Навигация по сайту

Популярные статьи

Які дешеві послуги SEO виглядати (і що може статися, якщо ви інвестуєте в них)

  1. Що відбувається, коли ви порушуєте правила Google
  2. Наступний крок для постраждалих підприємств

Я мав цікаву бесіду минулого тижня з моїм агентом Allstate. Під час розмови вона запитала мене, що я зробив для життя.

«Пошукова оптимізація та онлайн-маркетинг», - відповів я.

Вона сказала: «О, я плачу за це 200 доларів на місяць. Я не дуже впевнений, що я отримую або допомагає. Оскільки ти мій клієнт, я б скоріше витрачав ці гроші з тобою.

- Страшно, - подумав я. "Я можу надати годину або близько того щомісячного консультування, щоб переконатися, що ви робите справи правильно".

Приватно, я замислювався, який тип роботи і які результати вона отримує за $ 200 на місяць.

Так що я запитав її: «З цікавості, ви отримуєте який-небудь звіт від компанії, що обробляє ваш SEO? Чи не могли б ви відправити його мені?

Через кілька днів вона надіслала мені звіт, який складався з 5 знімків екрану - 1 для кожного з її ключових слів - в якому її веб-сайт з'являвся на першій сторінці органічного пошуку Google для кожного з своїх ключових слів.

Через кілька днів вона надіслала мені звіт, який складався з 5 знімків екрану - 1 для кожного з її ключових слів - в якому її веб-сайт з'являвся на першій сторінці органічного пошуку Google для кожного з своїх ключових слів

Я перевірив, що вона, по суті, займає перше місце на сторінці 1 для 4 з 5 ключових слів. Для 5-го ключового слова вона була на другій сторінці.

"Дуже хороші результати", - подумала я, - цікаво, як вони це роблять.

Зворотний інженерний веб-сайт

Коли я бачу або чую, як хтось платить лише $ 200 на місяць за SEO, він негайно змушує мене підозріти. Я вирішив зробити невелике дослідження, щоб побачити, чи зможу я дізнатися, що її поточна компанія SEO зробила для неї.

Перше місце, яке слід подивитися, це перевірка посилань, які створюються для ранжирування сайту. Це називається "зворотним проектуванням" або "шпигунством" і є практикою, яка часто використовується, щоб побачити, які посилання має ваш конкурент.

Ввівши URL-адресу веб-сайту Ahrefs.com , ви можете бачити всі види даних щодо цього сайту. Те, що мене цікавило, це сайти, які посилалися на веб-сайт мого агента Allstate - оскільки це, як правило, відбувається там, де відбувається будівництво дешевої посилання.

Нижче наведено копію знайденого:

Нижче наведено копію знайденого:

Побачивши кожну з п'яти ключових слів (з вищенаведеного листа) з точним відповідним якорем, підняли великий червоний прапор. Мені здавалося досить випадково, що ті ж 5 термінів, які вона хотіла назвати, були такими самими 5 термінами, з якими були побудовані всі її зв'язки.

У природному профілі, який ми пов'язуємо, ми очікуємо побачити такі речі, як URL веб-сайту, її бренд, її ім'я або терміни, такі як "натисніть тут", "веб-сайт" або "перевірте мій веб-сайт".

Дізнатися, звідки йдуть посилання

Таким чином, я натиснув на "Домени", щоб побачити список веб-сайтів, на яких розміщуються фактичні посилання.

Один з доменів, який ви можете побачити в списку, який я вирішив перевірити, - dontclickthis.org. (Я не збираюся давати цим хлопцям посилання, але ви можете скопіювати і вставити dontclickthis.org у ваш браузер, якщо ви хочете слідувати разом з моєю маленькою екскурсією).

Нижче, як їхня домашня сторінка виглядала 18 березня 2013 року. Прокручуючи сторінку, я бачу, що це не що інше, як купа випадкових повідомлень в блогах, кожна з яких заповнена посиланням на ключове слово, яке вказує на інший сайт свого клієнта.

