Навигация по сайту

Популярные статьи

Як зробити семантичне ядро ​​сайту?

  1. Що таке семантичне ядро ​​сайту?
  2. Навіщо потрібно веб-майстру складати семантичне ядро?
  3. Як зробити семантичне ядро, з чого почати?
  4. Що робити далі зі списком ключових слів?

Крім того, як зробити семантичне ядро сайту, важливо знати, як правильно його застосувати з максимальною користю для внутрішньої і зовнішньої оптимізації сайту.

Вже дуже багато статей написано на тему того як зробити семантичне ядро, тому, в рамках даної статті, я хочу звернути Вашу увагу на деякі особливості і деталі, які допоможуть Вам правильно використовувати семантичне ядро, і тим самим, допомогти розкрутити інтернет-магазин або сайт . Але спершу, коротко дам своє визначення семантичному ядру сайту.

Що таке семантичне ядро ​​сайту?

Семантичне ядро ​​сайту - це список, набір, масив, сукупність ключових слів і фраз, які запитуються користувачами (Вашими потенційними відвідувачами) в браузерах пошукових систем, щоб знайти необхідну інформацію.

Навіщо потрібно веб-майстру складати семантичне ядро?

Виходячи з визначення семантичного ядра, виникає маса очевидних відповідей на це питання.

Власникам інтернет-магазинів важливо знати, яким чином потенційні покупці намагаються знайти той товар або послугу, яку власник інтернет-магазину бажає продати або надати. Від цього розуміння безпосередньо залежить стан інтернет-магазину в пошуковій видачі. Чим більше відповідає наповнення інтернет-магазину купівельним пошуковим запитам - тим ближче інтернет-магазин до топу пошукової видачі. А значить, конверсія відвідувачів в покупці буде вище і якісніше.

Для блогерів, які активно займаються монетизацією своїх блогів (манімейкінг), також важливо бути в ТОПі пошукової видачі по тематиці релевантної змістом блогу. Збільшення пошукового трафіку несе більше прибутку від показів і кліків з контекстної реклами на сайті, показів і кліків по рекламним блокам партнерських програм і зростання прибутку по іншим видам заробітку.

Чим більше на сайті оригінального і корисного контенту - тим ближче сайт до топу. Життя існує переважно на першій сторінці видачі пошукових систем. Тому, знання того як зробити семантичне ядро ​​є необхідним для SEO будь-якого сайту, інтернет-магазину.

Іноді веб-майстри і власники інтернет-магазинів задаються питанням - де брати якісний і релевантний контент? Відповідь виходить з питання - потрібно створювати контент відповідно до ключовими запитами користувачів. Чим більше пошукові системи будуть вважати контент Вашого сайту релевантним (відповідним) ключовими словами користувачів - тим краще для Вас. До речі, звідси виникає відповідь на питання - де брати різноманітність тематики контенту? Все просто - аналізуючи пошукові запити користувачів, можна дізнатися чим вони цікавляться і в якій формі. Таким чином, зробивши семантичне ядро ​​сайту, можна написати ряд статей і / або описів для товарів інтернет-магазину, оптимізуючи кожну сторінку для певного ключового слова (пошукового запиту).

Наприклад, цю статтю я вирішив оптимізувати по ключовому запиту "як зробити семантичне ядро", тому що конкуренція по даному запиту нижче, ніж за запитом "як створити семантичне ядро" або "як скласти семантичне ядро". Таким чином, мені набагато легше пробитися до топу видачі пошукових систем по цьому запиту абсолютно безкоштовними методами розкрутки.

Як зробити семантичне ядро, з чого почати?

Для складання семантичного ядра існує ряд популярних он-лайн сервісів.

Найпопулярнішим сервісом, на мій погляд, є статистика ключових слів Яндекса - http://wordstat.yandex.ru/

ru/

За допомогою даного сервісу можна зібрати переважна більшість пошукових запитів в різних словоформах і комбінаціях для будь-якої тематики. Наприклад, в лівій колонці ми бачимо статистику кількості запитів не тільки за ключовою фразою "семантичне ядро", а й статистику по різних комбінацій даної ключової фрази в різних дієвідмінах і з разбавочнимі і додатковими словами. У лівій колонці ми бачимо статистику пошукових фраз, які шукали разом з ключовою фразою "семантичне ядро". Ця інформація може бути цінною, хоча б в якості джерела тем для створення нового, релевантного Вашому сайту, контенту. Ще хочу згадати одну особливість цього сервісу - Ви можете вказати регіон. Завдяки цій опції Ви можете більш точно дізнатися кількість і характер потрібних Вам пошукових запитів за потрібною регіону.

