Навигация по сайту

Популярные статьи

Акції для споживачів

 1. Ми можемо запропонувати як класичні, так і ексклюзивні методи просування:
 2. Промоутери з мегафонами
 3. Промоутери з прапорами, плакатами, банерами
 4. Дегустація
 5. семплинг
 6. Акція «Подарунок за покупку»
 7. промо консультація
 8. Ростові ляльки
 9. Іміджеві акції (special events)
 10. Розклеювання оголошень, плакатів, афіш
 11. Доставка рекламних матеріалів по поштових скриньках / в двері
 12. Доставка рекламних матеріалів «під двірники» / на ручки автомобілів
 13. наш персонал

Прямий контакт з споживачем - сильний емоційний метод впливу. Саме тому consumer promotion (промо акції, спрямовані на кінцевого споживача) вважають одним з найефективніших способів просування товару і розширення інформаційного поля на ринку. З 2001 року Рекламна група «ТІМ» реалізувала вже більше 10 000 ефективних промо проектів і з задоволенням допоможе вам в організації промо акцій будь-якої складності.

Ми можемо запропонувати як класичні, так і ексклюзивні методи просування:

Роздача листівок (буклетів, візиток)

Оперативний і дієвий спосіб при мінімальних витратах донести інформацію потенційному споживачеві Оперативний і дієвий спосіб при мінімальних витратах донести інформацію потенційному споживачеві. Інформацію на листівці не доводиться запам'ятовувати, досить взяти її собою і вивчити її в будь-який зручний час. Залежно від цілей акції можливе поширення рекламних матеріалів не тільки в місцях масового скупчення цільової аудиторії, а й по поштових скриньках, офісам, «під двірники» автомобілів. Роздачею листівок займаються добре навчені промоутери. Перед кожним таким заходом вони проходять короткий тренінг, на якому дізнаються всю необхідну інформацію про продукт, щоб мати можливість проконсультувати зацікавився споживача.

Промоутери з мегафонами

Це вид промо активності, що дозволяє привернути увагу перехожих до рекламному оголошенню на жвавих вулицях міста Це вид промо активності, що дозволяє привернути увагу перехожих до рекламному оголошенню на жвавих вулицях міста. Послуги промоутерів зобов'язують чітко декламувати слогани, що відображають саму суть пропозиції рекламодавця. І ці речівки будуть повторюватися практично кожному перехожому. Згодом вони почнуть дратувати місцевих жителів, але саме це - показник того, що про вашу послузі дізналися всі. Наші фахівці складуть оптимальний текст і графік роботи промоутерів, що забезпечує максимальне охоплення ваших цільових клієнтів. Промоутер з гучномовцем - це активно і ефективно!

Промоутери з прапорами, плакатами, банерами

Це ідеальний вибір для вас, якщо необхідно сповістити потенційних клієнтів про те, що відбувається або заплановане події - відкритті магазину, подарункової промо-акції, розпродажі, палаючих турах, сезонних і акційних знижок Це ідеальний вибір для вас, якщо необхідно сповістити потенційних клієнтів про те, що відбувається або заплановане події - відкритті магазину, подарункової промо-акції, розпродажі, палаючих турах, сезонних і акційних знижок. Така реклама привертає увагу перехожих за рахунок нестандартності носія і можливості розміщення в місцях найбільшої концентрації потенційних споживачів. До того ж даний вид реклами виграє за рахунок своєї мобільності (можливості переміщення), оперативності (організувати захід можна протягом 48 годин) і економічності (вибір і оплата тільки найефективнішого часу розміщення).

Дегустація

Вид рекламної акції, в ході якої співробітники рекламного агентства пропонують представникам цільової аудиторії ознайомитися зі смаком і властивостями просувати продукцію з метою ініціювання пробної покупки Вид рекламної акції, в ході якої співробітники рекламного агентства пропонують представникам цільової аудиторії ознайомитися зі смаком і властивостями просувати продукцію з метою ініціювання пробної покупки. Особистий досвід і власні смакові відчуття потенційного покупця дають самі тверді підстави для ухвалення рішення про покупку. Помітний дегустаційний стіл, яскрава форма на промоутерів, рекламні буклети, підтримка мерчендайзингом при проведенні дегустації є важливими факторами для залучення більшої кількості споживачів.

