Навигация по сайту

Популярные статьи

Аналіз анкор-листа конкурента

Всім-всім привіт!

Сьогодні у нас цікава тема, присвячена аналізу конкурентів в області SEO. Взагалі корисно хоча б щомісяця аналізувати діяльність своїх конкурентів в абсолютно будь-якій області: будь то контекстна реклама або SEO, або навіть SMM. Це допоможе отримати масу ідей для розвитку свого сайту, а також дасть розуміння того, як правильно здійснювати ті чи інші дії, щоб домогтися кращого результату.

Як би хто не говорив, але зовнішні посилання на сайт впливають на просування ресурсу по пошуковій видачі. Більш того, зовнішня оптимізація є одним з головних факторів. Так що важливо звертати пильну увагу на те, як конкуренти ведуть цю діяльність.

Основою зовнішньої оптимізації сайту можна сміливо назвати анкор-лист ( що таке анкор-лист? ). Аналізуючи тексти зовнішніх посилань конкурентів можна зрозуміти масу речей: запити, по яких йде просування, які посилання вони використовують ( анкорний або безанкорние ) І як взагалі працюють зі своєю посилальної масою.

Для такого аналізу нам знадобляться спеціальні інструменти. Їх не так багато. Один з них Serpstat - багатофункціональна платформа, орієнтована на роботу з PPC, SEO, контент-маркетингом. У ній міститься маса корисних інструментів. Як приклад, аналіз анкор-листа конкурентів.

Погнали!

Для того, щоб почати роботу з інструментами Serpstat Вам, природно, потрібно спочатку пройти реєстрацію. Далі створіть проект, в цьому немає нічого складного. Ну і все, перед Вами відкриті всі інструменти для ефективної роботи.

Рекомендую для аналізу взяти 3 - 10 конкурентів. Так ми зможемо отримати більше користі.

Перейдемо до справи. Отже, для того, щоб провести аналіз анкор-листа конкурента, Вам потрібно в вкладці «Аналіз посилань» знайти пункт «Сумарний звіт». Перейдемо до справи

Потім введіть домен конкурента: Потім введіть домен конкурента:

Перед Вами з'являться кілька звітів з інформацією про зовнішні посилання:

Якщо ж Ви хочете подивитися абсолютно весь список аналізованого домену, то досить натиснути на посилання «Переглянути всі анкор» трохи вище самого звіту: Якщо ж Ви хочете подивитися абсолютно весь список аналізованого домену, то досить натиснути на посилання «Переглянути всі анкор» трохи вище самого звіту:

Тут Ви вже зможете подивитися конкретні посилається домени по конкретному анкор.

Зверніть увагу, на які сторінки конкурент робить упор при роботі з посилальної масою. Також подивіться на зразкове співвідношення безанкорние і анкорний посилань: при правильному підході, перше має бути більше, ніж друге. Так Ви зможете зрозуміти, наскільки грамотно конкурент підходить до роботи з зовнішніми посиланнями.

Якщо все-таки переважають посилання з ключовою фразою як текст, то швидше за все конкурент скоро потрапить під фільтр. Потрібно намагатися, щоб було розведення.

Крім цього, Ви зможете черпати звідси ідеї при складанні свого анкор-листа. Дуже важливо при цьому відбирати тільки більш-менш природні варіанти, щоб потім не схопився Пінгвіна або Минусинськ. Після чого у Вас вийде хороший список текстів посилань, який і буде використовуватися для закупівлі посилань.

Ну а на цьому у мене все, дорогі друзі!

До зустрічі!

О таке анкор-лист?