Навигация по сайту

Популярные статьи

Які пошукові системи Friendly Joomla SEO оптимізація поради?

 1. Виберіть правильний тип сервера:
 2. Використовуйте "www" або "non-www":
 3. Завжди використовуйте позначку "H1" для назви:
 4. Дослідження ключових слів:
 5. Дозволити індексації зображень:
 6. Метадані для всіх сторінок:
 7. Оптимізувати нижній колонтитул:
 8. Змінити розташування зображень:
 9. Видалити будь-яке небажане:
 10. Використовуйте сторінки помилок 404:
 11. Ключові слова:
 12. Оптимізація зображень:

Якщо ви почали працювати в Інтернеті за допомогою Joomla, ви не зможете отримати потенційних клієнтів, якщо ви не працюєте над оптимізацією на сторінці. Joomla є багатофункціональною системою керування вмістом (CMS) , її відома завдяки своїй гнучкості та простоті використання, в результаті чого ми бачимо, що тисячі веб-майстрів використовують її, але її не зручно шукати . Веб-сайти Joomla не є характерними, повільними, але необхідно вжити певних заходів для оптимізації та розширення сайтів. Після останнього оновлення Google, що швидкість буде основним фактором для рейтингу, тепер для того, щоб оцінити добре, треба перевірити, наскільки швидко навантаження сайту, швидкість і продуктивність в основному залежать від обраного шаблону та додатків, які ми використовуємо. Як ми добре з Joomla і SEO, давайте подивимося, як оптимізувати сайт з цими порадами SEO оптимізації Joomla.

Виберіть правильний тип сервера:

Виберіть правильний тип сервера:

Якщо ви вибираєте Joomla, то вам рекомендується вибрати Apache Server замість IIS-сервера, оскільки він найкраще підходить для серверів Linux, також підтримує всі встановлені плагіни та компоненти. Кожен може не зіткнутися з проблемами з серверами IIS, але будь-яким способом, з яким ви зіткнетеся з однією або іншими проблемами з серверами IIS. Тому я пропоную вам встановити Joomla на сервері Apache з встановленим mod_rewrite.

Використовуйте "www" або "non-www":

Використовуйте www або non-www:

Переадресуйте ваш сайт Joomla з "www.yourdomain.com" на "yourdomain.com" або навпаки, тому що якщо ваш домен не буде перенаправлено, пошукова система розглядатиме "www.yourdomain.com/example1" і "yourdomain.com/example1" як дві сторінки та дубльований вміст питання виникне, який розбавляє ваш ранг сторінки, а також пов'язувати сік.

Для перенаправлення з "www" до "non-www" використовуйте наступний код у .htaccess:

RewriteCond% {HTTP_HOST} ^ www приклад.

RewriteRule ^ (. *) $ Http://example.com/$1 [L, R = 301]

Щоб перенаправити "non-www" на "www":

RewriteEngine On
RewriteCond% {HTTP_HOST}!
RewriteRule ^ (. *) $ Http: //www.% {HTTP_HOST} / $ 1 [R = 301, L]

Завжди використовуйте позначку "H1" для назви:

Якщо ви використовуєте тег H1 у вашій назві, пошукові системи з легкістю знайдуть тему повідомлення, тому рекомендується використовувати головне ключове слово в назві, оскільки це допоможе вашому відвідувачу, а також пошуковій системі зрозуміти тему сама назва. Деякі шаблони Joomla містять теги H1 у назві за замовчуванням, але не всі сайти мають його. Ви можете знайти багато сайтів Joomla, які не містять тега H1 у назві.

Дослідження ключових слів:

Це найважливіша і орієнтована на результат діяльність, тому що це слова / фрази, які часто використовують інтернет-користувачі. Дослідження ключових слів розповість вам про ключові слова, через які користувачі відвідували ваш сайт. Завжди оптимізуйте фрази, не єдине ключове слово, як тільки ви визначили оптимальні ключові слова, розміщення їх у потрібному місці може мати різкий вплив на ваш органічний рейтинг пошуку.

Дозволити індексації зображень:

Ця річ про Joomla завжди залишала мене здивованою У автоматично створеному файлі robots.txt, створеному під час встановлення, Joomla! містить заборонене правило для каталогу зображень, що дає вказівку пошуковим системам не шукати та не індексувати папку зображень. Тому видаліть / images / folder з “robots.txt”

Метадані для всіх сторінок:

Метадані можуть не мати великої цінності для пошукових систем, оскільки вони мали невелике число років тому, але все ж ви повинні зробити правильну роботу з оптимізації на них. Оптимізуючи метадані веб-сторінки, вам слід додатково зосередитися на описі замість ключових слів. Ви пишете високоякісні описи щодо вашої сторінки, якщо можливо 160 символів. Цей опис є той, який ви помічаєте на сторінці результатів пошуку під вашим заголовком. Таким чином, він має багато коштів, щоб допомогти вашій посиланням на сторінці результатів пошукової системи бути помітним. Звичайно, на пошукових системах не вдасться виявити придатний опис у вашому мета-тезі, вони спробують винести якийсь текст з вашого редакційного органу на верхній частині сторінки і використовувати це для опису на сторінці результатів пошуку. Тим не менш, у вас є можливість зупинитися на тому, що поставити на своє місце, тому використовуйте цю вигоду, щоб залучити додаткового гостя з пошукових систем.

