Навигация по сайту

Популярные статьи

Архіви Інтернет-маркетинг

  1. Створити свій сайт - можливі варіанти
  2. Що потрібно для створення сайту
  3. Як створити сайт, використовуючи конструктор сайтів
  4. Шаблони сайтів
  5. Замовити сайт
  6. купити сайт
  7. Зробити сайт самому

Ви вирішили створити сайт , Але ще не вирішили, як це зробити? Ми допоможемо вам і розповімо про те, як створити сайт, який буде дійсно приносити прибуток. Розробка сайтів - процес тривалий, якщо ви вірите в те, що можливо створити сайт безкоштовно за 5 хвилин, не читайте цю статтю! Але, якщо ви вирішили підійти до завдання серйозно, тоді цей матеріал допоможе вам. Незалежно від того, вирішите ви використовувати шаблони сайтів, конструктор сайтів або створити сайт з нуля, або, можливо, скориставшись послугами веб студії. Давайте розглянемо можливі варіанти створення сайтів і що потрібно для створення сайту.

Створити свій сайт - можливі варіанти

Якщо ви хочете створити свій сайт на сьогодні можливі такі варіанти:

- Використовувати конструктор сайтів -> докладніше

- Скористатися шаблонами сайтів -> докладніше

- Замовити сайт -> докладніше

- Купити сайт -> докладніше

- Зробити сайт самому -> докладніше

Що потрібно для створення сайту

І так, ви вирішили створити сайт. Незалежно від того, буде це сайт візитка, інтернет-магазин, корпоративний сайт або особистий блог, всім сайтам потрібен хостинг - місце де зберігатися ваш сайт і домен - ім'я вашого сайту. Підібрати хороший хостинг можна скориставшись пошуком гугл. Тільки не вибирайте безкоштовні хостинг-сервіси. Хостинг повинен бути надійним. Ви ж не хочете втратити ваш сайт, за який ви заплатили гроші або витратили свій час. Що стосується доменного імені, то воно повинно бути унікальним і вільним. Зайдіть на сервіс Imena.ua або Regnames і перевірте доступність вашого майбутнього доменного імені. У вікні пошуку введіть ім'я і подивіться, вільно воно чи ні.

У вікні пошуку введіть ім'я і подивіться, вільно воно чи ні

Як створити сайт

Як створити сайт, використовуючи конструктор сайтів

Сьогодні, в мережі можна знайти безліч різних конструкторів сайтів. Реклама говорить вам, - «бери і використовуй наш безкоштовний хостинг», створи свій сайт безкоштовно за 5 міну і почни продавати, просувати бізнес в мережі і заробляти. Чи це правда? Від частини.

Практично всі конструктори сайтів - умовно безкоштовні. Тобто, або вам доведеться платити за можливість прив'язки унікального доменного імені, яке ви вибрали або доплачувати фіксовану суму щомісяця за якийсь додатковий функціонал і т.д. Доплатити завжди буде за що. І начебто суми - копійчані, але!

конструктор сайтів

Найгірше в конструкторах сайтів - їх обмеженість і шаблонність. Унікальності ви не отримаєте, плюс отримаєте досить скромний функціонал. Доопрацювати який буде неможливо або вкрай проблемно і недоцільно. Якщо ви вирішили зробити сайт і використовувати конструктор, то це непоганий варіант в умовах обмеженого бюджету і часу. Принаймні ви зможете перевірити життєздатність вашої бізнес ідеї. Але врахуйте, за відгуками друзів сайтів створених за допомогою конструктора - нижче, ніж сайту, який розробить веб студія і яка знає, як просунути сайт . І так, створити сайт за 5 хвилин у вас теж не вийде. Чому? Про це розповімо далі.

Шаблони сайтів

Під шаблонами сайтів зазвичай мають на увазі готові рішення для будь-якої з CMS. CMS - це система управління сайтом і контентом в ньому. Мабуть, найпоширеніші CMS - WordPress і OpenCart. Останній підходить якщо вам необхідно створити інтернет-магазин, перший - якщо вам потрібен сайт візитка, корпоративний сайт або є необхідність створити блог, наприклад. Як створити сайт за допомогою шаблону?

Як створити сайт за допомогою шаблону


Шаблони сайтів

Вам все також знадобитися хостинг, доменне ім'я і деякі навички по установці CMS і шаблону. Відредагувати шаблон можливо навіть не маючи особливих навичок. Але час все одно доведеться витратити. Кілька днів на те, щоб підібрати або написати контент і наповнити шаблон через адмінку. Зате, в майбутньому, якщо виникне необхідність, ви з легкістю знайдете фахівців щоб доопрацювати шаблон і поліпшити дизайн, масштабувати ваш проект. Будь-яка веб студія допоможе вам в цьому. А якщо фінанси все ще обмежені - є фрілансери.

