Навигация по сайту

Популярные статьи

Які посилання потрібні для просування сайту

  1. Види зовнішніх посилань
  2. Платні посилання. Алгоритм «Минусинськ»
  3. Якщо Ваш сайт потрапив під «Минусинськ»
  4. Як дізнатися, які є зовнішні посилання, що ведуть на ваш ресурс?
  5. Загальні рекомендації по зовнішніх посиланнях, які допоможуть поліпшити позиції сайту

Навіщо потрібні зовнішні посилання? Тут двояка думка. Одні вважають, що вони нарощують загальну кількість посилань і допомагають просунути сайт, інші думають, що вони потрібні для того, щоб потенційний клієнт дізнався про веб-сайті компанії, перейшов на нього, зацікавився і зробив будь-яку дію, що веде до майбутньої операції ( дзвінок, заповнення форми, пряма покупка в інтернет-магазині і т. д.). Якщо дивитися правді в очі, то обидва думки правильні. Відповідно, щоб просунути позиції сайту в природній видачі, ми повинні враховувати:

  • джерела (включаючи їх кількість і якість), на яких будуть розміщені зовнішні посилання;

  • правильне оформлення зовнішніх посилань.

Дотримуючись простих рекомендацій, які будуть описані далі, Ви зможете істотно поліпшити не тільки позиції сайту в органіці, але і якість посилань, підвищивши тим самим зменшуючи кількість потенційних клієнтів.

Види зовнішніх посилань

Все розмаїття посилальної маси зі сторонніх джерел можна розділити на кілька видів, що відрізняються між собою:

  • партнерські. Часто посилання такого роду можна спостерігати, як на веб-джерелах великих фірм (холдингів, груп компаній і т. П.), Так і на веб-ресурсах середніх і дрібних фірм, які можуть вказати в якості своїх партнерів тих клієнтів, яким надали послуги або у яких, наприклад, закуповують товар.

), Так і на веб-ресурсах середніх і дрібних фірм, які можуть вказати в якості своїх партнерів тих клієнтів, яким надали послуги або у яких, наприклад, закуповують товар

  • ЗМІ-посилання. Вважаються найбільш «природними». Наприклад, зайдемо в «Яндекс. Новини ». На скріншоті бачимо яскравий приклад того, що написана новина має посилання на «свій» джерело, де і розміщена інформація.

На скріншоті бачимо яскравий приклад того, що написана новина має посилання на «свій» джерело, де і розміщена інформація

  • посилання в каталогах. Є теж «природною». Вигідна не тільки тим, що поліпшують загальну кількість посилань, але і «розповідає» користувачеві, що, наприклад, «ми не тільки перебуваємо тут і займаємося ось цим, а й у нас є сайт, де можете дізнатися нас краще». Яскравим прикладом розміщення посилань в каталогах можна побачити в «Яндекс.Карти», «2GIS», «ІССКУР» і т. Д. Один з хороших прикладів, можна побачити нижче.

Один з хороших прикладів, можна побачити нижче

  • інформаційні посилання. Призначені для того, щоб розповісти про який-небудь продукт, послугу, людину і т. Д. З метою зацікавити, а потім привести на той веб-джерело, в якому все докладніше розписано або повторюється та інформація, яка вказана в зовнішньому джерелі.

З метою зацікавити, а потім привести на той веб-джерело, в якому все докладніше розписано або повторюється та інформація, яка вказана в зовнішньому джерелі

Бачимо, що сайт, з якого бралася посилання: http://rksport.org Переходимо по ній і бачимо наступне:

org   Переходимо по ній і бачимо наступне:

  • посилання в соціальних мережах. Є одним з найпопулярніших видів природної посилальної маси. Дуже сильно допомагає дізнатися про те, де, наприклад, людина працює або, що у компанії є не тільки активна група в соціальній мережі, але і веб-сайт. Часто є можливість не тільки вказати посилання, але і «прокоментувати» її.

