Навигация по сайту

Популярные статьи

Best 27 найкращих інструментів SEO

 1. Кращі інструменти SEO
 2. Приклад Xovi: Як вийти на перше місце в Google
 3. Вступ до SEMRush
 4. Приклад Серпстат: Групування ключових слів і аналітики тексту
 5. Приклад MOZ: Використання відкритого провідника сайту
 6. Приклад Searchmetrics: Знайдіть ніші
 7. Приклад SEOProfiler: Як працює 10 оптимізаторів
 8. Приклад Sistrix: Як викрасти трафік і з'явитися на першій сторінці
 9. Порівняльна таблиця кращих інструментів SEO
 10. Слабкі сторони інструментів
 11. Інші корисні інструменти для проведення аудиту SEO
 12. 9. Ахреф
 13. 10. Openlinkprofiler
 14. 11. SimilarWeb
 15. 12. Seocrawler
 16. 13. Ворон
 17. 14. SEOptimer
 18. 15. Авторизація
 19. 16. Величний SEO
 20. 17. GTMetrix
 21. 18. Пінгдом
 22. 19. Kissmetrics
 23. 20. Crazyegg
 24. 21. Хотхар
 25. 22. Сітелайнер
 26. 22. Консоль пошуку Google
 27. 24. RankingCoach
 28. 25: Yoast SEO
 29. 26: Rankoogle
 30. 27: Метрикипот
 31. У підсумку ...
 32. Я хочу знати вашу думку!

Коли ваш сайт або блог починає трафік, і ви починаєте заробляти гроші, пошук кращих інструментів SEO стає необхідністю продовжувати рости і оптимізувати прибутки на максимум

Якщо у вас є компанія, і ви працюєте з Інтернет-маркетинг, вибір кращого інструменту SEO, який відповідає вашим потребам, має важливе значення для конкуренції, щоб не з'їсти вас, а також бути в змозі вкрасти рух на конкурс ,

Але якщо у вас є блог, і ви починаєте, ви також повинні використовувати деякі з кращих безкоштовних інструментів SEO, які допоможуть вам рости, наприклад, Планувальник ключових слів і Консоль пошуку Google ,

Якщо ви не дуже добре знаєте, що таке SEO, я рекомендую прочитати перед статтею: Що таке SEO ,

Також безкоштовно аналізуйте свій веб-сайт або блог, щоб дізнатися, як працює ваш веб-сайт або ваш конкурент:

Кращі інструменти SEO

Всі інструменти SEO, які я коментую нижче, можуть бути перевірені безкоштовно, а потім продовжити з платною версією, хоча багато функцій безкоштовні назавжди.

Ці інструменти SEO є повними люксами, які допоможуть вам отримати більш якісні візити, поліпшити рентабельність інвестицій ( ROI ) і, отже, економічну вигоду, яку ви отримаєте завдяки вашому сайту (або веб-сайтам / блогам).

МОЗ, Sistrix, Searchmetrics, SEMrush, Xovi і SEOProfiler добре відомі, і я їх найбільше люблю.

Насправді всі вони дуже зручні для оптимізації вашого сайту, аналізу конкуренції, вибору краща стратегія SEO , перевірте свої посилання, отримайте індекс видимості SEO, виправте покарання Google, такі як Panda, Пінгвін і ті, які приходять, переглядають ключові слова, шукають можливості позиціонування, бачать рейтинг ключових слів з плином часу, вносять зміни, необхідні для Google ... Але все залежить від вашого бюджету та цілей (KPI), які ви встановили. Це не те саме, що потрібно більше відвідувань, ніж отримати більше продажів або більше реєстрацій.

Подібні інструменти Google Консоль пошуку Google , Планувальник ключових слів Google AdWords , Google Trends o Google Analytics Вони дуже важливі для аналізу SEO або перевірки непрацюючих посилань, і ви завжди повинні використовувати їх для важливих даних, які вони надають, і це полегшить роботу.

Але більша частина цієї інформації може бути отримана завдяки наступним комплектам, здатним централізувати всю інформацію на одній платформі.