Прокручуючи сторінку, я бачу, що це не що інше, як купа випадкових повідомлень в блогах, кожна з яких заповнена посиланням на ключове слово, яке вказує на інший сайт свого клієнта

"Ах, ой," подумав я, - схоже, це може бути мережа блогів, подібна до Build My Rank. "

Build My Rank (BMR) була приватною мережею, яка включала сотні блогів. Підписавшись на послугу - всього за $ 59 / місяць - ви можете написати статтю на 150 слів, вставити посилання і опублікувати статтю у випадковому порядку на одному з їхніх блогів. Напишіть багато статей із включеним текстом прив'язки, і ви скоро будете розміщуватися на першій сторінці Google для вашого ключового слова. Це була легка система, і вона працювала деякий час. Я знаю, тому що я використовував його для ранжування мого колишнього веб-сайту SEO; однак, оскільки посилання були по суті "платними посиланнями", це було порушенням правил якості Google. У березні 2012 року компанія Google зняла BMR і знищив рейтинг кожного, хто залежав від нього. Я особисто бачив мій веб-сайт з першого місця для прибуткового ключового слова з трафіку, аж до сторінки 4. Мій найкращий джерело свинцевого покоління тепер був сухим і, зрештою, мені потрібно було почати все з цього сайту, робити правильний шлях .

Подивіться навколо dontclickthis.org, і ви побачите, що весь сайт повний статей з ключовими словами, заповненими або на початку, або в кінці статті.

На жаль, коли я шукав "портландстрахування автомобіля або", я не міг знайти статтю для мого агента Allstate. Я впевнений, що він був там в один час і, можливо, власник сайту видалив його або перемістив його з будь-якої причини.

Порушення правил Google

Ознайомившись з цим першим сайтом, я був упевнений, що це порушення Загальних положень та умов Google, оскільки це спроба маніпулювати своїми органічними результатами пошуку з неприродними посиланнями . (Див. Знімок екрана нижче).

Хоча посилання, що відображаються на dontclickthis.org, не настільки непослідовні, як ті, що показані в прикладі Google вище, немає сумніву, що вони порушують керівні принципи Google.

Пошук інших сайтів в Rogue Network

Подальший огляд dontclickthis.org, я знайшов статтю нижче, яка посилається на krillionology.com.

Будучи дослідником, я, звичайно, відвідав домашню сторінку krillionology.com, де я знайшов більше тих самих загальних статей, надічених ключовими словами, які порушують неприродні посилання Google.

Поєднуючи ці брудні блоги (див. Посилання "взаємозв'язок блогу спаму на зображенні вище), вони збільшують PageRank один одного, стратегія, яка допомагає кожному блогу зміцнюватися. Хоча це допомагає окремим повідомленням підвищувати ключові слова в результатах пошуку, воно також значно полегшить Google для виявлення та демонтажу мережі, коли вони виявлять її існування. Коли це станеться, будь-який бізнес, покладаючись виключно на цю дешеву послугу SEO для рейтингу, може поцілувати їх на прощання.

Звідси у мене було достатньо даних, щоб почати вручну переслідувати кожен блог в цій мережі, але це не так, як я хочу витрачати свій час. Я залишу це до Matt Cutts і його команди в Google. Б'юся об заклад, що вони можуть генерувати алгоритм для деіндексації кожного блогу в цій мережі швидше, ніж можна сказати "веб-спам!"

Але Почекайте Там Більше

Для ударів, я витягнув три фрази з статті на “krillionology.com/?p=3810” і шукав точні відповідності в Google. Я хотів би побачити, чи генії, що стоять за цією схемою побудови посилань, створювали унікальні статті чи ні. Звичайно, вони не були.

Звичайно, вони не були

Ви можете перевірити це самостійно, просто перейдіть до Google і скопіюйте та вставте мій пошук нижче.

«Захистіть себе та свою сім'ю з державного фермерського господарства» + «більше 17 000 досвідчених агентів по всій країні» + »легко для наших клієнтів, щоб почувати себе в безпеці у своїх страхових компаній, коли вони працюють

Наскільки ймовірно, ви вважаєте, що існує 69 веб-сайтів, у яких всі ці точно такі ж 3 фрази, що доводяться?

Ми можемо побачити такі результати, якщо ви написали прес-реліз, який було отримано 69 різними новинними сайтами, але щоб побачити, що цей дубльований (або закручений) вміст з'являється на 69 різних несенситних блогах, це явно форма спаму та ще інше порушення керівних принципів якості Google щодо зібраного вмісту.

Що відбувається, коли ви порушуєте правила Google

Незалежно від того, чи ви навмисно чи ненавмисно використовуєте способи «чорної капелюхи», такі як ця приватна мережа блогу, щоб класифікувати ваш сайт за ключовими словами, наслідки від Google можуть бути послаблені. Коли Google розкриває такі мережі блогу, вони деіндекують усі сайти в мережі, що означає, що посилання на ці сайти ніколи не існувало. В результаті, ваш рейтинг відразу відпаде.