Часто є можливість не тільки вказати посилання, але і «прокоментувати» її

  • посилання в коментарях і відгуках. Є не тільки популярними, але і небезпечними. Якщо у Вас на сайті реалізована можливість відгуків і коментарів, то врахуйте, що хтось із зловмисників може залишити коментар з посиланням, яка може перевести читача на сайт, заражений вірусами, або забороненої тематики. Як мінімум, це може вплинути на вашу репутацію, а як максимум, привести до повної втрати сайту. Щоб цього не сталося, слід передбачити проходження перевірки коментарів адміністратором сайту або звернутися в професійне IT-агентство, яке займається такими проблемами.

Щоб цього не сталося, слід передбачити проходження перевірки коментарів адміністратором сайту або звернутися в професійне IT-агентство, яке займається такими проблемами

Раніше ми розглянули приклади безкоштовних зовнішніх посилань. Далі торкнемося питання платних посилань, дізнаємося, на скільки вони зараз актуальні і чи є у них майбутнє.

Платні посилання. Алгоритм «Минусинськ»

Повернемося трохи в минуле. Раніше тексту і інші способи SEO-просування були орієнтовані переважним чином на пошукові системи і тільки. Мало враховувалася читаність, головне - перші позиції сайту. Саме в цю епоху розвитку і з'явилися так звані SEO-посилання, створені для того, щоб вплинути на позицію сайту і його показник «авторитетності» в порівнянні з веб-ресурсами з аналогічною ніші. Природний розвиток подарувало світу розвиток таких майданчиків, як посилальні біржі, де можна було купити і продати.

У сучасній стадії визначення рангу сайтів, дані «штучні» посилання для підняття рейтингу все частіше йдуть нанівець, та ж пошукова система «Яндекс» вважає їх спамом.

Якщо Ваш сайт потрапив під «Минусинськ»

Зазвичай про це говорить різке падіння позицій сайту на 20 (можливо і більше) позицій по просуваються ключових запитах. Щоб вивести сайт з-під дії «штрафних санкцій», досить прибрати всі посилання, які є «псевдоавторітетнимі» і дочекатися нового проходу по сайту робота-аналізатора. Як тільки він переконається, що сайтом все в порядку, то веб-джерело автоматично повернеться на позиції, які у нього були раніше. Якщо все в порядку, то такий процес триває від двох тижнів до місяця. Якщо не відбувається змін або Ви не знаєте, як це зробити, то рекомендується звернутися до професійних SEO-фахівцям або в агентство, що займається просуванням.

Як дізнатися, які є зовнішні посилання, що ведуть на ваш ресурс?

Все легко і просто. Досить скористатися таким сервісом, як «Яндекс. Веб-майстер »або« Google.Webmaster ». Припустимо, ваш сайт ще доданий в інструмент «Яндекса». Тоді авторізовиваться за допомогою потрібної пошти і переходимо за посиланням: https://webmaster.yandex.ru , Натискаємо «+», вказуємо домен сайту і натискаємо кнопку «Додати».

Далі підтверджуємо свої права на інтернет-ресурс за допомогою meta-тега, файлу html або DNS-записи.

Після успішного завершення дій, вибираємо сайт, знаходимо розділ «Посилання», натискаємо на «Зовнішні», дивимося, що там є, розбираємося і викидаємо, що не потрібно.

Слід зазначити, що даний сервіс дозволяє реалізувати і багато інших можливостей:

  • побачити інформацію, що стосується пошукових запитів;

  • переглянути статистику та інші параметри індексування, кількості завантажених сторінок і т. д .;

  • переглянути інформацію про сайт, «заявити» пошуковій системі про оригінальність тексту;

  • проаналізувати robots.txt і багато іншого ...

txt і багато іншого

У «Google.Webmaster» відрізняється інтерфейс, є інші корисні інструменти, але, в цілому, суть та ж. Можете також звернутися за допомогою і до сервісу «Bing.WebMaster» при необхідності.

Загальні рекомендації по зовнішніх посиланнях, які допоможуть поліпшити позиції сайту

Розглянувши докладно основні аспекти, зберемо інформацію воєдино і виявимо заходи впливу з приводу роботи з зовнішніми посиланнями:

Як дізнатися, які є зовнішні посилання, що ведуть на ваш ресурс?