Навигация по сайту

Популярные статьи

«ЯНДЕКС» зайнятись продюсуваннях КІНО

Продюсерський центр, створений на базі медіасервісів компанії, бере участь у створенні та просуванні фільму   «Черновик» Продюсерський центр, створений на базі медіасервісів компанії, бере участь у створенні та просуванні фільму «Черновик» .

У «Яндексі» з'явився продюсерський центр, який буде підтримувати виробництво фільмів, серіалів та іншого контенту. Центр входить в підрозділ медіасервісів компанії.

Медіасервіс "Яндекса" намагаються відповідати всім інтересам кіноглядачів: ми збираємо інформацію про фільми, формуємо до них інтерес через новини та репортажі, продаємо квитки в кіно, показуємо фільми онлайн, - каже Ольга Філіпук, директор з розвитку медіасервісів в «Яндексі». - Зараз ми рухаємося ще далі - створюємо на базі медіасервісів свій продюсерський центр, який буде фінансово і експертно брати участь в кіновиробництві, а також, використовуючи технології "Яндекса", допомагати в просуванні фільмів різних жанрів.

Першим досвідом взаємодії продюсерського центру «Яндекса» з російської кіноіндустрією став фільм «Черновик» за романом Сергія Лук'яненка . Картина повинна вийти в прокат вже цієї весни. Центр брав участь у фінансуванні зйомок фільму і спільно з компанією «Нові люди», Фондом кіно і прокатником Sony Pictures запустить промокампанію в його підтримку.

«Черновик» розповідає про молоду людину - дизайнера комп'ютерних ігор, якому призначено стати митником на кордоні паралельних світів. Постановником картини став режисер «Битви за Севастополь» Сергій Мокрицький .

Продюсерський центр створений на базі медіасервісів «Яндекса» - Кинопоиск, «Яндекс.Телепрограмма», «Яндекс.Афіша» і «Яндекс.Музика». Медіасервіс вже виступають співпродюсерами фільму «Селфі» виробництва студій Art Pictures і «Кінослово», а також музичного ток-шоу # наМузике, яке створює телекомпанія «Червоний квадрат». Передача виходитиме в прямому ефірі на «Яндекс.Музика» та інших сервісах «Яндекса».

ДЖЕРЕЛО: Кинопоиск

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.