Навигация по сайту

Популярные статьи

Аналіз і аудит сайту, SEO. Цілі послуги і ціни

  1. Яка різниця між аналізом і аудитом?
  2. Який буває аналіз сайту?
  3. Які бувають аудити сайтів?
  4. Ціни на аудити сайту
  5. висновки

Кожен інструмент в бізнесі має свої показники ефективності і прибутковості

Кожен інструмент в бізнесі має свої показники ефективності і прибутковості. В даному випадку ми пропонуємо розглянути послугу Аналіз і аудит сайту. описуємо види аналізу і аудиту сайту, дає відповіді на питання клієнтів.

Яка різниця між аналізом і аудитом?

Якщо виходити з прямої трактування слів то слід розуміти:

Аналіз - збір характеристик і показників сайту для надання цих даних в звітному документі проведеної роботи.

Аудит - безпосередньо ручна робота. Підозрює детальну і глибоку опрацювання проблем і зауважень по сайту, з наданням індивідуальних описів по кожній проблемі і її опис. Аудит не підозрює процес автоматизований.

Який буває аналіз сайту?

Тут ми озвучимо найпопулярніші методи аналізу сайта які шукають і пропонують в інтернеті.

1. SEO аналіз

Аналіз всіх параметрів сайту по seo напрямку. Починаючи від показників ТИЦ, кількість проіндексованих сторінок і наявності сайту в каталогах і закінчуючи рівнем видимості сайту в пошукових системах, кількості донорів посилаються на сайт і приблизні показники відвідуваності сайту.

Дані аналізи проводяться за допомогою сервісів, таких як: serpstat, ahrefs, pr-cy, semrush

2. Аналіз відвідуваності

Це детальний аналіз як фактичної відвідуваності сайту, виходячи з рейтингів відкритих лічильників так і на основі розрахунку і даних додатків. Для цього використовуються такі сервіси як similarweb, Alexa та інші.

3. Аналіз позицій

Дуже частий аналіз які проводять SEO фахівці при роботі з сайтом. Оскільки дані зріз позицій показує поточний стан сайту за необхідними ключовими словами в пошуковій видачі. Сервісів для аналізу досить багато але ось основні: allposition, serpstat, rankinity, topvisor

4. Технічний аналіз

Технічний аналіз сайту відбувається для перевірки сторінок на помилки 404, 301, 302, 505 та інші. Пошук циклічних посилань, битих посилань, відсутніх сторінок, проблем з обробкою сторінок і швидкої відповіді для користувача з боку сервера. Аналіз сайту на адаптивність або ж на наявність мобільної версії. Аналіз сайту на швидкості завантаження сайту і оптимізацію важких файлів і документів. Універсальних аналізаторів немає, найчастіше такі роботи вимагають безпосереднього учасника, а це вже можна називати аудитом сайту на технічні моменти.

5. Аналіз вразливості сайту

Аналіз вразливості сайту

Тут з назви зрозумілий сенс даної процесу. Пошук поширених помилок і відкритих можливостей незаконно заволодіти доступом як до сайту, так і до сервера де він знаходитися. Тут немає готових рішень, зазвичай кожен движок сайту і різні сервера мають різні настройки і системи управління, тому у кожного порядок перевірки різний. Тут теж слід відвести цю перевірку до більш індивідуальною - тобто аудиту.

6. Комплексний аналіз

Комплексний аналіз це сукупний збір параметрів сайту з усіх вище вказаних напрямках. За умови що це показники можливо зібрати автоматично і видати у вигляді результату власнику сайту. Найчастіше такі перевірки малоінформативні і не можуть служить обгрунтуванням для реалізації правок на сайті, тобто не несуть практичної значущості.

Які бувають аудити сайтів?

1. SEО аудит сайту (пошуковий аудит сайту)

Тут варто сказати «це наш профіль«. Аудит заснований для пошуку критичних проблем заважають просуванню сайту, пошук точок потенційного зростання сайту за допомогою реалізації мінімальних робіт.

Часто така робота дозволяє не використовувати постійно послуги кампаній з просування, а разово замовляти об'ємні роботи з аудіювання сайту, розробки технічних завдань, розробки стратегії seo просування, розробки контент-маркетингу - далі поступово розбиратися в цьому і самостійно реалізовувати поставлені завдання. Такий вид просування сайту зручний тим клієнтам, які самі хочуть розбиратися в seo і бажають заощадити гроші, за рахунок виділення свого особистого часу на вникання в процес.

Якщо говорити про SEO аудит як послузі, ми ще не пропонуємо платний варіант клієнтам. Але у Вас відмінна можливість скористатися безкоштовним SEO аудитом від нас, ми впевнені що дана робота корисніше навіть деяких платних SEO аудитів які пропонуються на ринку послуг.

2. Аудит сайту онлайн

Тут є кілька трактовою даного ключового назви. Частина людей які шукають таку послугу підозрюють SEO аналіз сайту, про який ми писали вище. Інші ж хочуть подивитися відео або онлайн трансляцію розбору сайту по SEO від провідних фахівців. Великих варіантів як це може виглядати ми не бачимо.

3. Технічний аудит сайту

Технічний аудит сайту

Поглиблена перевірка сайту на всі технічні параметри, фіксація критичних проблем і пропозиція рішення по ним з боку програміста або веб-майстра. Також пошук невідповідностей і пропозиція щодо їх поліпшення або правок.

