Навигация по сайту

Популярные статьи

Як зробити контент сайту частиною SEO-стратегії

  1. Як вибрати ключові слова для текстів
  2. Використовуємо підказки пошукових систем
  3. Вивчаємо нетоварний контент конкурентів
  4. Стежимо за трендами і сезонністю
  5. Складаємо власне семантичне ядро
  6. Створюємо корисний і цікавий для користувачів контент
  7. Як часто оновлювати ключові слова в текстах
  8. Як відстежувати SEO- ефективність текстів
  9. Як допомогти пошуковим системам оновити інформацію

Як пов'язані контент і SEO-просування, що таке SEO-орієнтований контент і що потрібно знати власникові інтернет-магазину, наповнюючи сайт текстовими описами?

Контент-маркетинг - сильний і дієвий інструмент для завоювання нової цільової аудиторії, утримання старої і зміцнення комунікацій. Чим більше користувач отримає потрібної йому інформації - тим вище ймовірність здійснення першої покупки, а потім і повторних покупок. Як за допомогою SEO-орієнтованого контенту залучити відвідувача і перетворити його в лояльного клієнта, пише SEO-спеціаліст компанії EVO Лідія Затворницький.

Контент-маркетинг широко використовується в пошуковому просуванні сайтів. Ваша основна задача в цій сфері - розробити довгостроковий контент-план по наповненню власного ресурсу: з написанням Технічного Завдання (ТЗ) для копірайтера, в якому визначені основні фактори побудови і структуризації текстів і регулярність оновлення контенту.

Як пов'язані контент і SEO-просування, що таке SEO-орієнтований контент і що потрібно знати власникові інтернет-магазину, наповнюючи сайт текстовими описами

Як розподілити ключові слова в текстах

Після виходу нових алгоритмів сканування заспамленності текстів «Баден-Баден» від Яндекса і «Fred» від Google необхідно з обережністю підходити до підготовки та оптимізації контенту .

Для однієї статті рекомендую вибирати не більше 5-6 ключових слів - цією кількістю текст складно зіпсувати з точки зору фільтрів.

Обмежень за обсягом контенту немає, але важливу для SEO інформацію варто розміщувати якомога ближче до початку тексту. Це важливо не тільки пошуковим машинам: основну масу людей також «чіпляють» перші кілька абзаців. Якщо вони не знаходять там потрібної інформації - вони йдуть з сайту.

Розподіляйте ключові слова рівномірно по тексту - і структуруйте текст заголовками з використанням в них ключових слів.

Мета-теги теж пишіть з використанням ключових слів. Не прагніть використовувати кожне ключове слово у всіх мета-тегах, знаходите власний баланс - щось тільки в Title, щось інше лише в Description, щось третє в H1, H2, H3.

Як вибрати ключові слова для текстів

1

Використовуємо підказки пошукових систем

При введенні цікавить запиту вам запропонують найбільш запитувані формулювання, а також блок з популярними і схожими за тематикою пошуковими запитами.

2

Вивчаємо нетоварний контент конкурентів

Розглядаємо, аналізуємо їх основні ключові слова, дивимося, яку схему робіт використовують, на які тематики роблять акцент.

3

Стежимо за трендами і сезонністю

У нетоварному контенті сайту інтернет-магазину необхідно відстежувати тренди, потрапляти в хвилю, стежити за оновленнями в сфері моди, науки, техніки і технологій.

І не варто писати про купальниках в липні, коли їх намагаються продати все навколо.

4

Складаємо власне семантичне ядро

Своє ядро ​​запитів, свій великий набір ключових слів направлять в потрібне русло думки про підготовку нового контенту. Спростять складання довгострокового контент-плану. А також допоможуть відстежити ефективність проведених з цим контентом SEO-робіт.

5

Створюємо корисний і цікавий для користувачів контент

Зробіть нетоварний контент привабливим - # взакладкідобавляемим. Додайте крапельку гумору, корисні Лайфхак. І говорите простими словами.

Слухайте свою цільову аудиторію. Контентом ви ведете комунікацію з реальними людьми. Їм важливо спілкування - щоб їх почули, обласкані, відповіли на їхні запитання «з усіх боків».

Як часто оновлювати ключові слова в текстах

Аналізуйте, порівнюйте і при необхідності вносите правки в оптимізацію сторінок з текстовим контентом. Для цього можна відстежувати позиції по пошуковим запитам, які ви направили на дані сторінки - які погано рухаються до топ-10 пошукової видачі, які краще.

Вплинули дані зміни на просування чи ні, можна відстежувати за допомогою кеша сторінок, тобто дати обходу пошуковим роботом (наприклад, через тиждень або через дві після внесення правок).

Як відстежувати SEO- ефективність текстів

Для аналізу вам знадобиться сервіс Google Analytics. Якщо у вас правильно налаштований відстеження поведінки користувачів, ви можете спостерігати, наскільки їм цікава стаття (за рівнем скролла / руху мишки вниз). За яких каналах вони переходять на неї. Як їх поведінку «поліпшується» після ваших доробок.

Як допомогти пошуковим системам оновити інформацію

Пошукові системи дуже люблять інтернет-магазини, які постійно додають новий унікальний нетоварний контент. Пошуковий робот частіше відвідує часто оновлювані сайти.

Щоб допомогти пошуковику знайти нову створену сторінку або оновити інформацію по старій, можна скористатися інструментом Google Add Url .

Нарешті, не забувайте про наявність соціальних кнопок на сторінках сайту і постінгом в соцмережах з посиланнями на статті на сайті магазина. Даючи користувачам можливість розшарити цікавий матеріал на свою сторінку в соціальних мережах, ви не просто залучаєте додатковий трафік, але і прискорюєте індексування, підвищуєте SEO-потенціал сторінок сайту магазину .

Матеріали по темі