У більш серйозних випадках Google може прийняти рішення про стягнення штрафів на сайтах, які платять за отримання цих посилань. Це означає, що ваш сайт може фактично зникнути з індексу Google, і ви можете забути про створення багатьох нових джерел з вашого веб-сайту.

Ознаками є те, що Google стає ще жорсткішим щодо пошуку цих блогових мереж, про що свідчить цю статтю Баррі Шварц на Searchengineland.com. Насправді це можливо Можливо, Google вже відкрив мережу посилань ще в березні 2013 року .

Ось знімок екрана твітту від Мэтта Каттса - керівника веб-спаму від Google.

Ось знімок екрана твітту від Мэтта Каттса - керівника веб-спаму від Google

Як ви бачите, Google серйозно ставиться до того, щоб зняти ці мережі. Простіше кажучи, вам потрібно дистанціюватися від будь-якого будівництва посилання на чорну капелюх, що обіцяє швидкі результати за дуже маленькі гроші.

Мій особистий досвід з побудови мого рангу

Як говорилося раніше, коли Google виявляє, що хтось намагається маніпулювати своїми результатами пошуку, вони вживають заходів. У випадку Build My Rank вони деіндексували всі блоги в мережі, роблячи будь-які посилання на цих сайтах марними.

У січні та лютому 2012 року я особисто займав перше місце за «SEO для малого бізнесу», термін, який керував сотнями відвідувачів, і ряд хороших веде мою дорогу. Коли Google видалив посилання, які допомогли мені підштовхнути до # 1, один з моїх кращих джерел джерела пропав. Оскільки більшість моїх посилань були побудовані за допомогою блог-мережі BMR, мій сайт потрапив на сторінку 4 для «малого бізнесу SEO».

Коли Google розгорнув її завищення надмірної оптимізації пізніше в 2012 році mikemunterseo.com випав з топ-100 і ніколи не відновився. Мені довелося почати все з нового сайту. Я навчився важкий шлях не брати скорочення для того, щоб класифікувати мій сайт.

Я також дізнався, що роблять якісну SEO роботу і створення якісного контенту не є дешевим . Це займає багато часу, і, як правило, не швидке рішення для отримання більше трафіку на ваш сайт.

Цікаво, що на момент написання цієї публікації мій агент Allstate перебуває на першій сторінці результатів пошуку Google для кожного з 5-ти ключових слів. Таким чином, деякі з інших підприємств я дивився на.

Погана новина, що вони, ймовірно, не будуть довго. Такі схеми, як це, часто працюють деякий час, але після того, як вони з'являться в Google, сайти в мережі стають деіндексированими, а посилання більше не враховуються. Будь-які досягнуті рейтинги пройшли, і іноді ці сайти отримують штраф.

Хто за цим дешевим сервісом SEO?

Я дивувався, хто встановив цю мережу. Я провів 10-15 хвилин перегляду і виявив, що є буквально сотні цих випадкових блогів, які були налаштовані з метою маніпулювання органічними результатами пошуку Google. Це повинно було прийняти пристойну суму грошей, щоб встановити все це, враховуючи вартість доменних імен, хостинг, веб-дизайн (хоча і дуже простий), і будь-який час, необхідний для введення ключових слів у дублікати статей і розмістити їх.

Я замислювався, чи існує схема, яка стоїть за мережею блогу, але перевіряє Whois інформація для декількох сайтів з'явився той самий власник: DomainsByProxy, який є приватною службою реєстрації доменів, яка зберігає ваші контактні дані в конфіденційності. Шок. Якби я був до "нічого хорошого", то, мабуть, я також приховав би свою контактну інформацію.

Звичайно, є й інші способи дізнатися, хто стоїть за цим, і я маю досить хорошу ідею, хто це, але я не збираюся згадувати їх тут, у випадку, якщо я помиляюся. Тут достатньо даних для відповідних органів влади (Google / Bing), щоб зробити власні дослідження та вжити відповідних заходів.

*** ОНОВЛЕННЯ 28 березня 2013 року ***

Коли я вперше знайшла цю блог-мережу, я порадила Пеггі (моєму агенту Allstate) негайно скасувати послугу і після спроби зробити це, вона отримала цю відповідь:

Зверніть увагу на те, як служба скоротилася з $ 200 / mo до $ 120 / mo! Немає способу отримати якісні SEO та онлайн-маркетингові послуги за $ 120 / міс.

