Навигация по сайту

Популярные статьи

Appcent - завантажити мобільний додаток і заробити на цьому

Вітаю вас, друзі, на vitalykalinin.ru . Зараз у кожного, по-моєму, є смартфон або планшет. І не важливо, на який він платформі Android або iOS, всі ми користуємося різними додатками для нього. Їх вибираємо зі спеціалізованих магазинів на основі рейтингу або думки про нього. І чим більше рейтинг і число скачали це додаток, тим більше до нього ступінь довіри нас і з боку новопосталих користувачів. Так ось на підвищенні рейтингу цих додатків і можна заробити. Як завантажити мобільний додаток і заробити на цьому? Використовуємо сервіс Appcent. Про це сьогодні і поговоримо. Вітаю вас, друзі, на   vitalykalinin

Припустимо, захотіли ви встановити собі на смартфон яке-небудь додаток. Для цього ви заходите на Google Play або App Store. І вибираєте його виходячи з рейтингу і вашим необхідним запитам.

Ви його обрали, заходите. Бачите, що скачало його дуже багато людей. І якщо воно корисне такій кількості користувачів, то, швидше за все, буде корисно і мені. Ну, правда ж, так ми думаємо?

Ще важливий фактор - це відгуки користувачів. І якщо ця оцінка висока і немає відверто поганих відгуків, то з великою ймовірністю ви встановите цей додаток. За його установкою, можливо, піде його покупка або, як мінімум, буде проводитися показ реклами.

Тобто виробникам мобільних додатків дуже вигідно, щоб була велика кількість завантажень і хороших відгуків, тим самим збільшується конверсія, продажу і так далі. Але зараз величезна конкуренція в усьому, в тому числі і на ринку мобільних додатків. Скажу більше - це найперспективніша сфера зараз.

Практично нереально починаючому розробнику мобільних додатків пробитися в Топ - не вистачає тестерів, відсутність відгуків і не знання як правильно його просунути. Найцікавіше, що ті програми, які знаходяться зараз на верхніх місцях рейтингів в Google Play або App Store той же колись починали з сервісів розкрутки, за допомогою яких про них дізналися користувачі, їх почали помічати і говорити про них. Зрозуміло, що про ці схеми просування вони замовчують.

Але це правда життя, для всього потрібен якийсь ривок, поштовх або стороння допомога. Де ж спочатку взяти стільки оцінок і завантажень? Те саме початкового просування інтернет ресурсу, чи не так?

Як же просунути своє, новостворене додаток. Схема та ж сама, як і при просуванні сайту. Потрібно купити трафік, а в разі додатків - скачування. А ми то тут причому, запитаєте ви? А ми тут при тому, що розглядаємо різні схеми заробітку в інтернеті. І не проти підзаробити й на просуванні мобільних додатках. Отже. Барабанна дріб. Зустрічайте ...

У чому сенс сервісу коротко.

Ви реєструєтеся. Вказуєте свій телефон. На нього приходить SMS, з посиланням на додаток. Ви його встановлюєте, ставите відгук про нього або оцінюєте. Чи отримуєте гроші на вказаний гаманець. За скачування платять від 11 рублів. Сервіс легальний і не порушує нічиїх авторських прав, так само він безкоштовний (тобто платити вам тут нічого не потрібно, це сервіс вам платить за виконані завдання). Все просто. Схематично виглядає так:

Схематично виглядає так:

Appcent - це сервіс-посередник між розробником і користувачем, де перший платить другому за скачування додатків. І це дозволяє додатку підніматися в рейтингу, що є метою розробника.

Давайте розглянемо докладніше. Переходимо на сервіс appcent.ru .

Заходимо в особистий кабінет. Реєструємося. Потрібно вказати свій телефон і поштову скриньку. Реєстрація досить стандартна, тому на ній зупинятися не буду.

Потім, заходимо в свій особистий кабінет. В налаштуваннях вказуємо потрібні параметри (яким пристроєм користуєтеся, на якій платформі, номер рублевого гаманця і номер телефону). Зберігаємо. Таким чином, ми оформляємо передплату. На вказаний номер або пошту тепер буде приходити SMS із завданням.

До речі, на всі питання, які можуть у вас виникнути, є відповіді на головній сторінці в розділі Про сервіс.

Знову переходимо в особистий кабінет. Там буде показано доступні зараз додатки для скачування. Важливо! Подивіться, для якої платформи активне застосування, і для якої країни. Якщо ваші параметри підходять під необхідні, то переходите по посиланню.

Якщо ваші параметри підходять під необхідні, то переходите по посиланню

Тут буде опис завдання. За допомогою зчитування QR-коду або вказівки пошти, ви отримаєте посилання. Потім переходите по ній і встановлюєте додаток до себе на смартфон.

Потім переходите по ній і встановлюєте додаток до себе на смартфон

Залежно від вимог завдання (просто завантажити, залишити відгук або поставити оцінку) після виконання завдання на ваш рахунок зараховуються гроші. Оплата здійснюється протягом години, якщо включений переклад на номер телефону або на наступний день, якщо включений переклад на електронний гаманець. Визначтеся в настройках, як ви їх будете отримувати: на номер телефону або на свій рублевий гаманець.

Сервіс досить молодий (запуск відбувся в листопаді 2013 року), але позитивних відгуків в інеті вже повно. Плюс до всього - це акредитований учасник системи WebMoney . Тому "кидків" з грошима не буде.

зареєструватися на appacent.ru .

Рівень заробітку буде залежати від декількох моментів:

  • Від частоти виконуваних вами завдань.
  • Кількості рекламованих додатків для установки.
  • Ціна за виконання завдань складає від 11 до 150 рублів.

Зрозуміло, що основним цей заробіток назвати складно, але ось покривати свої витрати на мобільний телефон - для цього цілком зійде.

У сервісі передбачена партнерська програма. Для участі в ній потрібно подати заявку. Для цього просто вказуєте необхідні дані в потрібних графах. Після цього отримаєте партнерське посилання. Ви будете отримувати грошову винагороду від залученого вами в систему користувача в розмірі 7%. По-моєму, не погано.

Єдине, потрібно буде проявити фантазію, де її просувати. Можна, наприклад, в своїй групі в одній із соціальних мереж попросити учасників зареєструватися і встановлювати додатки. Правила системи це не забороняють. Це як варіант.

На цьому все. Бажаю успіхів в освоєнні альтернативних джерел заробітку. Сьогодні ви познайомилися з ще одним інструментом для віддаленого заробітку в інтернеті. Appcent - відмінний сервіс мобільних мотивацій, який доступний кожному власникові смартфона. Тепер ви знаєте, як, скачавши мобільний додаток, заробити на цьому. Не забувайте підписуватися на оновлення блогу. До зустрічі! Поки що!

Детальніше про роботу з App / cent дивіться в цьому відео:

З повагою, Віталій Калінін !

Читайте ще цікаве на блозі

Як завантажити мобільний додаток і заробити на цьому?
Ну, правда ж, так ми думаємо?
Де ж спочатку взяти стільки оцінок і завантажень?
Те саме початкового просування інтернет ресурсу, чи не так?
А ми то тут причому, запитаєте ви?