Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Безкоштовна віза до Румунії

Опубликовано: 21.10.2018

видео Безкоштовна віза до Румунії

Випуск новин за 12:00: Мітинг у Румунії

Тепер до Румунії можна їхати надовго, при цьому вироблення візи не вплине на ваше фінансове становище. Кабінет міністрів України затвердив угоду з Румунією, щодо безкоштовних довгострокових віз.Дане положення передбачає оформлення довготермінових віз, як для українців, що їдуть в Румунію, так і для румунів, які відправляються до України. Тепер ці громадяни зможуть оформити документи на візу , строком на 90 днів.

Ця угода була розроблена на початку вересня. За наслідком україно - румунських переговорів у смт. Солотвино (Карпати), що відбулися 6 травня.


Україна та Румунія 6 травня підпишуть угоду про безплатні візи для українців #UBR 06.05.2016

Зваживши всі плюси, 6-го травня ,Україною та Румунією була підписана угода про оформлення безкоштовних довгострокових(національних) віз.

В уряді говорять про те, що такий договір урегулює відносини між двома країнами, покращить контакти у соціально-економічній, культурно-гуманітарній, та інших сферах, що вбачають розвиток для громадян обох країн.

rss