Вчора я відвідав офіс Пеггі і разом ми подзвонили ці хлопці. Я розмовляв з особою, яка надіслала їй електронний лист вище, і ось як пішла наша розмова:

Я: Привіт, я закликаю від імені мого агента Allstate, Пеггі Ромеро. Я займаюся SEO та онлайн-маркетинг для неї, і я закликаю запитати звіт про всі ваші заходи з будівництва посилання для неї.

Їх: Ми не можемо це зробити.

Я: Ну, ось проблема. Мені здається, що ваша компанія створює посилання, які порушують керівні принципи Google, і я стурбована тим, що вона може втратити свій рейтинг і отримати покарання.

Їх: вона насправді добре класифікує свої ключові слова.

Я: Я бачу це; однак, коли Google дізнається про мережу, яку ви використовуєте, вона втратить свій рейтинг. Саме тому мені цікаво, чи є доповідь, що показує які-небудь додаткові посилання, які ви можете будувати?

Їх: Ум, ну, ми переконуємося, що вона в курсі каталогів.

Я: Добре, які?

Їх: Ця інформація є власністю.

Яке навантаження BS. Будь-яка компанія, яка не надасть вам звіт про те, де вони отримують ваші посилання, покриває щось.

Я попросив поговорити з менеджером цього джентльмена, і він був звільнений, оскільки вони ще раз сказали, що їхня система побудови зв'язків є «власною».

Тепер, коли кішка вийшла з сумки на цих хлопців, ми з Пеггі перебуваємо в процесі інформування корпорації Allstate про схему, тому будь-які агенти, що користуються послугою, можуть бути проінформовані.

*** UPDATE ENDED ***

Моя дилема

Дізнавшись про цю таємну блог-мережу, я тепер зіткнувся з моїми моральними питаннями:

  1. А як щодо мого агента Allstate і всіх інших власників бізнесу, які невинно використовують ці сервіси для ранжування свого веб-сайту?
  2. Чи потрібно "витягувати" цю мережу та розкривати осіб, які налаштували результати пошуку Google для бізнесу, для особистого прибутку?

Давайте спочатку поговоримо про другу точку.

Звичайно, той, хто стоїть за цією блоговою мережею, вклав значний час і гроші, щоб створити спосіб для надання клієнтам результатів за дешеву абонентську плату. Престиж до них.

Але тут криється: вони обманюють.

Дешеві послуги, такі як описані тут, сприяють розгубленості у багатьох власників бізнесу щодо індустрії SEO. Для деяких, прості згадки про термін "SEO" змушує їх підняти підозрілу брову і здивуватися, що ми до цього. Часто це призводить до того, що компанії, як моя, втрачають бізнес.

SEO є відносно молодою галуззю, і хоча вона починає виходити зі своєї «дикої, дикої Західної» стадії, існують способи пошуку результатів пошуку Google за допомогою тіньових технологій побудови посилання.

Проблема полягає в тому, що ці схеми та стратегії є короткочасними. Інвестування в дешеві послуги SEO може дати деякі хороші рейтинги в короткостроковій перспективі, але як тільки вони виявляються, ці рейтинги пішли назавжди.

Як детально описано в це відмінне відео від Cyrus Shepard , Google стає все краще і краще при тонкому налаштуванні свого алгоритму, щоб винагороджувати бізнесу, які грають за їхніми правилами, і отримувати природні посилання.

Якщо ви плануєте SEO послуги, переконайтеся, що ви дізнаєтеся, що саме ви отримуєте. Запитуйте приклади їхніх методів побудови посилання. Подивіться, чи можете ви розмовляти з поточним клієнтом, з яким вони працювали щонайменше 12 місяців.

Просто задавши ці питання, ви можете допомогти вам відібрати деякі компанії з SEO-послуг, з якими ви краще не займаєтеся.

Тепер повернемося до моєї першої моральної дилеми. Написавши цю посаду, я розкриваю послугу, яку невинні власники бізнесу, як Пеггі, найняли, щоб допомогти їм продавати свій бізнес в Інтернеті. Я попросив мого агента доповісти про її поточну компанію SEO, і вона її надала. Я впевнений, що вона не знала, що це буде викликати такий безлад, включаючи, можливо, втративши свій рейтинг і ризикнувши штрафувати свій сайт.

Якщо ви стали жертвою такої служби, мені шкода.

Чесно кажучи, Google дізнався би так чи інакше. Принаймні зараз ви знаєте, і ви можете вжити відповідних заходів.

Сподіваємося, Google розглядатиме ваші наміри, коли вони будуть вживати заходів щодо власників, що стоять за цією схемою. Сподіваємося, що ваші окремі сайти не будуть покарані.

