Навигация по сайту

Популярные статьи

Який профіль експерта SEO?

 1. Сфери втручання експерта SEO
 2. Навички та навички SEO експерта
 3. Оцініть свої навички та досвід SEO
 4. Його навички в SEO управління проектами
 5. Оцінка його результатів через ROI

Має міцні технічні знання в веб-розробці і все більше і більше Вхідний маркетинг в ньому бере участь експерт SEO (для пошукової оптимізації) природні посилання або органічний веб-сайт. Іншими словами, він може генерувати трафік на сайті або блозі з пошукових систем, таких як Google. Цей трафік, який часто є висококваліфікованим для компанії, залишається важливим для цифрової стратегії якість.

Оскільки алгоритми пошукової системи постійно оновлюються, навички та турботи цих експертів SEO повинні постійно розвиватися. Якщо вони вже давно орієнтуються на якірні ланки і зворотні покоління , то виробництво якісного контенту стає все більш невід'ємною частиною їх роботи. У Франції такі фахівці, як Олів'є Дуффез (творець сайту WebRankInfo.com ), або Sylvain Richard (творець сайту Axe-net.fr ) є довідковими цифрами, і ми не зможемо перерахувати їх тут. У Сполучених Штатах дуже велика кількість експертів з SEO, наприклад Ренд Фішкін , засновник моза, барвистий персонаж!

Сфери втручання експерта SEO

 • Здійснити технічний та редакційний аудит веб-сайту
 • Оптимізуйте сітку внутрішніх посилань на веб-сайті. Це покращує видимість веб-сайту в пошукових системах, як-от Google або Bing.
 • Створюйте "зворотні посилання" на оптимізовані веб-сторінки.
 • Поліпшити технічні аспекти сайту, як швидкість завантаження сторінки
 • Визначте сайти партнерів, щоб отримати якісні зворотні посилання
 • Оптимізуйте назву метатегів або опис різних сторінок
 • Визначте стратегію SEO для веб-сайту
 • Впровадження міжнародної стратегії SEO
 • Налаштуйте стратегію тегів HTML як субтитри H2 або H3
 • Беріть участь у виробництві оптимізованого контенту на сайті і в блозі
 • Проаналізуйте конкуруючі стратегії та іноді організуйте платний пошук за допомогою Google Adwords
 • Забезпечити наступні дії та звітність SEO (відстеження позиціонування сторінок сайту в пошукових системах, еволюція потоку аудиторії на сайті ...)

Навички та навички SEO експерта

Для визначення діапазону необхідний універсальний профіль SEO питання , Крім того, важливим є оволодіння функціональними аспектами бізнесу, комунікації та маркетингу .

Зокрема, він повинен продемонструвати хороше знання таких методів, як HTML, PHP, CSS, Javascript. Розвиваючись у правовій сфері, цей фахівець повинен мати хороші основи в галузі права ІКТ, управління та придбання трафіку. Крім того, необхідні різні особистісні якості:

 • цікавість
 • прагматизм
 • почуття організації
 • пристрасть до веб-торгів
 • почуття прослуховування та аналізу
 • здатність працювати в команді
 • динамізм і творчий дух

Оцініть свої навички та досвід SEO

Методи SEO є різноманітними та різноманітними. Кандидат повинен продемонструвати хороше знання технологічних інструментів і веб-посилання , тобто знати різні алгоритми Google (Panda, Penguin, Hummingbird ...) та їх застосування на позиціонуванні сайту.

Тому експерт SEO повинен мати поперечне бачення веб-професій, щоб досягти успіху в SEO, тому що він повинен розуміти технічні аспекти веб-дизайну, обмеження виробництва контенту, ідентифікувати партнерів через соціальні мережі, аналізувати конкуруючі стратегії ... Його бачення має бути глобальним та ідеально вписуватися у вашу стратегію Inbound Marketing . Тому він повинен бути в змозі запропонувати Вам унікальну стратегію SEO, адаптовану до перспектив Вашої компанії.

Його навички в SEO управління проектами

Цей спеціаліст повинен довести реальну здатність керувати проектом SEO . Ви можете оцінити це з значних результатів його попередньої роботи на місцях. SEO - це довгострокова робота, яку необхідно постійно оскаржувати і вдосконалювати. Алгоритми пошукових систем, а також очікування користувачів Інтернету постійно змінюються. Експерт SEO повинен бути регулярно інформований про ці новинки та враховувати їх для регулярного вдосконалення проекту з метою його виконання.

Оцінка його результатів через ROI

Вплив стратегії веб-пошуку необхідно оцінити, щоб краще оцінити рентабельність інвестицій. Ніколи не забувайте, що ключові слова є критичними для вашого контент-маркетингу. Експерт SEO повинен знати, як вибирати та інтегрувати їх , щоб вони мали позитивний вплив на генерацію кваліфікованого трафіку, який може служити вашому бізнесу. Її метод оцінки результатів дозволяє оцінити надійність його стратегії. Природні посилання повинні в першу чергу бути частиною a глобальна цифрова стратегія і обслуговувати результати бізнесу.

Зазначений у техніці веб-посилання, експерт SEO повинен також показати поперечні навички та навички в цифровому маркетингу . Його робота ідеально вписується в стратегію Вхідний маркетинг він повинен оволодіти проблемами. Нарешті, спеціаліст з SEO зобов'язаний регулярно тренуватися на нових технологіях і змінах, ініційованих пошуковими системами . Його цікавість і його пристрасть до бізнесу залишаються його двома основними активами, щоб правильно вести вашу стратегію SEO . Зв'яжіться з нами покласти ваш на службу вашого успіху!

Зв'яжіться з нами  покласти ваш на службу вашого успіху