Навигация по сайту

Популярные статьи

Безкоштовне розширення Magento SEO

 1. Нові релізи
 2. Додаткові функції

Тут, на Creare, ми оптимізуємо сайти Magento вже більше 4 років і дізналися кілька порад і прийомів

Тут, на Creare, ми оптимізуємо сайти Magento вже більше 4 років і дізналися кілька порад і прийомів.

CreareSEO для Magento є кульмінацією цього досвіду і має широкий спектр функцій, які ми вважаємо надзвичайно важливими для оптимізації на місці. Розроблений в першу чергу для Magento CE 1.4-1.8, в даний час доступний для завантаження через Magento Connect .

Ви також можете завантажити та співпрацювати CreareSEO на GitHub

Нові релізи

Функції автоматичного ввімкнення

Після встановлення автоматично активуються такі функції:

 • Сторінка мапи сайту HTML
  Ми розширили та інтегрували наші поточні Мапа сайту HTML розширення на CreareSEO.
 • Мета ключові слова (і порожній опис) Відключення тегів
  Надлишковий тег мета-ключових слів і його значення за замовчуванням видаляються з так само, як і порожні теги мета-опису, які нікому не потрібні!
 • Фільтри категорії Noindex
  Роботи noindex встановлюються на сторінках категорій з рядками запитів у URL - те, що додаються шаруватими фільтрами навігації.
 • Категорія H1 Заголовок
  Перший видно на GitHub , ми додали додатковий атрибут, який використовуватиметься як H1 на сторінках категорій, тобто ви можете викликати його так, як вам подобається, не впливаючи на меню навігації.
 • Вимкнено перенаправлення продукту
  Ми додали можливість перенаправляти відключені продукти до категорій та інших продуктів, тобто ви більше не матимете зайвих посилань, що існують у пошукових системах тощо.
 • Структуровані дані
  Хлібні посилання поширюються в власну базу даних Google для покращення структурованих даних.
 • Виправити файл Sitemap XML
  Ми видалили посилання / home і замінили його базовою URL-адресою, що означає, що у вас більше немає двох версій домашньої сторінки, які вважаються домашніми.
 • Перевірка опцій SEO
  Ми додали сторінку в адміністраторі, яка перевіряє налаштування конфігурації Magento за умовчанням, щоб переконатися, що певні речі зроблені для кращої практики SEO.

Перевірка опцій SEO  Ми додали сторінку в адміністраторі, яка перевіряє налаштування конфігурації Magento за умовчанням, щоб переконатися, що певні речі зроблені для кращої практики SEO

Додаткові функції

Крім того, ми запропонували багато функцій, які можна налаштувати та ввімкнути:

 • Дублювати кнопку вимкнення продукту
  Ви можете видалити кнопку продукту, що дублює, що означає, що недосвідчені користувачі не випадково створить повторюваний вміст.
 • Структуровані дані Twitter Cards & Open Graph
  Можна ввімкнути структуровані дані для Twitter і Open Graph на сторінках продукту для соціального обміну, багатого вмістом.
 • Оптимізація продуктивності
  Ви можете ввімкнути наші сценарії очищення щодня. Відмінно підходить для збереження певних таблиць баз даних від зростання.
 • Продукт, категорія та CMS Meta Назва / Опис шаблону
  Вкажіть власні назви сторінок за умовчанням та метаописи для продуктів, категорій і сторінок CMS.
 • Назва сторінки контакту / опис
  Вкажіть назву сторінки та опис на сторінці контактів.
 • Редактор редактора .htaccess & robots.txt
  Відредагуйте файл robots.txt і .htaccess у адміністраторі (рекомендовано лише для досвідчених користувачів і веб-розробників)
 • Повторювати перевірку атрибутів продукту
  Боріться з дублюванням вмісту, додавши до редактора продукту певну перевірку. Може бути налаштований таким чином, щоб не було двох імен, описів або коротких описів.
 • Force Canonical Product Redirect
  Забезпечить автоматичне перенаправлення неканонічних URL-адрес продукту (наприклад, категорій) до вашого канонічного продукту, тобто без втрати ресурсу посилання для цієї URL-адреси!

Force Canonical Product Redirect  Забезпечить автоматичне перенаправлення неканонічних URL-адрес продукту (наприклад, категорій) до вашого канонічного продукту, тобто без втрати ресурсу посилання для цієї URL-адреси

Впроваджуючи хорошу оптимізацію на місці, ви, звичайно, підвищуєте ефективність загальних методів оптимізації за межі ділянки, таких як побудова посилання.

Розширення Creare SEO допомагає виправити загальні недоліки Magento SEO, притаманні Magento CE (1.4 - 1.8), такі як дубльований вміст, а також посилання, які не знайдено 404 сторінок (наприклад, відключені продукти). Ми взяли рекомендації від наших SEO команда, яка має багаторічний досвід, оптимізуючи сайти Magento і зіткнувшись з багатьма проблемами протягом багатьох років!

Ми завжди прагнемо покращити своє розширення, і якщо ви відчуваєте, що є додаткові функції, які могли б допомогти зробити це краще, не соромтеся повідомити нам у коментарях нижче.