Наступний крок для постраждалих підприємств

Якщо ви використовуєте мережу дешевих блогів, яка створює посилання, подібні до тих, які я описав тут, я б рекомендував негайно скасувати. Ви також можете попросити повний звіт про посилання, хоча я сумніваюся, що ви його отримаєте. Ви також можете звернутися до служби з проханням видалити всі створені вами посилання. * Ризик / винагорода при цьому полягає в тому, що ви втратите всі існуючі рейтинги; однак, ви вийдете перед будь-якими потенційними штрафними санкціями, які Google може вирішити чи не вирішить нанести на ваш сайт.

Для чого це коштує, Пеггі підписалася, щоб стати моїм новим клієнтом. Я допомагаю їй запустити ефективна маркетингова кампанія по електронній пошті . Ми будемо пред'являти претензії та оптимізувати її список Google Місця на карті, щоб допомогти їй з'явитися в результатах локальних пошуків для своїх ключових слів, і вона планує почати блоги для залучення органічного трафіку Google на її сайт.

Ми не очікуємо результатів за одну ніч, але приємно, що посилання, які вона отримує, виробляє якісний вміст буде її зберегти. Google буде любити їх, тому що вони будуть природними.

Подальше читання для власників бізнесу

Якщо ви хочете отримати інформацію про те, що біла капелюх пошукової оптимізації і онлайн-маркетингу тягне за собою, є деякі великі ресурси нижче. Почніть з перегляду цього короткого відео з Matt Cutts від Google, який показує, як працює пошук.

Потім перевірте ці довірені ресурси галузі:

Якщо ви хочете продати свій бізнес в Інтернеті, не існує ярликів на успіх. Якщо ви можете дозволити собі витратити 200 доларів на місяць, рекомендую вибрати один із таких способів:

  • Наймайте консультанта, щоб порадити вам правильно робити речі, щоб ви могли добре класифікувати свої місцеві області для ваших ключових слів
  • Запустіть блог і наймайте копірайтера, щоб писати хороші статті, які можна опублікувати ( Блоги є одним з найбільш доступних способів генерування трафіку та вхідних джерел )
  • Складіть список усіх ваших ділових партнерів і перевірте, чи дозволять вони вам писати гостьовий пост для свого сайту, щоб додати користь для своїх читачів. Пов’яжіть статтю на своєму сайті, щоб отримати гарне посилання та набрати трафік перенаправлення
  • Налаштуйте власну кампанію з оплатою за клік. Це досить легко зробити, і Google пропонує безкоштовну підтримку телефону AdWords на 866-246-6453

Висновок

Є пара речей, які ми можемо дізнатися з цього досвіду. Один з них полягає в тому, що отримання посилань з різноманітної групи блогів є ефективним методом для ранжування вашого сайту в Google.

Як SEO, ми вже знали це, але цей приклад підкреслює його ефективність. Використання гостьового розміщення блогу з різноманітним якорним текстом є етичним способом досягнення подібних результатів. Звичайно, це займе більше часу і коштуватиме більше грошей, але результати будуть тривалими.

Інша річ, яку ми знаємо, полягає в тому, що підпільні мережі ще існують. Вони є основою дешевих послуг SEO і є лише короткостроковим рішенням. Я знаю, що творці Build My Rank запустили нову послугу, і я впевнений, що, коли Google дізнається про це, вони знесуть її.

Будь-які спроби маніпулювати органічними результатами пошуку Google можуть дати короткострокові результати, але якщо ви будуєте свій бізнес на довгострокову перспективу, ви, ймовірно, краще уникати їх. Дізнайтеся, у що ви потрапляєте, перш ніж інвестувати та обережно вибирати. Якщо у Вас виникли питання, не соромтеся коментувати нижче або зв'яжіться зі мною .

Якщо ви хочете інвестувати в свій веб-сайт і маркетинг вашого бізнесу в Google етично, перевірте наші Доступні пакети SEO .

Так що я запитав її: «З цікавості, ви отримуєте який-небудь звіт від компанії, що обробляє ваш SEO?
Чи не могли б ви відправити його мені?
Com/?
Хто за цим дешевим сервісом SEO?
Саме тому мені цікаво, чи є доповідь, що показує які-небудь додаткові посилання, які ви можете будувати?
Я: Добре, які?
Чи потрібно "витягувати" цю мережу та розкривати осіб, які налаштували результати пошуку Google для бізнесу, для особистого прибутку?