4. Маркетинговий аудит сайту

Загальний розбір сайту як інструменту для вирішення завдань по маркетингу кампаній, фірми. Тут в розбір потрапляє і аналіз ніші, тобто ринку на якому працює кампанія і аналіз сайтів конкурента для складання загальної картинки і виділення конкурентних відмінностей у лідерів.

Після чого йде зіставлення унікальних торгових пропозицій, які здатні залучити аудиторію замовляти саме на певній сайті або ж певної фірми. Частково або прямо порушується питання з конверсією на сайті, зручності користуванням сайту (юзабіліті), а так само оцінки поточного питомої ваги в загальному обсязі ринку в інтернеті та інші зрізи по аналітиці впізнаваності, лояльності, каналів трафіку для сайту.

5. Аудит конверсій сайту

Чіткий аналіз наскільки Ваш сайт реалізує поставлені завдання в плані конверсій, які ви встановили. У вигляді конверсій може бути, час на сайті або глибина перегляду - це найзагальніші і не прямі мети. З більш точних це цільової дзвінок по товару чи послуги, додавання в корзину, оформлення замовлення або відправка заявки.

Завдання аудиту зафіксувати в цифрах конверсію, сегментувати її по сторінках і параметрам трафіку який є на сайті. Вказати тонкі місця і дати чіткі шляхи підвищення конверсії.

6. Аудит юзабіліті сайту

Останнім часом набирає популярність аудит для багатьох бізнесів. Дана послуга дозволяє зрозуміти наскільки сайт зручний для використання Вашою аудиторією, наскільки він зрозумілий для вирішення проблем і питань користувачів.

Зазвичай такий аудит відбувається в кілька етапів. Спершу сайт перевіряє людина яка розбирається в поточних вимогах по зручності роботи з сайтами і резюмує свою перевірку. Після робиться перевірка зручності сайту за допомогою групи людей, яка створили за допомогою вибірки. На основі сукупних даних будується перелік завдань щодо покращення сайту в різних напрямках.

7. Детальніше про комлпексном аудиті сайту

Це комплексний аудит всіх показників сайту. Не так докладно як кожен з вище запропонованих, але він як раз робиться для того, щоб зрозуміти первісний список помилок і куди варто витратити свої зусилля в подальшому, щоб отримати максимальну віддачу від впроваджень.

Якщо розглянути сайт як бізнес-систему, завданням якої є залучення клієнтів, оформлення замовлень, поширення інформації про продукт-послуги, акції та знижки, то можна створити якийсь алгоритм роботи вашого сайту, зрозуміти його основні і другорядні завдання, побачити де відсоток проходу далі по воронок продажів мінімальний, визначити проблеми які ведуть до цього. Скласти список Технічних завдань для усунення та поліпшення зазначених ділянок в системі.

Ціни на аудити сайту

На ринку велика різноманітність цін на однакові послуги SEO аудиту. Зазвичай за послугою є кілька тарифів, які обмежені обсягів робіт (кількість сторінок які будуть перевірені, кількість годин фахівця на роботу).

Якщо говорити про мінімальні ціни за даную роботу, то на фрілансі і деяких сайтах дану послугу пропонують від 500 грн

А великі гравці з хорошою репутацією і брендом можуть просити до 500 000 грн за SEO аудит великого сайту.

У будь-якому випадку на кожну послугу є свій покупець. Але ми радимо оцінювати аудит з точки зору цифр. Скільки ви витратите і скільки потенційно отримаєте від впровадження всіх рекомендацій що вам нададуть в документі.

Якщо ви серйозно налаштовані на SEO просування Вашого бізнесу. Те аудит слід розглядати як додаткові роботи, які дозволять дати погляд з боку на ситуацію, що відбувається. Такий підхід дозволяє знайти упущені вигоди або ж перевірити поточних підрядників які роблять вам просування.

Основною відмінністю аудиту від SEO просування, є фіксована вартість послуги та обмежені терміни роботи з наданням точного обсягу інформації без будь-якої відповідальності за успіх просування сайту.

Основною відмінністю аудиту від SEO просування, є фіксована вартість послуги та обмежені терміни роботи з наданням точного обсягу інформації без будь-якої відповідальності за успіх просування сайту

висновки

Послуга SEO аналізу або аудиту - є затребуваним інструментів незалежної оцінки вашого сайту. Якщо ви бажаєте самі зануритися в просування або ж перевірити ще раз інформацію яку дають Вам поточні виконавці це той самий інструмент.

Варіації перевірки та аудиту великі, тому перед замовленням послуги вам слід точно визначити що ви бажаєте отримати і дізнатися по вашому сайту. Ми обов'язково радимо спочатку скористатися безкоштовною версією аудиту або ж ознайомитися з відгуками минулих клієнтів про послугу, можливо навіть запросити їх прямі контакти для особистого обговорення, такий крок може дозволити собі тільки відкрита професійна команда.

Тому що давати хороший продукт не страшно і немає побоювання викриття їх компетенцій.

Ми зможемо Вам допомогти, в будь-якому випадку. Звертайтеся до нас.

Оцініть:

Яка різниця між аналізом і аудитом?
Який буває аналіз сайту?
Які бувають аудити сайтів?
Яка різниця між аналізом і аудитом?
Який буває аналіз сайту?
Які бувають аудити сайтів?