Навигация по сайту

Популярные статьи

ASP.NET SEO Пейджер управління

  1. Оптимізований підкачки, які зберігають ресурси веб-сервера
  2. Використовуйте збережені процедури
  3. Алфавітний пейджинг
  4. Нарешті позбутися повільних сторінок і незнання пошукових систем

Оптимізований підкачки, які зберігають ресурси веб-сервера

Коли використовується звичайний пейджер GridView, він відкриває повний набір даних у пам'яті вашого веб-сервера, щоб увімкнути пейджинг даних. Навіщо відкривати всі сторінки для показу лише одного?

З SEO Пейджер ви відкриваєте тільки сторінку, яку ви показуєте, так що ваш набір результатів тонкий, і веб-сторінки швидко завантажуються навіть для великих таблиць і багатьох одночасних відвідувачів.

Використовуйте збережені процедури

Ще краще, з SEO Pager ви можете використовувати будь-які конкретні переваги різних систем баз даних. Ви можете використовувати простий запит SQL, який працює з кожною базою даних або складеними збереженими процедурами, щоб отримати більшу частину бази даних.

Використовуйте запит GET або POST

SEO Пейджер підтримує як GET, так і POST-запити. Для адміністративної частини вашого веб-сайту зазвичай краще використовувати запит POST. Запит GET зазвичай є кращим вибором для частини презентації вашого веб-сайту.

Отримуйте більше відвідувань із пошукових систем

Google, Yahoo та інші пошукові системи не можуть зазирнути всередину javascript, що використовується стандартним підказками GridView, тому вміст веб-сайту невидимий для потенційних відвідувачів. SEO Пейджер може використовувати GET запит і ваш контент природно індексується.

Реальна підтримка

Bean Software пропонує відповіді на запитання користувача, а також рекомендації, найкращі практики, поради та допомогу в реалізації продукту у вашому проекті. Кожен контакт з Bean Software повинен бути великим досвідом для наших клієнтів.

Я знаю, що я роблю правильно, коли отримую коментар від клієнта, наприклад:

"Деякі з них корисні, деякі дуже корисні, але як ви допомогли мені в реалізації Seo Pager на моєму сайті, немає слів для цього.

Rik Six, веб-майстер www.sixlight.com

Алфавітний пейджинг

SEO Пейджер підтримує алфавітний пейджинг теж. Іноді це найкращий спосіб показати ваші дані користувачам.

Користувацькі теги як сторінки

Все може бути сторінкою. SEO Пейджер підтримує ваші власні теги, так що ви можете надати більш інтуїтивний інтерфейс для користувачів веб-додатків.

Теги HTML

Користувальницькі теги можуть бути дуже корисними, але SEO Пейджер також підтримує HTML-теги, щоб отримати ще більше настроюваного підкачки. З HTML-тегами ви можете показати будь-який HTML-код, який ви хочете, для кожної сторінки (наприклад, щоб включити пейджинг із зображеннями).

Римські номери

Якщо деякі з ваших проектів потребують більш класичного вигляду, це можна досягти, використовуючи римські цифри.

Вертикальний підкачки

Хто сказав, що пейджинг повинен бути горизонтальним? Переверніть ваші варіанти дизайну вертикальними сторінками.

Легкий вага

SEO Пейджер не використовує важкий перегляд стану. Він відображається як простий HTML з класами css. Ваші веб-сторінки швидко завантажуватимуться і витрачають менше пропускної здатності.

Повністю настроюється

SEO Пейджер має багато заздалегідь визначених шаблонів. Ви можете скористатися деякими з них або зробити свій власний шаблон вашим веб-сайтом.

Підтримка між платформами:

Ви можете використовувати SEO Пейджер в ASP.NET 1.1, ASP.NET 2.0, ASP.NET 3.5 або ASP.NET 4.0

Підтримка веб-браузера

Search Control Web Edition працює у всіх популярних веб-переглядачах, таких як Internet Explorer, Firefox, Netscape, Opera тощо.

Componentware

Це багаторазове використання, стабільне, ретельно перевірене та надійне.

Не марковано жодним чином:

Вашим клієнтам не доведеться знати, що ви придбали SEO Пейджер. Вони будуть просто хвалити вас за те, що їх веб-сайт так приємно виглядає, швидкий, масштабований і дружній пошуковій системі в той же час

Легко відшкодуйте свої витрати

Якщо ви хочете повідомити своїм клієнтам про SEO Pager Control, ви можете просто передати витрати на них.

Збільште рейтинг конверсій

Ваші відвідувачі веб-сайту можуть легше знайти потрібну інформацію про ваш продукт або послугу. Між вашим користувачем і вашим веб-сайтом існує менш заплутане і більш вільне спілкування.

Комплект продуктів: рішення для пошуку в базі даних

Маючи ліцензію малого бізнесу або ліцензію на сайт SEO Pager Control ви отримуєте Контроль пошуку і Компонент виділення БЕЗКОШТОВНО .

Нарешті позбутися повільних сторінок і незнання пошукових систем

Кожна хвилина певного відсотка потенційних відвідувачів не може знайти ваш продукт або вміст, оскільки пошукові системи не можуть його індексувати.

Залишилися відвідувачі, які так чи інакше приходять на сайт, вимикаються повільною завантаженням сторінки (за кожну секунду очікування близько 10% відвідувачів відмовляються і йдуть в інше місце). Ви наполегливо працюєте над створенням великого вмісту, але сторінки стають повільнішими, оскільки база даних зростає.

Втеча з цієї спадної спіралі. Нехай швидко і приємно виглядає підказка - перевага вашого сайту. Покращіть свій сайт зараз!

Навіщо відкривати всі сторінки для показу лише одного?