Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

 Alexavto Car Rental

Опубликовано: 29.09.2018

           

Автопрокат

Автопрокат від компанії ALEXAVTO - найкраще рішення транспортного питання.

В даний час мати на балансі компанії 1 або 2 автомобілі вкрай не вигідно. Витрат і всякого роду дозволів потрібно не менше ніж за наявності 20 або 30 машін.Все процедури оформлення АТП залишаються тими ж.

Автопрокат в києві пропонують багато компаній і ALEXAVTO в їх числі. Щоб виділитися в у цій кількості компаній ми намагаємося запропонувати дійсно якісну послугу орієнтовану в першу чергу на клієнта.

Авто в прокат можна взяти у нас в офісі або замовити машину в аеропорт, вокзал, автовокзал. Вартість автопрокату при цьому збільшується не значно (на таксі дорожче) але Вам не потрібно переживати за речі і за транспорт. Наш представник зустріне Вас з табличкою і передасть автомобіль. Повернути автомобіль також можна в будь-якому зручному для Вас місці (територія України) при цьому Ви доплачуєте тільки за доставку автомобіля до офісу компанії ALEXAVTO.

Автопрокат дуже до речі людям бажаючим свій довгоочікуваний відпустку провести у нас в Україні, і щоб мати можливість побувати в багатьох цікавих місцях - без автомобіля не обійтися.

Крим та автопрокат два співзвучних понятія.Отдих без зручного і комфортного пересування - зіпсований настрій і втрачене время.Поетому збираючись до Криму не економте на авто, скористайтеся нашими послугами і відчуєте всю принадність кримського півострова. Враження і спогади про побачене стоять і великих грошей.

Пропонуючи автопрокат ми стежимо за тех.состояніем автомобілів і дбаємо про те, щоб Ви не втрачали час через поломки. Всі машини проходять обслуговування на фірмових СТО що дозволяє гарантувати при правильному використанні їх бездоганну експлуатацію.

rss