Навигация по сайту

Популярные статьи

Backlink інвентаризації - SEO мрії

Нещодавно розроблене програмне забезпечення для SEO фірм може допомогти врятувати їх сотні годин роботи. Додаток називається інвентаризацією Backlink і дає користувачеві можливість підтримувати і відстежувати свої посилання. Це не тільки заощаджує багато ручної роботи, але й допомагає фірмам більш точно оцінювати свої показники.

Програмне забезпечення є першим у своєму роді та має інструменти для збору важливих статистичних та фактичних даних про онлайн-медіа-кампанії. Ці дані можуть включати в себе Anchor Text, статус послідовника, стан зв'язків і т.д.

Додаток працює за допомогою сканерів, які щоденно перевіряють посилання. Дані можуть відображатися у вигляді кругових діаграм для зручної візуалізації поточної статистики та порівняння їх з минулими записами.
Якщо компанія має аутсорсингові кампанії з побудови зв'язків з іншими фірмами, то вони теж можуть постійно стежити за продуктивністю та продуктивністю. Backlink Inventory нещодавно завершив фазу тестування бета-версії і отримав великі відгуки та щедрі компліменти від користувачів.

Програмне забезпечення було розроблено Дан Генрі, який був у новинах раніше для створення вільного на сторінці SEO інструмент і безкоштовний генератор політики конфіденційності.

Схоже, що понад 300 компаній SEO зареєструвалися в списку очікування для інвентаризації Backlink у фазі перед запуском. І малі, і великі маркетингові компанії можуть скористатися програмою, підписавшись на її різні плани. Дистриб'ютори здаються впевненими в успіху продукту, враховуючи, що він також має безкоштовний пробний період.