інтернету на телефоні за допомогою додатків?
Як можна збільшити швидкість інтернету на телефоні за допомогою додатків?