Навигация по сайту

Популярные статьи

Яка правильна довжина повідомлення в блозі для оптимального SEO?

  1. Оптимальний Seo… Це є весь про довжину!
0

Flares 0 Facebook 0 Google+ 0 LinkedIn 0 Електронна пошта - Буфер 0 0 Flares ×

Коли ви сідаєте написати статтю в блозі , яка ваша мотивація до написання?

Чи є у вас щось цікаве, що ви сподіваєтеся сподобатися вашій аудиторії?

Або ви пишете з наміром ввести всі ключові слова, які ви можете ... для оптимального SEO , в прагненні поліпшити ваш сайт, отримати його помітили ключові пошукові системи, і отримати більше звичаю?

Незалежно від вашої мотивації, важливо завжди мати на увазі, чому ви блогів.

Якщо ви пишете через пристрасть до своєї теми, то вам дійсно не потрібно мати на увазі SEO, якщо ви щасливі, що маєте платформу для самовираження, яка не спирається на великий обсяг трафіку, що проходить. Однак, навіть якщо ви блогери хобі, це добре варто розглянути ваші SEO тактики, щоб переконатися, що ваші слова отримали почути і відповіли.

Коли ми пишемо про те, що нас дійсно цікавить, легко дозволити ентузіазму керувати. Ми можемо сісти з наміром написати невеличкий послання на тему, яку ми хочемо провести, і посидіти за півгодини, щоб виявити, що ми зібрали пост тисяч слів. Ми публікуємо його, пишаємося тим, що ми досягли, і відчуваємо себе зневіженими, коли вона не отримує уваги або заслуговує на нього уваги.

Аналогічно, якщо ми сідаємо, щоб писати і не в настрої, намагаючись витягнути кілька сотень слів на обраній нами темі, це може бути більш хворобливим, ніж прокидатися в кріслі стоматолога, щоб виявити, що газ, що сміється, зник.

Оптимальний Seo… Це є весь про довжину!

Написання блогів, як і будь-яка інша дисципліна, має декілька правил, які дозволяють зробити це найкращим чином, а довжина вашої посади настільки ж важлива, як запам'ятовування перцю тексту за допомогою ключових слів і зворотних посилань.

Блоги є в основному онлайн-репозиторіями інформації.

Наші читачі приходять на наші посади, тому що вони намагаються знайти щось таке, і незважаючи на всі дослідження, які йдуть на пошукову оптимізацію, якщо ми відштовхнемо наших читачів, як потенційних клієнтів, ми втрачаємо сенс мати свій блог в першому місце.

Якщо порівнювати блоги з газетами, набагато простіше побачити, як нам писати, і якою довжиною повинні бути наші посади для задоволення наших клієнтів.

Ви могли помітити, що мені подобається розміщувати статті, довжина яких становить близько 500 слів.

Якщо я захоплююся, то можу піднятися набагато більше, ніж це, але насправді це свого роду самопотурання, і я не повинен це робити.

За 500 слів ви маєте можливість розповісти невелику історію - ви можете налаштувати сцену, занести якомога більше ключових слів і вивести казку. Ви знаєте, що ваш пост не займе більше часу, ніж п'ять хвилин, щоб ваші читачі могли поглинути. Це ідеально, тому що читачі не входять в Інтернет, щоб орати через пачки тексту - ось чому людина винайшов книги.

Ваша ідеальна довжина тексту для статті в блозі залежить від кількох речей - того, що ви хочете сказати, як ви хочете сказати, і скільки деталей ви хочете ввійти.

Однак, як правило, тримайте ваші повідомлення такою ж довжиною, як і змістовна новинна стаття, і у вас є все, щоб утримувати читачів і робити велику роботу.

Ця стаття зараз наближається до 600 слів. Я затхну!

О… Утримайте… Відповідь на назву це blog пошта… Переконайтеся, що ваш текст блогу пост є принаймні 300 слів!

Яка ваша думка?

Будь ласка, поділіться своїми думками в коментарях нижче.

00

Flares 0 Facebook 0 Google+ 0 LinkedIn 0 Електронна пошта - Буфер 0 0 Flares ×

Чи є у вас щось цікаве, що ви сподіваєтеся сподобатися вашій аудиторії?
Яка ваша думка?