Навигация по сайту

Популярные статьи

Автосервіс сьогодні і перспективи його розвитку в Україні

Сучасні тенденції в сфері надання якісних послуг незалежними автосервісами змушують переглянути стратегію всієї системи.

Зауважимо, що українська мережа незалежних автосервісів вже давно обрала європейський вектор розвитку і якості послуг, що надаються, але вона все ще не має чітких обрисів. Багато що залежить від тих можливостей, які дає ринок: сьогодні ми маємо широкий вибір оригінальних автозапчастин, велика кількість пропозицій по замінників і все це орієнтовано на клієнта з різними бюджетами. Але мета будь-якого автосервісу - це стати єдиною точкою контакту і рішення автомобільних проблем кожного клієнта, надати кваліфіковану допомогу в підборі і установці потрібних деталей.

При загальних позитивні тенденції, слід сказати про слабких секторах в ефективній роботі незалежного СТО: незадовільна якість послуг, недостатній рівень кваліфікації технічних фахівців і некомпетентний підхід до організації управління станцією. Такими промахами користуються авторизовані дилерські центри, переманюючи клієнтів незалежних станцій і просуваючи свої комерційні інтереси на законодавчому рівні, щоб стати гегемоном на ринку автопослуг. Ситуація, що склалася, як підсумок, може привести до повного витіснення і занепаду станцій незалежного автосервісу.

У зв'язку з цим для пошуку рішень проблемних зон незалежних СТО об'єднанням НАПА було проведено опитування з метою визначення пріоритетних напрямків діяльності організації У зв'язку з цим для пошуку рішень проблемних зон незалежних СТО об'єднанням НАПА було проведено опитування з метою визначення пріоритетних напрямків діяльності організації. Всього в опитуванні взяло участь понад 100 співробітників автосервісної галузі. Думки розділилися наступним чином:

  1. 24% опитаних висловилися за організацію навчання керівників і персоналу СТО;
  2. 23% побажали отримати експертну консультацію з питань професійного розвитку діяльності СТО;
  3. 20% виступають за подання об'єднанням інтересів СТО у відносинах з державними органами влади;
  4. 19% опитаних висловилися за просування послуг учасників об'єднання в інтернеті;
  5. 14% цікавлять питання взаємовідношення з контролюючими органами (податковою, пожежної і т.д.).

Вивчивши отримані результати, інформаційний майданчик для фахівців в галузі автомобільного сервісу Info-Parts.com.ua запустила безкоштовну програму навчання керівників СТО по самостійного просування автосервісів в Інтернеті. Проведення такого навчання вже допомагає розвивати компетенції співробітників автосервісу, грамотно просувати себе в інтернеті і збільшувати прибуток за допомогою сучасних технологій.

Для того щоб ефективно спільно вирішувати актуальні завдання, що стоять сьогодні перед кожним керівником СТО, автотранспортним підприємством, техніками та іншими представниками галузі, створюються Automotive Aftermarket - об'єднання, які вже давно взаємодіють з асоціаціями різних країн, домагаються визнання і розширення своїх прав, підвищення рівня своєї кваліфікації, загального рівня сервісу і прибутку. Показовим прикладом такої роботи об'єднання НАПА є прийняття Регламенту 461/2010. Норми Регламенту розв'язують руки споживачеві в питанні гарантійного ремонту нового автомобіля і використанні при цьому неоригінальних запчастин, а також дозволяють вдаватися до послуг незалежних автостанцій. Ці кроки, в найближчому майбутньому, приведуть до демонополізації послуг офіційного дилера і дадуть «зелене світло» незалежним автосервісам в наданні повного спектру обслуговування нових автомобілів.

Новий формат для зустрічі власників і керуючих автосервісів організовує онлайн освітня платформа Гараж Онлайн Академія - 22 квітня в Києві   на форумі «Гараж саміт»   виступлять фахівці smm, тренера по персоналу і продажу, маркетологи, представники компанії-виробники автозапчастин Новий формат для зустрічі власників і керуючих автосервісів організовує онлайн освітня платформа Гараж Онлайн Академія - 22 квітня в Києві на форумі «Гараж саміт» виступлять фахівці smm, тренера по персоналу і продажу, маркетологи, представники компанії-виробники автозапчастин. Кожен учасник зможе задати питання, обмінятися контактами, познайомитися з новими можливими партнерами і багато іншого. Більш детальна інформація - на garageonline.pro