Xovi - новачок у Іспанії. Це суміш між Sistrix і SEOProfiler. Це те, що я використовую зараз, і правда в тому, що це здорово. Тільки за 99 € / місяць (з 14 днів безкоштовно тут ) пропонує все, що може знадобитися, якщо у вас є професійний блог, малий бізнес або робота в агентстві Інтернет-маркетингу. Ви можете спробувати безкоштовно:

Приклад Xovi: Як вийти на перше місце в Google

Як викрасти рух з конкуренції

Доступ до повного курсу XOVI >>

Ви можете спробуйте SEMrush 7 днів абсолютно безкоштовно з доступом до всього без обмежень ,

Без використання цього тесту ви маєте безкоштовний варіант, але з обмеженими функціональними можливостями. Ви можете вводити курси та веб-семінари, які надсилатимуть вам електронну пошту, і таким чином пропонуємо більше пробних днів і знижок.

Це також дозволяє нам аналізувати наших конкурентів з тим, що ми отримуємо цінну інформацію, щоб знати їх стратегії. Крім того, ця функціональність повністю безкоштовна.

SEMrush використовується багато для того, щоб побачити органічні відвідування сторінок на кожну країну, а також дозволяє створити хороше стратегія побудови зв'язків завдяки цій інформації.

Це найкращий інструмент для пошуку можливостей ключових слів, за допомогою яких можна підвищити кількість повідомлень або сторінок, враховуючи складність розміщення цих ключових слів .

Він також пропонує візуалізацію мобільного рейтингу та можливість порівняти його з робочими столами. Проблема полягає в тому, що ця функціональність відображається лише у варіанті оплати (навіть у тестовому варіанті).

Ціна починається від $ 99 / місяць і досягає $ 399 / місяць залежно від кількості проектів, звітів або історичних даних.

Як ви всі маєте історію, щоб мати можливість бачити еволюцію ваших веб-сайтів після застосування поліпшень, зроблених інструментом, але тільки з опції Guru.

Вступ до SEMRush

Вступ до SEMRush

Ми не чули багато про цей інструмент в Іспанії, але варто спробувати.

Це платформа «все-в-одному» , подібна до SEMrush і Ahrefs, які також є її основними конкурентами в Америці та Європі.

Серпстат є однією з найефективніших платформ для зростання SEO, PPC, маркетингу, пошукової аналітики та контент-маркетингу.

Цей інструмент пропонує: аналіз ключових слів, аналіз конкурентів, аналіз зворотних зв'язків, моніторинг позицій, SEO аудит мережі, групування ключових слів і аналітики тексту.

Його основна ставка становить 19 доларів , що в порівнянні з іншими інструментами здається дешевою, але водночас вражає своїми функціональними можливостями.

Однією з ексклюзивних функцій, які Serpstat має, є відсутні ключові слова , за допомогою яких ви можете побачити ключові слова, для яких ви не позиціонуєтесь, на відміну від вашого головного конкурента .

А також класифікація фраз групами в гонитві за позиціями для відстеження частини ринку в розділі певної групи і в кожній ніші .

Захоплення Серпстат SEO інструмент

Приклад Серпстат: Групування ключових слів і аналітики тексту

Приклад Серпстат: Відстеження позицій щодня / кожні 3 дні / кожні 7 днів

Дуже хороший дизайн і дуже повний. The 30-денна пробна версія надає доступ до всіх інструментів і функцій, але ви повинні надати кредитну картку.

Він пропонує оцінку спаму (оцінка спаму), щоб дізнатися, чи має ваш веб-сайт чи конкурс багато посилань поганої якості або виконують невідповідні дії для Google. PA (Page Authority) і DA (Domain Authority) є значеннями, які використовуються для порівняння якості та репутації веб-сайтів.

У вас є інструмент Відкрийте провідник сайту проаналізувати ваш веб-сайт і конкурс на тему "linkbuilding", веб-якість, якірний текст, кращі сторінки ...

Невдача, яку я бачу, полягає в тому, що вони не дозволяють нам бачити оцінку трафіку, яку мають наші конкуренти, функцію, яка полегшує SEMRush ,

Ви можете побачити еволюцію кожної сторінки за допомогою ключових слів і запропонувати покращення після діагностики сканування . The Навчальний посібник MOZ в якому вони пояснюють, як це працює, і все, що пропонує інструмент, дуже добре.

