Навигация по сайту

Популярные статьи

Як знайти роботу, пройти співбесіду і успішно працевлаштуватися. Зразки резюме, кадрові агентства Росії, України, Казахстану. »Blog Archive» Дистанційна робота: 10 варіантів заробітку

 1. 1) Дистанційна робота по своїй професії.
 2. 2) Онлайн-консультант на сайті.
 3. 3) Особистий помічник Інтернет-підприємця.
 4. 4) Адміністратор соціальних мереж.
 5. 5) Спеціаліст по таргетированной рекламі в соціальних мережах.
 6. 6) Спеціаліст по контекстній рекламі.
 7. 7) Копірайтер.
 8. 8) Дизайнер.
 9. 9) Веб-дизайнер.
 10. 10) Спеціаліст з відеомонтажу.
 11. Дистанційні вакансії для володіють англійською мовою

В останні роки робота з дому стає все більш поширеною формою зайнятості

В останні роки робота з дому стає все більш поширеною формою зайнятості. Причому популярність віддаленої роботи пов'язана не тільки з кризовими явищами в економіці і на ринку праці, а й з її зручністю і перевагами.

Отже, давайте в цій статті розглянемо найбільш поширені приклади професій або спеціальностей, які дозволяють працювати віддалено.

1) Дистанційна робота по своїй професії.

Найпростіший варіант - це знайти надомну роботу прямо по своїй спеціальності.

Робота поза офісом цілком реальна, наприклад, для таких професій, як:

 • журналіст;
 • SMM-менеджер;
 • Інтернет маркетолог;
 • перекладач;
 • програміст;
 • SEO-спеціаліст і ін.

Якщо у вас якась інша спеціальність, то можливість перейти на дистанційний варіант праці буде залежати від її специфіки (наскільки необхідна постійна присутність в офісі), вашого вміння аргументовано переконувати і, звичайно ж, від доброї волі роботодавців.

Для пошуку віддаленої роботи існує досить багато хороших Інтернет-ресурсів. Краще за все шукати її на великих сайтах (біржах) фрілансу, наприклад тут , тут і тут .

Також існують спеціалізовані сайти, наприклад біржа студентських робіт . Якщо ви збираєтеся писати на замовлення курсові, дипломні роботи або реферати, то реєструватися краще відразу в ній.

На цих сайтах можна розміщувати свої пропозиції, щоб роботодавці могли робити замовлення на ваші послуги, а також, зрозуміло, відгукуватися на вакансії, що публікуються роботодавцями.

(Детальніше про те, як знайти фріланс-роботу, читайте ось в цій статті .)

2) Онлайн-консультант на сайті.

Онлайн-консультант - це фахівець, який відповідає на питання відвідувачів сайту або ж допомогти вибрати товар, здійснити оплату і т.д. Онлайн-консультанти потрібні, наприклад, Інтернет-магазинам та іншим сайтам, які продають будь-які товари або послуги.

Природно, працюють такі фахівці, як правило, не в офісі, а віддалено.

Щоб більш якісно освоїти необхідні навички, найкраще пройти курс " Онлайн консультант ". Там же навчать і як знайти роботу в якості консультанта.

3) Особистий помічник Інтернет-підприємця.

Особистий помічник Інтернет-підприємця або інфобізнесмена - це ще одна з категорій фахівців, які зазвичай працюють дистанційно. Адже і самі інфобізнесмени, як правило, працюють з дому, так що зацікавлені саме в віддалених співробітників.

Набір функцій, які повинен виконувати помічник Інтернет-підприємця, залежить від конкретної ситуації. Обов'язки можуть включати в себе написання та відправку листів передплатникам, пошук партнерів, роботу з фрілансерами, виконання різних доручень і т.д.

Природно, і заробіток особистого помічника також буде варіюватися в залежності від кола виконуваних завдань.

