Навигация по сайту

Популярные статьи

Аудит сайту, SEO аналіз веб сайту, методи аналізу інтернет сайту на прикладі.

До початку будь-яких робіт по просуванню необхідно провести SEO-аналіз сайту. Комплексний аудит допоможе своєчасно виявити можливі перешкоди: Детально про обмеження просування читайте в III главі енциклопедії .

Аудит - це ретельний аналіз сайту з метою діагностувати проблеми, які в подальшому можуть перешкодити просуванню, і вибрати спосіб їх усунення.

Скільки саме посилань купити для «безпечного» просування молодого сайту?Точної кількості ніхто не назве.При використанні сервісу Rookee оптимальну кількість куплених посилань підбирається автоматично.

Щоб провести аудит сайту, можна найняти фрілансера, звернутися до SEO-гуру або скористатися різними автоматизованими інструментами. Найбільш повний СЕО-аналіз сайту дає сервіс Rooletka .

Rooletka надає всю необхідну інформацію, яка допомагає визначити можливості сайту, його обмеження і приблизний обсяг робіт по просуванню.

Щоб отримати більш детальну інформацію, як і за якими параметрами Rooletka проводить комплексний аудит, скачайте приклад аналізу сайта .

Переваги аналізу сайтів за допомогою сервісу Rooletka:
1. Повна та детальна інформація, необхідна для початку робіт по оптимізації.Rooletka проводить пакетний аналіз всіх сторінок сайту, на відміну від безкоштовних сервісів, які працюють тільки з головною сторінкою.
2. Зручні звіти, в яких легко розберуться навіть початківці.
3. Аналітичні технології, засновані на досвіді провідних SEO-фахівців рунета.
4. Практичні рекомендації щодо поліпшення якості сайту.
5. Зрозумілий для SEO-новачків інтерфейс.

Іноді для аналізу сайту використовуються «ручні прийоми». Наприклад, для перевірки наявності та правильності використання технологій flash і java-script вимкніть відповідні елементи в налаштуваннях вашого браузера і зайдіть на сайт. Якщо виникли проблеми з навігацією, порушилася логіка розміщення інформаційних блоків і ін., Сайт потребує доопрацювання.

скачайте приклад аудиту сайту конкурента, щоб отримати детальну інформацію про параметри порівняння вашого сайту з конкурентами.

На етапі аудиту не забувайте аналізувати конкурентів по топу. Порівняння базових показників покаже, наскільки просувний сайт готовий до конкурентної боротьби за місце в першій десятці, і як багато часу може знадобитися на досягнення результату з урахуванням часу на доопрацювання ресурсу.

У цьому процесі вам також допоможе сервіс Rooletka . Звіти з результатами аналізу дозволять вам порівняти вік сайтів, кількість сторінок в індексі пошукової системи, кількість зовнішніх посилань і багато інших характеристик.

У підсумковому звіті порівняння з конкурентами також пропонуються запити, які можна використовувати для просування. Така інформація буде корисна для наступного етапу - підбору семантичного ядра.


Повернутися назад: Визначення цілей просування сайту Читати далі: Підбір семантичного ядра сайту


Скільки саме посилань купити для «безпечного» просування молодого сайту?