Вони надсилають періодичні повідомлення електронної пошти з помилками, які виправляються як 404 сторінки або сторінки з дублюючим вмістом, але вказують, як їх виправити у своєму блозі.

Ціна коливається від $ 99 / місяць до $ 599 / місяць.

Приклад MOZ: Використання відкритого провідника сайту

Приклад MOZ: Використання Spam Score для виявлення небезпечних посилань

Приклад MOZ: Використання Spam Score для виявлення небезпечних посилань

Дуже повна, але дуже дорога . Це може бути спробуйте безкоштовно але з обмеженнями на функції, які вони пропонують.

Вони показують рейтинг домену та міцність сторінок, подібні до рейтингу МОЗ, щоб дізнатися, як позиціонується ваш сайт щодо конкуренції та репутації, яку вона має. Ці функції ідеально підходять для того, щоб побачити еволюцію сайту та створити кампанії зі створення зв'язків.

Вони також мають дані, щоб побачити приблизні відвідування, які мають наші конкуренти, а також SEMrush.

Вони також мають дані, щоб побачити приблизні відвідування, які мають наші конкуренти, а також SEMrush

Ціна починається від $ 69 на місяць до $ 2000 / місяць для компаній і зростає залежно від набережних. Ми залишаємо Вам купон на знижку для Searchmetrics з € 10 з кодом: "GIVEMESEO"

Приклад Searchmetrics: Знайдіть ніші

Приклад Searchmetrics: Знайдіть ніші

Дуже повний інструмент . Це найменш відомий інструмент, але він дуже добре виконує те, що він пропонує. Можна сказати, що вона має найбільшу функціональність.

Найбільш примітним є функція " Link Desinfection ", щоб позбутися всіх посилань, які пов'язують нас, і що Google вважає їх спамом. Дуже важливо відновитися після пензалізації Panda . Вона також дозволяє створювати файли відхилення, які надсилатимуться в Google в крайньому випадку.

Robots.txt, sitemap, найпотужніший інструмент зворотного зв'язку (якщо ви порівнюєте з іншими інструментами SEOProfiler виявляє більше посилання зі свого розділу Link Profiler) і повний аудит SEO є іншими великими функціями, які він пропонує.

Крім того, інтеграція з вашими соціальними мережами для відстеження вашої репутації значно прискорить доступ до Twitter і Facebook.

Щось негативне полягає в тому, що він не має попередньої історії ключових слів і тому еволюція рейтингу починається, коли ви вводите ключові слова, але це вирішується за допомогою опції ранжирування профілю, де ми можемо бачити ключові слова, з якими ми в даний час йдемо в Google (ми бачимо також у конкурсі) і додайте їх до нашої історії одним клацанням. Крім того, як Sistrix, він показує загальний індекс видимості, щоб мати еволюційний погляд на всі ключові слова і відстежувати нашу роботу SEO.

Як і SEMrush, вони дозволяють оптимізувати кампанії SEM з аналізом компетенцій.

Ще однією цікавою особливістю SEOProfiler є " Top 10 Optimizer ", який аналізує ваш сайт і вашу конкуренцію, щоб отримати різні ключові слова, вказуючи на зміни, які ви повинні зробити, щоб з'явитися на високих позиціях Google.

Це один з найбільш повних інструментів з найнижчою ціною. Вона починається з € 49.95 / місяць ( ідеально підходить для користувачів, які починають з SEO та для МСП) і досягає € 999,95 / місяць залежно від потреб. Ви можете спробуйте SEOProfiler безкоштовно, а потім отримайте цілий місяць за € 1 ,

Приклад SEOProfiler: Як працює 10 оптимізаторів

Приклад SEOProfiler: Spy кампанії Adwords вашого конкурсу

Приклад SEOProfiler: Spy кампанії Adwords вашого конкурсу

Це один з кращих і найбільш повних інструментів SEO .

В якості ключових моментів у вас є те, що ключові слова не повинні розміщувати їх вручну. Створіть безпосередньо список слів, за якими ви з'являєтеся в Google, і позицію. Без сумніву, це заощаджує багато часу і зусиль (так само, як і Xovi і SEMRush).

