Навигация по сайту

Популярные статьи

Архіви Joomla 1.5 Блог Макколлі з маркетингу

  1. Добрі наміри
  2. Тепер настає страшна частина
  3. Якщо у вас є сайт, на якому запущено Joomla 1.5 або навіть пізніше, потрібно оновити Joomla
Оновлення Joomla: 12% сайтів, які ми перерахували, були зламані за останній місяць!

Перед Різдвом я опублікував нове оновлення Joomla, яке було випущено для виправлення нової проблеми безпеки. Команда Joomla зробила щось безпрецедентне - вони опублікували оновлення для Joomla 1.5, яке було «кінцем життя» з 2012 року.

Добрі наміри

У той час я зробив короткий список з 81 сайту в Арізоні, які все ще використовують Joomla 1.5. І я надіслав їх електронною поштою, щоб повідомити, що їм потрібно захистити свій сайт. Звичайно, я зробив привабливу пропозицію, щоб оновити їх. Що означає для багатьох власників сайтів вони пішли в сміття. Я розумію.

Але 15 з цих 81 власників сайтів вжили заходів і отримали свої сайти. Вони не всі використовували мою службу оновлення Joomla, у деяких були свої власні веб-дизайнери, які подбали про їх оновлення.

Тепер настає страшна частина

10 з решти 66 об'єктів були скомпрометовані . Деякі з них не працюють, деякі з них мають "SEO Hack", що відключає рейтинг від Google, а деякі - в чорному списку через шкідливий код, який може заражати відвідувачів. Це набагато гірше, ніж я очікував.

Якщо у вас є сайт, на якому запущено Joomla 1.5 або навіть пізніше, потрібно оновити Joomla

Існує ще більше сайтів, ніж у 81, які я розмістив на своєму короткому списку, на якому запущено Joomla 1.5. І сайти, що працюють 2,5 і навіть версії Joomla 3 раніше, ніж 3.4.5. Деякі з них будуть лише одним кліком оновлення, інші беруть більше зусиль.

Зателефонуйте своєму веб-розробнику і дайте йому серйозний удар у штани. Якщо розробник не доступний, зателефонуйте мені, і ми отримаємо оновлення. Це не закінчується добре, якщо ви не вживаєте заходів відразу.

480-258-4135 - мій мобільний номер.

Ти можеш замовити оновлення Joomla тут . Якщо ви хочете залишитися з Joomla 1.5 з якоїсь причини, ви можете замовити патч Joomla тут .