Навигация по сайту

Популярные статьи

Back End SEO: структуровані дані, структура посилань, мапи сайтів

  1. Back End Seo. Ми перейшли до тегів заголовків, тегів alt, метаприписів і плагінів SEO. Мені подобається...
  2. Приклад статті для структурованих даних.
  3. Це ваш HTML
  4. itemscope, itemtype і itemprop.

Back End Seo.

Ми перейшли до тегів заголовків, тегів alt, метаприписів і плагінів SEO. Мені подобається думати про це як про більш високий рівень аспекту SEO.

Те, що я називаю зворотним SEO, - це технічний низький рівень «жорсткого» матеріалу. Ми поговоримо про структуровані дані, структури сканованих посилань і мапи сайтів.

Розуміння основ структури веб-сайту та його модифікації для SEO за допомогою міток мікроданих HTML та структур зв'язків є справді таємною зброєю ніндзя.

Кожен знає, що він існує, ніхто не говорить вам, як це працює. Послуги надають вам високий пакет, який містить структуровані дані та відображення сайтів. Прийшов час точно знати, що це таке і як це зроблено, щоб розмістити на ній власну цінність.

Структуровані дані надають пошуковим системам певну інформацію про вміст.

У минулому неструктуровані дані керували мережею. Пошукові системи індексують вміст безліччю ключових слів, які не мали зв'язку між ними.

Теперішній час є напрямком Google, де структуровані дані надають пошуковим системам можливість розуміти контекст між ключовими словами. В основному, структуровані дані спрямовані на подолання розриву між розумінням змісту пошукової системи та розумінням змісту людини.

Структуровані дані складні.

Я знайшов десятки статей, які пояснюють, що це таке, і що він робить, але його реалізація була процесом. Пошук структуризованих даних є ще однією важкою процедурою.

У цьому зразку біографія Супермена Google визначить, що суб'єктом є Супермен, а також ключові слова, як "Супермен" і "Криптон". Що Google не зробить, це зрозуміти, що Супермен і Кларк Кент є тією ж людиною, що його батьки - Джон і Марта Кент, або що він репортер.

Додавання структурованих даних надає контекст моїм даним. Тепер моя стаття Біо Супермена є більш актуальною, тому що пошукові системи знають, що Супермен і Кларк Кент є псевдонімами Кал-Елу, і що Супермен є супергероєм, який є членом Ліги Справедливості; з'єднання, які втрачаються без позначення мого HTML.

Нижче наведено приклад структурованих даних. Почнемо з самої статті, розбивки даних, які ви можете розмістити, і отриманої HTML-розмітки.

Приклад статті для структурованих даних.

Це птах, це літак ... це супермен!

Як частина Ліги Справедливості, команда супергероїв, що працюють за глобальний мир, Супермен вже давно є безперечним спасителем нашої Землі як найпотужнішого в світі супергероя Як частина Ліги Справедливості, команда супергероїв, що працюють за глобальний мир, Супермен вже давно є безперечним спасителем нашої Землі як найпотужнішого в світі супергероя. Син Криптона залишається в центрі багато суперечок, оскільки його, здавалося б, нескінченна сила сприймається як загроза великою кількістю людей, які розділяють планету.

Однак, нарешті, виявилася справжня ідентичність Супермена: він - не що інше, як абсолютно звичайний Кларк Кент, репортер Daily Planet. Кларк Кент виріс у Канзасі, підняв прийомні батьки Джон і Марта Кент. Він був зоряним студентом, роблячи хороші оцінки і роблячи в якості спортсмена власну футбольну команду Smallville High School.

Здається, після закінчення школи Кент відкрив свою справжню ідентичність як Кал-Ель, і відповідь на його повноваження. Він - іноземець, останній вижив з зруйнованої планети Криптон. Прийнявши свою долю як єдиного криптоніанця на Землі, він взявся за культовий костюм, з квітами Будинку Ель, і став Суперменом.

Зараз він живе у фортеці, десь на Північному полюсі, і щодня їздить на роботу до Метрополіса. Довгий час є припущення, що його колега Лоїс Лейн, офіційний контакт з Лігою Справедливості від Daily Planet, знає справжню ідентичність Супермена. Тепер підтверджено, що вони зустрічаються вже кілька років.

Незважаючи на те, що його псевдонім підривається, ясно одне; Супермен буде продовжувати захищати Землю від лиходіїв, як рідних, так і чужих для планети.

Це розбивка кожної окремої властивості, відповідного значення та розмітки вартості. Ми позначаємо вміст, пов'язаний з особою, тому ми використовували властивості, перелічені в Schema.org/Person і позначили тегом будь-який вміст, який їх містив.