Замовити сайт

Замовити сайт у фахівців - мабуть, найоптимальніше рішення. Навіть, якщо вам необхідний просто landing page на замовлення. Не кажучи вже про більш серйозні проекти. Чому? Все просто, якщо вам необхідно замовити сайт візитку, landing page, а тим більше інтернет магазин під ключ, таке завдання якісно виконати зможуть фахівці. Сайт - це не просто набір текстів і картинок. Сайт - це ще й певний функціонал, який повинен бути зручний і зрозумілий вашим потенційним покупцям, не варто також недооцінювати значення веб дизайну в створенні сайту. Веб дизайн повинен бути з одного боку привабливим, з іншого - зручним для навігації і використання функцій сайту. Наприклад, якщо у вас інтернет-магазин з гарним дизайном, це - добре. Але якщо гарний веб дизайн вашої електронного майданчика збиває відвідувачів з пантелику або ускладнює процес покупки, не чекайте високих продажів, навіть при якісно налаштованих рекламних каналах. Адже відвідувач, який хоче купити товар або замовити послугу на вашому сайті, швидше за все піде, якщо процес оформлення замовлення буде заплутаний, не продуманий і ускладнений дизайном. Створення сайту в веб студії - процес не швидкий. Детально про створення сайту і етапах ми писали в нашій статті - Замовити сайт скільки це коштує

Насправді, створення сайту, який приносити прибуток - велика робота. Якщо ви хочете підійти до завдання з усією серйозністю, варто приділити увагу всім деталям. Починаючи від дизайну, зручності, закінчуючи продуманістю структури сайту. Від структури сайту залежить успіх вашого просування в інтернеті, а відповідно і прибутковості бізнесу.

купити сайт

Купити сайт - це значить купити готове рішення. Такий підхід рідко використовується, але все ж буває і таке. Купити сайт можливо на різних біржах. Правда, підходити до питання про таку покупку варто виважено і з чітким розумінням навіщо ви це робите і чому.

Зробити сайт самому

Якщо ви хочете зробити сайт самостійно, будьте готові розібратися в наступних речах:

- як зареєструвати домен і підібрати хостинг,

- як встановити CMS і підібрати тему (шаблон)

- Розібратися в HTML, CSS, PHP і JavaScript щоб редагувати код і вносити необхідні зміни для вашого сайту.

- Як працює інтернет маркетинг (як мінімум основи інтернет маркетингу )

- Як зібрати семантичне ядро (Семантичне ядро ​​- основа вашого майбутнього поступу, незалежно від того, буде це контекстна реклама або Seo просування сайту )

- Як працює контекстна реклама (Адже вам буде необхідно налаштувати як мінімум цей канал просування)

- Як налаштувати контекстну рекламу

- Як працює гугл Аналітікс

- Залежно від проекту, вам також необхідно буде розібратися ще й з SMM просуванням, налаштуванням реклами в Facebook, Instagram і контент-маркетингом, а також email розсилками.

Якщо ви готові витратити чимало часу, вникнути в суть створення і просування сайтів, у вас все вийде.

Ми регулярно публікуємо контент, для тих, хто хоче розібратися в інтернет маркетинг і просувати сайт самостійно або мати достатню експертизу в даному питанні, щоб контролювати роботу підрядників. Якщо ви власник бізнесу, початківець інтернет маркетолог або просто хочете освоїти нову професію, підписуйтесь на наш блог або приходьте до нас на курси інтернет маркетингу

Ми пропонуємо як індивідуальне навчання так і навчання в міні-групах. Це дозволить вам краще засвоїти матеріал і задати ваші запитання, а також отримати вичерпні відповіді на них.

Наші курси:

Курси по інтернет маркетингу - Повний набір необхідних знань

Курси по контекстній рекламі

Курси Seo

Smm курси

Сподіваємося ми розповіли, як створити сайт, який необхідний саме вам. Підводячи підсумок, хотілося б відзначити, що створення і просування сайтів - завдання, яке краще довірити фахівцям. У такому випадку, ви зможете убезпечити себе від фінансових втрат. Адже, навіть якщо ви маєте бізнес ідею, яку плануєте просувати в інтернеті, але при цьому створите сайт неграмотно або почнете його просування мережі за допомогою контекстної реклами або SEO

Чи це правда?
Чому?
Як створити сайт за допомогою шаблону?
Чому?