Дизайн дуже хороший, аналіз конкуренції та можливості для ключових слів також відмінний з функцією " Ключові слова не використовуються ", які використовуються для визначення ключових слів, у яких ваш домен не розташований в межах перших 100 результатів пошуку, але це вже використовується конкуренцією. Ця функція також надає SEMrush набагато більше даних.

Еволюція в рейтингу ключових слів дуже успішна. Подібно до AuthorityLabs, що спеціалізується на цій еволюції.

Ви можете перевірте зміни в індексі видимості вашого Інтернету під час найвідоміших оновлень Google. У них також є Вебінар над Пінгвін і індекс видимості SISTRIX.

Ціна починається від € 100 / місяць і досягає € 400 / місяць залежно від потрібних вам модулів (SEO, Links, SEM, Social, Optimizer, Universal).

XOVI і SEmrush включають всі модулі в найдешевшій версії, тому Sistrix завершує роботу набагато дорожче.

Найкраще, що ви спробуєте кожен інструмент SEO, і ви вирішите, що вам потрібно.

Ви можете спробуйте Sistrix на іспанській мові безкоштовно 14 днів і тепер для прибуття в Іспанію вони мають пропозицію € 99 / місяць для всіх модулів, тому вони роблять це дуже апетитним варіантом.

Приклад Sistrix: Як викрасти трафік і з'явитися на першій сторінці

Приклад Sistrix: Як викрасти трафік і з'явитися на першій сторінці

Порівняльна таблиця кращих інструментів SEO

Порівняльна таблиця кращих інструментів SEO

Слабкі сторони інструментів

Що стосується соціальних медіа, то жодна з порівняних пакетів не дозволяє керувати соціальними мережами, за винятком SEOProfiler, який є дуже базовим. Ви повинні використовувати інший інструмент, присвячений цьому, як Згадка стежити за думками нашої компанії або Zendesk наприклад, для керування обслуговуванням клієнтів у Twitter.

SEO Mobile є ще однією слабкістю інструментів. Sistrix включає функцію, яка аналізує мобільні еволюції в Google, але ще не є іспанською, а SEMrush пропонує еволюцію.

Інші корисні інструменти для проведення аудиту SEO

8. Woorank

Великий, щоб отримати основний аналіз SEO з ключовими словами, теги, посилання ... Ви можете спробувати 7 безкоштовно і виконати аналіз без реєстрації. Після цього ціна починається від € 49 / місяць. Правда в тому, що, коли вона вийшла, вона була набагато краще, ніж зараз.

9. Ахреф

Інструмент аналізу зв'язків. Аналізуйте веб-сайти, стежте за соціальними медіа, зворотними посиланнями. Він також пропонує провідник вмісту.

10. Openlinkprofiler

Це ідеальна і безкоштовна альтернатива Ahrefs , Ідеально підходить для перевірки всіх типів посилань (зворотних посилань).

11. SimilarWeb

Прекрасно бачити відвідування веб-сайтів конкурсу. Якщо SEMRush надає можливість побачити відвідування SEO і SEM будь-якої мережі з SimilarWeb, ви можете побачити загальну кількість переглядів. Це оцінка, тому ви повинні прийняти її як посилання. Ви також бачите середній час на сайті, показник відмов (люди, які входять і залишають, не роблячи нічого), переглядів сторінок ...

12. Seocrawler

Цілі, оптимізовані назви, помилки коду, оптимізовані зображення ... Це основа хорошого SEO, і цей інструмент аналізує все це з вашого сайту.

13. Ворон

На додаток до інших функцій, вони генерують початковий звіт про стан вашої веб-сторінки.

14. SEOptimer

Ще один інструмент для аналізу назви, H тегів, описів ...

15. Авторизація

Якщо ви хочете отримати ексклюзивний інструмент, щоб побачити еволюцію ваших ключових слів, я рекомендую Authorlabs.

16. Величний SEO

Це добре для аналізу посилань, але поява попередніх апартаментів зробила втрату потенціалу. Бар для Chrome Open SEO Stats, як бар MOZ для браузерів, дуже корисний для перегляду Page Rank і має уявлення про можливий інтерес до Інтернету. Він надає багато швидкої інформації про сторінки, які ви відвідуєте.

