Навигация по сайту

Популярные статьи

Главная Новости

Акройд П. Заповіт Оскара Уайльда. 22 серпня 1900г

Опубликовано: 14.09.2021

видео Акройд П. Заповіт Оскара Уайльда. 22 серпня 1900г

Открытие Января: Питер Акройд

Сочинение на отлично! Не подходит? => воспользуйся поиском у нас в базе более 20 000 сочинений и ты обязательно найдешь подходящее сочинение по теме Акройд П. Заповіт Оскара Уайльда. 22 серпня 1900г!!! =>>>Ми й потім часто бачилися, і завжди нашим бесідам супроводжувала дивна нервозність. Один раз, коли ми обговорювали платоновский “Бенкет”, у саму врочисту мить я ненавмисно доторкнувся до його руки, і він отдернул її, як ошпарений. Обоє ми пережили тоді крайню незручність Коли він говорив, він увесь час вертів у руках черепаховий ніж для розрізування паперу, те погладжуючи їм вуси, те акуратно кладучи його на стіл.


Прочитанное в октябре: часть 1. А.Баррико, П.Акройд, А.Кристи, Д.Дю Морье, Д.Уиндем

Акройд П.: Заповіт Оскара Уайльда. 22 серпня 1900р. “пьета” шістнадцятого століття на зовсім голій стіні, баскервиллевские видання класиків на книжкових полках &”Нерон, так весь із сала”. Отож, Пейтер усе намагався дотримувати необхідної відстані, щоб я на нього не перекинувся.


Прочитано | Август

Часом їм опановувало надзвичайну наснагу, і тоді голос його, звичайно схожий на шепіт Сивилли, знаходив силу. Рескин, думаю, нехтував його, що не заважало Пейтеру говорити про Рескине із глибокою повагою. Бедний Пейтер, я почував до нього &”Я хочу, &”. Навряд чи це йому вдалося. Він був занадто кабінетним, занадто незіпсованою людиною, щоб зрозуміти, що життя не можна побачити. Її можна тільки прожитися Але я зобов’язаний Пейтеру всім: точно так само, як у книгах його мені відкрилися таємниці його соромливого мистецтва, його очами я вперше побачив себе як художника.

Делікатно схваливши мою роботу, він подарував мені впевненість у собі, і він, а не хто іншої, визначив шлях, яким мені стояло йти: він змінював мене залишити одкровення поезії заради потаємності прози. Поезія, говорив він, вище прози &

Сочинение опубликовано: 18.08.2012 понравилось сочинение, краткое содержание, характеристика персонажа жми Ctrl+D сохрани, скопируй в закладки или вступай в группу чтобы не потерять!

Акройд П. Заповіт Оскара Уайльда. 22 серпня 1900г