Навигация по сайту

Популярные статьи

All in One SEO Pack - установка і налаштування

Привіт мої дорогі друзі! Сьогодні буде дуже цікава стаття присвячена одному з найважливіших і вкрай необхідних плагінів, плагіну All in One SEO Pack (seo все в одному).

Для початку плагін потрібно завантажити і встановити на WordPress. завантажити All in One SEO Pack або ж прямо звідси: скачати All in One SEO Pack . Установка плагіна на Вордпресс нічим не відрізняється від традиційної:

  1. розпаковуємо архів з WP плагіном all-in-one-seo-pack.zip
  2. отриману в результаті розпакування папку з файлами плагіна all-in-one-seo-pack завантажуємо в папку wp-content / plugins / на сервері хостингу. Для цього потрібно підключитися до сервера по протоколу FTP.
  3. далі входимо в адмінку WordPress і вибираємо вкладку «Модулі» - «Неактивні»
  4. знаходимо рядок з WP плагіном All in One SEO Pack і тиснемо на «Активувати»

Щоб активувати плагін All in One SEO Pack, потрібно поставити галочку навпроти «Підключити» в поле «Стан модуля». Якщо ви будете автоматично оновлювати цей WP плагін через адмінку Вордпресс, то може знадобиться знову поставити цю галочку, тому що буває, що вона скидається.

У наступних трьох полях «Тема головної сторінки», «Опис головної сторінки» і «Ключові слова для головної сторінки (розділяються комами)» налаштувань плагіна All in One SEO Pack вам потрібно буде вказати заголовок головної сторінки, а так само мета-тега Description і Keywords для головної сторінки вашого WordPress сайту або блогу. Для мого WP блогу ці поля виглядають так:

Привіт мої дорогі друзі

All in One SEO Pack

Галочка в полі «Канонічні адреси» у вікні налаштувань плагіна All in One SEO Pack дозволяє уникнути дублювання контенту WordPress (вмісту матеріалів вашого проекту) в індексі деяких пошукових систем. Дублювання контенту в Вордпресс може з'явиться в тому випадку, якщо один і той же матеріал вашого веб буде доступний за різними адресами (URL).

Завдяки плагіну All in One SEO Pack для WordPress проблема дублювання контенту в індексі Google, Yahoo і пошуковика Bing вирішується простою установкою галочки «Канонічні адреси», яка, до речі, за замовчуванням вже включена.

Встановлена галочка в полі «Використовувати назви рубрик в якості ключових слів» в настройках плагіна All in One SEO Pack дозволяє додавати назву категорії Вордпресс в мета-тег keywords для постів з цієї категорії. Галочка в полі «Використовуйте теги для ключових слів», аналогічно попередньому пункту, дозволяє додавати в мета-тег keywords теги даного поста.

Встановлена ​​галочка в полі «Динамічно генерувати ключові слова для сторінки записів» означає, що вам не потрібно буде кожен раз при написанні поста вводити ключові слова, тому що в це випадку вміст мета-тега keywords для постів буде формуватися в WordPress автоматично.

Поля «Використовувати параметр 'noindex' для рубрик», «Використовувати параметр 'noindex' для архіву», «Використовувати параметр 'noindex' для архіву міток» в настройках плагіна All in One SEO Pack - дозволяють боротися з дублюванням контенту WordPress блогу в індексі пошукових машин. Ви можете заборонити індексацію або категорій WP, або архівів, або тегів.

All in One SEO Pack «noindex»

Завдяки плагіну All in One SEO Pack, при написанні статті у вас буде можливість, при бажанні, вказати для неї унікальне вміст мета-тегів «Тема», «Опис» і «Ключові слова». Це можна буде зробити в адмінці WordPress у відповідному вікні під назвою «Пакет SEO все в одному»:

Пакет SEO все в одному

VN: F [1.9.22_1171]

Rating: 5.0 / 5 (1 vote cast)

VN: F [1.9.22_1171]