семплинг

Це маркетинговий хід, суть якого полягає в поширенні товарів для споживачів безкоштовно Це маркетинговий хід, суть якого полягає в поширенні товарів для споживачів безкоштовно. Зразки продукції можуть роздаватися на вулиці, в магазині, надсилатися поштою або розноситися по квартирах. В основі цього методу стимулювання збуту лежить банальний закон психології: людина вірить власним почуттям більше, ніж чужим словам. Семплінг на відміну від дегустації здатний охопити такі товари нетривалого користування як парфумерія, косметика та засоби гігієни, апробування яких в рамках торгової точки було б скрутним.

Акція «Подарунок за покупку»

Ефективний метод мотивації споживача на купівлю товару, при якому споживачеві пропонують придбати продукцію і отримати за це подарунок (інший товар, брендований сувенір, знижку на наступну покупку, додаткове кількість такої ж продукції) Ефективний метод мотивації споживача на купівлю товару, при якому споживачеві пропонують придбати продукцію і отримати за це подарунок (інший товар, брендований сувенір, знижку на наступну покупку, додаткове кількість такої ж продукції). Це один з кращих способів виділитися на тлі конкурентів і домогтися стрибка продажів. При проведенні подарункових акцій велику роль відіграє якість підготовки промо персоналу. Саме тому ми регулярно проводимо тренінги, спрямовані на удосконалення техніки продажів серед наших промоутерів.

промо консультація

Метод просування продукції, при якому споживачеві надається можливість оцінити всі переваги саме вашого товару і вигідно виділити його на тлі конкурентів Метод просування продукції, при якому споживачеві надається можливість оцінити всі переваги саме вашого товару і вигідно виділити його на тлі конкурентів. Як показує практика, консультування клієнтів дозволяє надовго збільшити попит на продукцію і домогтися від покупців необхідного ступеня лояльності як до самого товару, так і до бренду в цілому. Метод відмінно працює як щодо товарів, вже давно представлених на ринку, так і по відношенню до новинок, які тільки з'явилися в продажу і ще не знайомі широкому колу споживачів. Ми маємо в своєму розпорядженні штатом відмінно підготовлених консультантів і маємо солідний досвід роботи в даній області.

Ростові ляльки

Ростова лялька є об'ємним костюм, з підкреслено позитивним вираженням «особи», щоб привертати увагу і викликати позитивні емоції Ростова лялька є об'ємним костюм, з підкреслено позитивним вираженням «особи», щоб привертати увагу і викликати позитивні емоції. Людина в костюмі може прогулюватися по певному маршруту, роздавати рекламні матеріали, зазивати в торгову точку. Образи ростових ляльок надзвичайно різноманітні. Це можуть бути персонажі казок і мультфільмів, казкові або існуючі тварини, об'ємні логотипи компанії, зразки продукції і все що завгодно. Це прекрасний інструмент для підвищення відвідуваності будь-якого закладу, важливий атрибут відкриттів торгових точок, презентацій та інших рекламних заходів. А фотографування з персонажем - кращий спосіб закріпити в пам'яті споживачів просувний бренд.

Іміджеві акції (special events)

Заходи, спрямовані на привернення уваги широкої аудиторії до конкретного бренду: спеціальні події, дні відкритих дверей, презентації, виставки, вуличні шоу, церемонії відкриття магазина (кафе, філії, клубу, салону - будь-якої нової точки), участь в міських святах і спортивних змаганнях , рекламні тури, Flash Mob, концерти Заходи, спрямовані на привернення уваги широкої аудиторії до конкретного бренду: спеціальні події, дні відкритих дверей, презентації, виставки, вуличні шоу, церемонії відкриття магазина (кафе, філії, клубу, салону - будь-якої нової точки), участь в міських святах і спортивних змаганнях , рекламні тури, Flash Mob, концерти. Такі іміджеві акції - чудовий спосіб підняти продажі за умови грамотної організації. Успіх криється в асоціативності людського мислення: цікавий захід буде пов'язано в свідомості покупців з конкретним продуктом, який їм в цей час показували і давали спробувати.

