Навигация по сайту

Популярные статьи

Яку CMS вибрати для розробки сайту?

 1. Популярні CMS з відкритим вихідним кодом
 2. висновок

Отже, раз і назавжди, давайте поглянемо на кожну особливість CMS, щоб у вас було чітке уявлення про те, з чого почати при створенні веб-сайту.

Системи управління контентом (CMS) - це веб-додатки, які допомагають створювати і редагувати цифровий контент, наприклад, на вашому сайті. Цей процес залежить від додаткових і тематичних каталогів. Вони дозволяють користувачам створювати проекти і впроваджувати функціональні можливості без високорівневих навичок кодування. Тому ви ніколи не починаєте з нуля всякий раз, коли ви вирішуєте створити свій сайт за допомогою CMS.

Ця перевага доповнюється ще одним: співтовариством з відкритим вихідним кодом. Будь-хто може створювати поверх бібліотек і фреймворків з відкритим вихідним кодом для настройки власного сайту або програми. Як наслідок, у вас є приголомшливий і зростаючий набір функціональних можливостей, які ви можете використовувати в своїх цілях, які навряд чи зможуть конкурувати з розробниками веб-сайтів з закритим вихідним кодом. Крім того, велика спільнота розробників продовжує оновлювати CMS з відкритим вихідним кодом, зберігаючи при цьому безпеку і відповідність з найостаннішими стандартами.

Популярні CMS з відкритим вихідним кодом

Серед найбільш популярних CMS з відкритим вихідним кодом ви знайдете WordPress, Magento і Drupal.

Open-source може надати вам індивідуальні рішення з точки зору дизайну і функціональності

WordPress

WordPress - це, безумовно, найвідоміша CMS з відкритим вихідним кодом в Інтернеті. Вона працює на більш половини сайтів з CMS в світі і майже 28% всіх веб-сайтів.

Ось кілька причин використовувати WordPress:

 • Простота установки і налаштування: Перш за все, варто відзначити, що WordPress, можливо, є найпростішою CMS для установки. Останній зареєстрований учасник може запустити блог за лічені хвилини!
 • Зручний для користувача: не знайомий з кодуванням? WordPress - правильний вибір. Інтерфейс інтуїтивно зрозумілий, і тому управління контентом стає легким: ви додаєте повідомлення, редагуєте його, переглядаєте, публікуєте. Результат відображається в інтерфейсі вашого сайту.
 • Налаштовується: з майже 50 000 полігонів і більше 4000 тем (більшість з них безкоштовні), які ви можете знайти в каталогах WordPress, немає сумнівів в тому, що ви можете створити персоналізований сайт з точки зору зовнішнього вигляду і функціональності. Назвіть бізнес, для нього є правильна тема. Назвіть функцію, для неї є плагін.
 • Сильна підтримка спільноти: групи Facebook, спеціалізовані сайти, форуми WordPress і т. Д. Проблеми з WordPress розглядаються на багатьох платформах, і ви повинні знайти відповіді на будь-які проблеми, з якими ви можете зіткнутися. Ймовірно, інші користувачі зіткнулися з подібною проблемою, а якщо немає, просто запитайте! Таке велике співтовариство також передбачає швидке і постійне поліпшення щодо тем та плагінів, які ви можете використовувати.

Спільнота WordPress надає вам повну підтримку

хоча:

 • У якийсь момент часу ви можете внести невеликі корективи в дизайн або функціональні можливості свого веб-сайту. Тому вам буде потрібно мінімум навичок програмування PHP, яка є мовою програмування WordPress.
 • Головна проблема WordPress - безпека. Оскільки його використовують більш ніж чверть сайтів в світі, WordPress став мішенню для хакерів і щодня піддається мільйонам жорстоких атак!

Оскільки його використовують більш ніж чверть сайтів в світі, WordPress став мішенню для хакерів і щодня піддається мільйонам жорстоких атак

Magento

Magento має чітке позиціонування, оскільки він спеціалізується на електронній комерції. Він керує як місцевими магазинами, так і величезними міжнародними мережами. На сьогоднішній день близько 240 000 підприємств використовують Magento разом з 800 000 розробників по всьому світу.

