Навигация по сайту

Популярные статьи

Актриса 'Jugglers' Baek Jin-hee Профіль: Вік, Висота, Хлопець, Драматичні списки тощо

 1. Красива актриса, Бек Джин-Хі
 2. Вік і профіль Baek Jin-Hee
 3. Baek Jin-Hee знайомства чутки і Ex Boyfriend
 4. ТВ-шоу, драми та фільми Бек Джин-Хі
 5. Зовнішній вигляд Бек Джин-хе на бігаючого людини
 6. Підтримує і веселий, Baek Jin-hee в жонглерів
Baek Jin-Hee на pinterst.com

Красива актриса, Бек Джин-Хі

Baek Jin-hee почав свою кар'єру розваг після того, як розвідник на вулицях таланта агента. З тих пір вона знялася в інді-фільмі Bandhobi (2009), де вона грає бунтівну дівчину, яка дружить з бангладешським трудовим мігрантом і секс-комедією Foxy Festival (2010), де вона грає підлітка з процвітаючим бізнесом, який продає свою використовувану білизну.

Тоді Бек знявся в серіалі High Kick: Revenge of the Short Legged (2011-2012), граючи недавнього випускника, який шукає роботу. Серія була популярною і призвела до посилення визнання актриси. За цим послідували допоміжні ролі в фузійній історичній драмі Jeon Woo-chi та романській драмі Pots of Gold .

Вік і профіль Baek Jin-Hee

Baek Jin-Hee від berita.baca.co.id
 • Ім'я: Бек Джин-Хі
 • Хангыль :
 • Дата народження: 8 лютого 1990 року (зараз їй 28 років)
 • Місце народження: Південна Корея
 • Висота: 163 см.
 • Група крові:
 • me2day: @ jh_2080

Baek Jin-Hee знайомства чутки і Ex Boyfriend

wowkeren.com

У доповіді зазначається, що актор Парк Сео Джун (27) і Бек Джин Хі (25) зустрічаються протягом останніх двох років. Хоча вони і заперечували чутки про знайомство, які з'явилися минулого року, було виявлено, що вони підтримують інтимні відносини, всупереч публічним заявам, які вони зробили в минулому.

Парк Seo Joon і Baek Jin Hee вперше зустрілися в драмі 2013 року MBC « Горщики золота », як молода і незріла подружня пара, і продовжували свої стосунки звідти. За даними представника ЗМІ, 5 січня вони вже зустрічаються вже два роки. Коли скандал між ними розпався в липні минулого року, їхні керівні агенції спростували їхні стосунки, сказавши, що вони є лише близькими друзями.

За інформацією іншого представника ЗМІ, Park Seo Joon і Baek Jin Hee не хотіли, щоб громадськість знала, що вони знайомляться, оскільки їхня кар'єра тільки почала привертати увагу. Вони вирішили, що виявлення їхніх стосунків стане лише тягарем для їхньої акторської кар'єри, особливо коли вони тільки починають отримувати прожектор від своїх драм.

Проте, незважаючи на заперечення їхніх агентств, обидва глядачі потрапили в очі, одягнувши ідентичні кільця, і поділившись фотографіями одягу з однієї і тієї ж марки в соціальних медіа.

ТВ-шоу, драми та фільми Бек Джин-Хі

Baek Jin-Hee на pinterest.com

Фільм

Рік Заголовок Рольові примітки Ref 2009 Гола Кухня Студентка з парасолькою Бандхобі Мін-сео [2] Відсутній чоловік Da-ye 2010 Акустичний фестиваль Jin-hee Foxy Ja-hye 2012 Hoya (Вісімнадцять, дев'ятнадцять) Seo-ya 2013 Rockin 'on Heaven Двері Анна [17] Жахливі історії 2 Канг Джи-еун сегмент: «Аварія»

Телевізійні серії

Рік Назва Рольова мережа Зміна 2008 Злочин, сезон 2 Драмакс 2009 Любов до тебе тисячі разів Юн-джун СБС 2010 Драма Спеціальний парк «Таємний квітковий сад» Єо-джин KBS2 2011 Драма Спеціальний «Шоу волосся» Лі Янг-виграш High Kick: Revenge [6] 2012 Чон Ю -чі Лі Хе-рюн КБС2 [7] 2013 Горщики золота Юнг Мон-Хюн МБК [8] Імператриця Кі Танасірі (Данасірі) [9] 2014 Трикутник О Юнг -Ги [10] Гордість і упередження Хан Йель-му [11] 2015 Моя дочка, Geum Sa-wol Geum Sa-wol [13] 2017 Відсутність Nine Ra Bong-hee [14] Жонглери Jwa Yoon-yi KBS2 [15]