Знайти роботу в якості помічника Інтернет-підприємця можна через прямі контакти з потенційними роботодавцями. Також такі вакансії іноді публікуються в соцмережах, email-розсилках та сайтах самих інфобізнесменов.

Також в Інтернеті іноді зустрічаються онлайн-тренінги для особистих помічників інфобізнесменов, один з яких, в разі необхідності, можна пройти.

4) Адміністратор соціальних мереж.

Адміністратор соціальних мереж займається тим, що веде сторінки своїх замовників (роботодавців) в одній або декількох соціальних мережах.

Він відповідає за підготовку контенту і його публікацію, залучення нових передплатників в співтовариство, реагування на запити або коментарі користувачів і т.д.

Зрозуміло, що таке коло обов'язків теж дуже підходить для віддаленої роботи.

Освоїти спеціальність адміністратора соціальних мереж можна, пройшовши відповідні курси.

Для спеціальності адміністратора ВКонтакте можу порекомендувати ось цей курс .

Якщо вам більше подобається Фейсбук, то новачкам краще всього підійде аналогічний онлайн-тренінг для адміністраторів Facebook .

Ну а якщо вам легше орієнтуватися в старих добрих Одноклассниках, то ось курс " Просування в Одноклассниках ".

5) Спеціаліст по таргетированной рекламі в соціальних мережах.

Оскільки соціальні мережі - це досить об'ємна тема, то вона породила відразу багато нових спеціальностей. Одна з таких професій - це фахівець з таргетированной рекламі.

Спеціаліст по таргетированной рекламі займається підготовкою, налаштуванням, розміщенням і відстеженням рекламних оголошень в соціальних мережах. Логічно, що такі фахівці, як і адміністратори соціальних мереж, дуже часто працюють віддалено.

Хороших спеціалістів по таргетированной рекламі менше, ніж у багатьох інших онлайн-спеціальностях, тому і заробіток у них, як правило, досить високий.

Природно, професія фахівця з реклами в соціальних мережах вимагає спеціальних знань, але вони цілком реальні для освоєння.

6) Спеціаліст по контекстній рекламі.

Фахівці з контекстної реклами теж досить часто працюють віддалено.

Як і їхні колеги по частині таргетированной реклами, вони займаються підготовкою, розміщенням і оптимізацією оголошень. Але не в соцмережах, а в пошукових системах (таких, як Яндекс і Google.) Зовні ці дві професії дуже схожі, відмінність тільки в конкретних знаннях і навичках, якими потрібно володіти.

В Інтернеті є багато тренінгів для фахівців з контекстної реклами. Можете записатися, наприклад, ось на цей курс .

7) Копірайтер.

Копірайтер - це фахівець з написання текстів.

Це можуть бути статті, новини, листи, рекламні тексти, розшифровки інтерв'ю і т.д. Всілякі текстові матеріали потрібні і для ЗМІ (яких існує велика кількість), і для сайтів (яких ще більше), і для різноманітних інформаційних та комерційних Інтернет-проектів.

Практично кожному онлайн-проекту потрібні копірайтери, причому, як правило, для роботи у віддаленому режимі. Так що хороший копірайтер-фрілансер ніколи не залишиться без роботи.

Якщо хочете освоїти професію копірайтера, можете пройти, наприклад, ось цей онлайн-курс .

8) Дизайнер.

Дизайнери бувають найрізноманітніші, і дуже часто вони працюють віддалено.

Віддалений дизайнер може, наприклад, займатися створенням картинок для публікації в соцмережах і на сайтах, дизайном рекламних банерів для сайтів, дизайном різної рекламної та поліграфічної продукції.

Якщо це саме те, що підходить для вас, можете записатися на курс " Дизайн і Photoshop для соцмереж ".

9) Веб-дизайнер.

Незважаючи на те, що веб-дизайнерів дуже багато, ця професія залишається однією з найбільш затребуваних. І, що відповідає нашому сьогоднішньому темі, - однією з основних спеціальностей для віддаленої роботи.