Кращий вибір для електронної комерції:

 • Велика і чуйна платформа: Magento надає вам безліч варіантів електронної комерції: недавно переглянуті продукти, порівняння продуктів, огляд і рейтинг продуктів і багато іншого. Будь-які з цих функцій можуть використовуватися на всіх пристроях, оскільки Magento заснований на структурі коду, яка більш чуйна, ніж будь-коли.
 • Інтеграція з зовнішніми послугами: електронна комерція включає в себе безліч різних етапів процесу продажу: оплата, доставка, перегляд і т. Д. Тому програмісти Magento розробили розширення, що дозволяють користувачам інтегрувати інші послуги відомих компаній на своєму сайті. Наприклад, FedEx і UPS для доставки і PayPal для оплати.
 • Відмінне адміністрування в інтернет-магазині: завдяки хорошим доповненням, система управління продуктами Magento дуже багата. Наприклад, ви можете легко редагувати атрибути продуктів в електронній таблиці і фільтрувати ці атрибути, щоб знайти конкретний продукт. Не кажучи вже про платіжну систему, яка займається всіма необхідними аспектами онлайн-транзакцій. Збережені платіжні реквізити дозволяють клієнтам змінювати і видаляти карти. Доступні тривимірні захищені параметри для аутентифікації покупців і т. Д.

Magento просто найкраща, коли справа стосується електронної комерції

Однак вам слід пам'ятати, що:

 • На відміну від WordPress, вам зазвичай доводиться платити за додаткові функції. Незважаючи на те, що Magento можна встановити безкоштовно, ваш сайт з електронною комерцією в кінцевому підсумку виявиться дорогим.
 • Magento можна розглядати як варіант для новачків. Для того щоб персоналізувати ваші надбудови після установки, вам знадобляться деякі навички програмування на PHP. Ви також можете розглянути можливість найму розробника Magento, який часто виявляється дорогою альтернативою.

Drupal

Drupal іноді вважають найкращою платформою CMS. Він дійсно має досить просунутими функціями, а також винятковими інструментами управління. Безпека на високому рівні. На сьогоднішній день один мільйон сайтів працюють на Drupal.

Тверде рішення CMS:

 • Добре настроюється платформа: Drupal включає в себе широкий спектр готових рішень (плагінів, розширень), які ви можете легко реалізувати, щоб персоналізувати ваш сайт протягом короткого періоду часу.
 • Контентне рішення: Drupal CMS пропонує великий досвід в галузі управління контентом: додавання, зміна та управління відео, текстом, статистикою спрощується.
 • Повний набір параметрів адміністратора: Призначення інших користувачів в якості адміністраторів сайтів безболісно з Drupal. Проте, одна з його великою доданою вартістю - створення груп користувачів, для яких ви можете встановити різні рівні дозволів на редагування. Наприклад, ви можете надати ліцензію на видання обмеженої кількості сторінок деяким людям і надати повну ліцензію іншій групі.
 • Безпека високого рівня. На відміну від WordPress, Drupal має тенденцію бути однією з найбезпечніших платформ CMS з відкритим вихідним кодом. Сайти, що працюють на Drupal, з меншою ймовірністю можуть потерпіти крах, і вони отримують кращий захист від хакерів. Щоб передбачити і запобігти хакинг, користувачі можуть регулярно консультуватися з докладними звітами по безпеці.

Drupal відомий як одна з найбезпечніших CMS

Однак дороге рішення:

 • Розробників Drupal не так легко знайти як розробників WordPress. І дефіцит викликає більш високі витрати.
 • Вибір модулів не такий великий, як у WordPress. І вони, як правило, дорожче.

висновок

Ми створили цю інфографіку, щоб ви отримали повне уявлення про те, яка CMS з відкритим вихідним кодом підходить вам найкраще.

студія WEBiSEO розробить сайт з одним з цих трьох рішень з відкритим вихідним кодом. Будь то WordPress, Magento або Drupal, ми можемо надати вам повний спектр послуг з розробки сайтів, щоб зробити все можливе з цих дивовижних платформ.


РЕКОМЕНДОВАНІ ПОСТИ

Зручний для користувача: не знайомий з кодуванням?