Розклеювання оголошень, плакатів, афіш

Хороший спосіб в короткі терміни і при невеликих матеріальних вкладеннях заявити про себе Хороший спосіб в короткі терміни і при невеликих матеріальних вкладеннях заявити про себе. Яскраві, що виділяються рекламні матеріали не пропустять повз себе ваших потенційних клієнтів. Ми допоможемо грамотно скласти і розмістити в потрібних місцях ваші оголошення, щоб ефект від рекламної кампанії був максимальним. Розклеювання оголошень, як і будь-який вид реклами, носить накопичувальний характер. З цього випливає, що розклеювання рекламних матеріалів слід проводити з деякою заданою періодичністю. Періодичність визначається дослідним шляхом. Розклеювання оголошень ефективніше працює в комплексі з роздачею листівок (флаєрів) і розповсюдженням реклами по поштових скриньках. Наші клієнти завжди впевнені в тому, що їх рекламу побачить широке коло споживачів, оскільки всі роботи контролюються за допомогою фотозвітів і поетапним контролем.

Доставка рекламних матеріалів по поштових скриньках / в двері

Так звана «безадресна доставка» дозволяє сегментувати цільову аудиторію за географічною ознакою, а також за непрямими соціальними ознаками Так звана «безадресна доставка» дозволяє сегментувати цільову аудиторію за географічною ознакою, а також за непрямими соціальними ознаками. Безадресна розсилка може виконуватися як по всьому місту, так і з прив'язкою до потрібного вам району або вулицями. Також можлива доставка тільки по багатоповерхової частини або по приватному сектору. Доставка в елітних районах міста або по новобудовах дозволяє побічно сегментувати аудиторію за рівнем доходу. Безадресна доставка може виконуватися як в поштові скриньки, так і на ручки дверей. Кожен спосіб має свої переваги і недоліки, про які детально вам розкажуть фахівці нашого агентства.

Доставка рекламних матеріалів «під двірники» / на ручки автомобілів

Даний вид реклами ефективно використовувати на великих парковках біля торгових центрів і розважальних комплексів, де потік машин за день може перевищувати 20 000 Даний вид реклами ефективно використовувати на великих парковках біля торгових центрів і розважальних комплексів, де потік машин за день може перевищувати 20 000. Аудиторія автомобілістів є однією з найбільш платоспроможних, тому даний вид реклами буде ефективним не тільки для рекламодавців, що пропонують автотовари, але і для тих, хто пропонує товари і послуги, орієнтовані на масового споживача. Ми можемо здійснювати доставку рекламної поліграфії вибірково - тільки в авто преміум-класу, тільки по легковим або вантажним авто, або ж тільки в автомобілі певних марок. Перевага такого виду поширення в тому, що водії майже ніколи не викидають рекламну листівку, не прочитавши її.

Фахівці Рекламної групи «ТІМ» знають ще багато ефективних способів залучення уваги до вашої продукції! Ми грамотно підходимо до вибору методу впливу на споживача, розробляємо унікальний сценарій промо акції, навчаємо польовий персонал, виготовляємо всі необхідні рекламні матеріали, здійснюємо щоденний і щогодинний контроль за ходом промо акції і надаємо будь-які види звітності.

наш персонал

Ми регулярно проводимо тренінги з техніки продажів і ефективному спілкуванню з покупцем для промоутерів, тому наш персонал - це саме ті промоутери, які потрібні вам - вони чарівні, комунікабельні, розумні. Вони вміють знайти підхід до будь-якого клієнта і донести інформацію до кожного споживача. Вони знають, як впливати на споживача, залишаючи найприємніші спогади і формуючи виключно позитивний імідж бренду. Наш персонал - це 90% успіху вашої акції, адже ми не просто надамо Вам кращих, а саме тих, які повинні і вміють просувати саме ваш товар або послугу! Залежно від специфіки рекламної кампанії, це можуть бути не тільки промоутери, а й медичні працівники, перукарі, візажисти, актори, аніматори, професійні фотомоделі.

Саме тому досвід і професіоналізм фахівців Рекламної групи «ТІМ» - запорука успіху вашої промоційної кампанії.

Замовити промо акцію або отримати вичерпну інформацію ви можете, звернувшись до менеджерів Рекламної групи «ТІМ». Зв'яжіться з нами!