Веб-дизайнер може спеціалізуватися на створенні сайтів певної спрямованості, підписаних сторінок, односторінкових сайтів і т.д.

При наявності напрацьованого обширного портфоліо і досвіду, веб-дизайнер може заробляти цілком пристойно.

Щоб навчитися створювати нескладні сайти, необов'язково бути професійним програмістом: сайти можна робити на основі шаблонів або відповідних програм і сервісів.

За веб-дизайну в Інтернеті існує величезна кількість курсів. Якщо є бажання - вперед!

10) Спеціаліст з відеомонтажу.

Контент, який потрібно практично всім Інтернет-проектам, може бути не тільки текстовим. Відео - це формат, попит на який стає все більше. Відповідно, потрібні і фахівці, здатні створювати відеоконтент: знімати відео, займатися його обробкою і підготовкою до публікації.

Спеціаліст з відеомонтажу - типова віддалена професія. Можна спокійно працювати з дому, виконуючи проекти для своїх замовників. І для замовників теж буде дуже зручно, що ви працюєте віддалено.

Хочете займатися відеомонтажем? Ось, будь ласка, онлайн-курс " Відеомонтаж за 30 днів ".

Отже, це були 10 прикладів професій, придатних для віддаленої роботи. Природно, це не все, і варіантів може бути набагато більше. Залежить від конкретної ситуації, і як ви самі домовитеся безпосередньо з роботодавцем.

В цілому, чим більше набір навичок, якими ви володієте, тим більше варіантів робіт, які ви можете виконувати і спеціальностей, за якими можете працювати, в тому числі віддалено. Відповідно, тим вище буде і ваш заробіток.

Ну і на завершення - ціла група онлайн-спеціальностей для тих, хто знає англійську мову.

Деякі претенденти помилково вважають, що віддалена робота на іноземних замовників актуальна тільки для програмістів і інших "айтішників". Але це не так.

Дистанційні вакансії для володіють англійською мовою

Якщо ви досить добре розумієте іноземні мови (в першу чергу англійський), то для вас відкриваються додаткові варіанти дистанційної роботи, причому з розцінками в валюті.

Однією з найбільш відомих організацій, що займаються наймом фрілансерів по всьому світу на подібного роду вакансії, є компанія Appen. Її замовники - це, наприклад, великі соцмедіа-платформи та інші серйозні IT-компанії.

Якого плану вакансії у них бувають? Це залежить від країни, в якій ви проживаєте, адже постійно якісь нові проекти з'являються, а якісь навпаки, завершуються.

Але в цілому, компанії Appen потрібні співробітники наступних категорій:

- активні користувачі соцмереж (в тому числі зі смартфонів);
- aктивной користувачі Інтернет-пошукачів:
- фахівці з лінгвістики;
- перекладачі зі знанням різних мов (наприклад, мов країн СНД);
- фрілансери, готові займатися транскрипцією і ін.

Також часто бувають якісь невеликі проекти, пов'язані з опитуваннями, наговаріваніем або розшифровкою мови і т.п. Конкретна специфіка кожного проекту на початковому етапі не розкривається (через жорстку конкуренцію серед міжнародних IT-гігантів за впровадження нових технологій). Причому перш, ніж вас допустять до безпосередньої роботи над проектом, потрібно буде спочатку вивчити навчальні матеріали та скласти кваліфікаційний іспит.

Щоб отримати можливість подавати заявки на участь в проектах Appen, треба спочатку зареєструватися (вказати анкетні дані, завантажити резюме англійською, прийняти угоду). Резюме не потрібно розписувати занадто докладно: зробіть акцент на релевантний навичках і якостях.

Якщо зацікавилися, то зареєструватися для роботи в проектах компанії Appen можете тут .

Ну що ж, бажаю удачі у вашій новій роботі - не важливо, офісної або віддаленої!


СХОЖІ СТАТТІ

Хочете займатися відеомонтажем?
Якого плану вакансії у них бувають?