Навигация по сайту

Популярные статьи

Як зробити правильно: просування Лендінзі

 1. Читайте також: Як написати текст для Лендінгем Пейдж. Частина 1
 2. доступність Лендінзі
 3. Читайте також: Як написати текст для Лендінгем Пейдж. Частина 2
 4. Читайте також: Як написати текст для Лендінгем Пейдж. частина 3
 5. Ключевики для Лендінзі
 6. Читайте також: Як написати текст для Лендінгем Пейдж. частина 4
 7. структура Лендінзі
 8. Читайте також: Як написати текст для Лендінгем Пейдж. частина 5
 9. Текстове наповнення Лендінзі
 10. Читайте також: Як написати текст для Лендінгем Пейдж. частина 6
 11. вхідні посилання
 12. Читайте також: Як написати текст для Лендінгем Пейдж. частина 7
 13. Читайте також: Як написати текст для Лендінгем Пейдж. частина 8
 14. Читайте також: Як написати текст для Лендінгем Пейдж. частина 9

Landing page / посадкова сторінка / цільова сторінка / Лендінгем - це лише однієї сторінки сайт або просто окрема сторінка, яка має всі складові звичайної веб-сторінки, але створюється з метою швидкого залучення продажів

Landing page / посадкова сторінка / цільова сторінка / Лендінгем - це лише однієї сторінки сайт або просто окрема сторінка, яка має всі складові звичайної веб-сторінки, але створюється з метою швидкого залучення продажів. Скажімо, ви запустили в маси новий продукт або послугу і хочете збільшити попит в максимально короткі терміни. У таких випадках на допомогу приходять Лендінзі, основними цілями яких є:

 • продаж конкретного продукту в стислий період (під час знижок, розпродажів, акцій);
 • реєстрація або підписка користувачів на розсилку;
 • завантаження або установка користувачами тієї чи іншої програми

Очевидно, що після створення посадкової сторінки, слід її пошукова оптимізація. Але просування Лендінзі - цей той самий етап, на якому багато веб-майстри забивають на юзабіліті і з закритими очима намагаються скоріше продати продукт. Користувач не сліпий і прекрасно розуміє коли хтось відчуває його довіру. Тому зробивши Лендінгем на швидку руку, ви практично віддаєте свою цільову аудиторію конкурентам.

Читайте також: Як написати текст для Лендінгем Пейдж. Частина 1

Що стосується способів просування, багато в один голос будуть радити контекстну, таргетовану або тизерну рекламу. І це хороший варіант: платите гроші Google або Яндекс, а вони показують користувачам що завгодно в розділі реклами. Ось тільки чи поведуться люди на "що завгодно"? Побачивши абияк склеєний Лендінгем, вам тільки скликати рекламний. Ніякого вихлопу.

А ось якщо ви відповідально підійдете до всебічної оптимізації Лендінзі, пропрацювавши все внутрішні і зовнішні чинники, вони стануть не тільки user-friendly, але і будуть приносити прибуток з перспективою на майбутнє.

Давайте розглянемо декілька особливостей оптимізації Лендінзі, яким необхідно слідувати, якщо ви дорожите своїми клієнтами.

доступність Лендінзі

Який толк в незрівнянною посадкової сторінці, якщо її все одно ніхто не побачить? Насамперед потрібно подбати про доступність сторінки. Мова йде про швидкість завантаження сторінок. Ні в якому разі не змушуйте користувачів чекати, ніхто не буде витрачати час на очікування завантаження вашого Лендінзі. за статистикою , 2 секунди - це ідеальний час, 3 і 4 секунди - теж терпимо, а от від 10 секунд рівноцінні втрати відвідувача.

Читайте також: Як написати текст для Лендінгем Пейдж. Частина 2

Якщо ви не в курсі швидкості завантаження своїх сторінок (що погано), не впадайте у відчай, в мережі існує безліч сервісів, які безкоштовно визначать швидкість завантаження, навіть по всьому світу. наприклад Host Tracker :

Також, у Google є плагін Page Speed , Який легко виявить помилки і підкаже з чим потрібно боротися. Так що якщо на вашому Лендінзі присутні зайві елементи коду, вам їх покажуть.

Читайте також: Як написати текст для Лендінгем Пейдж. частина 3

Такі складові Лендінзі, як зображення і малюнки, теж збільшують час завантаження, якщо їх розміри невеликі. Практично кожне зображення (тільки якщо це не фото товару, яке важливо розглянути в деталях) можна стиснути на 40% -70% не ризикуючи якістю. У цьому вам допоможе мила панда з сервісу Tiny png .

Ключевики для Лендінзі

Складання семантичного ядра для Лендінзі може виявитися складніше, оскільки лише однієї сторінки сайт можна просувати за обмеженою кількістю запитів. Ми рекомендуємо вибрати запити середньої і високої частотності, бажано з прив'язкою до локації (місто, країна).

У пошуку і підборі ключових слів вам допоможуть такі відомі інструменти, як Keyword Planner і Яндекс.Вордстат. Вони допоможуть знайти найпопулярніші запити і визначать, наскільки користувачі зацікавлені в ваш бренд.

Вони допоможуть знайти найпопулярніші запити і визначать, наскільки користувачі зацікавлені в ваш бренд

У лівому стовпчику ви зможе простежити основну тенденцію пошуку, а в правому - підібрати додаткові синоніми і словосполучення щоб уникнути переоптімізаціі тексту.