17. GTMetrix

Особлива згадка має Gtmetrix. За допомогою цього інструменту ви можете оптимізувати час відгуку вашої сторінки і подивитися, що відбувається на вашому сервері, щоб оптимізувати SEO в часи відповіді, стиснення, зображення, javascript ... Це також безкоштовно.

18. Пінгдом

Pingdom пропонує повний аналіз вашого сайту стосовно часу завантаження або збоїв сервера. Вона не вимагає установки і пропонує повну 30-денну безкоштовну пробну версію. Порада . Google Chrome пропонує щось подібне, натиснувши F12, використовуючи вкладку Мережа та ввівши URL-адресу для перевірки .

19. Kissmetrics

Це відомий інструмент для аналізу ефективності цифрового маркетингу , тобто конверсій продажів, поведінки користувачів у кампаніях тощо. Хоча я не використовую його, якщо це може становити великий інтерес для багатьох компаній, хоча і не стільки для SEO.

20. Crazyegg

Чудовий інструмент для отримання теплової карти ваших сторінок і статей. Ви можете побачити, де люди клацають, щоб проаналізувати, що цікавить людей.

21. Хотхар

Крім того, пропонуючи функціональні можливості теплових карт Crazyegg, цей інструмент дає можливість записувати відео про те, як відвідувачі діють на вашому блозі або веб-сайті .

Всі включені в безкоштовний план. Чудовий і рекомендований для поліпшення користувальницького досвіду і тому SEO.

22. Сітелайнер

Перевірте непрацюючі посилання (внутрішні, зовнішні та від конкуренції) або непрацюючі посилання, щоб покращити SEO та досвід користувачів.

Інші варіанти: Валідатор w3 , цей плагін для WordPress, Консоль пошуку Google o brokenlinkcheck.com

22. Консоль пошуку Google

Пошукова консоль Google - це, мабуть, найвідоміший інструмент серед професійних SEO і дуже важливо, щоб ви знали його і використовували.

24. RankingCoach

Простий, але ефективний інструмент для відстеження SEO вашого проекту .

Ви можете виконати аудит SEO, стежити за потрібними словами , проаналізувати конкуренцію ...

Ідеально підходить для малого та середнього бізнесу за розумною ціною .

25: Yoast SEO

Цей плагін для WordPress є фундаментальним для того, щоб ви встановили та налаштували його правильно. Це допоможе вам легко викликати відвідування вашого блогу. Крім того Yoast SEO є безкоштовним.

26: Rankoogle

Rankgoogle є новим і простим інструментом SEO, який дозволяє швидко контролювати ключові слова (або фрази) позицій Google.

Також під час написання цих рядків ви можете отримати перший місяць безкоштовно без зобов'язань.

Вони знаходяться в бета-версії, тому ви можете додавати необмежену кількість проектів і 300 слів.

27: Метрикипот

І я теж рекомендую Metricspot що дозволяє аналізувати конкурентів, SEO-звіти в PDF з зворотні посилання і навіть аналіз впливу на Twitter.

І якщо у вас більше вигадок з Open Source у вас є Серпоскоп o Seopanel (Необхідно використовувати власний сервер).

У підсумку ...

Всі інструменти, згадані в статті, цікаві. Багато функцій повторюються серед інструментів, а інші ви знайдете їх виключно в деяких з них.

Тепер прийшов час спробувати ті, які найкраще підходять вашим потребам, і вибрати один або кілька, які доповнюють один одного.

Якщо ви все ще сумніваєтеся почати з Xovi і не ускладнюються.

Я залишаю цікаву статтю МОЗ з 100 безкоштовних інструментів SEO і інший для викрасти трафік з ваших конкурентів ,

А також майте на увазі, що SEO не єдина річ, на якій ви повинні зосередити свої зусилля ,

Я хочу знати вашу думку!

Ви вже знали ці інструменти? Ви використовуєте будь-який з них? Як вони працювали? У яких проектах ви їх використовуєте?

Розкажіть мені в коментарях!

Якщо ви вважаєте, що ця посада може допомогти комусь, я запрошую вас поділитися нею

[Голосів: 130, Середня: 4,8]

Ви вже знали ці інструменти?
Ви використовуєте будь-який з них?
Як вони працювали?
У яких проектах ви їх використовуєте?