Навигация по сайту

Популярные статьи

Автомобільна SEO

  1. Що може зробити місцевий Goldmine для вашого автосалону?
  2. Є 4 дуже великі зміни що Автомобільні Дилери повинні бути обізнані прямо зараз.

Локальний пошуковий маркетинг і Автомобільна SEO означає використання ваших онлайнових активів для охоплення потенційних клієнтів у вашій місцевій громаді. Залежно від того, де знаходиться дилерський центр, місцевий ринок може бути радіусом 5 миль або цілим штатом.

Великі великі зміни в 2016 році, що кожен дилер автомобілів повинен знати!

Як ви, напевно, вже знаєте, традиційна реклама не тягне так, як раніше, оскільки більше потенційних покупців збираються в Інтернеті робити великі дослідження, дивитися на відгуки клієнтів і збирати інформацію, перш ніж вирішити, що купити і де купити.

Велика новина полягає в тому, що Google внесла серйозні зміни в 2014 і 2015 роках, що впливає на кожен локальний бізнес, і якщо ви вже не змінюєте деякі свої тактики онлайн-маркетингу, ви втратите частку ринку в 2016 році.

Місцева компанія Goldmine спеціалізується на місцевому інтернет-маркетингу та активно залучається до автомобільної індустрії та, як дилери автомобілів можуть використовувати локальний інтернет-маркетинг, щоб домінувати на своєму місцевому ринку і продавати більше автомобілів, а також збільшувати трафік через відділ обслуговування з 1996 року.

Що може зробити місцевий Goldmine для вашого автосалону?

З 1996 року наш місцевий спеціаліст із пошуку завжди дивився вперед, щоб побачити, в якому напрямку рухається Інтернет, і як ви можете залишатися попереду кривої.

Важливим у 2016 році є розуміння кардинальних змін, що відбуваються в Google, і того, як звички клієнтів розвиваються в Інтернеті.

Є 4 дуже великі зміни що Автомобільні Дилери повинні бути обізнані прямо зараз.

1. Алгоритм Google Hummingbird. Google дав зрозуміти всім інтернет-маркетологам, що вони хочуть регулярно отримувати свіжий і відповідний контент .

Вони більше не будуть винагороджувати старі застарілі веб-сайти, які покладаються на збір тисяч зворотних посилань, щоб отримати авторитет. Нещодавно Google випустив абсолютно новий алгоритм, і це вплине на те, як ви робите контент-маркетинг.

Правда кажуть, більшість веб-сайтів OEM роблять дуже погану роботу з SEO і обмежують кількість ключових слів вашого дилерського центру у вашому місцевому ринку.

Останній блог від Місцевий спеціаліст з SEO Джеффрі Тейлор говорить про Дія Google Hummingbird на дилерів автомобілів .

2. Соціальні мережі є більш важливими, ніж будь-коли! Google замінює свою залежність на зворотні посилання з соціальними сигналами . Це означає, що тепер ви повинні почати шукати соціальні медіа як невід'ємну частину вашої стратегії маркетингу в Інтернеті. Перемістивши Google Місця на Google Local Plus,

Компанія Google дала зрозуміти, що вони переглядають вашу соціальну актуальність і скільки людей є активними у ваших соціальних мережах.

Це більше, ніж просто створення Facebook Fan page або облікового запису Twitter. Ви повинні навчитися використовувати ці середовища для створення взаємодії між членами. Це те, що Google зараз дивиться!

3. Створення соціальних спільнот. Це великий! Інтернет - це спільнота.

Кожен у соціальних медіа має невеликі особисті спільноти, з якими вони взаємодіють. Фотографії спільно використовуються, коментарі зроблені, відео завантажуються та передаються з однієї соціальної спільноти до іншої.

Коли щось дійсно цікаве або провокаційне, він переходить вірусно, коли він проходить через тисячі громад.

Як дилер автомобілів ви повинні активно будувати свої власні соціальні спільноти з людьми у вашій маркетинговій сфері. Після того, як ви побудуєте соціальні спільноти, ви повинні створити вміст, який залучає цих людей і мотивує їх ділитися своїми спільнотами.

Зробіть це правильно, і ви побудуєте великі та потужні спільноти, які призведуть до збільшення продажів у вашому дилері.

4. Ваш Google Local Business - це те місце, де більшість автодилерів дійсно втрачають частку ринку і навіть не знають про це. Звичайно, ви посідаєте місце для свого бренду на вашому локальному ринку, але це тому, що Google має лише декількох дилерів.

Спробуйте виконати пошук за ключовими словами для "використовуваних автомобілів вашого міста", і якщо ваш дилерський не спливає в локальному 3 пакет, це, ймовірно, тому, що ваш список погано оптимізований або може бути під Google штраф.

Спробуйте виконати пошук за ключовими словами для використовуваних автомобілів вашого міста, і якщо ваш дилерський не спливає в локальному 3 пакет, це, ймовірно, тому, що ваш список погано оптимізований або може бути під Google штраф

Справа в тому, що майже кожен дилер, з яким ми працювали, мав проблеми з бізнес-довідниками Google, які коштували їм рейтинги та призводить.

Місцевий Goldmine зосереджений на цих 4-х областях і створив потужну і ефективну маркетингову платформу, щоб допомогти вам досягти цих дуже важливих цілей.

Щоб дізнатися більше про те, яким чином дилерський центр може користуватися:

  • Макро блоги,
  • Маркетинг вмісту,
  • Розповсюдження вмісту
  • Місцевий автомобільний SEO, у тому числі ваш Google Local Business Listing

Якщо вам потрібен місцевий веб-сайт або маєте потрібну допомогу, ми можемо зробити безкоштовний аналіз і відповісти на всі ваші запитання. Відвідайте наш Дизайн місцевого веб-сайту Ознайомтеся з місцевими веб-сайтами та маркетингом вмісту.

Джеффрі Тейлор - Автомобільний спеціаліст з SEO   у місцевому GoldMine Джеффрі Тейлор - Автомобільний спеціаліст з SEO у місцевому GoldMine.

Якщо ви втомилися йти в Інтернет і бачити ваш конкурс рейтингу на сторінці одного з Google для автомобільних пов'язаних ключових слів настав час вжити заходів.

Перш ніж підписуватись на будь-яку послугу Автомобільної SEO, яка пропонує пакети різака печива, отримайте безкоштовний локальний аналіз SEO і дізнайтеся, чому ви погано займаєтеся рейтингом, і що вам дійсно потрібно зробити, щоб покласти свою практику в локальну гру і виграти!

Просто заповніть форму на цій сторінці, і я особисто зателефоную вам або зв’яжіться зі мною за адресою 602-538-5661

Що може зробити місцевий Goldmine для вашого автосалону?
Що може зробити місцевий Goldmine для вашого автосалону?