Читайте також: Як написати текст для Лендінгем Пейдж. частина 4

частина 4

Тим часом, помічник від Google покаже не тільки всі можливі запити користувачів, а й середню місячну частоту, конкуренцію і рекомендовані ставки (для реклами).

структура Лендінзі

Візуалізація посадкової сторінки необхідна для упорядкування структури та впровадження в неї тексту (з ключовими словами!), Зображень та інших цікавих штук, як call-to-action, наприклад.

Читайте також: Як написати текст для Лендінгем Пейдж. частина 5

Сконструювати структуру майбутнього Лендінзі досить просто, вистачить навіть звичайної таблиці. Але якщо вам для натхнення потрібно щось більш солідне, скористайтеся Realtimeboard : Тут можна безкоштовно створити структуру будь-якої сторінки, використовуючи не тільки знання і фантазію, а й шаблони.

Текстове наповнення Лендінзі

Тут ми Америку не відкриємо, але нагадати про ключові моменти не завадить. Пошукова система при індексуванні приділяє окрему і особливу увагу контенту. Відповідно, від текстів залежить ваша позиція. А що ще важливіше, інформативність Лендінзі впливає на думку користувачів про вашу компанію та продукт. Що потрібно робити, щоб досягти combo і сподобатися як пошуковим роботам, так і людям:

 • рівномірний розподіл ключових слів по периметру Лендінзі (уникати переоптімізаціі !!);
 • помірна кількість ключових слів в заголовках, title і alt зображень, абзацах;
 • опрацювати мікророзмітки (для відображеннях в сниппета);
 • підтримувати унікальність не менше 95%, плагіатчікам не місце в топі;
 • уникати полотен: Лендінгем - це не стаття в блог, тут потрібно дотримуватися короткі і тезисно абзаци і фрази, які запам'ятовуються і продають

І звичайно, на Лендінзі має бути якомога більше точної інформації:

 • соковите опис
 • конкурентні переваги
 • відгуки покупців (з реальними іменами, фото, посиланням на соц.сетях);
 • контакти (телефони стаціонарні і мобільні від різних операторів, адреса з картою);
 • ціни, знижки тарифи (це питання тонкий, але якщо у ваших конкурентів на Лендінзі будуть присутні ціни, клієнти підуть до них)

Всі попередні пункти безпосередньо впливають на поведінкові фактори і позиції у видачі. Нехтування одним з них може привести до зниження позицій і зменшення трафіку.

Читайте також: Як написати текст для Лендінгем Пейдж. частина 6

Але існує ще безліч додаткових особливостей, які поліпшать авторитетність ваших Лендінзі Серед них:

вхідні посилання

Домогтися наявності природних вхідних посилань складно, тому що користувачі вкрай рідко посилаються на звичайні посадкові сторінки з товаром або послугою. Але майте на увазі, що якщо ви будете використовувати куплені посилання, пошукові системи не забаряться з покаранням. Так що краще нехай у вас їх не буде, ніж вся виконана робота піде нанівець через санкції.

Читайте також: Як написати текст для Лендінгем Пейдж. частина 7

Кнопки соціальних мереж

Користувачі обожнюють "лайкать", "розповідати друзям", відзначати у власних постах. Скористайтеся цим з благою метою і упровадите кнопки шеринга в соц.сети на Лендінгем. Звичайно, це не означає, що всі побіжать вас репоста. Для досягнення такої мети необхідно мати актуальний і унікальний контент. Навряд чи хтось буде репоста собі на сторінку нудний Лендінгем про структуру кондиціонування. Користувач вважатиме за краще якусь новинку, лайфхак, плюшки, яка допоможе у виборі товарів.

Читайте також: Як написати текст для Лендінгем Пейдж. частина 8

доброзичливий дизайн

Ми розуміємо, що дизайн - це справа тонка і суб'єктивне, все залежить від спрямованості бізнесу і цільової аудиторії. Але можете бути впевнені, що зараз в тренді мінімалізм, відсутність пафосу і зайвого декору. Не варто насильно маніпулювати діями користувача і просити перейти на певні продають розділи натомість на інформацію (яка повинні бути доступна і так). Розробіть дизайн з ілюстраціями, які будуть направляти увагу користувача до потрібних розділів, при цьому приносити користь і давати відповіді.

Читайте також: Як написати текст для Лендінгем Пейдж. частина 9

До висновків

Лендінгем - це відмінний ключ до швидких продажів. Але мало наклепати трохи тексту, картинок і вилити в мережу. Потрібно обдумати кожну різьбу і заточити цей ключ під цільову аудиторію. Деякі вибирають конвертування платного трафіку шляхом контекстної реклами, а деякі вважають за краще залучати природний трафік. Обидва способи вірні і дієві по-своєму. Але за скільки б не поєднати їх, економлячи маркетинговий бюджет і цінний час?

Оптимізувавши посадочні сторінки за всіма канонами, ви заробите довіру пошукових систем, а головне - користувачі будуть конвертуватися в клієнтів бо побачать, що вам можна довіряти.


Подайте свій продукт гідно: оптимізуйте Лендінзі і до вас потягнуться Подайте свій продукт гідно: оптимізуйте Лендінзі і до вас потягнуться

Ось тільки чи поведуться люди на "що завгодно"?
Але за скільки б не поєднати їх, економлячи маркетинговий бюджет і цінний час?