Основна проблема, яку я спостерігаю на багатьох веб-сайтах Joomla, полягає в тому, що вони використовують один набір мета-опису, а також ключові слова для кожної сторінки на сайті. Це неправильно! Ви повинні встановити індивідуальні набори описів і ключових слів для кожної сторінки на сайті. Ви все ще можете скористатися глобальною конфігурацією для встановлення метаданих для всього веб-сайту, але ви повинні помістити в мета-дані для кожної статті, яку ви помістіть зі сторінки менеджера статей.

Оптимізувати нижній колонтитул:

Я б запропонував Вам не обов'язково включити всю структуру меню в нижній колонтитул. Замість того, щоб пов'язувати всі сторінки в нижньому колонтитулі, вибравши 4-6 головних сторінок, які ви хотіли б рекламувати, та посилайтеся на них. Google виглядає посиланнями на сторінці, щоб побачити, наскільки важливим є вміст веб-сайту. Проте, чим більше посилань, тим більше "розбавлених" Google бачить вміст на сайті. Орієнтуючись на 4-6 ключових сторінок, Google скаже, що це дійсно важливі сторінки для індексування.

Змінити розташування зображень:

Змінити розташування зображень:

Якщо ви додали зображення до статей, які ви пишете в Joomla, ви, мабуть, помітили, що типовим місцем для зображень є www.example.com/images/posts/. Особисто мені це не подобається і, по-моєму, це не добре, коли говориш з точки зору оптимізації зображення. При оцінці релевантності вмісту на веб-сайті алгоритми пошукової системи розглядають імена каталогів і файлів вмісту сайту і приписують пріоритет сторінкам, які ближче до кореня сайту. Іншими словами, коли це можливо, спробуйте зберегти вміст ближче до кореня сайту. Я рекомендую змінити розташування зображень за замовчуванням з зображень / повідомлень лише на зображення /. Ви можете зробити це в бекенде адміністратора Joomla, вибравши: Сайт> Глобальна конфігурація> Система> Налаштування мультимедіа, а потім змініть каталог у полі Шлях до папки зображення.
Після внесення змін, коли ви додаєте зображення до статей, зображення будуть автоматично завантажені в кореневу папку / images / folder.

Видалити будь-яке небажане:

Видалити будь-яке небажане:

Flash календарі, слайд-шоу, смішні модулі, а іноді навіть звукові гравці дуже вражаючі .. але ви дійсно повинні продемонструвати всі модулі з JED на одній сторінці? Відійдіть назад і візьміть критичний погляд на свій сайт Joomla, ви можете побачити кілька спеціальних ефектів, які можна відпустити або змінити на ефекти анімації CSS3. Зменшення кількості модулів з інтерфейсу в свою чергу зменшує кількість запитів HTTP, необхідних для відображення сторінки. Це ключ до швидших сторінок.

Використовуйте сторінки помилок 404:

Використовуйте сторінки помилок 404:

Часто ви можете спостерігати за помилковою сторінкою веб-сайту Joomla 404 з незначною інформацією про помилку, а також посилання на домашню сторінку. Вам слід налаштувати 404 сторінку, або скористатися яким-небудь плагіном або налаштувати його вручну. Візьміть на цій сторінці важливий ресурс, щоб направити користувача на місце. Або скористайтеся пошуковою формою, яка може бути використана користувачем для того, щоб повертатися на сліди. Або скористайтеся декількома фразами з запиту користувача на попередній сторінці і створіть сторінку результатів пошуку самостійно. Справа тут полягає в тому, щоб триматися подалі від користувачів, роздратованих на сторінку середньої помилки.

Ключові слова:

Завжди пам'ятайте, що введення ключових слів взагалі не є важливим, тому важливим є введення правильного ключового слова в потрібне місце. Ніколи не намагайтеся ставити нерелевантні, занадто багато і повторювати ключові слова, тому що, якщо пошукові системи можуть заборонити сайт, який робить ключове слово заповнення. Якщо ви бажаєте, щоб відповідний та цільовий трафік відвідував ваш сайт, розміщуйте відповідні ключові слова, перш ніж розміщувати будь-яке ключове слово, перш ніж спробувати з'ясувати, чи отримає ваш відвідувач достатню або релевантну інформацію, що стосується цього ключового слова. .

Оптимізація зображень:

Зображення стають все більш важливими в SEO, тому що вони іноді включаються в результати пошуку, але використовують занадто багато зображень може уповільнити завантаження вашого веб-сайту Joomla. Намагайтеся вирішувати, чи потрібні всі ваші зображення, тепер ефекти можна зробити з css3, тому іноді зображення не потрібні. Зменште розмір файлу всіх використаних зображень, і якщо взагалі потрібно використовувати зображення, обріжте розмір зображення, а також використовуйте smush.it, щоб зменшити розмір файлу.

Це все про Joomla оптимізації, є набагато більше для обговорення і спільного, але я охоплював тільки важливі поради, якщо ви знайдете це добре, то, будь ласка, поділіться з іншими теж, якщо у вас є які-небудь питання, сумніви, роз'яснення, пов'язані з Joomla то падіння \ t Ваші питання у вікні коментарів.

Тепер купуйте хостинг Joomla CMS за допомогою однієї кнопки, починаючи з $ 3.95 / Місяць - Натисніть тут

Але ви дійсно повинні продемонструвати всі модулі з JED на одній сторінці?