Навигация по сайту

Популярные статьи

Якщо ви використовуєте SEO або PPC маркетинг?

В Ultimate Guide to Local Business Marketing експерт Google AdWords Перрі Маршалл і експерт з генерації покоління Talor Zamir познайомлять вас з основними принципами успішної місцевої маркетингової кампанії. У цьому відредагованому фрагменті, Perry і Zamir пояснюють різницю між SEO і PPC, і чому один з голови над іншим, коли справа доходить до результатів пошуку.

Коли ви використовуєте Google для досягнення ваших ідеальних перспектив, велике питання: "Який найкращий спосіб отримати перед цими перспективами і змусити їх зв'язатися з вами?"

Є два основні способи, якими місцевий бізнес може досягти перспектив на Google, і важливо зрозуміти, що вони є, і різниця між ними. Дві стратегії - пошукова оптимізація (SEO) і маркетинг з оплатою за клік (PPC).

Місцевий SEO пов'язаний з тим, щоб ваш сайт високо оцінювався на карті та органічними списками пошуку на Google для ключових слів, пов'язаних з вашим бізнесом. Ви не можете платити за розміщення в органічних результатах. У Google є алгоритм, який визначає, де кожна сторінка вашого сайту належить до різних ключових слів і, з місцевим SEO, ви, по суті, намагаєтеся розробити алгоритм, щоб отримати ваш сайт вище, ніж сайти ваших конкурентів для кращих ключових слів, пов'язаних з вашим бізнесом. .

КПП оплачується рекламою на Google. Об'яви КПП відображаються над органічними результатами пошуку, а також на правій стороні результатів пошуку.

Головне, щоб зрозуміти, як видно наочно показують оголошення PPC у верхній частині сторінки результатів пошуку Google. Зазвичай перші три результати для локального пошуку - це оголошення. (Це одна річ, яка, швидше за все, не зміниться про те, як виглядає сторінка результатів пошукової системи, тому що Google отримує більшу частину своїх грошей від цих оголошень.) Під цим списком є ​​карти, а потім слідують органічні результати пошуку. Важливо розуміти, що більшість людей натискатимуть результати вгорі сторінки, що не дивно, саме там, де розміщуються оголошення, які створюють гроші Google.

Якщо ви подивитеся на результати "вище розкладу" (результати "вище надгр." - це ті, які ви бачите, коли ви вперше заходите на сторінку, перш ніж прокручувати вниз) будь-якого пошуку Google, ви помітите, що більшість пікселі забираються платними оголошеннями. Часто немає місця для органічних результатів. Люди ледачі в Інтернеті, і вони не будуть прокручувати, якщо вони не повинні. Якщо вони знайдуть те, що вони шукають вище, вони не підуть далі. Через це, одним з головних переваг КПП над SEO є його первинне позиціонування на сторінках результатів пошуку.


За допомогою PPC можна запустити кампанію, і майже відразу ж Ваші об'яви почнуть з'являтися на одній зі сторінок Google. SEO, для порівняння, є довгостроковими інвестиціями. Ви повинні почекати принаймні від трьох до шести місяців, щоб зазвичай починати бачити будь-які результати, і на конкурентному ринку це може тривати більше року.

Що це означає, ви можете найняти фірму SEO для $ 1000 або $ 2000 в місяць, залежно від того, наскільки агресивними ви хочете бути, зберігайте їх протягом шести місяців або 12 місяців, але все ще не маєте гарантії, що ви будете на одній сторінці або отримати від нього будь-які поводи. Навіть якщо ви потрапите на першу сторінку, через рік-два від сплати фірми SEO, Google може змінити свій алгоритм - і ви можете втратити його всю ніч (ми бачили, що це відбувається багато разів).

Якщо ви плануєте бути в бізнесі в довгостроковій перспективі, терплячі, і найняти хорошу фірму SEO, то SEO може бути дуже хорошим довгостроковими інвестиціями і генерувати хороший ROI з плином часу.

SEO - це постійна гра в кішки і миші між Google і тими, хто займається SEO. Це стає все важче і важче отримати результати, і ми знаємо ряд SEO фірм, які починають пропонувати інші послуги, такі як веб-дизайн або маркетинг соціальних медіа, а інші вирішують скласти магазин, а не продовжувати грати в ігри з Google.

Ви можете отримати від трьох до чотирьох клопотань в день від SEO фірм, які розповідають вам, наскільки погано ваш сайт є рейтингом, як ваш жахливий сайт не отримує вас, як багато потенційних клієнтів, як це може бути, і як вони мають магічне рішення, щоб ви у верхній частині сторінки в Google (ми також отримуємо їхні електронні листи!). Більшість з цих фірм передають свої SEO на дешеву закордонну робочу силу і відмічають витрати на 100 відсотків або більше. Будь ласка, не відповідайте на їхні пропозиції. Якщо це звучить занадто добре, щоб бути правдою, це так.

Ще однією перевагою КПП є те, що вона дасть вам чіткі, вимірні результати. Ви будете точно знати, скільки ви витратили на кліки і скільки потенційних клієнтів і скільки ви отримали натомість.

Ви не можете отримати чіткі, вимірні результати, наприклад, з SEO. Google не поділяє багато даних SEO з власниками веб-сайтів, що робить його дуже важким, якщо не неможливим, точно визначити, скільки потенційних клієнтів ви отримуєте від органічного трафіку. Насправді, одна річ, до якої слід звернути увагу, полягає в тому, що багато трафіку органічного / SEO, який ви отримуєте на ваш сайт, може бути з фірмового трафіку (тобто людей, які шукають спеціально для назви вашої компанії). Таким чином, це може виглядати, як ви отримуєте велику кількість якісних потенціалів з органічного трафіку, але це люди, які вже знають, хто ви, і ви б з вами зв'язалися. Будьте впевнені, що ви маєте це на увазі, коли ви намагаєтеся оцінити результати від будь-якої SEO роботи, яку ви виконуєте.

Чому КПП довгий час буде головним джерелом потенційних клієнтів:
КПП ніколи не йде. Google є державною компанією, що несе відповідальність перед своїми акціонерами, щоб збільшити прибуток, і вони постійно розгортають нові речі, які змушують більше людей натискати на оголошення. Нещодавно вони випустили нові вдосконалення, такі як розширення вивісок, які роблять їхні оголошення зайвими місцями на сторінці.

Google не заробляє на SEO. Вони заробляють гроші на Google AdWords (назва програми PPC). Вони постійно розгортають нові продукти для рекламодавців, і ми виявили, що вони люблять рекламодавців місцевих підприємств. Чому? Тому що ваш бізнес дуже доречний для шукачів. Якщо хтось шукає адвоката з травм у Далласі, Google хоче, щоб люди знайшли адвоката у Далласі - їм потрібні відповідні результати пошуку.

З нашого досвіду, найшвидший, найнадійніший і найприбутковіший спосіб генерувати рентабельність інвестицій в Google - це показ оголошень КПП. Ви просто повинні переконатися, що ви наближаєтеся до КПП правильним шляхом для вашого місцевого бізнесу.

Перрі Маршалл - підприємця.com

Коли ви використовуєте Google для досягнення ваших ідеальних перспектив, велике питання: "Який найкращий спосіб отримати перед цими перспективами і змусити їх зв'язатися з вами?
Чому?