Різноманітні шоу

Рік Заголовок Мережа Примітки Ref 2014 Закон про місто SBS Cast

Музичні відео

Рік Назва пісні Виконавець Рік 2010 «Станція» Лі Сек-хун 2014 «Один, Два, Три, Чотири» Один

Нагороди та номінації

Річна премія Категорія Номінована робота Результат 2009 Журнал Cine21 Нова актриса року Bandhobi Won 2010 46-я нагороди Baeksang Arts Нагорода Найкраща нова актриса Номінована 2011 48-та нагороди Grand Bell Нагороджена 32-ї Синій Дракон Фільм Нагорода Нагорода MBC Entertainment Kick: Revenge короткого нога виграв KBS Драма нагороди Краща актриса в одному акції Спеціальна / коротка драма Шоу волосся Номінована 2013 7-й Mnet 20's Вибір Нагороди 20-х років бум-зірка - Жіночий Jeon Woo-Чи, горщики золотих номінацій MBC Drama Awards Краща нова актриса імператриця Ki Won 2014 50-я нагороди мистецтв Baeksang [19] Краща нова актриса (телевізор) 7-а нагорода премії Корейської драматичної премії, актриса Nominated 3-ї нагороди APAN Star Awards [20] Спеціальний проект Драма Гордість і забобони , трикутник виграв 2015 Моя дочка, Geum Sa-wol Номінація Top 10 Stars Won 2016 9-я Корейська драма нагороди Top Excellence Award, актриса виграв

Baek Jin-hee та Yoon Hyun-min Повідомлення про знайомства

Baek Jin-Hee по koreaboo.com

Вони тримали його в таємниці майже рік, але тепер вона вийшла. Baek Jin-hee та Yoon Hyun-min були в ексклюзивних відносинах.

Зустрівшись на зйомці « Моя дочка», Geum Sa Wol в 2015 році , Baek Jin-hee і актор Yoon Hyun-min все ще не набралися достатньо один одного, так як їхні відповідні установи просто випустили заяви, які підтверджують, що вони дійсно були в віддані відносини. "Це правда, що Бек Джин-Хі і Юн Хюн-Мін зустрічаються", - сказано в повідомленні агентства Baek, J.Wide Company. Керівництво Юна опублікувало також заяву, що підтверджує ці відносини, і ці дві групи разом з квітня 2016 року.

Зовнішній вигляд Бек Джин-хе на бігаючого людини

Baek Jin-Hee від soompi.com

На недавньому епізоді " Running Man ", в якому були 2PM і актриса Baek Jin-hee , Lee Kwang-so прийшов на допомогу Baek Jin-hee з сорочкою після невеликої невдачі.

Підтримує і веселий, Baek Jin-hee в жонглерів

koreabanget.com

У драмі, Баек Джин-Хі грає Jwa Yoon Yi, підтримує секретар, який працює важко, щоб бути визнаним її бос (Чой Даніель). Її характер, як очікується, буде дуже Relatable, як звичайний співробітник повністю на бере і заклик свого боса.

У нових фотографіях, однак, Baek Jin-hee публічно принижений Юн Янг-Джо, який фізично напав на неї і наливає їй воду в ресторані. На фотографіях не бачили партнера обіднього ресторану Baek Jin-hee, навіть коли Юнг Янг-джо в кінцевому підсумку захоплює Бек Джин-хе за пальто.

Сцена, про яку йде мова, була знята 29 листопада в готелі в районі Гангнам. Baek Jin-hee та Jung Young-joo повинні були знімати водні сцени з різних точок зору, і працювали з режисером Кімом Юн-Хюном, щоб чудово відповідати їхнім діям, термінам та міміці.

Зрозуміло, що відносини між актрисами були абсолютно серцевими, а Бек Джин-хе залишався бадьорим у всьому пострілі, щоб переконатися, що старша актриса була зручною з жорсткою сценою. коли камери вимикалися.