Навигация по сайту

Популярные статьи

Яндекс директ конверсії. Як відстежувати конверсії в Ю Я

Опубліковано в 12:37 • Рубрика: Яндекс метрика • Автор: vladimirkulik

По даній темі з'явилася нова , Більш розгорнута, стаття.

Багато починаючі рекламодавці, запускаючи контекстну рекламу , Не замислюються про відстеження конверсій в Яндекс Директ. Тобто не з'ясовують з яких джерел трафіку до них приходить більше покупців, з яких менше, а з яких не приходять взагалі. А потрібно розуміти, що запускаючи контекстну рекламу в Яндекс Директ, Ваші оголошення можуть показуватися на різних майданчиках за різними умовами показу , Відповідно буде приходити різний по зацікавленості трафік.

адже просто підключивши метрику і, налаштувавши в ній необхідні цілі , Бажано разом з запуском рекламної кампанії, вже через місяць, а іноді й раніше, можна зробити попередні висновки про переходи в Яндекс Директ. Тобто, кажучи простими словами, можна подивитися, скільки разів оголошень і сайтів мережі РСЯ до Вас приходять клієнти, з яких не приходять.

Давайте далі для прикладу розберемо статистику рекламної кампанії працює на мережу РСЯ . У рекламованому сайті метою є натискання на кнопку реєстрації . Тобто, відслідковуються люди прийшли з реклами на сайт і які вчинили дію реєстрація. Ось статистика цієї кампанії за тиждень (вкладка статистика по днях):

Ось статистика цієї кампанії за тиждень (вкладка статистика по днях):

Нас цікавлять три останні колонки. Конверсії - кількість цільових дій, в моєму випадку кількість реєстрацій. Конверсії (%) - відсоток від загального числа відвідувачів, що прийшли з реклами і вчинили цільове дію, в моєму випадку зареєструвалися на сайті. І Ціна мети, у.о - вираховується вартість цільового дії, цей показник розраховується автоматично в залежності від коштів, витрачених на рекламу, і відсотки цільових дій - в моєму випадку реєстрацій.

З цієї загальної статистики видно, що відсоток людей, які прийшли з реклами та зареєструвалися на сайті приблизно 35%. А сума, в яку обходиться один зареєстрований людина приблизно в середньому 0,7 у.о.

Але, тут ми бачимо середні значення по всій рекламі в цілому. А так як, оголошення з цієї рекламної кампанії показуються на безлічі сайтів мережі РСЯ, з них напевно приходить різний по залученості трафік. Тобто, з яких то сайтів конверсія може бути 60%, і відповідно ціна однієї реєстрації нижче так як конверсій більше, з яких то відсоток конверсій може бути 15%, і відповідно з таких сайтів ціна однієї реєстрації вище. А в середньому ми і отримуємо 35% конверсій.

Але можуть бути і такі сайти, з яких до нас приходять люди й не роблять конверсій взагалі. Це все можна і потрібно з'ясувати вже приблизно через місяць - два після запуску реклами, якщо звичайно Ви відразу підключили метрику і налаштували цілі.

Статистику по конкретним сайтам, на яких показуються наші оголошення, можна подивитися на вкладці «За майданчикам», бажано вибрати максимальний період за який Ви рекламувалися - щоб здалося якомога більше статистики.

Статистику по конкретним сайтам, на яких показуються наші оголошення, можна подивитися на вкладці «За майданчикам», бажано вибрати максимальний період за який Ви рекламувалися - щоб здалося якомога більше статистики

Тут відразу видно, на яких сайтах показуються наші оголошення, з яких майданчиків (сайтів) мережі РСЯ Яндекс директив є конверсії і, в яку суму з якого сайту обходиться одна конверсія. Ті сайти з яких конверсії обходяться занадто дорого, у порівнянні з іншими майданчиками, і ті, з яких немає конверсій взагалі, можна просто відключити. Для цього ставимо галочку біля неефективного сайту, і внизу вибираємо заборонити покази. Цією дією ми зупиняємо показ наших оголошень на сайтах, з яких до нас не приходять клієнти.

У моєму випадку наприклад, на скріншоті вище, у мене вже заборонені покази на politikus.ru. Питання як завжди задавайте в коментарях.