Навигация по сайту

Популярные статьи

BDSLive | SEO, соціальні медіа та інтернет-маркетинг

  1. SEO BDS Web побудував багато своєї репутації завдяки розробці та впровадженню своєї чудової технології...
  2. Соціальні медіа та інтернет-маркетинг
  3. Соціальні засоби комунікації
  4. Електронний маркетинг
  5. Електронний інформаційний бюлетень

SEO

BDS Web побудував багато своєї репутації завдяки розробці та впровадженню своєї чудової технології пошуку, тому ми розуміємо оптимізацію пошукових систем або SEO. Пошукові системи є найбільш часто використовуваним ресурсом, за допомогою якого користувачі Інтернету знаходять інформацію, платформу продажу або продукт, який вони шукають, тому оптимізація веб-сайту для пошукових систем повинна бути важливою частиною будь-якої маркетингової стратегії.

Більшість пошукових систем, зокрема, Google, сканування та індексування сторінок за посиланнями, так що структура вашого веб-сайту та його посилання на та з вашого веб-сайту є важливими. Іншим важливим фактором є хороший, лаконічний та відповідний письмовий зміст. BDS Web може допомогти з усім цим.

Найкращий спосіб зробити сайт більш дружнім для пошукової системи - це просто додавати текст, який є на тему, і додає значення. Таке доповнення створить новий набір ключових слів і фраз для пошукових систем.

Веб-сайт BDS може гарантувати, що правильні слова з'являються на сторінці, так що пошукові системи можуть знайти і перерахувати ваш сайт високо в рейтингах. Поряд з ретельно написаним контентом, ми також можемо гарантувати, що у вас є правильні теги та метадані, збережені на ваших сторінках.

Блоги

Блоги - це хороший спосіб передати своє повідомлення своїм клієнтам.

Наявність блогу дозволяє швидко публікувати новини, функції, статті та інтерв'ю. Ви навіть можете створювати онлайн-опитування, вставляти відео та автоматично створювати канали RSS-новин, які надсилаються безпосередньо абонентам.

Веб-сайт BDS може створити для вас блог, а також створити його для відображення корпоративного стилю, який потім повністю редагується вами або вашими колегами, дозволяючи додавати вміст як і коли вам потрібно.


Соціальні медіа та інтернет-маркетинг

Створення ідентифікації в Інтернеті означає більше, ніж мати власний веб-сайт Створення ідентифікації в Інтернеті означає більше, ніж мати власний веб-сайт. Соціальні медіа та цифровий маркетинг пропонують захоплюючі перспективи для будь-якого бізнесу сьогодні, проте є багато речей, які потрібно вивчити та створити, щоб забезпечити максимальну ефективність вашої стратегії. На веб-сайті BDS ми знаходимося тут, щоб допомогти вам працювати якомога швидше, і ми можемо провести тренінг для того, щоб отримати максимальну віддачу від ресурсів, які ми надаємо.

Соціальні засоби комунікації

Метою соціальних медіа є розширення вашого брендингу та маркетингових комунікацій за межами вашого веб-сайту та автономної присутності через участь у різних мережах соціальних медіа. Якщо ви новачок у соціальних мережах, ми можемо створювати для вас облікові записи таких послуг, як Facebook, Twitter, YouTube і Vimeo, і направлятиме вас через процес редагування та оновлення облікових записів. Ми також можемо інтегрувати вміст із веб-сайтів соціальних медіа в нові або існуючі веб-сайти.

Соціальні медіа дуже багато говорять про чуйність, яка створює відносини між вами, вашим бізнесом та клієнтурою. Таким чином, це може зайняти багато часу, але BDS Web може інтегрувати канали соціальних медіа з вашим веб-сайтом, автоматизувати розміщення повідомлень і, можливо, найважливіше, порадити найкращий спосіб для вашого бізнесу.

Електронний маркетинг

Електронні листи є електронними листами до бази даних клієнтів, щоб інформувати їх про різноманітні події в межах або навколо вашого бізнесу. Можливо, ви бажаєте рекламувати новий продукт, можливо, ви бажаєте рекламувати спеціальну пропозицію, ви можете поінформувати своїх клієнтів про успіх, такий як новий важливий контракт, ви можете повідомити їх, що ви будете на певній торгівлі шоу.

BDSWeb може створювати шаблони електронного листування, які можна легко інтегрувати з вашою клієнтською базою даних і працювати з різними постачальниками послуг, такими як Mail Chimp, або власною службою електронної роботи BDS web.

Ми можемо допомогти вам створити свій власний список маркетингу та автоматизувати та персоналізувати електронні листи для будь-якого пристрою, а також отримати аналітику, яка допоможе вам покращити ефективність кампанії. Ми можемо навіть забезпечити засоби для автоматизації надсилання електронного листа в певний час і дату, так що, наприклад, електронна пошта є верхньою частиною поштової скриньки клієнтів, коли вони приходять на роботу першою справою вранці.

Докладніше про те, як створити контент для своїх електронних лит, див. У розділі BDS Design, який стосується візуального та письмового вмісту для веб-маркетингу та багато іншого.

Електронний інформаційний бюлетень

Публікація електронного інформаційного бюлетеня є відмінним способом, щоб тримати своїх клієнтів у курсі останніх новин, подій та випусків продуктів, привертаючи трафік до вашого сайту та перетворюючи більше користувачів на покупців.

Ми можемо створити графічний шаблон електронного бюлетеня для Вас, базуючись на Вашому брендінгу, і розмістити його в нашій Системі управління контентом, щоб Ви могли легко оновити. Вона буде готова надіслати до вашого списку абонентів абонента, що підключиться до електронної пошти, або розповсюдити її певним клієнтам, коли і коли це потрібно. Ми можемо створити графічний шаблон електронного бюлетеня для Вас, базуючись на Вашому брендінгу, і розмістити його в нашій Системі управління контентом, щоб Ви могли легко оновити

Ви також можете створити архів минулих електронних інформаційних бюлетенів, щоб переконатися, що старі новини зберігаються в архіві.