Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Апеляційний суд області переніс розгляд справи поліціянтів-розбійників (відео)

Опубликовано: 21.10.2018

Троє підозрюваних залишаються в слідчому ізоляторі, ще один – під домашнім арештом. Апеляційний суд області переніс перегляд запобіжних заходів для чотирьох поліцейських, які в метро систематично били людей і вимагали від них гроші.

Олександр Ільченко – один з чотирьох поліцейських, яких підозрюють у здирництві і побитті людей на станції метро “Південний вокзал”. На розповсюдженому відео правоохоронці б’ють одного з потерпілих ногами, руками, а потім і стільцем. Наразі Ільченко перебуває під домашнім арештом. Однак, прокуратура наполягає на зміні запобіжного заходу на тримання під вартою.

Олександр Ільченко, підозрюваний:

Коментарів жодних нема, на жаль. Я вам все пояснив.

За даними слідства, в якості жертв поліцейські обирали переважно приїжджих. Пред’являли претензії щодо вживання алкоголю. Підходили під приводом перевірки документів і заводили в своє службове приміщення. Там залякували людину, що вона нібито скоїла якесь адміністративне порушення, за що загрожує великий штраф.

Віта Дубовик, прес-секретар прокурора Харківської області:

Здебільшого потерпілими ставали люди необізнані в своїх правах – на що вони мають право, на що має право працівник поліції. Тому підозрювані користувалися такою неграмотністю, залякували їх психологічно. Люди фактично самі віддавали ті гроші, які в них були при собі.

Ільченко єдиний з чотирьох поліцейських отримав домашній арешт. Раніше Київський райсуд встановив, що ризики щодо нього до кінця не обґрунтовані. Але, прокуратура стверджує протилежне.

Віта Дубовик, прес-секретар прокурора Харківської області:

Це і можливість впливати на свідків, на потерпілих, знищувати або спотворювати докази, крім того. Злочини, в яких підозрюється особа, це тяжкі злочини. До того ж, людині інкриміновані одразу кілька епізодів протиправної діяльності.

Адвокат Ільченка стверджує: його підзахисний на відео взагалі не присутній.

Дмитро Семеха, адвокат Олександра Ільченка:

Я бачив Олександра і бачив це відео, як і всі ви. Оцініть його. Подивіться, чи був Олександр на цьому відео, чи ні і дайте оцінку.

Апеляційний суд області переніс розгляд справ Ільченка і інших трьох поліцейських на 24 листопада. До того часу запобіжні заходи залишаються без змін. Як стало відомо, в справі з’явилося ще двоє підозрюваних – старші сержанти 30 і 35 років. Сьогодні Червонозаводський райсуд обирає їм запобіжні заходи. Прокуратура вимагає тримання під вартою.

rss