Завдяки цій опції Ви можете більш точно дізнатися кількість і характер потрібних Вам пошукових запитів за потрібною регіону

Ще одним сервісом для складання семантичного ядра є статистика пошукових запитів Рамблера - http://adstat.rambler.ru/

ru/

На мій суб'єктивний погляд, даним сервісом можна користуватися в тому випадку, коли йде битва за залучення на свій сайт кожного єдиний користувач. Тут можна уточнити деякі низькочастотні і long tail запити, звернення користувачів по ним складає приблизно від 1 до 5-10 в місяць, тобто дуже мало. Відразу ж зазначу, що в подальшому ми розглянемо тему класифікації ключових слів і особливості кожної групи з точки зору їх застосування. Тому, особисто я вкрай рідко користуюся цією статистикою, як правило в тих випадках, якщо я займаюся просуванням інтернет-магазину або вузькоспеціалізованого сайту.

Для формування семантичного ядра сайту також можна користуватися підказками, які випадають при введенні пошукового запиту в браузері пошукача.

І ще один варіант для жителів України поповнити список ключових слів для семантичного ядра сайту - переглянути статистику сайтів на - http://top.bigmir.net/

Вибравши потрібну тематику розділу, шукаємо відкриту статистику найбільш відвідуваного і відповідного за тематикою сайту

Як бачите, яка цікавить статистика не завжди може бути відкритою, як правило, веб-майстри приховують її. Проте, як додаткове джерело ключових слів теж може згодитися.

До речі, про те як оформити красиво в табличному вигляді в Excel весь список ключових слів Вас навчить чудова стаття Глобатора (Михайла Шакина) - http://shakin.ru/seo/keyword-suggestion.html Там же можна прочитати про те як зробити семантичне ядро ​​для англомовних проектів.

Що робити далі зі списком ключових слів?

В першу чергу щоб зробити семантичне ядро, я рекомендую структурувати список ключових слів - розбити його на умовні групи: на високочастотні (ВЧ), середньочастотні (СЧ) і назкочастотние (НЧ) ключові слова. Важливо, щоб в ці групи потрапляли ключові слова дуже близькі за морфологією і тематиці. Зробити це найзручніше у вигляді таблиці. Я це роблю приблизно так:

Верхній рядок таблиці - це високочастотні (ВЧ) пошукові запити (написані червоним). Їх я поставив на чолі тематичних колонок, в кожну клітинку яких я відсортував середньочастотні (СЧ) і низькочастотні (НЧ) пошукові запити максимально однорідно по тематиці. Тобто до кожного ВЧ запитом я прив'язав найбільш підходящі групи СЧ і НЧ запитів. Кожна осередок СЧ і НЧ запитів - це майбутня стаття, яку я пишу і оптимізує строго під набір ключових слів в комірці. В ідеалі, одна стаття повинна відповідати одному ключовому слову (пошуковим запитом), але це дуже рутинна і витратна за часом робота, адже таких ключових слів можуть бути тисячі! Тому, якщо їх дуже багато, потрібно виділити для себе найбільш значущі, а решта відсіяти. Також, можна оптимізувати майбутню статтю під 2 - 4 СЧ і НЧ ключових слова.

Для інтернет-магазинів, СЧ і НЧ пошукові запити як правило, є назвами товарів. Тому, тут не виникає особливих труднощів внутрішня оптимізація кожної сторінки інтернет-магазину, просто це тривалий процес. Він тим довше, чим більше товарів в інтернет-магазині.

Зеленим кольором я виділив ті осередки, на які у мене вже готові статті, таким чином я надалі не заплутався зі списком готових статей.

Про те як потрібно оптимізувати і писати статті для сайту я розповім в одній з майбутніх статей.

Отже, зробивши таку таблицю, Ви можете мати дуже чітке уявлення про те, як можна зробити семантичне ядро ​​сайту.

В результаті даної статті, хочу сказати, що тут ми в якійсь мірі торкнулися деталізації питання про розкрутці інтернет-магазину . Напевно, прочитавши деякі мої статті про розкручування інтернет-магазину Вам спало на думку про те, що складання семантичного ядра сайту і внутрішня оптимізація є взаємопов'язаними і взаимозависящих заходами. Я сподіваюся, що зміг аргументувати важливість і першочерговість питання - як зробити семантичне ядро сайту.

Що таке семантичне ядро ​​сайту?
Навіщо потрібно веб-майстру складати семантичне ядро?
Як зробити семантичне ядро, з чого почати?
Що робити далі зі списком ключових слів?
Що таке семантичне ядро ​​сайту?
Навіщо потрібно веб-майстру складати семантичне ядро?
Іноді веб-майстри і власники інтернет-магазинів задаються питанням - де брати якісний і релевантний контент?
До речі, звідси виникає відповідь на питання - де брати різноманітність тематики контенту?
Як зробити семантичне ядро, з чого почати?
Що робити далі зі списком ключових слів?