Навигация по сайту

Популярные статьи

App Store SEO: все про SEO для мобільних додатків

  1. Але, зрештою, що таке SEO для додатків?
  2. Навіщо інвестувати в магазин мобільних додатків?
  3. Зростання додатка
  4. Поведінка користувача
  5. Монетизація програми
  6. Оптимізація магазину App Store: як її використовувати у вашому бізнесі?
  7. Google Play Store проти Apple App Store, як узгодити?

Кожного разу, коли ми шукаємо певну категорію в магазинах програм , наприклад, "домашні тренування" або "легкі рецепти", ми схильні завантажувати перші кілька варіантів, які з'являються під час прокручування вниз. Для того, щоб ваша програма була однією з найкращих, додаток SEO SEO є ідеальним рішенням для вашої оптимізації.

Смартфони стають все більш і більш популярними, і ринок прикладних програм зростає завдяки високим потребам користувачів і послуг. Читайте нижче, щоб краще зрозуміти, як SEO для додатків і оптимізація App Store може привести до прибутку для вашого бізнесу.

Але, зрештою, що таке SEO для додатків?

SEO для додатків - це метод пошуку програм, який працює через оптимізовані ключові слова , збільшуючи прибуток підприємства. SEO спонукає користувача шукати те, що його цікавить, і легко знайти додаток у списку.

Багато людей заплутуються, коли говорять про SEO для додатків і ASO ( Оптимізація магазину додатків ). Обидва слідують тією ж логікою: запускати користувача, щоб знайти певний бренд під час пошуку. Однак, як тільки цей крок завершено, інструменти слідують різним цілям.

Хоча SEO робиться з "службою" після того, як програма знайдена, ASO має функцію підтвердження того, що клієнт звернувся до сторінки програми, завантажив її і продовжує використовувати її на мобільному телефоні.

Навіщо інвестувати в магазин мобільних додатків?

Інвестування в магазин мобільних додатків може дати багато переваг вашому бренду, оскільки, згідно з опитуванням з Форрестер , 63% програм знаходяться в магазинах програм. Не кажучи вже про розширення ринку додатків, активних користувачів і можливість заробляти гроші.

Зростання додатка

Коли ми оцінюємо, скільки додатків ми використовуємо щодня, ми не можемо придумати точне число, але ми можемо запевнити, що їх багато. Кількість програм і користувачів зростає з кожним днем, і завжди є місце для додатків з хорошою оптимізацією і якісним сервісом.

Поведінка користувача

Користувачів часто залучають програми, які знаходяться у верхній частині рейтингу магазинів програм . Вибираючи їх, споживач прагне вибрати варіант з найкращим дизайном, який містить бажані послуги.

Найбільша проблема, що виникає під час посадки в світі додатків, полягає в тому, щоб зібрати користувачів в Google Play і в App Store. Але все починається з інвестицій в АСО . Таким чином, ви збільшуєте видимість бізнесу і шанси на отримання нових клієнтів.

Монетизація програми

Існує кілька способів отримання прибутку від вашої програми, або через рекламу в ній, або в певному форматі завантаження. Наприклад, завантаження можна сплатити за заздалегідь визначеною платою, хоча вона не перевищує загальну вартість. Формат Freemium - це ще один варіант, який пропонує деякі функції в межах програми, які заряджаються для розблокування.

Ви також можете монетизувати вашу програму за допомогою служб або елементів у програмі, так само, як доставка їжі, яка включає кілька ресторанів, які посередники продають свою програму в межах програми.

Оптимізація магазину App Store: як її використовувати у вашому бізнесі?

Найкращим способом роботи з ASO є вибір правильних ключових слів, пошук найкращого способу ранжування вашої програми, а отже, збільшення кількості завантажень Найкращим способом роботи з ASO є вибір правильних ключових слів, пошук найкращого способу ранжування вашої програми, а отже, збільшення кількості завантажень.

Під час вибору ключових слів ідеально підходить до думки клієнта. Як вони здійснюють цей пошук у магазинах програм під час пошуку програми? Прийняття цієї чутливості може привести до кращих результатів.

Як тільки підприємець дізнається, як оптимізувати свою програму в магазинах додатків, стає легше працювати над зростанням завантажень і переглядів, збільшуючи визнання бізнесу.

Google Play Store проти Apple App Store, як узгодити?

Для того, щоб працювати з обома компаніями, необхідно врахувати деякі деталі. Для Apple Store і Google Play необхідно створити обліковий запис розробника, щоб дозволити випуск програми. Однак для IOS, якщо мова йде про бізнес-додаток, реєстрація, подібна до CNPJ, буде необхідною і повинна бути створена консалтинговою фірмою.

Частота виплат для IOS, як правило, є річною і трохи дорожчою в порівнянні з Google App Store, яка вимагає сплати плати на початку процесу. Згідно з бразильською компанією, що спеціалізується на розробці додатків Solvus, бюрократія в Google Play також є нижчою, оскільки час публікації займає до 4 годин, а в магазині Apple цей термін збільшується до 15 днів.

Незважаючи на відмінності, дуже важливо інвестувати в обидва магазини, які разом збирають мільйони користувачів. Склавши організований план інвестування в SEO та ASO, це приносить користь бізнесу, що дозволяє монетизувати своє підприємство і виділити назву марки.

Нарешті, якщо ви шукаєте актуальність програми та хочете займатися яскравішим маркетингом з оптимізацією App Store, не соромтеся інвестувати в конкретний огляд оптимізації з RankMyApp!

Але, зрештою, що таке SEO для додатків?
Навіщо інвестувати в магазин мобільних додатків?
Google Play Store проти Apple App Store, як узгодити?
Але, зрештою, що таке SEO для додатків?
Навіщо інвестувати в магазин мобільних додатків?
Оптимізація магазину App Store: як її використовувати у вашому бізнесі?
Як вони здійснюють цей пошук у магазинах програм під час пошуку програми?
Google Play Store проти Apple App Store, як узгодити?