Навигация по сайту

Популярные статьи

Безкоштовне просування, що дало понад 100 заявок ... - Струкова Дар'я

Про «Безкоштовні способи просування» - а чи буває в житті таке? Мені здається, що багато недовірливо ставляться до цієї теми, типу безкоштовний сир тільки в мишоловці ж, еге ж? Т іпа це 100% «смачний» заголовок для залучення уваги.

І навіть сперечатися не буду - звичайно, він «смачний» і увагу привертає. Я б навіть сказала, що «приковує», але він тут не «перебільшений», він - правдивий. Як таке може бути?

Я ж людина-вихідний, тому вирішила щодня ділитися з вами тим, як просування може бути безкоштовним - ось такий подарунок на Новий Рік від мене всім моїм друзям, знайомим і просто тим, хто «читає мене» час від часу.

І сьогодні перший варіант.

Ну ось, наприклад, ви читаєте мої пости, статті, хтось заходить на мій блог http://www.dariapro.com і «переймається» моїм підходом до просування. Кому-то просто симпатична я і те, як я живу, про що пишу. А адже з моменту випуску блогу (а це всього близько 3-х тижнів), я вже «потонула» в кількості запитів, рекомендацій і зустрічей з якимось божевільним числом бізнесменів абсолютно різного калібру з різних кінців планети.

І хтось із вас замовив у мене сайт, хтось Просування, з кимось домовилися на Консультацію, з ким-то просто зустрілися і познайомилися.

Скільки я витратила грошей на це?

Пару годин на те, щоб створити блог, ще пару годин на професійні фото і ще кілька годин на те, щоб написати кілька корисних статей про своє реальному досвіді, реальних прикладах ...

І за фактом, я за 3 тижні маю перевалила за сотню кількість заявок на різного виду мої послуги.

Отже, перший спосіб «Безкоштовного просування» - діліться тим, що знаєте і що успішно, бажано від душі, бажаючи максимально розкрити тему, не боячись відкрити свої секрети і робіть ці «корисності» відомими всюди, де тільки можна - записуйте на відео свої « корисності », поширюйте їх на якомога більшу аудиторію.

І навіть якщо у вас специфічний бізнес - діліться тим, чим хочеться поділитися - книгами, які ви читаєте, ідеями, за допомогою яких ви розвиваєте свій бізнес, проблемами, з якими стикалися і як справлялися, вашими особистими «напрацюваннями» про те, як « жити це життя »... Адже коли ви ділитеся чимось потрібним, корисним або просто« запальним »і включає« вогонь в очах », то від цього кльово і тепло вам, а ваші друзі / співрозмовники ще більше довіряють вам, прислухаються і просто вдячні … Бо так?

Так чому б не поділитися цим з більшою аудиторією ?!

Це всього лише один з приблизно 35 інструментів, який використовую сама і який дає «безкоштовних клієнтів» мені і моїм клієнтам.

Звичайно ж, коли я працюю з кожним індивідуально, ми прописуємо, по яким безкоштовним каналах можна просунути ці корисності, що в них має бути точно, якими вони повинні бути ...

Ось просто спробуйте і потім розкажіть, що вийшло.

А кому цікаво потрапити до мене на Інтенсив по просуванню, залишайте заявки на www.big-promo.ru

ru

Про «Безкоштовні способи просування» - а чи буває в житті таке?
Мені здається, що багато недовірливо ставляться до цієї теми, типу безкоштовний сир тільки в мишоловці ж, еге ж?
Як таке може бути?
Скільки я витратила грошей на це?
Так чому б не поділитися цим з більшою аудиторією ?