Навигация по сайту

Популярные статьи

Автоматичне просування Інстаграм (частина 3)

Привіт друзі і всі ті, хто вирішив почитати мій журнал про бізнес в інтернеті!

Продовжую осягати незвідане, а саме розбиратися в цьому нескінченному безлічі сервісів автоматичного просування інстаграм акаунтів. Сьогодні я вирішив освоїти INSTAPLUS.ME . Раніше були опубліковані тут два коротких огляду на сервіс CLIENTOGRAM.RU і DOINSTA.COM .

Сьогодні подивимося на INSTAPLUS.ME , Який, до речі, в пошуковій видачі в Яндекс і Google у мене вискакує на першій сходинці за запитом: «Автоматичне просування інстаграм». Так що праця SEO оптимізаторів, які працюють в цій компанії, не може бути не помічений.

... На відміну від праці дизайнерів промосайт, який, якщо чесно, мене взагалі ніяк не зачепив. І швидше за все саме тому сервіс, що знаходиться на першому рядку пошукової видачі, я розглядаю далеко не відразу.

І швидше за все саме тому сервіс, що знаходиться на першому рядку пошукової видачі, я розглядаю далеко не відразу

Промо-сайт сервісу автоматичного просування інстаграм - INSTAPLUS.ME

Перейдемо до панелі управління ...

А ось і ні ... Зупинимося на юзабіліті сайту, який я ледь не закрив відразу ж. Сподіваюся, власники цієї компанії одного разу прочитають цю посаду. На сайті сервісу INSTAPLUS.ME в трьох місцях знаходяться великі кнопки СКУШТУВАТИ БЕЗКОШТОВНО. Коли по одній з них я клікнув, то мене автоматично прокрутили (якщо так можна написати про миттєва поява футера сайту з цінами на послуги автоматичного просування). А коли я кликаю кнопку СКУШТУВАТИ БЕЗКОШТОВНО, то як мінімум очікую, що з'явиться вікно реєстрації, а не прокрутка сайту, де я знову-таки повинен клікнути цю кнопку.

Ну да ладно. Я все-таки зміг зареєструватися в цьому сервісі.

Повернемося знову до панелі управління.

Я сподіваюся, цю статтю прочитають власники цього сервісу автоматичного просування інстаграм і зроблять висновки, що треба б звільнити людей, що відповідають за промосайт, тому що вид контрольної панелі в рази краще, але ніхто її не побачить, поки не зареєструється на сайті!

Хоча інтерфейс сервісу INSTAPLUS.ME стильний і красивий, але не зовсім інтуїтивно зрозумілий і юзабіліті продумано далеко не скрізь.

Як тільки я захотів додати свій Instagram аккаунт для просування, то сервіс мені видав повідомлення, що необхідно його активувати шляхом переходу за посиланням на адресу пошти. Чому я не бачив це повідомлення після реєстрації? Дійсно, я перевірив електронну пошту і знайшов там лист з посиланням. А міг би його видалити не читаючи.

З плюсів, не потрібно підтверджувати Instagram аккаунт.

Перейдемо до самого просуванню.

Завдання формуються досить-таки просто. Але просувати можна виключно по одному завданню. Хочеш просувати по тегам і ставити лайки всім передплатникам якогось конкретного користувача - нічого не вийде. сервіс INSTAPLUS.ME многозадачностью не відрізняється.

ME   многозадачностью не відрізняється

Зате у цього сервісу є одна чудова функція, яку я не знайшов серед інших: можна вказати кількість лайків, яке необхідно поставити користувачеві. Як я помітив, інші сервіси ставлять всього один лайк на знайдену фотографію, яка відповідає заданим параметрам. Цей же сервіс робить свого роду імітацію зацікавленості до аккаунту знайденого користувача.

І наостанок перейдемо до цін. На відміну від CLIENTOGRAM.RU , Послуги автоматичного просування Інстаграм за допомогою INSTAPLUS.ME коштують дешевше майже в два рази, але реалізація трохи страждає.

Чому я не бачив це повідомлення після реєстрації?