Властивість Значення Розміщення Призначення Ліга Справедливості <span itemprop = "Приналежність"> Ліга Справедливості </span> Альтернативна назва Супермен найпотужніший супергерой </span> альтернативнеім'я Clark Kent <span itemprop = "alternateName"> репортер Clark Kent </span> роботаTitle <span itemprop = "jobTitle"> роботи репортера </span>для щоденної планети > Щоденна планета </span> батьки Джон і Марта Кент <span itemprop = "батьки"> Джон і Марта Кент </span> Випускник середньої школи ім. Смолвіля <span itemprop = "alumniOf"> Середня школа ім. - El <span itemprop = "Ім'я"> Kal-El </span> національність Krypotonian <span itemprop = "національність"> криптонівський </span> ім'я сім'ї El <span itemprop = "familyName"> El </span> homeLocation Північний полюс <span itemprop = "homeLocation"> Північний полюс </span> workLocation Metropolis <span itemprop = "workLocation"> Метрополіс </span> колега Lois Lane <span itemprop = "colleague"> Lois Lane </span> image structured-data-superman.jpg додайте itemprop = "image" у тезі <img>

Це ваш HTMLКоманда супергероїв, які працюють на глобальний мир, у складі <span itemprop = ”філії> правосуддя </span> вже давно є незаперечним рятівником нашого Земля як найпотужніший у світі супергерой </span>. Син Криптона залишається в центрі багато суперечок, оскільки його, здавалося б, нескінченна сила сприймається як загроза великою кількістю людей, які розділяють планету.

Проте, нарешті, виявилася справжня ідентичність Супермена: він не що інше, як цілком звичайний <span itemprop = "alternateName"> Кларк Кент </span>, <span itemprop = ”jobTitle”> репортер </span> <span itemprop = ”worksFor”> Щоденна планета </span>. Кларк Кент виріс у Канзасі, піднятий прийомними батьками <span itemprop = ”батьки”> Джон і Марта Кент </span>. Він був зоряним студентом, робив хороші оцінки і робив у якості спортсмена власну футбольну команду Smallville High School </span>.

Здається, після закінчення школи Кент відкрив свою справжню ідентичність як <span itemprop = ”Ім'я”> Kal-El </span>, і відповідь на його повноваження. Він - іноземець, останній вижив з зруйнованої планети Криптон. Прийнявши свою долю як єдину <span itemprop = ”національність”> Kryptonian </span> на Землі, він взявся за культовий костюм, з кольорами Будинку <span itemprop = ”familyName”> El </span>, і став Супермен.

Зараз він живе у фортеці, десь у <span itemprop = ”homeLocation>> Північному полюсі, він щодня переходить на <span itemprop =” workLocation>> Metropolis </span> на роботу. Давно вже міркували, що його колега, офіційний контакт з Лігою Справедливості від Daily Planet, знає справжню ідентичність Супермена. Тепер підтверджено, що вони зустрічаються вже кілька років.

Незважаючи на те, що його псевдонім підривається, ясно одне; Супермен буде продовжувати захищати Землю від лиходіїв, як рідних, так і чужих для планети.

За допомогою кількох нових визначень словника та розуміння словників мікро-даних та веб-майстрів ви можете визначити майже будь-який вміст, який ви хочете, до пошукової системи.

Найпоширенішим способом реалізації структурованих даних є schema.org. Цей веб-сайт надає великі банки словників, які можна використовувати разом з форматом мікроданих HTML, щоб додати структуровані дані на ваш сайт.

Пам'ятайте, що ми починаємо з HTML, який у вас вже є, і позначимо цю мову, щоб додати деякі теги.

itemscope, itemtype і itemprop.

Itemcope вказує, що в атрибуті <div>… </div> є елемент. Незалежно від того, ваш вміст HTML вже знаходиться в цьому атрибуті <div>.

Після встановлення того, що є елемент, необхідно визначити тип елемента.
Давайте подивимося на деякі структуровані дані для нашої статті з біографії Супермена:
<div itemscope itemtype = ”http://schema.org/Person”>
<img itemprop = ”image” src = ”superman.jpg”>
Команда супергероїв, які працюють на глобальний мир, у складі <span itemprop = ”філії> правосуддя </span> вже давно є незаперечним рятівником нашого Земля як найпотужніший у світі супергерой </span>. Син Криптона залишається в центрі багато суперечок, оскільки його, здавалося б, нескінченна сила сприймається як загроза великою кількістю людей, які розділяють планету.

Рядок 1 повідомляє, що ми позначили елемент у межах
<div> атрибути шляхом включення елементів. Використовуючи schema.org, ми визначили, що itemtype є особою з наступним словником: “http://schema.org/Person”.

Тепер, коли ми позначили вміст як людину, ми повинні визначити, яку додаткову інформацію ми можемо надати. Ця інформація надається з використанням атрибута itemprop. Яку інформацію ви можете надати під параметром itemprop, залежить від визначеного вами елемента типу, який буде надавати schema.org.

У цьому випадку ми визначили атрибути itemprop, що варіюються від зображення Супермена, його альтернативних назв, його приналежності, до опису того, ким він є: усі властивості, дозволені в розділі typetype http://schema.org/Person .

Це відмінна вправа для розуміння і практики структуризації розмітки даних. Вивчайте вступ Schema.org і пройдіть через їхні банки різних словників. Напишіть приклад "Про мене" або публікацію в блозі, опублікуйте його в приватному порядку і перевірте, чи правильно можна позначити ці дані. Перевірте розмітку, ввівши URL-адресу Інструмент тестування структурованих даних Google . Це важко, тому не розчаровуйтеся і не відмовляйтеся, коли Google не бачить сторінки, як ви хотіли б. Чим більше ви практикуєте, тим більш інтуїтивним він стане.

Ми також надавали Google автору статті з авторством Google, що збільшує довіру, яку має пошукова система, і застосовується до збільшення повноважень веб-сайту з плином часу.

Зауважте, що всі атрибути itemprop, визначені нами в статті, були помічені та перераховані інструментом Google. Ця структурована інформація тепер буде індексована під більш конкретними категоріями пошуковими системами.